قوانین و مقررات نوین بینش

معرفی کاربر و نوین بینش

 • قوانین نوین بینش دات کام فقط در دامنه novinbinesh.com قابل دسترس است و خدمات نوین بینش که پس از پرداخت هزینه به شماره حساب شاهین لشنی زند – مدیر نوین بینش – ارائه می شود بر اساس قوانین و مقررات نوین بینش دات کام  – در همین صفحه – است.
 • همه تعهدات اعضای نوین بینش که شامل کارشناسان، پشتیبانان، مدیریت نوین بینش نسبت به کاربران است و همچنین تعهد کاربران نسبت به نوین بینش می باشد در این صفحه ذکر شده است.
 • کاربر فردی است که هزینه ای را به منظور دریافت محصولات خدماتی یا غیر خدماتی ( محصول خدماتی و غیر خدماتی مربوط به نحوه دریافت و میزان دریافت محتوای نشر دیجیتال نوین بینش است) به حساب مدیریت نوین بینش پرداخت کرده باشد و رسید خود را از طریق روش های ارتباط با کارشناسان به اطلاع کارشناسان نوین بینش می رساند ( معیار تشخیص کاربری که هزینه پرداخت کرده است شماره تماس اول یا آدرس جیمیلی است که از طریق آن رسید پرداخت ارسال شده باشد). در صورتی که کاربر قصد استفاده از خدمات 3 ماه پشتیبانی نشر دیجیتال رایگان داشته باشد باید همچنین یک پیام صوتی با صدای خود و یا شماره تماس خود ارسال کند و در آن شماره رسید و دلیل پرداخت هزینه ( فقط “نام کتاب” یا “نام کتاب و پشتیبانی مرتبط با آن”)  را نیز اعلام کند در غیر اینصورت پس از 48 ساعت از گذشت زمان پرداخت دیگر امکان استفاده از خدمات 3 ماه پشتیبانی رایگان نشر دیجیتال وجود ندارد. به تشخیص کارشناسان نوین بینش، کاربر می تواند به جای پیام صوتی توضیحات فوق را در یک تکه کاغذ بنویسد.
 • مدیریت نوین بینش بر عهده شاهین لشنی زند می باشد که همه مجوز های نوین بینش شامل مجوز نشر دیجیتال، ای نماد و نامه های ثبت کتاب های نوین بینش به نام وی است.
 • کارشناسان نوین بینش شامل اعضایی از تیم نوین بینش هستند که مسئول معرفی محصولات و خدمات را بر اساس نیاز کاربر بر عهده دارند.
 • ارتباط سریع با کارشناسان نوین بینش از طریق شماره تماس 09306135008 صورت می گیرد.
 • پشتیبانی نوین بینش شامل اعضایی از تیم نوین بینش است که برای کاربرانی که محصول خدماتی دریافت کرده اند، محتوای اختصاصی به صورت صوتی و یا نوشتاری آماده کرده و آن را برای آن ها منتشر می کند.
 • وبسایت نوین بینش تنها مرجع برای معرفی و نشر کتاب های شاهین لشنی زند با نام مستعار شاهین زند است.
 • آدرس جیمیل نوین بینش شامل آدرس  novinbinesh@gmail.com است که ارتباط رسمی با کارشناسان یا پشتیبانان نوین بینش از طریق آن صورت می گیرد.
 • محصولات خدماتی نوین بینش شامل کتاب های دیجیتال به صورت پی دی اف بوده که همراه با پشتیبانی ارائه می شود و قیمت آن بیشتر از 700 هزارتومان است ( بین 600 هزارتومان تا یک میلیون و پانصد هزار تومان است که بستگی به میزان خدمات نوین بینش به کاربر دارد). پشتیبانی به معنای تولید محتوای اختصاصی مرتبط با نیاز و خواسته و عنوان های مورد نظر کاربر است که به صورت صوتی و نوشتاری برای کاربر ارسال می شود.
 • محصولات غیر خدماتی نوین بینش شامل 1 الی 4 کتاب به صورت دیجیتال و پی دی اف می باشد و قیمت آن کمتر از 699 هزارتومان است.
 • کتاب های نوین بینش تا این لحظه شامل: کتاب بازگشت به عشق و ازدواج – کتاب مدار جذب و ازدواج – کتاب مهارت های زندگی پس از ازدواج است که هر سه تالیف مدیریت نوین بینش بوده و کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ( بر اساس روانشناسی عشق) که ترجمه مدیریت نوین بینش است.

