چه زمانی باید از ازدواج با مرد مورد علاقه ام نا امید شوم

چه زمانی باید از ازدواج با مرد مورد علاقه ام نا امید شوم

چه زمانی باید از جذب مرد مورد علاقه ام برای ازدواج نا امید شوم؟

تا چه زمانی باید برای ازدواج با مرد مورد علاقه ام تلاش کنم؟

سوالات بالا از دسته ی رایج ترین سوالات کاربران وبسایت و اعضای کانال نوین بینش می باشند بنابراین تصمیم گرفتم در این مقاله به آن ها پاسخ  دهم. توجه داشته باشید که این مقاله هم مانند سایر مقالات دیگر سایت نوین بینش بر اساس باورها و اعتقادات شخصی بنده نوشته نشده است بلکه بنیان آن کاملا بر اساس حقایق ثابت شده و تحقیقات انجام گرفته می باشد.

اگر هیچ اطلاعاتی درباره ی روانشناسی عشق نداشته باشید پاسخ به این سوال کمی دشوار خواهد بود اما اگر اطلاعات خود را درباره ی روانشناسی عشق افزایش دهید می توانید متوجه شوید چه زمانی باید از ازدواج با مرد مورد نظر خود نا امید شده و چه زمانی باید به تلاش برای جذب او ادامه دهید.

البته لازم است به این نکته اشاره کنم که این مسئله فقط در مورد خانم ها نیست اما دلیل من برای انتخاب این عنوان شهرت و رواج این مسئله بین خانم ها می باشد.

آیا از تلاش برای جذب مرد مورد علاقه ام دست بکشم؟

اگر تاکنون مقالات من را به دقت دنبال کرده باشید متوجه  خواهید شد که نا امیدی و تسلیم شدن در دایره ی لغات من هیچ  جایی نداشته و انتظار دارم شما نیز این لغات را از ذهن خود بیرون کنید.

با این حال، گاهی لازم است برای دستیابی سریع تر به هدف خود از تلاش در یک راه به خصوص دست بکشید. درواقع مانند این است که یک رابطه ی عاطفی ناسالم را برای رسیدن به یک رابطه ی عاطفی بهتر رها کنید.(نگاه کنید به رابطه ی عاطفی سالم)

هدف شما این است که در زندگی خود خوشحال و شاد باشید. با رها کردن یک رابطه ی عاطفی از هدفتان دور نخواهید شد بلکه راه دیگری برای دستیابی به اهداف خود پیدا خواهید کرد.

چه زمانی باید از جذب پسر مورد علاقه ام برای ازدواج نا امید شوم

در صورتی که هر یک از موارد زیر اتفاق بیفتد لازم است فکر ازدواج با مرد مورد نظرتان را از سر بیرون کرده و او را رها کنید:

وقتی متوجه شوید با معیارهای او سازگار نیستید: در بخش روانشناسی عشق توضیح دادم افراد عاشق کسانی می شوند که با معیارهای موجود در ضمیر ناخودآگاهشان که همان الگوی عشق می باشد سازگاری و مطابقت نشان دهند. شما می توانید همواره از راه های مختلفی با معیارهای ضمیر ناخودآگاه فرد مورد علاقه تان سازگاری نشان دهید اما  گاهی تغییر این معیارها غیر ممکن خواهد بود. مثلا  اگر مردی به زن های بلوند علاقه داشته باشد و این معیار در ذهن او جایگاه  محکمی به خود گرفته باشد، لازم است در صورتی که با معیار او سازگار نیستید او را رها کنید. ممکن  است این مثال کمی سطحی به نظر برسد اما واقعیت این است که گاهی معیارها در ضمیر ناخودآگاه به سختی نهادینه می شوند و تغییر آن ها نیازمند یک اتفاق بزرگ  می باشد.

