قوانین و مقررات

قوانین و مقررات نوین بینش

 • خرید شما به این معنا است که قبول کرده اید نوین بینش یک وبسایت یا مرکز درمانی نیست و هرگز مشاوره بالینی جهت درمان ارائه نمی دهد. مشاوره های درمانی و بالینی حتما باید به صورت حضوری و همراه با مصاحبه بالینی صورت بگیرد.
 • محصولات و خدمات نوین بینش فقط برای افرادی است که ازدواج کرده اند و یا قصد ازدواج دارند. نوین بینش به هیچ عنوان روابط کوتاه مدت و دوستی را نمی پذیرد و خدماتی برای اینجور روابط ارائه نمی دهد. در صورتی که هدف شما دوستی باشد امکان بازگشت وجه نیز وجود ندارد.
 • نشر دیجیتال نوین بینش ارائه کننده عنواع کتاب های آموزشی در حوزه روابط عاطفی است و همچنین کتاب های خود را زیر نظر مدرسین فارق التحصیل رشته روانشناسی آموزش می دهد. همه تلاش نوین بینش با مدیریت شاهین زند – نویسنده و سرپرست تیم نوین بینش – کمک و آموزش به مراجع ها و خوانندگان کتاب است که مهارت های صد در صد کاربردی و عملی را فرابگیرند تا بتوانند سطح کیفی زندگی خود را ارتقا داده و در جهت زندگی بهتر، روابط بهتر و ازدواجی موفق پیش بروند و در تحکیم بنیان خانواده موفق شوند.
 • هدف از برگزاری دوره های آموزشی، نهادینه کردن و برنامه ریزی کردن تکنیک های کتاب های نوین بینش در زندگی و ضمیر ناخودآگاه خوانندگان کتاب است. به صورتی که اجرای این تکنیک ها بخشی از زندگی روزمره آن ها شود و حتی بدون اینکه به جزئیات آن فکر کنند همیشه در حال اجرای آن باشند. درواقع هدف این است که در کنار دانش، مهارت نیز بدست آورده شود. همانطور که یک فوتبالیست بدون مهارت و تمرین و تنها با اتکا به دانش خود نمی تواند یک فوتبالیست موفق شود، یک متخصص ارتباط موثر نیز بدون مهارت و تمرین و تنها با اتکا به دانش نمی تواند روابطی خارق العاده و موفق شکل دهد.
 • پس از ثبت سفارش، در اولین فرصت سفارش مورد بررسی قرار گرفته و حدالامکان بلافاصله ارسال می شود. از آنجایی که همه خدمات نوین بینش شامل حداقل یک کتاب می شود، درصورتی که ۲ روز کاری از پرداخت شما بگذرد اما کتابی برای شما ارسال نشود می توانید به ارسال پیام صوتی درخواست بازگشت وجه بدهید.
 • محصولات نوین بینش شامل دو نوع محصول خدماتی و غیر خدماتی می شود. محصولاتی که قیمت آن کمتر از ۲۱۰ هزارتومان باشد غیر خدماتی محسوب شده و محصولاتی که قیمت آن بالای ۲۱۰ هزارتومان باشد محصولات خدماتی در نظر گرفته می شود.
 • محصولاتی غیر خدماتی شامل کتاب هایی است که پشتیبانی آنلاین ندارند و پس از خرید آن محصولات امکان ارتباط رایگان با مدرس نیست. این کتاب ها هر یک شامل یک فایل پی دی اف است که قابلیت دانلود دارد.
 • محصولات خدماتی شامل ۱) یک کتاب که به صورت فایل پی دی اف است و می توان آن را دانلود کرد و ۲) جلسات آموزشی کتاب های دانلودی – فایل پی دی اف – به صورت ارتباط رایگان با مدرس در فضای مجازی است. این خدمات بسته به کتابی که انتخاب می کنید شامل ۳ الی ۶ روز ارتباط آنلاین با یک مدرس روانشناس است. طی هر روز ارتباط آنلاین مدرس حداقل ۱ الی ۴ بار آنلاین می شود و همه پرسش های شما را پاسخ می دهد و آموزش های لازم را بر اساس کتاب ارائه می کند – خدمات پس از فروش متمرکز بر کتاب های نوین بینش است که ثبت شده و مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارند.
 • شرایط و قوانین شرکت در کلاس های آموزشی توسط کارشناسان نوین بینش نیز پس از پرداخت وجه برای کاربران ارسال می شود.
 • برای بدست آوردن بهترین نتیجه از کتاب و دوره ها بهتر است قبل از هر جلسه فقط یک فصل از کتاب را مطالعه کنید و پرسش های آن فصل را ارسال کنید. سپس برای جلسه دوم فصل بعدی خوانده شود و پرسش های آن پاسخ داده شود. برای جلسه سوم هم مجدد فصل بعدی و پرسش های آن فصل ارسال شود. به عبارت دیگر برای هر جلسه تنها یک فصل خوانده شود. بهتر است قبل از شروع جلسه ( ساعات و زمان شروع جلسه در جلسه اول توسط مدرس ارسال می شود) به پرسش ها پاسخ داده باشید.
 • جلسات آموزشی محصولات خدماتی به صورت رایگان صورت می گیرد و به عنوان خدمات پس از فروش در نظر گرفته می شود و نوین بینش متعهد به اجرای این خدمات به صورت رایگان است.
