چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم

چگونه رابطه از دست رفته را برگردانیم؟

ایا می شود رابطه شکست خورده را ترمیم کرد؟

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم؟ّ

بهترین راه برای بگرداندن عشقم چیست؟

پرسش های فوق معروف ترین سوالاتی است که پس از اتمام رابطه با آن مواجه می شویم.

در این مطلب می خواهم در مورد روش های برگرداندن رابطه از دست رفته توضیح دهم. به عبارت دیگر در این مطلب خواهید فهمید چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم.

منظورم از رابطه به هم خورده یا از دست رفته، رابطه ای است که با قصد ازدواج شروع شده باشد اما بر خلاف میل شما با شکست مواجه شده است و اکنون قصد دارید مجدد برای ازدواج با فردی که اکنون از شما دور شده است اقدام کنید.

همچنین منظور افرادی هستند که قبلا ازدواج کرده اند و اکنون با شکست هایی در رابطه عاطفی خود مواجه شده اند. در نتیجه قصد دارند برای جلوگیری از طلاق عاطفی یا جدایی اقدام به ترمیم رابطه شکست خورده خود کنند.

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگدانیم

برای بسیاری از افراد پس از جدایی یک فرصت دیگر وجود دارد.

اکنون پرسش مهم این است که آیا می توان عشق از دست رفته را به رابطه برگردانیم؟

خبر خوب این است که پرسش چگونه رابطه از دست رفته را برگردانیم یک پاسخ علمی دارد. برای برگرداندن رابطه از دست رفته نیاز به آماده سازی و افزایش جذابیت های خود دارید.

همچنین بهبودی شما بعد از جدایی تاثیر عمیقی روی رفتار و عشق از دست رفته خواهد داشت.

فردی که بهبودی خود را به طور کامل به دست آورده باشد رفتار متفاوتی نسبت به فردی که به طور کامل به بهبودی نرسیده باشد خواهد داشت.

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

اگر می خواهید بدانید چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنید می توانید کتاب بازگشت به عشق و ازدواج را مطالعه کنید.

در اینجا به صورت خلاصه فقط به ۴ تکنیک ساده این کتاب اشاره می کنم که در ترمیم رابطه شکست خورده بسیار موثر است.

به طور کامل بهبودی خود را به دست آوریدبهترین انتقام پس از جدایی و تمام شدن رابطه این است که بهبودی کامل خود را بدست آورید. هرچقدر بیشتر ضعیف و شکست خورده به نظر برسید دیگران بیشتر از شما فاصله می گیرند.

هرچیز غیر قابل دسترسی با ارزش تر به نظر می رسد: ، یکی از اصول شروع کردن رابطه تمام شده این است که بدانید هرچیز دست نیافتنی بیشتر از حد واقعی خود با ارزش به نظر می رسد. وقتی دیگر در کنار عشق از دست رفته خود نباشید او نیز احساس متفاوتی نسبت به شما خواهید داشت و تصور می کند جذاب تر شده اید ( نگاه کنید به چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشیم).

توقف ارسال سیگنال منفی: اگر می خواهید بدانید چگونه رابطه از دست رفته را برگردانید باید از ارسال سیگنال منفی جلوگیری کنید. فقط قطع ارسال سیگنال منفی به تنهایی می تواند در افزایش نیروی جذب در شما موثر باشد. (نگاه کنید به ۴ مرحله ساده در بازگرداندن عشق از دست رفته)

با افراد دیگر در ارتباط باشید: معمولا زن ها بعد از جدایی با رفتار و ظاهر بهتری حاضر می شوند و روابط اجتماعی خود را توسعه می دهند. هر چقدر بیشتر با دیگران در ارتباط باشید احتمال شروع دوباره رابطه تان بیشتر می شود ( نگاه کنید به نظریه تایید اجتماعی).

پشیمانی باعث می شود هرچیزی بهتر به نظر برسد: پشیمانی رابطه از دست رفته را در چشم عشقمان بهتر از قبل نشان می دهد. وقتی پس از جدایی برخورد مناسبی داشته باشید و از اشتباهات رایج برای بازگرداندن عشق از دست رفته پرهیزکنید باعث ایجاد احساس پشیمانی در طرف مقابل می شوید و این یعنی ارزش ما برای وی بیشتر خواهد شد.

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم 

اولین و مهم ترین حرکت این است که از این فرد دوری کنید. در برگرداندن عشق به رابطه با سیگنال جذب توضیح دادم هرچقدر بیشتر  به بازگشت و ترمیم رابطه به صورت مستقیم  اصرار کنید احتمال برگرداندن رابطه از دست رفته نیز کاهش پیدا می کند.

همانطور که قبلا گفته ام ارسال سیگنال مثبت برای بازگرداندن عشق از راه دور گاهی اوقات تصمیم خردمندانه تری است.

بهترین راه در برگرداندن عشق استفاده از شبکه ۶ مرحله ای جذب است که به شما کمک می کند از راه دور عشق خود را بازگردانید.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد بازگشت به عشق و ازدواج در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش بازگشت به عشق و ازدواج مراجعه کنید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

آیا عشق از دست رفته را می توان بازگرداند

چگونه یک رابطه سرد را گرم کنیم

برگشتن عشق قدیمی

وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی

چرا مردم در مورد عشق قدیمی خود حرف می زنند