چگونه دیگران را وادار کنیم عاشق ما شوند

چگونه می توانیم فردی را مجبور کنیم عاشق ما شود

شاید شما هم در وب سایت های یا کتاب های مختلف این موضوع را خوانده باشید که انسان ها به اشخاصی علاقه مند می شوند که سطح جذابیت شان با سطح جذابیت خودشان یکسان است. منظور آن ها این است که شما وقتی به شخصی علاقه مند می شوید که متوجه شوید آن شخص نیز به اندازه ی شما جذاب است. اما در این نظریه یک مشکل جدی وجود دارد و آن این است که توضیح نمی هد چرا بسیاری از انسان ها عاشق کسانی می شوند که  از آنها بسیار جذاب تر هستند ( مثل شخصیت های مشهور). به همین دلیل این نظریه نمی تواند صحیح باشد.

در حقیقت انسان ها به کسانی علاقه مند می شوند که احساس کنند آن افراد ارزش یا امتیاز بیشتری نسبت به خودشان دارند. این موضوع می تواند در جذابیت شما تاثیر زیادی داشته باشد.

یعنی اگر بتوانید فردی را قانع کنید که ارزش و امتیاز بیشتری نسبت به وی دارید، می توانید به راحتی آن شخص را عاشق خود کنید.

امتیاز کلی چیست؟

این یک قانون کلی است که هر فردی تمایل دارد اهمیت دیگران را ارزیابی کرده و بر اساس محاسبات شخصی خود یک امتیاز کلی برای آنها تعیین کند. حال اگر شما بدانید که شخصی چگونه امتیاز کلی دیگران را محاسبه می کند، به آسانی می توانید کاری کنید که او عاشق شما شود.

امتیاز یا ارزش کلی شما چیست؟

مردم تنها زمانی برای رسیدن به هدفی انگیزه دارند که آن هدف برایشان در حالی که چالش برانگیز است دست یافتنی نیز باشد.

به همین دلیل شما به ندرت می توانید عاشق کسی شوید که امتیاز بسیار کمتری از شما دارد. این امتیاز شامل جذابیت، صفات شخصی، محبوبیت، ثروت و … است. پس برای اینکه شخص مورد نظر، عاشق شما شود باید به دنبال راهی باشید که او را متقاعد کنید دارای امتیاز بیشتری نسبت به او هستید. اما سوال این است که چگونه این کار را باید انجام دهید؟

فاروق رضوان در کتاب “چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم” ،توضیح داده است به چه صورت فردی که به او عشق می ورزید را متقاعد کنید ارزش زیادی دارید و جذاب هستید. اگر بتوانید به آن شخص نشان دهید که افراد بسیاری شما را تحسین می کنند و در نتیجه طرفداران زیادی دارید بدون شک می توانید او را شیفته ی خود کنید.

چه کار دیگری می توانم انجام دهم تا عاشقم شود؟

هرکاری که باعث شود امتیازتان بالا برود را انجام دهید. به نظر می رسد اعتماد به نفس بیشتر و تلاش برای پولدار به نظر رسیدن بسیار موثر است. اگر ثروت مند نیستید خود را شخصی بلند پرواز نشان دهید (ثروتمند بودن و بلند پرواز به نظر رسیدن اثر یکسانی دارند). فرد مورد نظر را متقاعد کنید که شخص منحصر به فردی هستید و پیدا کردن شخص دیگری مثل شما دشوار است. برای انسان ها مشکل است که شرکای دلبستگی قدیمی خود را فراموش کنند زیرا معتقدند که در دنیا تنها یک شخص هست که با معیارهای آنها مطابقت دارد.

شما می توانید از این مفهوم برای متقاعد کردن شخص مورد نظرتان استفاده کنید و به او بفهمانید که منحصر به فرد و متفاوت تر از دیگر افراد هستید.

درک نیازهای فرد مقابل نیز میتواند به عاشق کردن او کمک کند. هر چه بیشتر نشان دهید که می توانید نیاز های برطرف نشده ی وی را برطرف کنید امتیاز بالاتری نیز دریافت خواهید کرد.

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش بزرگترین منبع فارسی زبان در رابطه با روانشناسی عشق است برای اطمینان از این موضوع به دسته ی روانشناسی عشق بروید.کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم(نوشته ی فاروق رضوان میلیونر مصری) پس از ترجمه از زبان انگلیسی در سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب بدون شکل شانس شما را برای عاشق کردن دیگران افزایش می دهد. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

بله، می خواهم در مورد روانشناسی عشق بدانم

۴ دلیل بنیادین در عاشق شدن چیست؟

چگونه یک زن را به خود جذب کنیم

 چگونه یک مرد را به خود جذب کنیم

اعتیاد به روابط عاطفی و عشق

روش هایی ساده برای شناخت شخصیت دیگران ( بر اساس روانشناسی شخصیت)

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

ترمیم روابط عاشقانه

معرفی کتاب

1555 - Copy