اهداف نوین بینش

 • خرید یا ارتباط با نوین بینش به این معنا است که قبول کرده اید نوین بینش یک وبسایت یا مرکز درمانی نیست و  مشاوره نمی دهد. هرگونه مشاوره حتما باید به صورت حضوری و همراه با مصاحبه بالینی صورت بگیرد. نوین بینش همچنین معتقد است که مطالعه و یادگیری از طریق مطالعه مهارت می تواند بسیار کاربردی تر از یک مشاوره با تاثیری  موفقت کاربرد داشته باشد بخصوص در رابطه با روابط عاطفی.
 • محصولات و خدمات نوین بینش فقط برای کاربرانی است که ازدواج کرده اند و یا قصد ازدواج دارند. مدیریت نوین بینش به هیچ عنوان روابط کوتاه مدت و دوستی را نمی پذیرد و خدماتی برای اینجور روابط ارائه نمی دهد.
 • نشر دیجیتال نوین بینش ارائه کننده انواع کتاب های آموزشی در حوزه روابط عاطفی است که به صورت دیجیتال و آنلاین ارائه شده و  زیر نظر مدرسین فارغ التحصیل رشته روانشناسی پشتیبانی می شود.
 • همه تلاش کارشناسان، پشتیبانان و مدیریت نوین بینش کمک و آموزش کتاب ها به کاربران است که مهارت های صد در صد کاربردی و عملی را فرابگیرند تا بتوانند سطح کیفی زندگی خود را ارتقا داده و در جهت زندگی بهتر، روابط بهتر و ازدواجی موفق پیش بروند و در تحکیم بنیان خانواده موفق شوند.
 • هدف از کتاب های آموزشی و پشتیبانی مرتبط با آن، آموزش روابط موفق و ازدواج پایدار است. درواقع هدف این است که در کنار دانش، مهارت نیز بدست آورده شود. همانطور که یک فوتبالیست بدون مهارت و تمرین و تنها با اتکا به دانش خود نمی تواند یک فوتبالیست موفق شود، یک متخصص ارتباط موثر نیز بدون مهارت و تمرین و تنها با اتکا به دانش نمی تواند روابطی موفق شکل دهد.
 • مدیریت نوین بینش در تلاش است بر اساس آخرین تجربیات، پژوهش ها و مطالعات علمی و معتبر، محتوای کتاب ها و مقالات علمی خود را مدام به روزرسانی نماید و همچنین محتوای جدید و کاربردی بیشتری تالیف کند و طی مراحل پشتیبانی بر اساس نیاز و اهداف کاربر، در اختیار آنها بگذارد و با افزایش آگاهی و دانش به کاربران  کمک کند به اهداف مشروع خود دست پیدا کرده و روابط عاطفی سالم تر و زیباتری را تجربه کنند.

شیوه های ارسال کتاب و خدمات پشتیبانی

 • هر گونه پرداخت وجه به شاهین لشنی زند – مدیریت نوین بینش – به معنای موافقت کاربر با موارد قوانین و مقررات این صفحه یعنی قوانین و مقررات نوین بینش دات کام  است. خدمات نوین بینش فقط برای کاربری است که هزینه خود را به شماره کارت شاهین لشنی زند ارسال کرده باشد.
 • محصولات نوین بینش شامل دو نوع محصول خدماتی ( همراه با پشتیبانی) و غیر خدماتی ( بدون پشتیبانی) می شود. محصولاتی که قیمت آن کمتر از 700  هزارتومان باشد غیر خدماتی محسوب شده و محصولاتی که قیمت آن بالای 699 هزارتومان باشد محصولات خدماتی در نظر گرفته می شود.
 • محصولاتی غیر خدماتی شامل یک الی چهار کتاب است که در آن پشتیبانی آنلاین وجود ندارد. این کتاب ها هر یک شامل یک فایل پی دی اف است که قابلیت دانلود دارد.
 • محصولات خدماتی شامل یک الی چهار کتاب که به صورت فایل پی دی اف است که می توان آن را دانلود کرد و همچنین شامل پشتیبانی کتاب های دانلودی به صورت ارتباط با پشتیبان در فضای مجازی، جیمیل یا برقراری تماس است.
