1555

 کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم منتشر شد

کتاب چگونه هرشخصی را عاشق خود کنیم

نام من شاهین زند است. سال هاست که در زمینه ی روانشناسی به خصوص روانشناسی عشق تحقیق و پژوهش می کنم که چکیده ی این تحقیقات رو می توانید در سایت نوین بینش مطالعه کنید. اما نکته ی قابل توجه این است که با وجود مطالعات و تحقیقات فراوانی که در منابع انگلیسی داشتم کتابی به قدرتمندی کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم مطالعه نکردم. به همین دلیل بود که تصمیم گرفتم این کتاب را که به زبان انگلیسی توسط یک نویسنده ی بنام مصری نوشته شده بود برای فارسی زبانان تجرمه کنم. توصیه می کنم حتما این کتاب را مطالعه کنید نه فقط برای ایجاد روابط عاطفی و بهبود روابط اجتماعی خود بلکه برای یادگیری واقعیت های علمی که در مورد فرایند عاشق کردن وجود دارد. امید وارد از خواندن این کتاب لذت ببرید

 تاثیر کتاب بر مخاطبان

در سایت فاروق رضوان یکی از خوانندگان کتاب نظر جالبی در مورد این کتاب نوشته است. وی می گوید تنها دو تکنیک برای عاشق کردن من مورد استفاده قرار گرفته است. تکنیک القای وابستگی و نرخ ارزشی. وی ادامه می دهد که با وجود این که از این موضوع اطلاع دارد هنوز عاشق آن شخص است.

این کتاب برای کسانی نوشته شده است که می خواهند یک رابطه را آغاز کنند و سپس شخص مورد نظر خود را عاشق و وابسته ی خود کنند تا این رابطه به یک ازدواج موفق ختم شود. در این کتاب نه تنها روش های عاشق کردن آموزش داده می شود بلکه یاد خواهید گرفت چگونه شخص مورد نظر خود را مطابق با باورهای خود تغییر دهید بدون اینکه خود متوجه ی این موضوع شود.

تنها چیزی که در مورد این کتاب من را نگران می کند این است که ممکن است افرادی از این کتاب استفاده های نادرست کنند.

خرید اینترنتی و دانلود کتاب از درگاه امن زپو

این کتاب با دیگر کتاب های مربوطه چه تفاوتی دارد

این کتاب مثل دیگر کتاب ها و مطالبی که در این باره مطالعه کرده اید نیست. در این کتاب شما با نکات تکرار که خودتان هم می دانید برخورد نخواهید کرد، یعنی نکاتی مثل محبت کردن، کنار وی بودن و خریدن هدیه. این کتاب بر اساس تحقیقات گسترده ی علم روانشناسی نوشته شده است. در این کتاب سعی شده مفاهیم پیچیده ی روانشناختی به زبانی ساده و روان ترجمه شود تا هر فردی با هر پیشینه ی تحصیلی متوجه ی تکنیک ها آن بشود. تکنیک های ذکر شده در این کتاب بر اساس:

روانشناسی عشق، دانش عصب شناسی، روانشناسی دوستی، برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه، روانشناسی فردگرا، روانشناسی شناختی، روانشناسی تحول گرا، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی غیر کلامی، هیپنوتیزم، فیزیولوژی، روانشناسی معکوس، روانشناسی وابستگی ،علوم روانشناسی رفتار، آناتومی بدن، روانشناسی ارتباط، برنامه ریزی عصبی کلامی و تحقیقات علمی می باشد.

کافی است به سایت های دیگر نگاهی بیندازید تا خود متوجه شوید مطالب گفته شده در این کتاب منحصر به فرد بوده و در جای دیگری پیدا نمی شود.

خرید اینترنتی و دانلود کتاب از درگاه امن زپو

به درستی استفاده کنید

هدف از نوشته این کتاب ایجاد یک فرصت احساسی برای عاشق کردن دیگران و در نتیجه ازدواج کردن است. یعنی ایجاد یک رابطه ی جدی و طولانی تنها با هدف ازدواج. این کتاب همچنین می تواند به افرادی که از قبل در یک رابطه بوده اند نیز کمک کند تا عشق طرف مقابل را نسبت به خود افزایش داده و رابطه ی موفق تری ایجاد کنند. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم برای افرادی که می خواهند با احساسات دیگران بازی کنند یا فقط دوست پیدا کنند نوشته نشده است. اگر هدف شما چنین مواردی است پس به شدت توصیه می کنم این کتاب را مطالعه نکنید. درست است که هدف سایت نوین بینش فروش این کتاب به شما می باشد اما هرگز نمی خواهیم باعث شکستن دل کسی شویم. در صورتی که از هدف خود کاملا مطمئن نیستید به هیچ وجه این کتاب را تهیه نکنید.

البته شکی نیست که خوانندگان ما هدفشان یک عشق واقعی با احساسی خالص است و نه فریب، تفریح و خوشگذرانی. دلیل اینکه برای فروش این کتاب کمی حساسیت نشان داده شده است این است که این کتاب می تواند با اهداف منفی مورد استفاده قرار بگیرد.