 • برای محصولات خدماتی کاربران متعهد می شوند به مدت یک هفته پس از پرداخت وجه اقدام کنند به شروع دوره های آموزشی کند. اقدام به شروع دوره های آموزشی به این معنا است که خریدار به شماره های اعلام شده از طرف کارشناسان نوین بینش پیام ارسال کند و به پرسش های فصل ۱ کتاب پاسخ دهند و در مرحله دوم منتظر پاسخ مدرس آنلاینِ نوین بینش باشند. پس از دریافت پاسخ، جلسات پشتیبانی آنلاین آغاز خواهد شد و ساعات و روزهای برگزاری نیز توسط عضو متخصص تیم نوین بینش که نقش مدرس را دارد اعلام می شود. در صورتی که ارتباط از جانب خریدار آغاز نگردد پس از گذشت یک هفته امکان پشتیبانی آنلاین رایگان نخواهد بود.
 • جلسات آموزشی به صورت ۳ روز در هفته برگزار می شود. هر کاربر حداقل ۲ بار می تواند جلسات خود را کنسل کند که به جای آن جبرانی برگزار می شود اما باید حداقل ۲۴ ساعت قبل اطلاع دهند. مدرسین نوین بینش نیز می توانند با اطلاع قبلی جلسات را کنسل کرده و برای آن جبرانی برگزار کنند.
 • بین ۵ الی ۱۲ روز کاری پس از پاسخ به پرسش های فصل ۱ در صورتی که جوابی از مدرس پشتیبان دریافت نکرده باشید می توانید با ارسال یک پیام صوتی به کارشناسان نوین بینش انصراف خود را اعلام کرده و هزینه خود را پس بگیرید. البته پس از اقدام به شروع جلسات و پاسخ گویی به پرسش های فصل ۱، مدرس معمولا به مدت ۱ الی ۲ روز کاری جلسات شما را شروع کرده و زمان و ساعات جلسات بعد را نیز اعلام می کند مگر اینکه به تعطیلات نوروز رسیده باشیم یا با قطعی سراسری اینترنت مواجه شویم.
 • اگر طی ۵ الی ۱۲ روز پس از پرداخت وجه از سوی مشتری و اقدام به شروع جلسات آموزشی، هیچ پیامی به صورت صوتی مبنی بر “عدم برگزاری جلسات آموزشی کتاب به صورت ارتباط رایگان با مدرس” ( که شامل برگذاری ۳ الی ۶ جلسه ارتباط رایگان است ) یا “عدم دریافت کتاب” ارسال نشود، بدین معنا است که مشتری محصولات خدماتی یا غیر خدماتی خود را دریافت کرده است؛ یعنی اگر غیر خدماتی بوده، کتاب دریافت کرده است و اگر خدماتی بوده هم کتاب دریافت شده و هم جلسات آموزشی برگذار شده. در صورتی که مشتری طی ۱ هفته پس از خرید کتاب ( به شماره های مدرسان که پس از پرداخت توسط کارشناسان نوین بینش اعلام می شود) اقدام به ارسال پیام نکند ( یعنی عدم اقدام به شروع جلسات) بدین معنا است که نیازی به خدمات آموزشی نوین بینش به عنوان خدمات پس از فروش ندارد و کتاب به تنهایی برای وی کافی است.
 • نوین بینش آنچنان از کیفیت کتاب ها و محصولات خود مطمئن است که شرایطی برای تضمین بازگشت وجه تعیین کرده است به این صورت که اگر مراجع پس از پرداخت کامل مبلغ، عدم رضایت از خرید محصولات خدماتی را به مدت چهل و هشت ساعت پس از خرید کتاب به صورت پیام صوتی اطلاع دهد هزینه پرداختی به صورت کامل به وی بازگردانده می شود.
 • کاربران و پرداخت کنندگان وجه متعهد می شوند اجازه ارائه خدمات بیشتر از چیزی که در این قوانین و مقررات گفته شده را به اعضای تیم نوین بینش بدهند که در جهت آموزش کتاب ها و یادگیری مهارت ها است و در صورتی ارائه می شود که اعضای تیم نوین بینش چنین صلاح ببینند. زیرا تیم نوین بینش به صورت ۲۴ ساعت و به صورت آنلاین در تلاش است بهترین آموزش ها را در اختیار خوانندگان و خریداران قرار دهد و با کمک به مراجع جهت برطرف کردن نیازهای ارتباطی مرتبط با روابط خود ( با هدف حفظ ازدواج یا رسیدن به ازدواج) رضایت کامل آن ها را بدست آورد حتی اگر آنها از رسیدن به آن نامید شوند و حتی اگر ماه ها از پرداخت یا شرکت آن ها در دوره های آموزشی گذشته باشد. به همین دلیل اعضای تیم نوین بینش و کارشناسان آن ممکن است خدماتی بسیار بیشتر از خدماتی که در قوانین و مقررات نوشته شده است ارائه دهند.
 • هرگونه کپی برداری و استفاده از قوانین و مقررات نوین بینش با اهداف تجاری غیر قانونی بوده است و پیگرد قانونی دارد.

شیوه های پرداخت:

 • جهت پرداخت مبلغ سفارش می توانید هزینه را به صورت کارت به کارت یا به شماره حسابی ارسال کنید که توسط کارشناسان نوین بینش ارائه می شود.
 • شماره زیر که شماره کارشناسان نوین بینش است تنها شماره معتبری می باشد که نوین بینش طبق قوانین خود خدمات و کتاب های خود را به آن ارائه می کند.
 •  شماره کارشناسان تیم نوین بینش – ۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

شیوه های ارسال:

محصولات غیر خدماتی به صورت محصول دانلودی که شامل کتاب ِدانلودی – پی دی اف – است ارائه می شود.

 • محصولات خدماتی شامل ۱) محصول دانلودی که شامل یک کتاب دانلودی – فایل پی دی اف – است ۲)  جلسات آموزشی کتاب دانلودی خریداری شده به صورت ارتباط آنلاین و رایگان با مدرس که در شبکات اجتماعی مثل جیمیل، واتس آپ، اینستاگرام و غیره برگزار می شود.