راز جذب عشق

خیلی وقت ها مراجعه کننده هایم این سوال را از من می پرسند که چگونه می توانیم فرد مورد علاقه مان را به خود جذب کنیم.

یکی از واقعیت هایی که مردم از آن آگاه نیستند این است که هر فردی، حتی اگر به ظاهر به گونه ای به نظر برسد که به برقراری روابط عاطفی اهمیتی نمی دهد ولی به صورت مداوم دیگران را ارزیابی می کند تا بداند آیا آن افراد می توانند شریک زندگی مناسبی برای او باشند یا نه. (نگاه کنید به راه های انتخاب همسر مناسب)

مطمئن هستم تاکنون افرادی را ملاقات کرده اید که به شما گفته اند همه ی تمرکزشان را بر تحصیلات و شغلشان قرار داده اند و به برقراری رابطه ی عاطفی فکر نمی کنند. درواقع این افراد در سطح خودآگاهشان چنین تفکری را پرورش داده اند و ضمیر ناخودآگاه آن ها دقیقا بر خلاف این مسئله عمل می کند.

هرزمان که یکی از شما با جنس مخالف خود برخورد کنید، ضمیر ناخودآگاهتان به سرعت ویژگی ها و خصوصیات او را مرور کرده تا متوجه شود آیا می تواند با او یک رابطه ی عاطفی به عنوان شریک زندگی داشته باشد یا نه.

راز جذب عشق این است که بتوانید توجه ضمیر ناخودآگاه طرف مقابلتان را به گونه ای جذب کنید که در سطح خودآگاه از خود بپرسد:

چه دلیلی دارد عاشق این فرد نشوم؟؟!! چرا که نه؟؟

رابطه ی بین پرسش “چرا که نه” و راز جذب عشق

در اغلب مواقع، افراد به طور ناگهانی و یکباره عاشق نمی شوند؛ آن ها سوال “چرا عاشق این فرد نشوم؟” را از خود پرسیده و در مورد او رویاپردازی می کنند.

خبر خوب این است برای آنکه فرد مورد نظرتان چنین سوالی از خود بپرسد نیازی نیست حتما وارد تخیلات رویایی خود شود زیرا به محض اینکه بتوانید برای یک بار هم که شده او را تحت تاثیر قرار بدهید، حتی اگر هیچ گاه شما را به چشم یک شریک عاطفی ندیده باشد، این پرسش برایش به وجود خواهد آمد.

بسیاری مردم برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران راه اشتباهی را پیش می گیرند زیرا تصور می کنند یک فرمول کلی برای جذب دیگران می تواند در مورد هرکسی جواب دهد.

آگرمی خواهید فردی را تحت تاثیر قرار دهید و باعث شوید سوال ” چرا که نه” را از خود بپرسد باید به گونه ای این کار را انجام دهیدکه مورد قبول همان شخص باشد نه مورد قبول خود شما یا دیگران.

باید هرکاری که می توانید برای تحت تاثیر قرار دادن آن فرد انجام دهید. سعی کنید ابتدا در مورد او اطلاعات کافی به دست آورده و سپس برای تشخیص روحیات مورد علاقه اش متوجه شوید چه چیزی بیش تر از همه توجه اش را جلب می کند. (نگاه کنید به چگونه شخصیت دیگران را بهتر بشناسیم)

اگر آن فرد سوال “چرا او نه” را در مورد شما از خود بپرسد، تبریک می گویم زیرا شما نیمه ی بیشتر راه را برای جذب او طی کرده اید.

رازهای بیشتر در مورد جذب عشق

وقتی طرف مقابلتان سوال “چرا عاشق این فرد نشوم” را از خود بپرسد باید چه کاری انجام دهید؟

قدم بعدی چیست؟

در قدم بعدی باید همه ی سعی خود را بکنید تا سطح وابستگی و دلبستگی  فرد مورد علاقه تان  را به خود افزایش دهید:

  • اورا سردرگم کنید: یک روز از او تعریف کرده و روز دیگر از او دور شوید. یک روز مهربان باشید و روز دیگر سرد برخورد کنید. در این مرحله فرد مورد نظر بیشتر به شما فکر خواهد کرد. تحقیقات نشان داده اند انسان ها بیشتر تمایل دارند در مورد کارها و اهداف نا تمام خود فکر کنند. سعی کنید از این موضوع در این مرحله استفاده کرده و کاری کنید طرف مقابلتان از به دست آوردن شما اطمینان نداشته باشد. در نتیجه طرف مقابلتان بیشتر به شما فکر کرده و چئن نمی توانید رفتارتان را درک کند در مورد شما با دوستانش صحبت خواهد کرد
  • کمتر جلوی چشم باشید: وقتی احساس کردید طرف مقابل به دیدن شما عادت کرده است، باید برای مدتی و بدون هیچ توضیحی کمتر جلوی چشم او باشید. وقتی شخصی نتواند برای مدتی به چیزی که می خواهد برسد بیشتر به آن وابسته خواهد شد. (نگاه کنید به ایجاد وابستگی عاطفی در دیگران)
  • نشان دادن صفات مثبت بیشتر: با فرض اینکه از قبل می دانید طرف مقابلتان چه صفات مثبتی در نظر دارد، هر از چند گاهی باید یک خصوصت مثبت جدید مورد نظرش را به او نشان دهید. با اینکار او بیشتر از قبل به شما وابسته خواهد شد. (نگاه کنید به جذب مردی که دوستش داریم)

اگر این مراحل را به درستی انجام دهید می توانید فرد مورد علاقه تان را به خود جذب کنید. همه ی کاری که اکنون باید انجام دهید این است که احساس خود را با آن شخص در میان گذاشته و یا مطمئن باشید که او خودش پیش قدم خواهد شد.

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

۳ روش منحصر به فرد برای جذب دیگران

چگونه دیگران را به خود جذب کنیم

جذب افراد به ازدواج با ایجاد وابستگی

جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد

چگونه هر فردی را تحت تاثیر قرار دهیم