چگونه متوجه شوید مردی به شما علاقه مند شده است: به طور حتم دانستن این موضوع که آیا مرد مورد علاقه تان به شما علاقه دارد یا خیر به شما کمک می کند برای نا امید شدن و رها کردن او تصمیم بگیرید. (نگاه کنید به چگونه بفهمم کسی دوستم دارد یا نه). توجه داشته باشید در صورتی که در مراحل اولیه ی رابطه این نشانه ها را پیدا کردید نا امیدی از طرف مقابلتان تصمیم درستی نخواهد بود و لازم است احساسات او را بعد از کمی تلاش در نظر بگیرید.

وقتی متوجه شوید مرد مورد نظرتان گرایش و تمایلش به رابطه با شما را از دست داده است: در حالی که این مورد بسیار منطقی به نظر می رسد اکثر مردم وقتی متوجه می شوند فرد مورد نظرشان به آن ها علاقه مند نیست و یا کس دیگری را دوست دارد بازهم از تلاش برای به دست آوردن او نا امید نمی شوند. من نه تنها به شما توصیه می کنم از چنین فردی دست بکشید بلکه راه حل آن را نیز در مقاله ی راه های تحمل شکست عشقی در اختیار شما گذشته ام. در واقع شما باید خیلی زود از احساسات فرد مورد نظرتان نسبت به خود آگاه شده و متوجه شوید آیا لازم است از او بگذرید یا خیر.

تاثیر باورهای نادرست در نا امیدی از عشق: همانطور که قبلا نیز توضیح داده ام یکی از اصلی ترین دلایلی که مردم را در نا امیدی و تسلیم شدن از به دست آوردن فرد مورد علاقه شان با شکست رو به رو می کنید تصوری نادرست درباره ی این است که او منحصر به فرد بوده و هیچ کس شبیه او نیست. اگر درک کنید “نیمه ی گمشده” یک مفهموم افسانه ای بیشتر نیست می توانید در کمترین زمان از فردی که برای شما دست نیافتنی است بگذرید.

قبل از خواندن این بخش تلاش برای ازدواج با پسر مورد علاقه تان را متوقف نکنید!

منظور من را اشتباه متوجه نشوید! شما هیچ گاه نباید قبل از تلاش برای عاشق کردن مرد مورد علاقه تان از ازدواج با او نا امید شوید. زمان زیادی را به تلاش برای جذب او به منظور ازدواج اختصاص داده و به او نشان دهید شما بهترین فردی هستید که می تواند شریک زندگی اش محسوب شود.

با این حال اگر با وجود همه ی تلاش ها بازهم نتیجه ای حاصل نشد و هربار با مخالفت او رو به رو شدید یا متوجه شدید که فرد دیگری را دوست دارد بهتر است از تلاش برای ازدواج با او دست بکشید.

نا امید شدن از ازدواج با پسر مورد علاقه تان به این معنا نیست که شما ضعیف هستید؛ به این معناست که می توانید فرد بهتری را پیدا کرده و در کنار او لحظان شادتری را سپری کنید.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش برای افرادی که قصد سوء استفاده از این مطالب را دارند نوشته نشده است پس اگر هدف شما سوءاستفاده از دیگران است لطفا از این سایت خارج شوید. سایت نویت بینش یک سایت پزشکی یا یک دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی روانشناختی و علمی است که به شما کمک می کند درک بهتری از خود و دیگران بدست آورید و از این آگاهی برای بهبود روابط و مهارت های ارتباطی و به صورت کلی جهت ارتقای کیفیت زندگی خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید قوی ترین صلاح شما دانش شما است.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چگونه مرد مناسب ازدواج را بشناسیم

جذب افراد به ازدواج با ایجاد وابستگی

جذب پسر مورد علاقه به ازدواج

جذب مرد مناسب برای ازدواج

چگونه مردان را به ازدواج متقاعد کنیم

مدت زمان آشنایی قبل از خواستگاری و ازدواج

راه هایی برای جذب خواستگار