تکنیک سیگنال های ترکیبی جذب برای دیوانه کردن عشق

تکنیک سیگنال های ترکیبی جذب برای دیوانه کردن پسر یا دختر مورد علاقه

در مقاله ی قبلی خود به نام چگونه شخصی را جذب کنیم، گفتم که اولین قانون در جذب عشق این است که فکر آن شخص را به خود مشغول کنیم. اگر پسر یا دختری ذهنش درگیر فکر فرد دیگری باشد، ضمیر ناخودآگاه خود را به سمت آن فرد هدایت می کند و به مرور ( و البته با انجام تکنیک های دیگر روانشناسی عشق) تا حد دیوانگی عاشقش می شود. در این مطلب می خواهم در مورد تکنیک سیگنال های ترکیبی جذب صحبت کنم که به شما کمک می کند فکر عشق تان را به خود درگیر و وی را دیوانه خود کنید.

وقتی فقط یک بار موفق شوید کاری کنید که شخصی به شما فکر کند، حتی برای چند لحظه، پس مطمئن باشید می توانید خیلی بیشتر فکر آن شخص را به خود مشغول کنید. تنها کافی است با تکنیک های بیشتری در این رابطه آشا شوید. سپس عاشق کردن وی دیگر کار بسیار آسانی خواهد بود.

در این مقاله توضیح می دهم که چگونه می تواند کاری کنید که شخصی به شما فکر کند.

سیگنال های ترکیبی جذب باعث می شود دیگران به شما فکر کنند

همه ی ما دوست داریم با قانون جذب عشق آشنا شویم تا دیگران عاشقمان باشند و اگر بفهمیم فردی به ما علاقه مند شده است احساس خوبی پیدا می کنیم؛ حتی اگر به آن فرد علاقه ای نداشته باشیم. به دلیل چنین کنجکاوی، انسان ها رفتار دیگران را زیر نظر گرفته و به منظور دست یابی به شناختی بهتر به اطرافیان خود فکر می کنند.

اگر رفتارتان کاملا مشخص و قابل پیشبینی باشد، اصلا باعث کنجکاوی نشده و فکر دیگران را مشغول نمی کند ولی اگر رفتارتان عجیب و مبهم باشد به شکلی که به راحتی نتوان آن را توضیح داد، فکر دیگران مشغول می شود. درگیر کردن فکر دیگران با سیگنال های جذب یکی از قوی ترین تکنیک ها در قانون جذب عشق بر اساس روانشناسی جذب است.

برای اینکه فکر دیگران را به خود مشغول کنید باید سیگنال های ترکیبی ارسال کنید که کاملا غیر قابل پیشبینی باشند؛ سپس اجازه دهید قدرت تخیلشان جواب را پیدا کند. یک روز به این موضوع اشاره کنید که چقدر به هم کلام شدن با وی علاقه مند هستید و روز دیگر سعی کنید از برقرار کردن ارتباط با وی خودداری کنید.

من، شاهین زند در مقالات اختصاصی خود بارها تاکید کرده ام که ایجاد احساس کنجکاوی قوی ترین تکنیک برای وابسته کردن یا به اصطلاح عامیانه دیوانه کردن دیگران است. برای مشغول کردن فکر دیگران باید به شکلی این سیگنال های ترکیبی ارسال شود که شخص مورد نظر چنین سوالاتی را از خود بپرسد: آیا آن شخص به من علاقه دارد؟ اگر واقعا علاقه دارد پس چرا گاهی از من دوری می کند؟.

چنین سوالاتی فکر شخص مورد نظر شما را بیشتر مشغول می کند و حتی ممکن است در مورد شما با دوستانش سخن بگوید تا بتواند توضیحی برای رفتارتان پیدا کند.

روش درست برای ارسال سیگنال های ترکیبی جذب

بیشتر پسر ها ودختر ها وقتی عاشق می شوند، سیگنال های ترکیبی ارسال می کنند. آنها هر روز سعی می کنند به شخص مورد نظرشان نزدیک شوند و زمانی که پاسخ خوبی دریافت نکردند دیگر سیگنال های قدرتمندی ارسال نمی کنند.

ارسال چنین سیگنال هایی باعث جذب نمی شود. مشکل این رویکرد این است که چنین روشی وقتی می خواهید کاری کنید شخصی به شما فکر کند دقیقا جواب عکس می دهد.

روش صحیح این است که باید هر فرصتی را برای نزدیک شدن به شخص مورد نظرتان غنیمت بشمارید و تا وقتی به شما کاملا علاقه مند نشده است ناامید نشوید زیرا در غیر این صورت شما را احساسی نسبت به شما پیدا نمی کند و حتی از یاد خواهید رفت. تا کنون توجه کرده اید که چگونه شرکت ها بزرگ همیشه در حال بمباران تبلیغاتی هستند؟ هدف آنان این است که ذهن شما را همیشه درگیر خود نگاه دارند.

اکنون به محض اینکه شخص مورد نظرتان به شما عادت کرد یا جذبت شد یا احساسی خوبی در او نماین شد، ناپدید شوید یا ارسال سینگنال های جذب را ( که نشان دهنده ی عشق شما است) متوقف کنید. این کار باعث می شود به این موضوع بیندیشد که چرا اینگونه رفتار می کنید.

اما به یاد داشته باشید از دسترس خارج شدن، قبل از جلب توجه شخص موردنظرتان، قطعا باعث می شود که فراموش شوید اما در دسترس نبودن بعد از اینکه ذهنش را به خود مشغول کردید می تواند باعث شود که بیشتر و بیشتر نسبت به شما وسواس فکری پیدا کند.

بر اساس علم برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه، هر چه شخصی بیشتر به چیزی فکر کند، بیشتر جذب آن چیز خواهد شد. پس هر چه شخصی بیشتر به شما فکر کند، بیشتر جذب شما نیز خواهد شد.

البته داستان برای افرادی که قصد جذب کردن یا عاشق کردن مجدد فردی را دارند متفاوت است؛ به خصوص اگر بعد از جدایی، طلاق یا سرد شدن بخواهند مجدد عشق را به رابطه بازگردانند.

دور شدن و قطع موقت رابطه برای این افراد مفید است و به دلیل اینکه قبلا احساس دوست داشتن در طرف مقابل وجود داشته است فراموش نمی شوند اما اگر اقدامات درست را انجام ندهند احساسات مرتبط با آنها کاهش پیدا خواهد کرد ( نگاه کنید به ۴ مرحله برای برگرداندن عشق از دست رفته).

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

سایت  نوین بینش به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی برای کتاب را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

دلایل عاشق شدن انسان ها ( بر اساس روانشناسی عشق)

نقش نیاز های روانی در ایجاد احساس عشق

تشخیص شخیت و افکار دیگران از طریق حرکات دست و زبان بدن

شناخت شخصیت از طریق ویژگی های چهره ( چهره خوانی)

جنون وابستگی چیست

می خواهم بدانم چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

ترمیم روابط عاشقانه

معرفی کتاب

1555 - Copy