آکادمی عشق

آکادمی عشق

آکادمی عشق فضایی است که هر فردی می تواند با مطالعه کتاب ها و مقالات آموزشی مهارت های لازم را در جهت بهبود روابط عاطفی خود یاد بگیرد. خدمات آکادمی عشق توسط تیم نوین بینش ارائه می شود. وظیفه تیم نوین بینش معرفی محتوا و کتاب هایی است که با هدف آموزش های فرهنگی و هنری در جهت افزایش آگاهی های عمومی در زمینه روابط عاطفی منتشر شده است. .

برای ارتباط با تیم نوین بینش می توانید به صورت رایگان با شماره ای که در زیر قرار داده ایم از طریق واتس آپ یا تلگرام تماس بگیرید. در ادامه بیشتر در مورد خدمات آکادمی عشق صحبت خواهیم کرد.

همه فارسی زبانان در هر نقطه ای از جهان می توانند از خدمات آکادمی عشق بهره مند شوند.

  تیم پشتیبانی تخصصی نوین بینش که پس از تهیه کتاب ها می توانید با آن ها در ارتباط باشید همه مدرک دکتری روانشناسی دارند یا دانشجوی دکتری روانشناسی هستند. با این وجود خدمات آکادمی عشق به هیچ وجه جنبه درمانی ندارد و افرادی که دچار اختلالات خلق هستند باید به صورت حضوری درمان یا مشاوره شوند.

همچنین آکادمی عشق در نوین بینش هیچ دوره یا کارگاه عمومی در حوزه روانشناسی برگزار نمی کند و فعالیت آن ها منحصر به نشر کتاب و پشتیبانی انحصاری با هدف نشر محتوای آموزشی به صورت دیجیتال در رابطه با ارتباطات عاطفی مرتبط با نیازهای خوانندگان کتاب است.

خدمات آکادمی عشق در نوین بینش

 در آکادمی عشق شما می توانید برای هر شرایطی ( خواه ایجاد یک رابطه جدید یا بازگرداندن معشوق، خواه تقویت احساسات عاطفی و رساندن یک رابطه به ازدواج) کتاب های مرتبط دریافت کنید و همچنین از پشتیبانی آموزشی این کتاب ها که به صورت معرفی و نشر اختصاصی محتوا، مقالات و کتاب بر اساس نیاز است بهره مند شوید.

یکی از اصلی ترین تخصص های آکادمی عشق و تیم نوین بینش نشر محتوای مرتبط با مهارت های جلوگیری از جدایی و طلاق با هدف بازگشت به عشق و ازدواج است.

پیدا کردن بهترین راه برای بازگرداندن عشق آن هم با هدف ازدواج وظیفه دشواری است که به مهارت ها و توانایی های در حوزه روانشناسی عشق نیاز دارد. بیشتر افراد به دلیل درگیر شدن بیش از حد و ناثباتی احساسی – هیجانی به روابط عاطفی خود نمی توانند تصمیمات درست بگریند و حرکات صحیح انجام دهند.

گاهی اوقات، وقتی اهمیتی فردی را متوجه می شویم که دیگر از او جدا شده ایم و این ما را در شرایط احساسی – هیجانی سختی قرار دهد. البته چیزی که شما در این شرایط تجربه می کنید از لحاظ روانشناختی طبیعی است. در هر صورت طلاق یا جدایی شما به این معنا نیست که دیگر نمی توانید او را برگردانید.

ترفند شما در این موقعیت سازماندهی کردن افکار و یادگیری مهارت های زیرکانه برای تغیر دادن تصمیمی است که طرف مقابل در مورد شما اتخاذ کرده است. هدف شما این نیست که یک شانس مجدد داشته باشید بلکه این است که به عشق سابق خود یا همسر سابقتان ثابت کنید تغییر کرده اید و می توانید او را عاشق خود کرده و این عشق را حفظ کنید.

