تا به حال از خود پرسیده اید چرا همیشه پسرهای خیلی خوب و جذاب مجرد هستند؟

اگر این سوال را در ذهن خود دارید به احتمال زیاد در برقراری رابطه مشکل بزرگی خواهید داشت.

پرسیدن این سوال به این معنا است که شما احتمالا معتقدید هر فردی که فرصت برقراری یک رابطه ی عاطفی را پیدا می کند پس حتما باید وارد این رابطه شود. البته که چنین طرز فکری درست نیست.

یک فرد خیلی خوب می تواند مجرد باشد زیرا هنوز فرد مورد نظرش را پیدا نکرده است. اگر تصور داشته باشید یک فرد جذاب خیلی زود و حتما باید وارد رابطه ی عاطفی شود پس به شدت تحت تاثیر اعتیاد به عشق هستید.

اعتیاد به عشق باعث می شود فرد به سختی بتواند بدون رابطه ی عاطفی زندگی کند. اعتیاد عاطفی معمولا نشانه ای از یک مشکل یزرگتر مانند نارضایتی از زندگی می باشد. (نگاه کنید به حالت روانی چگونه بر زندگی شما تاثیر می گذارد)

اما یک موضوع مهم وجود دارد؛ فردی ممکن است خیلی عالی ولی مجرد باشد زیرا هنوز فرد مناسبی را برای خود پیدا نکرده است. (نگاه کنید به چرا مجرد بودن شما را قوی تر می کند)

این فرد استانداردها و معیارهای سطح بالایی دارد

فردی که با وجود جذابیت هایش هنوز مجرد مانده است احتمالا استانداردها و معیارهای سطح بالایی دارد و یا به دنبال ویژگی هایی می باشد که به سختی پیدا می شود.

این فرد ممکن است طرفداران زیادی داشته باشد و افراد زیادی او را تحسین کنند اما هنوز نتواند فردی را که واقعا می خواهد پیدا کند. به احتمال زیاد این فرد استانداردهای سطح بالایی دارد درحالی که ممکن است بیشتر مردم به محض اینکه فرصتی پیدا کنند وارد رابطه شود، حتی اگر واقعا به این رابطه علاقه ای نداشته باشند.

فردی که اهداف اخلاقی نداشته باشد بدون هیچ قصد جدی وارد رابطه خواهد شد و در نتیجه ی آن به طرف مقابلی که به او اعتماد می کند آسیب می رساند.

ممکن است شخص به خصوصی را دوست داشته باشد

فرد جذاب مجرد ممکن است شخص به خصوصی را در ذهن خود داشته باشد و بخواهد با او وارد رابطه شود. در چنین موردی این فرد مجرد به نظر می رسد در حالی که درواقع ذهن او مشغول فکر کردن به شخص دیگری می باشد.

دلایل زیادی یک فرد را مجبور می کنند مجرد بماند. بعضی از این دلایل مشغله ی زیاد، مشکل تعهد و باور به این که زندگی مجردی آسان تر است می باشد.

پس آیا شما به محض اینکه فرصتی پیدا کنید وارد رابطه می شوید؟

آیا می دانید این کار باعث می شود انتخاب اشتباهی داشته باشید؟ (نگاه کنید به چرا با فرد اشتباه ازدواج کرده ام)

افرادی که نمی توانند برای مدت کوتاهی مجرد بمانند معمولا در انتخاب خود مرتکب اشتباه می شوند و نتیجه ی آن تجربه ی یک زندگی بد خواهد بود.

اگر شما یکی از این افراد هستید باید زندگی خود را بررسی کنید و متوجه شوید چه چیزی را در آن دوست ندارید، این کار باعث می شود درگیر اعتیاد به عشق نشوید.

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب شانس شما را برای عاشق کردن هر شخصی به شکل قابل توجهی افزایش می دهد و در صورت عدم رضایت هزینه ی پرداختی به شما برگشت داده می شود. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

معیار های زیبایی مردان

زنان از چه مردانی بدشان می آید؟

معیارهای زیبایی مردان از نظر زنان

زنان جذب چه مردانی می شوند

چه چیز بیش از همه زنان را به مردان جذب می کند

مرد جذاب از دید زنان