چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه کاری کنیم دیگران دوستمان داشته باشند

در گذشته تصور می کردم اگر شخصی علاقه ای به من نداشته باشد، پس هرگز نمی توانم کاری کنم که من را بخواهد یا عاشقم شود. قبلا فکر می کردم عشق یک فرایند اسرار آمیز و غیر طبیعی است که از هیچ قانونی پیروی نمی کند و قابل کنترل نیست.

اما بعد ها وقتی در مورد روانشناسی عشق بیشتر مطالعه کردم، متوجه شدم که این فرایند اصلا اتفاقی نیست و قوانینی حاکم بر آن وجود دارد. با شناخت و پیروی کردن از این قوانین می توانید شانس این که دیگران بیشتر دوستتان داشته باشند را چندین برابر افزایش دهید.

با شناخت این قوانین، کاری کنید دیگران دوستتان داشته باشند

بازاریابی حول محور یه اصل کلی می چرخد و آن این است که باید نیاز های مشتری را شناخت و سپس محصولاتی تولید کرد که این نیاز ها را برطرف کند.

اگر یک محصول عالی داشته باشم اما مشتری وجود نداشته باشد که به این محصول نیاز داشته باشد، هرگز محصول من فروش نخواهد رفت. اگر یک مقاله ی فوق العاده در مورد آموزش لاک پشت برای پیروزی در مسابقه ی سرعت بنویسم، هر گز این مقاله را نخواهید خواهند مگر اینکه یک لاک پشت داشته باشید.

در مورد عشق نیز همین گونه است، اگر موفق شوید نیاز ها و خواسته های دیگران را بشناسید، می توانید محصولی که نیاز هایش را برطرف می کند به وی ارائه کنید. در این شرایط محصول خود شما هستید.

هر شخصی به دنبال ویژگی های خاصی است که در شریک احتمالی اش وجود داشته باشد. وقتی بتوانید کاری کنید که شخصی ویژگی های مورد نظرش را در شما بیابد، مطمئن باشید آن شخص مشتاقانه علاقه مند به شما خواهد شد. ( نگاه کنید به عشق واقعی چیست)

این همان دلیلی است که در عاشق کردن دیگران شکست می خورید

بزرگ ترین اشتباهی که معمولا همه در عاشق کردن دیگران مرتکب می شوند این است که سعی می کنند هدف خود را به همان شکلی که خود تحت تاثیر قرار می گیرند، تحت تاثیر قرار دهند.

مثلا اگر داشتن اعتماد به نفس شما را تحت تاثیر قرار می دهد ممکن است تصور کنید که شخص مورد نظرتان نیز به همین شکل تحت تاثیر قرار می گیرد که یک اشتباه بزرگ است.

 فاروق رضوان در کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توضیح می دهد چگونه می توان پیشینه، فرهنگ، و تجربیات گذشته ی شخص مورد نظرتان را کشف کنید و سپس با توجه به آن اطلاعات به راحتی وی را تحت تاثیر خود قرار دهید. ( چگونه با حرف زدن بر دیگران تاثیر بگذاریم)

اگر شخصی در خانواده ای زندگی کرده باشد که از لحاظ مالی مشکلات زیادی داشته است، به احتمال زیاد به شخصی علاقه مند می شود که جاه طلب بوده یا موفقیت مالی داشته باشد در حالی که اگر شخصی هرگز چنین مشکلات مالی نداشته است، با چنین چیز هایی نیز تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

به طور خلاصه، برای اینکه کاری کنیم شخصی دوستمان داشته باشد یا شخصی را تحت تاثیر بگذارید باید اطلاعات بیشتری در مورد تجربیات گذشته، ترس ها، نقطه ضعف ها و پیشینه اش به دست آورید.

با شناخت این نیاز ها و سپس نشان دادن این موضوع که می توانید این نیازها را برطرف کنید، می توانید شخص مورد نظر خود را عاشق کنید، بدون اینکه خود آن شخص دلیلش را متوجه شود ( نگاه  کنید به برطرف کردن نیاز ها).

نکته های بیشتر برای اینکه شخصی شما را دوست داشته باشد

تا کنون فقط به یک تکنیک اشاره شده است که در عاشق کردن دیگران نقش مهمی بازی می کند، اما ده ها تکنیک دیگر نیز وجود دارد که می تواند به شما در عاشق کردن دیگران کمک به سزایی کند. هر چه از تکنیک های بیشتری استفاده کنید، احتمال موفقیت شما نیز بیشتر می شود. در ادامه به چند مورد از این تکنیک ها اشاره می کنم که می تواند در عاشق کردن دیگران به شما کمک کند.

مثل پدر و مادرش رفتار کنید اگر به آنها علاقه دارد: اگر یه دختر عاشق پدرش باشد پس به احتمال زیاد به کسی علاقه مند می شود که ظاهر، رفتار، و حتی نوع راه رفتن مشابهی با پدرش داشته باشد. بر عکس این موضوع نیز برای پسر ها رخ می دهد. یعنی پسر ها نیز علاقه مند به دختری می شوند که مثل مادرشان باشد.

وی را وابسته و معتاد خود کنید: اگر هر روز صبح یک شکلات میل کنید و سپس یک روز تصمیم بگیرید این کار را انجام ندهید بدون شک احساس بدی پیدا خواهید کرد. وقتی شخص مورد نظر خود را به چیزی مرتبط با خود عادت دهید و سپس دست از انجام آن کار بکشید، شخص مورد نظرتان دلش برای شما یا کاری که همیشه انجام می دادید تنگ خواهد شد و در نتیجه بیشتر به شما علاقه مند می شود.

صاف بایستید: تحقیقات نشان داده است که صاف ایستادن و با اعتماد به نفس بودن می تواند شما را بسیار جذاب تر نشان دهد. هر موقع نزدیک کسی هستید که به او علاقه دارید سعی کنید صاف بایستید تا شانس این که شخص مورد نظر را عاشق خود کنید بیشتر شود.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش مرجعی است که می توانید مطالب کاربردی و موثری را پیدا کنید که به زبانی ساده نوشته شده است تا بتوانید به راحتی متوجه شوید. مطالب نوین بینش این امکان را فراهم می کند که دید جدیدی به زندگی بدست آورید و با دنیایی علمی و نوین آشنا شوید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم(نوشته ی فاروق رضوان میلیونر مصری) پس از ترجمه از زبان انگلیسی در سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب با تضمین بازگشت وجه فروخته می شود و بدون شکل شانس شما را برای عاشق کردن دیگران افزایش می دهد. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چگونه دیگران را متقاعد کنیم هر چیزی را باور کنند

جذب کردن کسی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)

چگونه می توانم رابطه ی عاشقانه ی موفقی داشته باشم

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

دلایل وابستگی چیست ( چرا وابسته می شویم)

ترمیم روابط عاشقانه

معرفی کتاب

1555 - Copy