 • پشتیبانی برای محصولات خدماتی به عنوان خدمات پس از فروش در نظر گرفته می شود. این ارتباط شامل 6 بار ارتباط طی 14 روز است که روزها و ساعات آن پس از پیام کاربر به پشتیبان تعیین می شود. نحوه ارتباط با پشتیبان نیز توسط کارشناسان نوین بینش تعیین می شود. پشتیبانی که توسط پشتیبانان نوین بینش ارائه می شود با توجه به نیاز کاربر و به انتخاب پشتیبان انجام می شود که شامل تحلیل و توضیح تکمیلی در مورد کتاب، پاسخ به پرسش های کتاب، معرفی کتاب های بیشتر، ارائه توضیحات صوتی و متنی تکمیلی، ارسال مقالات مرتبط با اهداف خواننده، توضیح در مورد قسمتی از کتاب اگر به درستی متوجه نشده باشند، می شود.  طی هر بار ارتباط پشتیبانی نوین بینش محتوایی به صورت نوشتاری یا صوتی مرتبط با نیاز و پرسش های کاربر را ارسال می کند  – همه خدمات پس از فروش به منظور اطمینان  از فراگیری و مطالعه صحیح و کاربردی کتاب های نوین بینش است که ثبت شده و مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارند. به عبارت دیگر طی هر بار ارتباط با پشتیبانی، پاسخ های خواننده به سوالات کتاب بررسی می شود و از صحت پاسخ ها و این موضوع که کتاب به درستی فراگرفته شده باشد اطمینان بدست می آید و همچنین در نسخه کتاب که همراه با پشتیبانی است پرسش های کتاب نیز به صورت محتوای صوتی و نوشتاری ارسال خواهد شد که مرتبط با نیاز و اهداف کاربر به تشخیص پشتیبان است. همچنین به پرسش های کاربر مرتبط با کتاب ها در صورتی که بخشی از کتاب را متوجه نشده باشند یا به توضیحات بیشتری نیاز داشته باشند پاسخ داده می شود و مرتبط با نیاز و اهداف خواننده و با کمک منابع موجود در نوین بینش، مثال ها یا مقالات تکمیلی، پاسخ پرسش های کتاب ها، معرفی منابع موثر، توضیحات متنی یا صوتی و به صورت خلاصه نشر محتوای مورد نیاز کاربر به انتخاب پشتیبان به صورت آنلاین یا برخط انجام می شود.
 • کاربر موافق است در صورتی که خلاف این موضوع اعلام نشود محصولات غیر خدماتی مورد نظر کاربر و خدمات پشتیبانی به صورت کامل و دقیق و با رضایت کامل وی از طریق روش هایی که مورد تایید کاربر است به وی ارائه شده است. و نوین بینش نیز متعهد می شود که تحت هر شرایطی به جز قطعی سراسری اینترنت یا اخلال های کشوری، همیشه سر موقع به تعهدات و خدمات خود متعهد باشد. با این وجود در صورتی که از کارشناسان یا پشتیبان نوین بینش تخلفی سر بزند و خدمات به درست ارائه نشود، سازوکاری برای اعتراض مشخص شده است که شرح شرایط بند بعدی می باشه:
 • در صورتی که محوصلات خدمات مورد نظر کاربر و خدمات پشتیبانی به صورت کامل و دقیق و با رضایت کامل طبق توضیحاتی بند 5 نباشد نوین بینش موظف به رسیدگی به اعتراض کاربر است. خلاف تعهدات نوین بینش فقط از طریق ارسال جیمیل به ادرس جیمیل novinbinesh@gmail.com قبال رسیدگی است و در صورتی است که پس از ارسال رسید طی مدت زمان 24 ساعت کتاب ارسال نشود  یا با وجود ارسال پیام اول به پشتیبان، پس از 2 روز کاری همچنان پاسخی دریافت نشود و یا طی 14 روز پس از شروع پشتیبانی پاسخگویی به صورت رضایتمندی صورت نگرفته باشد. در صورتی که هر یک از موارد بالا رخ دهد با ارسال این پیام به آدرس جیمیل فوق مراتب اعتراض باید اعلام شود تا پیگیری های بعدی صورت بگیرد: در صورت