نحوه ی راه رفتن و شناخت شخصیت

قدرت روانشناسی

لباس، نوع راه رفتن، ویژگی های چهره، زبان بدن، تن صدا، دستخط، سرگرمی ها و حتی موسیقی که گوش می دهید می تواند نشان دهنده ی شخصیت شما باشد.

پس از سال ها مطالعه در مورد روانشناسی متوجه شدم با کمی دانش در مورد روانشناسی می توان خیلی ساده شخصیت دیگران را تشخیص داد.

هر چیزی که مربوط به یک شخص می باشد می تواند بخشی از شخصیت وی را نشان دهد و با بدست آوردن کمی دانش روانشنسی می توانید با همان چشم هایی که همیشه از آن استفاده می کنید چیزهایی را ببیند که در گذشته نمی دیدید.

شیوه ی راه رفتن و شخصیت

نوع راه رفتن شما نه تنها بعضی از ویژگی های شخصیتی شما را بیان می کند بلکه می تواند بازتاب خلق و خوی کنونی شما نیز باشد. اگر احساس خوشحالی می کنید به احتمال زیاد با انرژی راه می روید. به عبارت دیگر سریع قدم بر می دارید.

وقتی انسان ها احساس اعتماد به نفس و شهامت داشته باشند، قدم های بلندی بر می دارند و تمایل دارند با افزایش سرعتشان از فردی که کنارشان راه می رود جلوتر حرکت کنند.

بعضی افراد هنگامی که می ایستند فشار زیادی را بر روی زمین وارد می کنند، نه به دلیل وزن سنگینشان بلکه به خاطر مقاومتی که در خود دارند. افراد مقاوم تمایل دارند قدم های سنگینی بر دارند که باعث می شود فشار زیادی بر هر چیزی که روی آن می ایستند وارد شود. اگرچه مقاومت و استواری یک ویژگی مثبت شخصیتی است اما می تواند نشان دهنده ی عدم انعطاف پذیری نیز باشد.

بعضی افراد آرام قدم بر می دارند و پای خود را بر روز زمین می کشند به شکلی که گویی هیچ انرژی در خود ندارند. عدم انرژی نشان دهنده ی احساس بد یا افسردگی است اما می تواند بازتاب ترس یا عدم اطمینان در مورد موضوع پیش رو نیز باشد.

راه رفتن گربه مانند معمولا نشان دهنده ی این است شخص مورد نظر خود نما است. به عبارت دیگر پیامی که می خواهد برساند این است که ” به من نگاه کنید!!”. در مور فردی که مثل مانکن ها راه می رود نیز داستنان به همین گونه است.

راه رفتن در حالی که دستانتان در جیب است ممکن است نشان دهنده ی این باشد که از ظاهر خود رضایت ندارید ( بد پنداری درونی) یا از وضعیت کنونی لباس خود راضی نیستید.

اگر سر شما هنگام راه رفتن بالا است، می تواند به این معنی باشد که در حال تجربه ی یک خلق وخوی خوب هستید و با حوصله می باشید در حالی که قرار دادن سر به سمت پایین هنگام راه رفتن می تواند نشان دهنده ی وجود احساسات منفی باشد.

چگونه می توان دید بهتری به دنیای اطراف خود داشت

حتی شناخت کمی از شخصیت دیگران می تواند در زندگی تان بسیار موثر و تاثیر گذار باشد، اگرچه خوانندگان نوین بینش حتی خیلی بیشتر از این می توانند در مورد دیگران اطلاعات کسب کنند. شخصیت شناسی دانشی است که می تواند دید شما را به دنیا تغییر دهد و باعث شود چیزهایی ببینید که تا کنون نمی دیدید یعنی یک جهان تازه.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت  نوین بینش به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. سایت نوی بینش بزرگترین منبع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی برای کتاب را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

زبان بدن در وضعیت اعتماد به نفس

یادگیری چهره خوانی

شناختی شخصیت از طریق انتخاب موسیقی مورد علاقه

نظریه های شخصیت و انواع مختلف آن

می خواهم در مورد شناخت شخصیت دیگران بدانم

چگونه تجربیات دوران کودکی بر بزرگسالی تاثیر می گذارد

چگونه می توان با استفاده از ترفند هایی ساده هر شخصی را عاشق خود کرد.

معرفی کتاب

1555 - Copy