خدمات پشتیبانی نوین بینش

محتوای آموزشی ما به شما کمک می کند شناخت بهتری از خود و دیگران بدست آورید، مشکلات زندگی خود را حل کنید، احساسات منفی را پشت سر بگذارید، وارد مسیری صحیح برای رسیدن به اهدافتان شوید و کنترل کامل زندگی خود را بدست آورید.

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • شما می توانید در مورد هرچیزی در هر زمانی صحبت کنید
 • با منابع آموزشی آشنا می شوید
 • همیشه یک نفر هست که به حرف های شما گوش بدهد

نوین بینش با انتشار کتاب ها و همچنین پشتیبانی انحصاری مرتبط با کتاب ها تا کنون موفق شده به اشخاص بسیاری کمک کند که از مشکلات احساسی منفی و مضر رها شوند و شناخت بهتری از خود داشته باشند. ترافیک سایت نوین بینش به صورت قابل توجهی در حال افزایش است و دلیل آن تنها راه حل ها و مقالاتی است که به صورت ساده و موثر در این سایت قرار داده شده است.

بنا به درخواست مخاطبان سایت نوین بینش یه سرویس خدماتی به این سایت افزوده شده است که با پشتیبانی تخصصی به مخاطبان خود کمک کند احساس بهتری نسبت به زندگی خود به دست بیاورند، احساسات منفی خود را نابود کنند، خودشان را بهتر بشناسند، زندگی رضایت بخش تری داشته باشند، موفق شوند و مشکلات زندگی خود را حل کنند.

در این پشتیبانی تخصصی که پس از تهیه کتاب آغاز می شود به شما مشاوره نخواهیم داد، یا به شما نمی گوییم چه کاری درست است یا چه کاری اشتباه. همچنین شما را نصیحت نخواهیم کرد بلکه از طریق کتاب های نوین بینش و پشتیبانی تخصصی به شما مهارت هایی آموزش خواهیم داد که به شما در رسیدن به اهداف تان مرتبط با روابط عاطفی کمک خواهد کرد.

در ابتدا می توانید به صورت کاملا رایگان شرح حال مختصری از نیازهای خود را در اختیار ما قرار دهید و سپس ما به شما منابعی معرفی می کنیم که مطمئن هستیم می تواند نیاز های شما را برطرف کند.

اگر مرتبط با نیازتان از منابع علمی و محتوای آموزشی نوین بینش استفاده کنید می توانید در کنار آن از پشیتبانی تخصصی نیز بهره مند شوید. این یک روش نوین در حوزه نشر و پشتیبانی کتاب است که به نویسنده و تیم انتشاراتی کمک می کند مطمئن شود خواننده به نتیجه مطلوب خود دست یافته و نکات کتاب را به درستی فراگرفته است.

چرا خدمات پشتیبانی  در سایت نوین بینش متفاوت با دیگر خدمات ها می باشد

 • کتاب های نوین بینش به شما کمک می کند زندگی شادتر و شناخت بهتری از خود داشته باشید. همچنین به شما کمک می کند با احساسات منفی خود مبارزه کنید. همچنین از پشتیبانی کمک می گیرید که می دانند چگونه احساسی خوب را به شما انتقال دهند.
 • پشتیبانی نوین بینش تحصیلات مرتبط با روانشناسی در سطح دکتری دارند.
 • ما پس از اطمینان از ارتباط مشکلات عاطفی شما با کتاب های نوین بینش محتوا و منابع آموزشی علمی مرتبط را همراه با پشتیبانی ارائه خواهیم داد. در نتیجه در صورتی که متوجه شویم منابع ما به شما کمکی نخواهد کرد منابع دیگری معرفی می کنیم.
 • نوین بینش به صورتی که در مراکز بهداشت و درمان یا روانشناسی، مشاوره ارائه می شود، مشاوره نمی دهد و معتقد است که هر فردی خود می تواند بهترین مسیر را برای خود انتخاب کند اگر مهارت لازم را فراگرفته باشد. همچنین معتقد هستیم که بهترین روش آموزشی مطالعه و تمرین از طریق محتوا و منابع علمی و معتبر است.
 • کتاب ها و محتوای نوین بینش توسط شاهین زند نوشته شده است که سال ها در حوزه روانشناسی زبان و زبان شناسی و مهارت های ارتباطی مطالعه و تحقیق انجام داده اند. کتاب ها و محتوای نوین بینش همچنین توسط تیم نوین بینش که از دکتری یا دانشجویان دکتری روانشناسی تشکیل شده است تایید شده است.
 • پشتیبانی نامحدود از طریق تلگرام یا ایمیل
 • پشتیبانی نوین بینش برای افرادی که کتاب ها را تهیه کنند رایگان است.

کتاب های نوین بینش در چه موقعیت هایی به شما کمک می کند

اگر وضعیت مالی خوبی ندارید، بیکار هستید و می خواهید یک کارآفرین موفق باشید.

اگر مشکل شما یک جدایی است به شما یاد می دهد شریک دلدادگی سابق خود را بازگردانید اگر می خواهید بدون تجربه ی احساسات منفی و افسردگی شخصی را فراموش کنید در این راه به شما کمک می کند.

اگر در یک رابطه ای سرد به سر می برید به شما کمک می کند احساسات عاطفی رابطه ی خود را مجدد ایجاد کنید.

اگر می خواهید جذابیت بیشتری داشته باشید کمک می کند جذابیت خود را به درستی نشان دهید.

اگر مشکل اعتماد به نفس است به شما کمک می کند اعتماد به نفس خود را بازیابید.

اگر افسرده هستید کمک می کند این احساس را نابود کنید.

اگر از عقده ی حقارت رنج می برید شما را خوب می کند.

اگر خجالتی هستید به شما کمک می کند برون گرا شوید.

اگر تنها هستید به شما می گوید چگونه یک رابطه ی صمیمی جدی ایجاد کنید.

اگر خود را نمی شناسید به شما شناختی کامل در مورد خودتان ارائه می دهیم.

به طور خلاصه، به صورت تخصصی کتاب های نوین بینش به همراه پشتیبانی انحصاری مهارت های ارتباطی و عاطفی شما را تقویت می کند و زندگی عاشقانه شما را متحول خواهد کرد.

تضمین فضای شخصی

 • همه ی ارتباط های شما با پشتیبانی نوین بینش کاملا خصوصی بوده و هیچ کس به این اطلاعات دست پیدا نمی کند. اطلاعات شما کاملا محرمانه است و هیچکس هرگز نخواهد فهمید که شما حتی از این خدمات استفاده کرده اید

با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟

 • از طریق تلگرام یا واتس آپ به شماره ی زیر پیام دهید:
 • 09306135008

کارشناسان تیم نوین بینش

خدمات پشتیبانی  شما در کدام شهر ها قابل دسترس است؟

 • همه ی فارسی زبانان در هر نقطه از جهان می توانند به خدمات ما دست پیدا کنند.

اگر سوالی داشته باشم که در این لیست نیست چه کار باید انجام دهم؟

 • جلسه ی اول رایگان است. می توانید از طریق تلگرام یا واتس آپ با شماره ی بالا با ما ارتباط برقرار کنید.

دوره ی بازگشت به رابطه با پشیتبانی آموزشی متفاوت است.