خرید اینترنتی و دانلود کتاب از درگاه امن زپو

 

در این شرایط این کتاب مناسب شما نیست

اگر شما قبلا در یک رابطه بوده اید و اکنون به دلیل سرد شدن طرف مقابل قصد ترمیم رابطه خود را دارید این کتاب مناسب شما نیست. به عبارت دیگر اگر می خواهید عشق از دست رفته خود را بازگردانید مطالعه این کتاب به شما توصیه نمی شود چون این کتاب بیشتر برای افرادی است که برای اولین بار قصد شروع یک رابطه عاشقانه را دارند و نه افرادی که از قبل وارد رابطه شده اند و اکنون به دلیل سرد شدن طرف مقابل می خواهند وی را مجدد عاشق خود کنند. اگر هدف شما بازگرداندن عشق از دست رفته است به شما توصیه می کنم این مقاله را مطالعه کنید: ۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

در مورد نویسنده

فاروق رضوان در زمینه ی ایجاد انگیزه، توانمند سازی، روانشناسی ارتباط و غیره فعالیت می کند. هدف وی بهبود رشد فردی است که با نوشتن بیشر از ۳۰۰۰ مطلب انگلیسی در سایت خود توانسته است به این هدف خود دست یابد. سایت خود شناسی ( ۲knowmyself.com) که ماهانه یکی میلیون و پازده هزار بازدید دارد توسط وی تاسیس شده است. وی در همین سایت ۱۲ کتاب مختلف و کاربردی را منتشر کرده است. مدارک تخصصی فاروق رضوان شامل مدرک تخصصی هیپنوتیزم ( بورد تخصصی ان ال پی آمریکا)، مدرک تخصصی ان ال پی ( بورد تخصصی ان ال پی آمریکا)، گواهی نامه ی گشتالت درمانی و گواهی نامه ی رفتار درمانی است. وی در شبکات و روزنامه های مصری مصاحبه های بسیاری داشته باست. شبکه هایی از جمله : OTV, MBC, monowa3at TV, El Youm TV, Cairo today, International Herald Tribune, el Ahram newspaper.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فاروق رضوان کلیک کنید

نسخه ی فارسی ( نسخه ی دوم)

مترجم این کتاب شاهین زند روانشناس، محقق و موسس سایت نوین بینش می باشد. ترجمه ی این کتاب در بسیاری از سایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی با نام ایشان به فروش می رسد. نسخه ی چاپی این کتاب موجود نیست و فقط به صورت الکترونیکی و در قالب فایل پی دی اف ارائه شده است. این کتاب ترجمه ی آخرین نسخه ی نوشته شده توسط فاروق رضوان می باشد و هیچ توضیح اضافه و پیوستی تاکنون به کتاب افزوده نشده است. هنگام خرید دقت کنید نام شاهین زند به عنوان مترجم قید شده باشد در غیر اینصورت آن نسخه تقلبی است و ضمانت بازگشت وجه ندارد. نسخه ی انگلیسی این کتاب در سایت ۲knowmyself.co m منتشر شده است. ( برای بازدید از نسخه ی انگلیسی این کتاب کلیک کنید)

قیمت نسخه ی انگلیسی آن ۱۷ دلار یعنی بیش از ۵۰ هزار تومان عرضه می شود.

قیمت نسخه ی فارسی کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ۸۷۰۰ تومان می باشد.

قیمت این کتاب در گذشته ۵۵۰۰ و سپس ۶۵۰۰ تومان بوده است.

اگر در سایت یا فروشگاهی چنین قیمت هایی را مشاهده کردید به دلیل این است که آن مطلب به روز نبوده و از قبل مانده است.

 این کتاب چاپ نشده است و فقط به صورت پی دی اف موجود می باشد که می توانید پس از پرداخت بلافاصله دانلود کرده و در موبایل، آیپد یا لپتاپ مطالعه کنید.

این کتاب شامل ۱۲۳ صفحه است.

در سایت های دیگر جست و جو کنید تا متوجه شوید نمونه این کتاب را هرگز پیدا نمی کنید سپس بازگردید و این کتاب را تهیه کنید. فقط عجله کنید قیمت این کتاب همچنان در حال افزایش است

در صورت عدم رضایت با این شماره تماس بگیرید  ۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸  ( شاهین زند) تماس بگیرید تا هزینه ی پرداختی بازگشت داده شود. این کتاب با تضمین رضایت شما عرضه می شود. اگر سوالات بیشتری دارید یا هنگام خرید کتاب با مشکل مواجه شده اید به شماره ی مذکور فقط از طریق تلگرام پیام ارسال کنید و مشکل یا پرسش خود را توضیح دهید. 

هنگام خرید کتاب دقت کنید نام شاهین زند به عنوان مترجم قید شده باشد در غیر اینصورت آن نسخه تقلبی است و ضمانت بازگشت وجه ندارد

همچین می توانید با شماره ی ذکر شده تماس برقرار کنید و پس پرداخت هزینه به صورت کارت به کارت فایل کتاب را از طریق ایمیل یا تلگرام دریافت کنید.

کلیک بر روی گزینه ی خرید به این معنی است که تعهد می دهید به یک رابطه ی جدی فکر کرده و از این کتاب سوء استفاده نکنید

خرید اینترنتی و دانلود کتاب از درگاه امن زپو

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

اطلاعات بیشتر در مورد فاروق رضوان نویسنده ی  کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم

مصاحبه ی فاروق رضوان با سایت Mrselfdevelopment.com

راه های برگرداندن عشق از دست رفته

استراتژی nlp برای ایجاد عشق

عضویت در کانال تلگرام نوین بینش