آیا همه ی مردان می خواهند با شما بازی کنند؟

من از خانم ها پیام هایی دریافت می کنم که می گویند مردها آن ها را به بازی می گیرند. این زن ها از طبیعت و شخصیت مردها تعجب می کنند و باور دارند همه ی مردها می خواهند آن ها را به بازی بگیرند.

البته بعضی مردها بد هستند و با شما بازی می کنند. احساس ناامنی، شک داشتن نسبت به خود، کمبود اعتماد به نفس و تمایل به اثبات خود باعث می شود مردان شما را به بازی بگیرند.

اما این موضوع توضیح نمی دهد چرا بعضی زن ها تصور می کنند همه ی مردها آن ها را به بازی می گیرند. توضیح ساده این است که بعضی زن ها نمی توانند طرز فکر مردها را درک کرده و معتقدند همه ی مردها با آن ها بازی می کنند.

چرا به نظر می رسد بیشتر مردان با شما بازی می کنند

بعضی از دلایل آن به شرح زیر است:

  • هدف اصلی مرد رابطه ی جنسی است: مردها در کنار رابطه ی جنسی به مسائل دیگری هم اهمیت می دهند اما وقتی به زن ها می رسند هدف اصلی آن ها رابطه ی جنسی می باشد. یک مرد ممکن است اصلا به زنی علاقه نداشته باشد و تنها به دلیل برقراری رابطه ی جنسی به رابطه با او اصرار کند. البته این کار غیر اخلاقی بوده و من به همین دلیل توصیه می کنم هیچ وقت قبل از ازدواج رابطه ی جنسی برقرار نکنید. رابطه ی جنسی باعث می شود زن ها نتوانند مردان خوب و بد را از هم تشخیص دهند.
  • مردها جذب زنان زیبا می شوند حتی وقتی مجرد نباشند: مردها به ظاهر اهمیت زیادی می دهند. به همین دلیل است مردان حتی زمانی که متاهل هستند جذب زنان زیبا می شوند. این جذب شدن خیانت نیست و تنها بر اساس تمایلات جنسی اتفاق می افتد. (نگاه کنید به نقش زیبایی چهره در عاشق شدن)
  • مردها نمی خواهند فقط با یک زن باشند: بسیاری از مطالعات نشان داده اند مردها واقعا نمی خواهند فقط با یک زن باشند. اگر در بسیاری از کشورها پذیرفته شده نیست مرد بیش از یک همسر داشته باشد نمی توان این حقیقت را تکرار کرد مردان اگر فرصتی داشته باشند دوست دارند با بیش از یک زن رابطه برقرار کنند.
  • مردها دوست دارند زن های زیادی اطرافشان باشند: مردها به طور ناآگاهانه دوست دارند زن های زیادی دور و برشان باشد زیرا این موضوع به آن ها حس مردانگی می دهد. این تمایلات را نمی توان در اجتماع توضیح داد اما باعث می شوند مردها در یک زمان با بیش از یک زن رابطه داشته باشند.
  • بیشتر مردها و زن ها سردرگم هستند: بیشتر مردها و زن ها نمی دانند می خواهند با چه کسی رابطه داشته باشند. این عدم آگاهی از خواسته ها باعث می شود مردان و زنان به خصوص کسانی که به اخلاقیات پایبند نیستند با بیش از یک نفر ارتباط برقرار کنند و یا زمانی که نشانه ای از علاقه می بینند کنار بکشند.

زن ها در چنین شرایطی چه کاری می توانند انجام دهند

زن ها چگونه می توانند خودشان را از چنین مردانی دور نگه دارند؟

اولین چیزی که یک زن باید به خودش آموزش دهد شناخت مردان و طرز تفکر آن ها بر اساس روانشناسی می باشد. دومین کار این است که زن بتواند اهداف واقعی مردها را تشخیص دهد.

آیا او واقعا شما را دوست دارد؟

آیا او سردرگم هستند؟

آیا گزینه ی دوم او هستید؟

آیا او با شما بازی می کند؟

آیا او به اخلاقیات پایبند نیست؟

آیا او فقط به دنبال رابطه ی جنسی است؟

با پاسخ دادن به این سوالات می توانید تصمیم بگیرید چه مردی برای شما مناسب است و چه مردی برای شما مناسب نیست. (نگاه کنید به جذب مرد مناسب برای ازدواج)

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب شانس شما را برای عاشق کردن هر شخصی به شکل قابل توجهی افزایش می دهد و در صورت عدم رضایت هزینه ی پرداختی به شما برگشت داده می شود. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

عشق واقعی مردان چگونه است

آیا می توان مردهای بد را تغییر داد

نشانه های مردی که عاشق نیست

چرا عشق در مردان از بین می رود

زنان به چه چیزهایی علاقه دارند

زنان از چه مردانی بدشان می آید؟

چرا مردها روراست نیستند