با قطع ناگهانی رابطه عاطفی چه باید کرد؟

دلیل تغییر رفتار ناگهانی مردان

تغییر ناگهانی رفتار

تغییر ناگهانی رفتار پسران

چرا فردی ناگهان شما را ترک می کند

در مقاله ی قطع ناگهانی رابطه ی عاطفی دلایلی را که باعث می شود فردی ناگهان شما را ترک کرده و ارتباطش را با شما قطع کند توضیح دادم.

همه ی دلایلی را که توضیح دادم می توان در دو دسته ی اصلی خلاصه کرد:

  1. عدم علاقه
  2. کمبود علاقه

در موارد نادری فرد واقعا به شما اهمیت می دهد اما تنها برای چندروز شما را ترک می کند.

اما وقتی فردی چند هفته شما را ترک کند یعنی به احتمال زیاد او به شما علاقه ی چندانی ندارد. قبل از اینکه به شما بگویم در این شرایط چه باید کرد، لازم است بدانید این قطع ارتباط ناگهانی چگونه بر توانایی بهبودی تان تاثیرگذار است.

چرا جدایی نادرست باعث درد و رنج بیشتر می شود

در مقاله ی نحوه پایان دادن به رابطه و تاثیر آن در بهبودی توضیح دادم امید داشتن دشمن شماره ۱ بهبودی است.

اگر فردی بدون اینکه از شما جدا شود شما را ترک کند امید برای چندماه یا حتی چندسال در شما باقی می ماند. این حقیقت که باور داشته باشید یک روز طرف مقابلتان برمی گردد باعث امیدواری و در نتیجه شکنجه و عذاب شما می شود.

بدون اینکه امید را به طور کامل از بین ببرید بهبودی اتفاق نخواهد افتاد.

ضعفی که با ناپدید شدن ناگهانی طرف مقابل خود احساس می کنید چاره ای به جز صبر کردن برای شما باقی نمی گذارد. و متاسفانه در بسیاری از موارد صبر کردن تنها باعث درد و رنج بیشتر شما خواهد بود.

در چنین شرایطی چه باید کرد

آیا می خواهید همه ی زندگی خود را در کنار فردی که به شما اهمیت نمی دهد، به شما خیانت کرده و هر بار که فرصتش را پیدا کرد شما را ترک می کند بگذرانید؟

این ویژگی ها در افرادی پیدا می شود که به شما علاقه ای ندارند. فردی که هفته ها شما را ترک می کند فردی است که به شما علاقه ندارد. او می خواهد هرموقع احساس نیاز کرد از شما سوءاستفاده کند و وقتی خسته شد شما را کنار بگذارد.

خلاصه بگویم، باید شجاع باشید و خیلی زود از این فرد جدا شوید.

البته برای اینکه چنین تصمیمی بگیرید باید چندروز صبر کنید اما صبر کردن شما نباید چند هفته طول بکشد. بعد از دو هفته به طرف مقابل خود پیام بدهید و از او بخواهید یا خیلی زود برای کارش یک توضیح منطقی ارائه دهد یا این رابطه را تمام شده بداند.

ممکن است فکر کنید انجام این کار واقعا سخت است اما می دانید چه چیزی می تواند واقعا سخت باشد؟

اینکه هفته ها بدون هیچ پیام و خبری صبر کنید و امید داشته باشید طرف مقابلتان به شما برگردد. این یعنی وفاداری به کسی که به احتمال زیاد به شما خیانت می کند.

درواقع وقتتان را برای کسی که واقعا به شما اهمیتی نمی دهد تلف می کنید.

شجاع باشید و از او  جدا شوید.

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

تحمل غم جدایی

چگونه یک رابطه را تمام کنیم

راه های مقابله با شکست عشقی

چگونه شکست عشقی را تحمل کنیم

درمان شکست عاطفی

شکست عشقی در مردان – شکستی دردناک در عشق