چرا بعضی مردها فقط همسر جوان و خوشگل می خواهند

زن ها و مردها تفاوت های زیادی دارند

چرا بعضی مردها به چشم یک پاداش به زن ها نگاه می کنند؟

چرا بعضی مردها بعد از به دست آوردن زن مورد علاقه شان از او خسته می شوند؟

چرا بعضی مردها به دنبال همسر جوان و خیلی زیبا هستند؟

مفهوم همسر جوان و خوشگل در بین مردها بسیار رایج است و دلیل اینکه زن ها نمی توانند این مفهوم را درک کنند طرز تفکر متفاوت آن درباره ی رابطه ی عاطفی می باشد. در مقاله ی چرا مردها احساساتی نیستند مردها در مورد رابطه ی عاطفی بسیار متفاوت تر از زن ها فکر می کنند.

مشکل بیشتر زن ها این است که تصور می کنند باورهای مردها درباره ی روابط عاطفی شبیه خودشان است و به همین دلیل در روابط با مردها دچار سردرگمی می شوند.

مردها به ظاهر خود در چشم دیگران اهمیت زیادی می دهند. آن ها برای حفظ ظاهرشان ساعت ها، ماشین و خانه هایی گران قیمت می خرند. این طرز تفکر باعث می شود مردها تنها به دنبال رسیدن به هدف بوده و فقط زن های خوشگل و جوان را شکار کنند.

چرا بعضی مردها فقط همسران زیبا و جوان می خواهند

شاید برای زن ها عجیب به نظر برسد که مردی فقط به دنبال ظاهر آن ها باشد اما این درست است. بعضی مردها تنها برای نمایش دادن خود به دیگران به دنبال زن های جوان و زیبا هستند. آن تصور می کنند اگر زن زیبا و جوانی در کنارشان باشد موفق تر به نظر می رسند. (نگاه کنید به چرا بعضی افراد خود نمایی می کنند)

چنین مردهایی به جذابیت های ظاهری اهمیت زیادی می دهند و همسران خوذ را معمولا از خانواده های با نفوذ و پر قدرت انتخاب می کنند.

به عبارت دیگر می توان گفت این مردها تنها برای اینکه به چشم دیگران بهتر به نظر برسند به دنبال زن های جوان و زیبا هستند و با آن ها ازدواج می کنند.

اینکه مردها نسبت به زن ها کمتر احساساتی و رمانتیک هستند چنین انتخاب هایی را (تنها بر اساس ظاهر) برایشان ساده تر می کند. شاید قابل قبول نباشد اما بیشتر مردها اصلا به مسائل عاطفی و احساسی اهمیت نمی دهند و تنها برای اینکه مانع دعوا بین خود و همسرشان شوند رفتارهای رمانتیک ظاهری و تقلبی از خود نشان خواهند داد.

بیشتر مردها احساسات عاطفی را بی معنی می دانند و وقتی پای زنی در میان باشد فقط به رابطه ی جنسی با او فکر می کنند. این حقایق برای زن ها خیلی ناخوشابند است و به همین دلیل مردها سعی دارند آن ها را پنهان کنند و همچنین به همین دلیل رمان های عاشقانه هر روز طرقداران بیشتری پیدا خواهند کرد.

این رمان های عاشقانه چیزی را به زنان می دهد که نمی توانند در زندگی واقعی خود به دست آورند و به همین دلیل تصویری از دنیایی که رمان های عاشقانه برایشان می سازد در ذهن خود نگه می دارند.

آیا باید با چنین مردانی ازدواج کنید

ممکن است عجیب به نظر می رسد اما مردانی که به خاطر حفظ هویت خود با زنان زیبا ازدواج می کنند برای اینکه این زنان را در کنار خود نگه دارند به هر قیمتی می جنگند. از دست دادن این زن ها برای این مردان یعنی از دست دادن تصویری که از خود به جا گذاشته اند و به همین دلیل سعی می کنند آن ها در کنار خود حفظ کنند.

مشکل اینجاست که بیشتر زن ها دوست ندارند مردی آن ها را فقط به خاطر ظاهرشان بخواهد و به همین دلیل از مردانی با چنین طرز تفکر دوری می کنند.

هرچقدر مردی بیشتر خودنما باشد بیشتر به دنبال زن های زیبا خواهد بود. اگر مردی به طرز فکر دیگران در مورد خود اهمیت دهد و تلاش کند ظاهر بهتری در مقابل دیگران داشته باشد به احتمال زیاد تنها زنان زیبا و جوان را برای ازدواج انتخاب خواهد کرد.

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش برای افرادی که قصد سوء استفاده از این مطالب را دارند نوشته نشده است پس اگر هدف شما سوءاستفاده از دیگران است لطفا از این سایت خارج شوید. سایت نویت بینش یک سایت پزشکی یا یک دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی روانشناختی و علمی است که به شما کمک می کند درک بهتری از خود و دیگران بدست آورید و از این آگاهی برای بهبود روابط و مهارت های ارتباطی و به صورت کلی جهت ارتقای کیفیت زندگی خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید قوی ترین صلاح شما دانش شما است.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چرا بعضی افراد از نظر ما جذاب هستند

چرا فقط بعضی افراد خاص را دوست داریم

نقش زیبایی چهره در عاشق شدن

اهمیت جذابیت ظاهر در ازدواج

چگونه برای همسرم جذاب باشم

معیارهای جذابیت زنان از نظر مردان

زنان جذاب از نگاه مردان