عدم  دریافت کتاب در جیمیل باید این پیام ارسال شود: ” عدم دریافت کتاب” یا در صورتی که پیام از سوی شما ارسال شود و تا 3 روز کاری پاسخی از سوی پشتیبانی دریافت نشود: ” عدم شروع پشتیبانی” و  در صورتی که پشتیبانی آغاز شود اما طی 14 روز ارتباط با پشتیبانی مشکلی وجود داشته باشد: ” عدم ارائه پشتیبانی به صورت کامل”به ادرس جیمیل نوین بینش ارسال شود ( این پیام باید همراه با رسید پرداختی و شماره تماسی باشد که اولین بار رسید با آن ارسال شده است). به عبارت دیگر در صورتی که طی هر مرحله از خدمات نوین بینش، کاربر اعتراضی داشته باشد یا تصور کند خدمات به وی ارائه نشده است یا ناقص ارائه شده باشد باید اعتراض خود را در محدوده های زمانی ذکر شده در این قوانین و مقررات (24 ساعت عدم دریافت کتاب، 7 روز برای عدم شروع پشتیبانی – 14 روز پس از آغاز پشتیبانی برای عدم برگزاری پشتیبانی به صورت کامل) فقط به ادرس جیمیل novinbinesh@gmail.com ارسال کند زیرا این آدرس جیمیل تنها آدرس معتبری است که قابلیت پیگیری داشته و معیار بررسی خدمات می باشد.
 • عدم اطلاع رسانی به معنای موافقت و رضایت از دریافت محصولات و خدمات نوین بینش است. پس از ارسال اعتراض به ادرس جیمیل novinbinesh@gmail.com در صورتی که حق با کاربر باشد و محصول دانلودی ارسال نشده یا خدمات پشتیبانی آغاز نشده یا به درستی ارائه نشده باشد کارشناسان نوین بینش از لحظه دریافت جیمیل به مدت 24 ساعت فرصت دارند محصول دانلودی را ارسال کنند. در صورتی که اعتراض به پشتیبانی باشد، کارشناسان نوین بینش طی 2 روز کاری فرصت دارند موضوع را پیگیری کرده و در صورت درست بودن اعتراض کاربر، پشتیبانی را اگر شروع نشده است زمان آغاز آن و نحوه شروع آن را اعلام کنند و یا اگر به صورت کامل انجام نشده، پشتیبانی جبرانی اعلام کنند. در صورتی که توافق با کاربر در مورد محل پشتیبانی ایجاد نشود خدمات پشتیبانی باید از طریق همان جیمیل نوین بینش صورت بگیرد. در صورتی که کاربر موافق است خدمات پشتیبانی بجز جیمیل نوین بینش صورت بگیرد می تواند با اعلام این موضوع که ” با ارائه خدمات در خارج از آدرس جیمیل نوین بینش موافق هستم” موافقت خود را به کارشناسان اطلاع دهد که در این صورت اگر طی مدت زمان باقی مانده از خدمات پشتیبانی مجدد اعتراضی ارسال نشود بدین معنا است پشیتبانی آغاز شده و به پایان رسیده و یا پشتیبانی جبرانی انجام شده است.
 • برای محصولات خدماتی کاربران متعهد می شوند به مدت یک هفته پس از پرداخت وجه اقدام کنند به استفاده از پشتیبانی. اقدام به شروع پشتیبانی به این صورت است که کاربر به شماره های اعلام شده از طرف کارشناسان نوین بینش پیام ارسال می کند ( شماره ارتباط با کارشناسان نوین بینش: 09306135008 ) و منتظر پاسخ پشتیبانی آنلاینِ نوین بینش می ماند. پس از دریافت پاسخ، پشتیبانی آنلاین آغاز خواهد شد و ساعات و روزهای برقراری ارتباط و نحوه آن نیز توسط پشتیبان نوین بینش اعلام می شود. در صورتی که ارتباط از جانب کاربر آغاز نگردد و یا دلیل تاخیر یا اعتراض احتمالی به ادرس جیمیل novinbinesh@gmail.com ارسال نشود، پس از گذشت یک هفته برای کاربر غیبت رد می شود و پس از 14 روز دیگر امکان پشتیبانی نخواهد بود مگر با پذیرش و تایید پشتیبان های نوین بینش.
