آکادمی عشق

آکادمی عشق

آکادمی عشق فضایی است که هر فردی می تواند با مطالعه کتاب ها و مقالات آموزشی مهارت های لازم را در جهت بهبود روابط عاطفی خود یاد بگیرد. خدمات آکادمی عشق توسط تیم نوین بینش ارائه می شود. وظیفه تیم نوین بینش معرفی محتوا و کتاب هایی است که با هدف آموزش های فرهنگی و هنری در جهت افزایش آگاهی های عمومی در زمینه روابط عاطفی منتشر شده است. .

برای ارتباط با تیم نوین بینش می توانید به صورت رایگان با شماره ای که در زیر قرار داده ایم از طریق واتس آپ یا تلگرام تماس بگیرید. در ادامه بیشتر در مورد خدمات آکادمی عشق صحبت خواهیم کرد.

همه فارسی زبانان در هر نقطه ای از جهان می توانند از خدمات آکادمی عشق بهره مند شوند.

  تیم پشتیبانی تخصصی نوین بینش که پس از تهیه کتاب ها می توانید با آن ها در ارتباط باشید همه مدرک دکتری روانشناسی دارند یا دانشجوی دکتری روانشناسی هستند. با این وجود خدمات آکادمی عشق به هیچ وجه جنبه درمانی ندارد و افرادی که دچار اختلالات خلق هستند باید به صورت حضوری درمان یا مشاوره شوند.

همچنین آکادمی عشق در نوین بینش هیچ دوره یا کارگاه عمومی در حوزه روانشناسی برگزار نمی کند و فعالیت آن ها منحصر به نشر کتاب و پشتیبانی انحصاری با هدف نشر محتوای آموزشی به صورت دیجیتال در رابطه با ارتباطات عاطفی مرتبط با نیازهای خوانندگان کتاب است.

خدمات آکادمی عشق در نوین بینش

 در آکادمی عشق شما می توانید برای هر شرایطی ( خواه ایجاد یک رابطه جدید یا بازگرداندن معشوق، خواه تقویت احساسات عاطفی و رساندن یک رابطه به ازدواج) کتاب های مرتبط دریافت کنید و همچنین از پشتیبانی آموزشی این کتاب ها که به صورت معرفی و نشر اختصاصی محتوا، مقالات و کتاب بر اساس نیاز است بهره مند شوید.

یکی از اصلی ترین تخصص های آکادمی عشق و تیم نوین بینش نشر محتوای مرتبط با مهارت های جلوگیری از جدایی و طلاق با هدف بازگشت به عشق و ازدواج است.

پیدا کردن بهترین راه برای بازگرداندن عشق آن هم با هدف ازدواج وظیفه دشواری است که به مهارت ها و توانایی های در حوزه روانشناسی عشق نیاز دارد. بیشتر افراد به دلیل درگیر شدن بیش از حد و ناثباتی احساسی – هیجانی به روابط عاطفی خود نمی توانند تصمیمات درست بگریند و حرکات صحیح انجام دهند.

گاهی اوقات، وقتی اهمیتی فردی را متوجه می شویم که دیگر از او جدا شده ایم و این ما را در شرایط احساسی – هیجانی سختی قرار دهد. البته چیزی که شما در این شرایط تجربه می کنید از لحاظ روانشناختی طبیعی است. در هر صورت طلاق یا جدایی شما به این معنا نیست که دیگر نمی توانید او را برگردانید.

ترفند شما در این موقعیت سازماندهی کردن افکار و یادگیری مهارت های زیرکانه برای تغیر دادن تصمیمی است که طرف مقابل در مورد شما اتخاذ کرده است. هدف شما این نیست که یک شانس مجدد داشته باشید بلکه این است که به عشق سابق خود یا همسر سابقتان ثابت کنید تغییر کرده اید و می توانید او را عاشق خود کرده و این عشق را حفظ کنید.

ما به وسیله نشر و توزیع کتاب های خود و همچنین خدمات پس از فروش با هدف نشر محتوای تکمیلی، مقالات و کتاب های مرتبط بیشتر بر اساس نیاز کاربر تا کنون به صدها نفر کمک کرده ایم که این برنامه را برای خود طراحی کنند و نشان دهند می توانندشخص مورد نظر خود را عاشق کرده و یا بعد از جدایی آن را بازسازی کرده و حفظ کنند. ما از اینکه بتوانیم به شما نیز کمک کنیم و شما را نیز به نتیجه برسانیم خوشحال خواهیم شد.

چرا ما را انتخاب می کنید؟

با ارائه کتاب هایی که هر هفته و گاهی هر روز به روز توسط تیم نوین بینش بروز رسانی می شوند و همچنین خدمات پس از فروش این کتاب ها به شما کمک می کنیم به نیاز های خود در ارتباط با روابط عاشقی پاسخ بدهید. همچنین شما را برای چالش هایی پیش رو آماده خواهیم کرد.

به شما کمک می کنیم نقشه ای برای مسیر خود طراحی کنید که شما را در راه رسیدن به عشق تان هدایت کند.

