چگونه مرد مناسبی برای ازدواج انتخاب کنید

چرا بیشتر زن ها با مردان خوبی ازدواج نمی کنند

هر چندروز از زنانی پیام دریافت می کنم که گیج و سردرگم هستند زیرا مرد مورد علاقه شان ناگهان رفتارش تغییر کرده است و به آن ها اهمیت نمی دهد.

داستان همیشه یکسان بوده و فقط نام ها متفاوت است. سناریو دقیقا تکرار شده و زن ها در دادم های مشابهی گرفتار می شوند.

زن ها عاشق می خواهند و به مردانی که قول می دهند این عشق را در اختیار آن ها بگذارند جذب می شوند. اما بعد ها عشقی نمی بینند و تعجب می کنند که آیا مرد مورد علاقه شان آن ها را دوست دارد یا نه.

مشکل اصلی اینجاست زنانی که در چنین تله هایی گرفتار می شوند درک درست و کاملی از مردان ندارند.

مردها چگونه فکر می کنند

برای اینکه در چنین تله هایی گرفتار نشوید باید در مورد طرز فکر مردان بیشتر بدانید. مردها رابطه ی جنسی می خواهند و در بیشتر موارد به زنانی جذب می شوند که ممکن است به جز جذابیت ظاهری ویژگی دیگری نداشته باشند. چه بخواهید چه نخواهید مردها اینگونه آفریده شده اند!

البته مردها احساس نیز دارند و می توانند عاشق شوند اما عاشق شدن آن ها با عاشق شدن زنان کاملا متفاوت است. (نگاه کنید به چرا مردها بی احساس می شوند)

مردان همه زنان را به دو دسته اصلی تقسیم می کنند: زن هایی که از لحاظ جنسی آن ها را جذب می کنند و می توانند همسر آینده شان نیز باشند و زن هایی که از لحاظ جنسی آن ها را جذب کرده اما نمی توانند به عنوان همسر آینده شان به آن ها فکر کنند.

مثلا اگر مردی بخواهد با زنی از طبقه ی اجتماعی بالاتر از خود ازدواج کند ممکن است با زن های از طبقه ی اجتماعی پایین تر نیز دوست شود، به آن ها علاقه نشان دهد و حتی آن ها را فریب دهد که دوستشان دارد اما در نهایت با آن ها ازدواج نخواهد کرد زیرا تنها به دلیل جذابیت های فیزیکی و جنسی در کنار آن ها بوده است.

این همان بخشی است که زن ها را گیج و سردرگم می کند؛ اگر او علاقه نشان می دهد، اگر ابراز عشق می کند و مدام تماس می گیرد پس چگونه من را دوست ندارد و عاشقم نیست؟

نه او عاشق شما نیست، او تنها از لحاظ جنسی به شما جذب شده است. سوالی که برای اغلب زنان ها پیش می آید این است: با اینکه ما تا به حال با هم رابطه ی جنسی نداشتیم چرا بازهم به من زنگ می زند؟ پاسخ ساده است، زیرا هورمون های جنسی او با بودن در کنار شما باعث می شوند احساس خوبی داشته باشد حتی اگر تا به حال با هم رابطه ی جنسی نداشته باشید. دلیل دیگر نیز این است که هنوز به برقراری رابطه ی جنسی با شما امید دارد.

چگونه مرد مناسبی برای ازدواج انتخاب کنید

پس چگونه می توانید بفهمید مردی واقعا شما را می خواهد یا نه؟

ساده است، از هرگونه تماس فیزیکی تحت هر شرایطی دوری کنید و حتی با او تماس هم نگیرید.

اگر او تنها شما را به دلیل روابط جنسی بخواهد قبل از اینکه تسلیم شود چندین بار تلاش می کند و بعد از آن از شما دور خواهد شد اما اگر واقعا بخواهد با شما ازدواج کند یک قدم جدی برمی دارد.

بسیاری از زن هایی که از من مشاوره می گیرند نمی خواهند این کار را انجام دهند زیرا می ترسند متوجه شوند مرد مورد علاقه شان واقعا عاشق آن ها نیست.

به عبارت دیگر زن های زیادی ترجیح می دهند با دروغ زندگی کنند تا اینکه متوجه شوند مردی به آن ها علاقه ندارد!

مردها کاملا روراست هستند، برای اینکه طرز فکر آن ها را بفهمید چند دقیقه زمان بیشتر احتیاج ندارید اما اگر نخواهید حقیقت را بفهمید آن ها همیشه یک معمای بزرگ برای شما باقی می مانند.

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش برای افرادی که قصد سوء استفاده از این مطالب را دارند نوشته نشده است پس اگر هدف شما سوءاستفاده از دیگران است لطفا از این سایت خارج شوید. سایت نویت بینش یک سایت پزشکی یا یک دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی روانشناختی و علمی است که به شما کمک می کند درک بهتری از خود و دیگران بدست آورید و از این آگاهی برای بهبود روابط و مهارت های ارتباطی و به صورت کلی جهت ارتقای کیفیت زندگی خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید قوی ترین صلاح شما دانش شما است.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

راهنمای جامع عاشق کردن و جذب دیگران

۷ گام برای پیدا کردن همسر دلخواه

جذب مرد مناسب برای ازدواج

چگونه همسر دلخواهم را بیابم

راه های انتخاب همسر مناسب

جذب مرد مناسب برای ازدواج