چرا مردها روراست نیستند

مشکل  روراست بودن

چرا مردها روراست نیستند و ذهن شما را فریب می دهند؟

ابتدا اجازه دهید این موضوع را روشن کنم که در این مقاله در مورد مردانی که شما را به بازی می گیرند صحبت نمی کنم. البته مردانی که شما را به بازی می گیرند نیز ذهن شما را فریب می دهند و با شما روراست نیستند زیرا آن ها در نهایت می خواهند تا جایی که ممکن است زن ها را به خود جذب کنند. اما چرا مردی باید با هدف و نیت خوب شما را فریب دهد؟

پاسخ ساده است: زیرا او باور دارد روراست بودن جواب نمی دهد.

در بعضی موارد روراست بودن نتایج منفی به دنبال دارد. تصور کنید مردی زنی را در خیابان ببیند و مستقیم به او بگوید دوستش دارد، چه اتفاقی می افتد؟

برای یک زن چنین چیزی خنده دار و مضحک است زیرا بر اساس ذهن زن ها، او می داند که عشق برای شکل گیری به زمان نیاز دارد. ما برای یک مرد گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارد زیبا بودن یک زن است.

به عبارت دیگر عدم درک درست شیوه ی تفکر مردان آن ها را برای زن ها مضحک و خنده دار نشان می دهد و به همین دلیل مردها ترجیح می دهند روراست نباشند و با ذهن شما بازی کنند. (نگاه کنید به زنان از چه مردانی بدشان می آید؟)

چرا مستقیم نزدیک شدن به یک زن مشکل ایجاد می کند

همه ی زن ها از اینکه کسی به طور مستقیم به آن ها نزدیک شود متنفر نیستند اما بسیاری از آن ها باورهای به خصوصی در مورد عشق دارند که باعث می شود تلاش مستقیم و روراست بودن برایشان جالب نباشد.

مثلا بسیاری از زن ها مردهای وابسته و نیازمند را دوست ندارند و اعتماد به نفس و مستقل بودن را ترجیح می دهند. مشکل اینجاست که اگر مردی با آن ها روراست باشد و مستقیم به آن ها نزدیک شود او را نیازمند می بینند. در نتیجه مردان سعی می کنند علاقه ی خود را به طور مستقیم و روراست نشان ندهند و برای جذب زنان با ذهن آن ها بازی کنند.

همچنین زن ها مردان مرموز را دوست دارند، حداقل در مراحل اولیه ی رابطه اینگونه هستند. اگر مردی قصد و نیتش را به طور مستقیم به آن ها نشان دهد دیگر مرموز نیست و برایشان خسته کننده می شود. در نتیجه بازهم در این مورد مردها ترجیح می دهند در مورد قصد و نیت خود روراست نباشند.

و مورد آخر اینکه بیشتر مردم از جمله زن ها باور دارند هر چیز غیر قابل دسترسی از هر چیز قابل دسترسی جذاب تر است. به عبارتی وقتی یک مرد علاقه ی خود را به طور مستقیم نشان می دهد کمتر برای طرف مقابلش جذاب خواهد بود.

آیا فریب ذهن راه درستی است؟

پس آیا فریب ذهن زن ها برای ایجاد یک رابطه ی سالم راه درستی است؟

من شخصا معتقدم که نه، راه درستی نیست.

هیچ چیز بهتر از این نیست که مردی روراست، واضح و دقیق منطورش را بیان کند اما برای تغییر این موضوع هم زن ها و هم مردها باید نگرش خود را نسبت به یکدیگر تغییر دهند.

مردها باید دست از فریب دادن زن ها بردارند و با آن ها روراست باشند و زن ها نیز نباید مردهای روراست را نیازمند ببینند یا تصور کنند آن ها جذاب نیستند.

وقتی مردها مستقیم منظورشان را بیان کنند اگر نیت بدی داشته باشند به آسانی مشخص می شود. مشکل این است که وقتی همه ی مردها ذهن زنان را فریب دهند و رواست نباشند نمی توان مردان خوب را از مردان بد تشخیص داد.

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

عشق واقعی پسر به دختر

عشق واقعی مردان چگونه است

نشانه های مردی که عاشق نیست

چرا مردم احساسات خود را پنهان می کنند

چرا زن ها به عشق مردها شک دارند

روش های صحیح ابراز علاقه را یاد بگیرید

مشکل در بیان احساسات عاشقانه