 • محصولات خدماتی که شامل یک کتاب دانلودی – فایل پی دی اف – و پشتیبانی کتاب دانلودی به صورت ارتباط آنلاین یا تلفنی است باید با ارسال پیام از سوی کاربر  به شماره های اعلام شده توسط کارشناسان نوین بینش  آغاز شود ( شماره کارشناسان نوین بینش:09306135008) . تاکید می شود طی 24 ساعت کتاب دریافت نشود یا 1 هفته اول پس از پرداخت، پشتیبانی آغاز نشود و یا پس از آغاز پشتیبانی طی 14 روز بعد از آغاز، هیچ پشتیبانی انجام نشود یا بیش از 3 روز کاریی ( یا توافق انجام شده بین کاربر و پشتیبان ) بین هر بار ارتباط فاصله ایجاد شود، در هر صورت باید مراتب به آدرس جیمیل نوین بینش اطلاع رسانی شود؛ به این صورت که طی 24 ساعت اول پیامی با عنوان ” عدم دریافت کتاب” طی 7 روز اول با عنوان ” عدم برگزاری پشتیبانی” ( که باید به صورت ارتباط تلفنی یا پیامی یا جیمیلی صورت بگیرد) و طی 14 روز بعد از آغاز با عنوان ” عدم برگزاری پشتیبانی به تعداد کافی” همراه با مشخصات پرداخت به ادرس جیمیل novinbinesh@gmail.com ارسال شود تا ارسال کتاب انجام شود و شروع پشتیبانی پیگیری شود. در صورتی که جیمیلی با مضمون ” عدم دریافت کتاب” طی 24 ساعت اول و یا جیمیلی با مضمون “عدم برگزاری پشتیبانی” طی 7 روز اول و یا جیمیلی با عنوان ” عدم برگزاری پشتیبانی به تعداد کافی” در 14 روز بعد از آغاز پشتیبانی ارسال نشود بدین معناست که کاربر کتاب مورد نظر را دریافت کرده و همچنین ارتباط پشتیبانی خود را آغاز کرده است و همچنین پشتیبانی به تعداد کافی انجام شده و به پایان رسیده است.
 • تعداد کافی پشتیبانی به معنای حداقل 6 روز ارتباط پشتیبان با کاربر است و طی هر روز حداقل 1 بار، پشتیبان آنلاین می شود و پرسش های کاربر را بررسی کرده و محتوای صوتی یا متنی تکمیلی مرتبط با کتاب و نیاز کاربر را به صورت آنلاین یا برخط از طریق روش های به توافق رسیده از جمله شبکات اجتماعی، ارتباط تلفنی یا جیمیلی ارسال می کند. این در صورتی است که محصول خدماتی باشد نه زمانی که کتاب به تنهایی خریداری شود و دریافت وجه به منظور محصول غیر خدماتی باشد.
 • در صورتی که 2 روز کاری از ارسال پیام به جیمیل ذکر شده با عنوان ” عدم برگزاری پشتیبانی” یا ” عدم برگزاری پشتیبانی به صورت کامل” بگذرد و مشکلی از قبیل قطعی سراسری اینترنت نیز وجود نداشته باشد و هیچ پاسخی از سوی پشتیبانی  نوین بینش صورت نگیرد جهت ارائه محصول خدماتی یا غیر خدماتی ( در صورتی که حق با کاربر باشد و خدماتی آغاز نشده باشد یا به درستی و به تعداد کافی انجام نشده باشد)، مدیریت نوین بینش تضمین می کند در صورت درخواست کاربر ، هزینه را بازگرداند ( کاربر برای اطمینان از دریافت پاسخ باید پوشه spam یا هرزنامه را بررسی کند).
 • جیمیلی به عنوان جیمیل صاحب پرداخت مورد قبول و قابل پیگیری است که اولین بار رسید و شماره تماس خود را به ادرس novinbinesh@gmail.com ارسال کند پس کاربر موظف است در حقظ و نگهداری آن دقت کنید و آن را در اختیار دیگران قرار ندهد.