ما به وسیله نشر و توزیع کتاب های خود و همچنین خدمات پس از فروش با هدف نشر محتوای تکمیلی، مقالات و کتاب های مرتبط بیشتر بر اساس نیاز کاربر تا کنون به صدها نفر کمک کرده ایم که این برنامه را برای خود طراحی کنند و نشان دهند می توانندشخص مورد نظر خود را عاشق کرده و یا بعد از جدایی آن را بازسازی کرده و حفظ کنند. ما از اینکه بتوانیم به شما نیز کمک کنیم و شما را نیز به نتیجه برسانیم خوشحال خواهیم شد.

چرا ما را انتخاب می کنید؟

با ارائه کتاب هایی که هر هفته و گاهی هر روز به روز توسط تیم نوین بینش بروز رسانی می شوند و همچنین خدمات پس از فروش این کتاب ها به شما کمک می کنیم به نیاز های خود در ارتباط با روابط عاشقی پاسخ بدهید. همچنین شما را برای چالش هایی پیش رو آماده خواهیم کرد.

به شما کمک می کنیم نقشه ای برای مسیر خود طراحی کنید که شما را در راه رسیدن به عشق تان هدایت کند.

پس تاکید می کنم ما به شما نمی گوییم چه کاری انجام دهید یا به شما مشاوره نمی دهیم بلکه از طریق کتاب ها و خدمات پس از فروش به منظور ارائه محتوای تکمیلی و مرتبط شما می آموزیم خودتان مسیر صحیح زندگی عاطفی خود را پیدا کنید زیرا در نهایت این تنها شما هستید که می توانید برای زندگی خود تصمیم گیری کنید.

اگر به پشتیبانی نیاز داشته باشید، شما را وسط راه رها نخواهیم کرد. حتی اگر سرمان به شدت شلوغ باشد، در اولین فرصت ممکن پاسخ شما را ارسال می کنیم و بهترین مقالات،  محتوا، پژوهش ها و مهارت هایی که به منظور ایجاد و حفظ زندگی مشترک مورد نیاز است در اختیار شما قرار می دهیم.

تیم نوین بینش از کاری که انجام می دهد لذت می برد. ما برای کسب درآمد شما را همراهی نخواهیم کرد بلکه هدف ما موفقیت در خدمات آکادمی عشق است. ما به شغل خود و راه حال های خوب افتخار می کنیم.

چه چیزی آکادمی عشق را منحصر به فرد می کند

تکنیک ها و آموزش های کتاب ها در آکادمی عشق بر اساس روانشناسی عشق، ان ال پی، کانال های ارتباطی عشق و روانشناسی جذب دارد. در حال حاظر تنها فضایی که چنین آموزش هایی را از طریق کتاب ها و مقالات آموزشی ارائه می دهد آکادمی عشق در سایت نوین بینش دات کام است که توسط تیم نوین بینش صورت می گیرد. روش آموزشی آکادمی عشق آموزش مطالعه محور نام دارد.

ما در زندگی عاشاقانه شما سرمایه گذاری کرده ایم؛ این سایت و خدمات ما برای شما مهیا شده است تا مهارت ها و تکنیک هایی را فرا بگیرید که مناسب شرایط منحصر به فرد شما است. پشتیبانی ما هرگز شما را در وسط راه رها نخواهد کرد. اشتیاق ما در موفقیت شما قرار دارد و این موضوع است که خدمات ما را منحصر به فرد می کند.

نوین بینش از طریق کتاب ها و مهارت های تکمیلی منتشر شده تاکنون موفق شده به اشخاص بسیاری کمک کند که از مشکلات احساسی منفی و مضر رها شوند و شناخت بهتری از خود داشته باشند. ترافیک سایت نوین بینش به صورت قابل توجهی در حال افزایش است و دلیل آن تنها راه حل ها و مقالاتی است که به صورت ساده و موثر در این سایت قرار داده شده است.

افرادی که به دنبال رابطه های زودگذر یا دوستی هستند اجازه خرید این کتاب را ندارند.

پرداخت هزینه به این معنا است که شما با قوانین و مقررات نوین بینش موافقت کرده اید.

برای ثبت نام در آکادمی عشق به شماره زیر پیام ارسال کنید:

09306135008

چرا می توان به نوین بینش اعتماد کرد

سوابق علمی شاهین زند

معرفی تیم نوین بینش