آکادمی عشق

آکادمی عشق

آکادمی عشق فضایی است که هر فردی می تواند با مطالعه کتاب ها و مقالات آموزشی مهارت های لازم را در جهت بهبود روابط عاطفی خود یاد بگیرد. خدمات آکادمی عشق توسط تیم روانشناسی نوین بینش ارائه می شود. وظیفه تیم نوین بینش کمک به افراد مختلف برای یادگیری مهارت های لازم و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف شان است.

برای ارتباط با تیم نوین بینش می توانید به صورت رایگان با شماره ای که در زیر قرار داده ایم از طریق واتس آپ یا تلگرام تماس بگیرید. در ادامه بیشتر در مورد خدمات آکادمی عشق صحبت خواهیم کرد.

همه فارسی زبانان در هر نقطه ای از جهان می توانند از خدمات آکادمی عشق بهره مند شوند.

خدمات آکادمی عشق به هیچ وجه جنبه درمانی ندارد و افرادی که دچار اختلالات خلق هستند باید به صورت حضوری و زیر نظر روانپزشک درمان شوند.

خدمات آکادمی عشق در نوین بینش

 در آکادمی عشق شما می توانید برای هر شرایطی ( خواه ایجاد یک رابطه جدید یا بازگرداندن معشوق، خواه تقویت احساسات عاطفی و رساندن یک رابطه به ازدواج) تکنیک هایی تخصصی بیاموزید.

یکی از اصلی ترین تخصص های آکادمی عشق و تیم روانشناسی نوین بینش جلوگیری از طلاق یا جدایی و بازگرداندن عشق به رابطه است. پیدا کردن بهترین راه برای بازگرداندن عشق آن هم با هدف ازدواج وظیفه دشواری است که به مهارت ها و توانایی های در حوزه روانشناسی عشق نیاز دارد. بیشتر افراد به دلیل درگیر شدن بیش از حد و ناثباتی احساسی – هیجانی به روابط عاطفی خود نمی توانند تصمیمات درست بگریند و حرکات صحیح انجام دهند.

گاهی اوقات، وقتی اهمیتی فردی را متوجه می شویم که دیگر از او جدا شده ایم و این ما را در شرایط احساسی – هیجانی سختی قرار دهد. البته چیزی که شما در این شرایط تجربه می کنید از لحاظ  روانشناختی طبیعی است. در هر صورت طلاق یا جدایی شما به این معنا نیست که دیگر نمی توانید او را برگردانید.

ترفند شما در این موقعیت سازماندهی کردن افکار و پیدا کردن یک برنامه یا نقشه زیرکانه برای تغیر دادن تصمیمی است که طرف مقابل در مورد شما اتخاذ کرده است. هدف شما این نیست که یک شانس مجدد داشته باشید بلکه این است که به عشق سابق خود یا همسر سابقتان ثابت کنید تغییر کرده اید و می توانید او را عاشق خود کرده و این عشق را حفظ کنید.

ما تا کنون به صدها نفر کمک کرده ایم که این برنامه را برای خود طراحی کنند و نشان دهند می توانند عشق را در شخص مورد نظر خود ایجاد کنند و یا بعد از جدایی آن را بازسازی کرده و حفظ کنند. ما از اینکه بتوانیم به شما نیز کمک کنیم و شما را نیز به نتیجه برسانیم خوشحال خواهیم شد.

چرا ما را انتخاب می کنید؟

ما با آموزش تکنیک های کاربردی به شما کمک می کنیم موقعیت کنونی خود را در فرایند جدایی پیدا کرده و با راه حل هایی آشنا شوید که به نیاز های شما در ارتباط با روابط عاشقی پاسخ بدهد. همچنین شما را برای چالش هایی پیش رو آماده خواهیم کرد.

به شما کمک می کنیم نقشه ای برای مسیر خود طراحی کنید که شما را در راه رسیدن به عشق تان هدایت کند.

اگر به ما نیاز داشته باشید، شما را وسط راه رها نخواهیم کرد. حتی اگر سرمان به شدت شلوغ باشد، در اولین فرصت ممکن پاسخ شما را ارسال می کنیم.

تیم روانشناسی نوین بینش از کاری که انجام می دهد لذت می برد. ما برای کسب درآمد شما را همراهی نخواهیم کرد بلکه هدف ما موفقیت در خدمات آکادمی عشق است. ما به شغل خود و راه حال  های خوب افتخار می کنیم.

چه چیزی آکادمی عشق را منحصر به فرد می کند

همه ی اقدامات و برنامه های ما برای مراجعه کنندگان اختصاصی و مرتبط با نیازهای آنان است. تکنیک ها و آموزش های آکادمی عشق بر اساس تکنیک های روانشناسی عشق، ان ال پی، کانال های ارتباطی عشق و روانشناسی جذب دارد. در حال حاظر تنها فضایی که چنین آموزش هایی را از طریق کتاب ها و مقالات آموزشی ارائه می دهد آکادمی عشق در سایت نوین بینش دات کام است که توسط تیم روانشناسی نوین بینش صورت می گیرد. روش آموزشی آکادمی عشق مشاوره مطالعه محور نام دارد.

ما در زندگی عاشاقانه شما سرمایه گذاری کرده ایم؛ این سایت و خدمات ما برای شما مهیا شده است تا مهارت ها و تکنیک هایی را فرا بگیرید که مناسب شرایط منحصر به فرد شما است. ما هر گز شما را در وسط راه در مسیر رسیدن به عشق تان رها نخواهیم کرد. اشتیاق ما در موفقیت شما قرار دارد و این موضوع است که خدمات ما را منحصر به فرد می کند.

سایت نوین بینش تا کنون موفق شده به اشخاص بسیاری کمک کند که از مشکلات احساسی منفی و مضر رها شوند و شناخت بهتری از خود داشته باشند. ترافیک سایت نوین بینش به صورت قابل توجهی در حال افزایش است و دلیل آن تنها راه حل ها و مقالاتی است که به صورت ساده و موثر در این سایت قرار داده شده است.

افرادی که به دنبال رابطه های زودگذر یا دوستی هستند اجازه خرید این کتاب را ندارند.

پرداخت هزینه به این معنا است که شما با قوانین و مقررات نوین بینش موافقت کرده اید.

برای ثبت نام در آکادمی عشق به شماره زیر پیام ارسال کنید:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

چرا می توان به نوین بینش اعتماد کرد

سوابق علمی شاهین زند

معرفی تیم روانشناسی نوین بینش

logo-samandehi