 • کاربر می تواند درخواست کند همه خدمات از طریق جیمیل ارائه شود و اگر چنین درخواستی ارائه نشود بدین معناست که برای دریافت خدمات نوین بینش از طریق روش های دیگری به توافق رسیده است که می تواند شامل شبکه اجتماعی تلگرام شود و در نتیجه اگر پس از دریافت خدمات پیام ها یا اکانت کاربر حذف شد نمی تواند به معنای عدم دریافت خدمات باشد. زیرا در صورتی که کاربر خدماتی دریافت نکرده باشد می تواند در محدوده های زمانی مشخص شده که در این قوانین و مقررات به آن اشاره شده، درخواست خود را به آدرس جیمیل ارسال کند و خدمات رو دریافت کند زیرا پیام های جیمیل دیگر قابل حذف نیست. البته نوین بینش تصور نمی کند هیچگاه با چنین کاربرانی برخورد کند و این قوانین را فقط برای این نوشته است که کاربر مطمئن شود تحت هر شرایطی خدمات نوین بینش به او ارائه خواهد شد و او نیز حقوقی دارد که می تواند بر اساس آن حقوق، حق خود را مطالبه کند.
 • پشتیبانی کتاب ها به صورت 3 روز در هفته است. هر کاربر حداقل 2 بار می تواند پشتیبانی خود را کنسل کند که به جای آن جبرانی برگزار می شود اما باید حداقل 24 ساعت قبل اطلاع دهد. پشتیبانان نوین بینش نیز می توانند با اطلاع قبلی پشتیبانی را کنسل کرده و برای آن جبرانی برگزار کنند.
 • برای محصولات خدماتی که شامل کتاب و پشتیبانی می شود بهتر است قبل از هر ارتباط فقط یک فصل از کتاب مطالعه شود و سپس پرسش های مرتبط با آن فصل ارسال شود. در ادامه قبل از شروع ارتباط مجدد فصل بعدی خوانده شود و پرسش های آن پاسخ داده شود. برای ارتباط سوم هم مجدد فصل بعدی و پرسش های آن فصل ارسال شود. به عبارت دیگر برای هر بار برقراری ارتباط، تنها یک فصل خوانده شود. بهتر است قبل از شروع ( ساعات و زمان شروع ارتباط های بعدی در اولین ارتباط توسط پشتیبان ارسال می شود) سوالات و پیام های خود را در رابطه با کتاب ارسال کنید.
 • نوین بینش به صورتی که در مراکز بهداشت و درمان یا روانشناسی، مشاوره ارائه می شود، مشاوره نمی دهد و هیچ اظهار نظری در مورد روابط شخصی افراد نمی کند.  مدیریت نوین بینش معتقد است که هر فردی ابتدا با ایمان به خدا و سپس با بدست اوردن آموزش های لازم و مطالعات کافی، خود بهترین راهنمای مسیر زندگی است و می تواند به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند. به هر حالا در صورتی که درخواست اظهار نظر از سوی کاربر ارائه شود و پشتیبان یا کارشناسان نوین بینش نظر شخصی خود را بگوید، این اظهار نظر کاملا شخصی است و  نظر مدیریت نوین بینش نیست و خارج از حوزه خدمات نوین بینش می باشد که محدود به نشر کتاب و پاسخ به پرسش های کتاب با هدف یادگیری آن و ارائه مقالات و محتوای آموزشی دیجیتال  به صورت آنلاین مرتبط با نیاز و اهداف کاربر است. نظرات دیگران فقط می تواند به هر فردی کمک کند نگاه وسیع تری به وقایع و اقدامات خود پیدا کند ولی در نهایت تصمیم گیری نهایت به عهده خود اوست.
 • کاربران و پرداخت کنندگان وجه متعهد می شوند اجازه ارائه خدمات بیشتر از چیزی که در این قوانین و مقررات گفته شده را به کارشناسان و پشتیبان های نوین بینش بدهند که می تواند شامل معرفی کتاب، ارسال کتاب و پشتیبانی باشد. زیرا کارشناسان نوین بینش به صورت 24 ساعت و به صورت آنلاین در تلاش است بهترین منابع مطالعاتی و آموزشی را در اختیار کاربران قرار دهد و با کمک به آن ها جهت برطرف کردن نیازهای خود که مرتبط با اهداف کتاب ها است، بتواند گامی موثر در افزایش علم و دانش ارتباطی و عاطفی افراد بردارد. به همین دلیل کارشناسان و پشتیبانی نوین بینش ممکن است خدمات انتشاراتی و پشتیبانی بسیار بیشتر از مواردی که در قوانین و مقررات نوشته شده است ارائه دهند.
 • کتاب های نوین بینش – نوشته  و بعضی ترجمه شاهین لشنی زند- می توانند احتمال موفقیت شما را برای رسیدن به اهداف مرتبط با کتاب ها تا ده برابر افزایش دهند و آموزش محتوایی موثر و مفید را به شما وعده بدهند که نه فقط برای اهدافی خاص مرتبط با موضوع کتاب بلکه همیشه می توانند در ارتباطات بین فردی و زندگی، کاربرد داشته باشند اما هرگز نمی توانند رویدادهای آینده را پیشبینی و تضمین قطعی کنند.
 • قوانین و مقررات نوین بینش شرایطی برای بازگشت وجه را فقط برای محصولات خدماتی تعیین کرده است که اگر کاربر به مدت چهل و هشت ساعت پس از پرداخت وجه عدم رضایت از کتاب دریافتی را اعلام کند و همچنین از دریافت خدمات پشتیبانی انصراف دهد و انصراف خود را با ذکر نام و همراه با رسید به ادرس جیمیل novinbinesh@gmail.com اطلاع دهد هزینه پرداختی به صورت کامل به وی بازگردانده می شود.
 • اگر کاربری پس از خرید محصول خدماتی کتاب را بلافاصله دریافت نکند و پشتیبانی وی اغاز نشود 1 هفته فرصت دارد که هزینه پرداختی خود را پس از ارسال پیام انصراف و عکس رسید به جیمیل نوین بینش به صورت کامل بدون هیچ توضیحی پس بگیرد. در صورتی که بیش از 1 هفته از پرداخت بگذرد، کاربر فقط می تواند طبق قوانین نوین بینش از خدمات استفاذه کند. در صورتی که پس از 48 ساعت از خرید محصولات خدماتی و قبل از 1 هفته در حالی که 1 الی 2 کتاب دریافت شده است انصراف از پشتیبانی به آدرس جیمیل فوق اعلام شود، مدیریت نوین بینش تضمین می کند اگر هزینه ای بیش از 210 هزارتومان پرداخت شده است، آن را بازگرداند یا در صورت درخواست از طریق جیمیل novinbinesh@gmail.com حداقل 3 کتاب در اختیار وی قرار دهد. در صورتی که کاربر طی 1 هفته پس از دریافت کتاب ( به شماره هایی که پس از پرداخت توسط کارشناسان نوین بینش به شماره 09306135008 اعلام می شود) اقدام به ارسال پیام جهت شروع پشتیبانی نکند ( یعنی عدم اقدام به شروع پشتیبانی)، و یا به ادرس جیمیل ذکر شده پیامی ارسال نکند و اعلام عدم برگزاری پشتیبانی نکند، به این معنا خواهد بود که کاربر بدون نیاز به پشتیبانی محتوای اختصاصی از خدمات دریافتی رضایت دارد. در صورت درخواست جبرانی، برگذاری پشتیبانی جبرانی به تشخیص پشتیبانان بستگی دارد.
 • در صورتی که کاربری بیشتر از 200 هزارتومان و کمتر از 700 تومان پرداخت کرده باشد می تواند به ازای هر 200 هزارتومان 1 کتاب دریافت کند. این کتاب ها را یا بلافاصله پس از پرداخت و ارسال پیام صوتی دریافت می کند یا می تواند 1 کتاب را بلافاصله و به مدت 1 ماه پس از پرداخت وجه و با ارسال درخواست به ادرس جیمیل نوین بینش، کتاب دوم و سوم و چهارم  را دریافت کند. دریافت کتاب پس از 1 ماه فقط در صورتی است که مدیریت نوین بینش موافقت کند. این کاربران در صورتی که قصد داشته باشند خدمات پشتیبانی دریافت کنند دیگر نیاز به پرداخت هزینه کتاب یا همان محصول غیر خدماتی و دانلودی را ندارند و میزان پرداخت قبلی آن ها از مبلغ محصول خدماتی کسر می شود؛ این در صورتی است که کاربر طی فرصت 1 ماه ی خود بیشتر از 1 کتاب دریافت نکرده باشد. در صورتی که بیشتر از 1 کتاب دریافت شده باشد میزان تخفیف توسط کارشناسان نوین بینش تعیین می شود.
 • از آنجایی که شبکات اجتماعی قابل هک شدن هستند و قابلیت پیگیری ندارند، هرگونه درخواست انصراف، اعلام اعتراض در مورد عدم شروع پشتیبانی یا عدم برگزاری کامل پشتیبانی یا عدم دریافت کتاب یا فاکتور فقط از طریق ادرس جیمیل novinbinesh@gmail.com قابل پیگیری است.
 • مسئولیت هرگونه ادعایی خلاف مقررات درج شده در قوانین و مقررات نوین بینش و یا هرگونه سو استفاده از مهارت ها و تکنیک ها در کتاب های نوین بینش به عهده شاهین لشنی زند یا نوین بینش نیست.
 • معرفی محصولات نوین بینش و شاهین لشنی زند – مدیر و موسس نوین بینش – تنها از طریق ادرس جیمیل novinbinesh@gmail.com و وبسایت novinbinesh.com صورت می گیرد. هرگونه سرقت ادبی محصولات دانلودی و کتاب های نوین بینش پیگرد قانونی دارد.
 • خدمات نوین بینش فقط به کاربرانی ارائه می شود که هزینه خود را به نام شاهین لشنی زند پرداخت کرده باشند و رسیدن خود را با یک شماره تماس از طریق یکی از شبکات اجتماعی ارسال کرده باشند.
 • پشتیبانی نوین بینش در صورت امکان در مدت زمان بیشتری صورت خواهد گرفت اما امکان اعتراض در صورتی است که طی 24 ساعت کتاب دریافت نشود یا 1 هفته اول پس از پرداخت، پشتیبانی آغاز نشود و یا پس از آغاز پشتیبانی طی 14 روز بعد از آغاز، هیچ پشتیبانی انجام نشود یا بیش از 3 روز کاریی ( یا توافق انجام شده بین کاربر و پشتیبان ) بین هر بار ارتباط فاصله ایجاد شود که در هر صورت باید مراتب به آدرس جیمیل نوین بینش اطلاع رسانی شود تا پیگیری لازم صورت بگیرد. نوین بینش 2 روز کاری فرصت پاسخ دارد تا به اعتراض کاربر پاسخ دهد و مکان و زمان و نحوه ارائه خدمات پشتیبانی یا جبرانی آن را به اطلاع کاربر برساند که در صورت مخالفت کاربر در مورد مکان و نحوه آن، خدمات باید از طریق همان ادرس جیمیل نوین بینش صورت بگیرد و زمان ان به صورت ازاد باشد یعنی هر زمان کاربر تمایل داشت سوال ارسال شود و هر زمان پشتیبان تمایل داشت پاسخ دهد که حداقل 6 روز و هر روز حداقل 1 بار این ارتباط باید شکل بگیرد. در صورتی که طی 2 روز کاری پیامی از جیمیل نوین بینش دریافت نشود و در شرایط قطعی سراسری اینترنت نباشیم، مدیریت نوین بینش، موظف به بازگشت وجه است ( کاربر باید پوشه spam یا هرزنامه را بررسی کند تامطمئن شود پاسخی دریافت نشده است). عدم ارسال پیام به آدرس جیمیل فوق به معنای این است که هر مجصول دریافتی چه خدماتی چه غیر خدماتی با موافقت کامل کاربر و پشتیبان و کارشناسان نوین بینش به تعداد کافی در مکان و زمان توافق شده به درستی و با رضایت کامل کاربر پیش رفته و به اتمام رسیده است.
 • هرگونه کپی برداری و استفاده از قوانین و مقررات نوین بینش با اهداف تجاری غیر قانونی بوده است و پیگرد قانونی دارد.

شیوه های پرداخت:

 • جهت پرداخت مبلغ سفارش می توانید هزینه را به صورت کارت به کارت به شماره کارت شاهین لشنی زند ارسال کنید وسپس رسید خود را همراه با یک پیام صوتی حاوی شماره رسید، نام کتاب و پشتیبانی مرتبط با آن و همچنین موافقت با قوانین نوین بینش به شماره کارشناسان نوین بینش ارسال کنید.
 • شماره و آدرس جیمیل زیر که متعلق به کارشناسان نوین بینش است تنها راه هایی است که نوین بینش طبق قوانین خود از طریق آن در مورد شیوه های دریافت محصولات و روش های ارتباطی با پشتیبانی و نحوه پرداخت هزینه اطلاع رسانی می کند.
 •  شماره کارشناسان نوین بینش – 09306135008
 • آدرس جیمیل: novinbinesh@gmail.com