پس تاکید می کنم ما به شما نمی گوییم چه کاری انجام دهید یا به شما مشاوره نمی دهیم بلکه از طریق کتاب ها و خدمات پس از فروش به منظور ارائه محتوای تکمیلی و مرتبط شما می آموزیم خودتان مسیر صحیح زندگی عاطفی خود را پیدا کنید زیرا در نهایت این تنها شما هستید که می توانید برای زندگی خود تصمیم گیری کنید.

اگر به پشتیبانی نیاز داشته باشید، شما را وسط راه رها نخواهیم کرد. حتی اگر سرمان به شدت شلوغ باشد، در اولین فرصت ممکن پاسخ شما را ارسال می کنیم و بهترین مقالات،  محتوا، پژوهش ها و مهارت هایی که به منظور ایجاد و حفظ زندگی مشترک مورد نیاز است در اختیار شما قرار می دهیم.

تیم نوین بینش از کاری که انجام می دهد لذت می برد. ما برای کسب درآمد شما را همراهی نخواهیم کرد بلکه هدف ما موفقیت در خدمات آکادمی عشق است. ما به شغل خود و راه حال های خوب افتخار می کنیم.

چه چیزی آکادمی عشق را منحصر به فرد می کند

تکنیک ها و آموزش های کتاب ها در آکادمی عشق بر اساس روانشناسی عشق، ان ال پی، کانال های ارتباطی عشق و روانشناسی جذب دارد. در حال حاظر تنها فضایی که چنین آموزش هایی را از طریق کتاب ها و مقالات آموزشی ارائه می دهد آکادمی عشق در سایت نوین بینش دات کام است که توسط تیم نوین بینش صورت می گیرد. روش آموزشی آکادمی عشق آموزش مطالعه محور نام دارد.

ما در زندگی عاشاقانه شما سرمایه گذاری کرده ایم؛ این سایت و خدمات ما برای شما مهیا شده است تا مهارت ها و تکنیک هایی را فرا بگیرید که مناسب شرایط منحصر به فرد شما است. پشتیبانی ما هرگز شما را در وسط راه رها نخواهد کرد. اشتیاق ما در موفقیت شما قرار دارد و این موضوع است که خدمات ما را منحصر به فرد می کند.

نوین بینش از طریق کتاب ها و مهارت های تکمیلی منتشر شده تاکنون موفق شده به اشخاص بسیاری کمک کند که از مشکلات احساسی منفی و مضر رها شوند و شناخت بهتری از خود داشته باشند. ترافیک سایت نوین بینش به صورت قابل توجهی در حال افزایش است و دلیل آن تنها راه حل ها و مقالاتی است که به صورت ساده و موثر در این سایت قرار داده شده است.

افرادی که به دنبال رابطه های زودگذر یا دوستی هستند اجازه خرید این کتاب را ندارند.

پرداخت هزینه به این معنا است که شما با قوانین و مقررات نوین بینش موافقت کرده اید.

برای ثبت نام در آکادمی عشق به شماره زیر پیام ارسال کنید:

09306135008

چرا می توان به نوین بینش اعتماد کرد

سوابق علمی شاهین زند

معرفی تیم نوین بینش

تضمین فضای شخصی

 • همه ی مکالمات بین کاربران و تیم نوین بینش در شبکات اجتماعی رمز گذاری شده است و امکان نفوذ به اطلاعات شخصی به هیچ وجه وجود ندارد. همچنین همه اعضای تیم نوین بینش نسبت به حفظ حریم شخصی و اطلاعات های مراجع های نوین بینش تضمین کتبی ارائه کرده اند. در نتیجه اطلاعات شما کاملا محرمانه است و هیچکس هرگز نخواهد فهمید که شما حتی از این خدمات استفاده کرده اید. البته در هیچ یک از مراحل ارتباط با تیم نوین بینش نیازی به معرفی دقیق و احراز هویت از سوی مراجع وجود ندارد

سوالات متداول

اگر پس از ثبت نام نتیجه نگرفتم چه؟

اگر زلزله شد چه؟ اگر سیل آمد چه؟ اگر یک رویداد تلخ مثل تصادف پیش آمد چه؟ اگر قرار باشد همیشه به رویداد های منفی فکر کنید پس هیچگاه پیشرفت نخواهید داشت. در عوض باید از همه امکانات و فرصت ها استفاده کنیم و همه تلاش خود را  با ایمان به خود و خداوند متعال به کار بگیریم که به هدف خود دست پیدا کنیم. اینگونه حداقل می دانیم همه تلاش خود را کرده ایم. اما پاسخ آکادمی نوین بینش به این پرسش این است که اولا همه افرادی که از تکنیک های روانشناختی و برنامه ریزی عصبی کلامی استفاده کنند 90 درصد در همان ابتدا و خیلی زود با نتایج تکنیک ها و مهارت های جدید خود مواجه خواهند شد. اما آن 10 درصد چطور؟ به آن 10 درصد تکنیک ها دیگری معرفی خواهد شد. اگر آن هم نتیجه نگرفت باز هم یک تکنیک دیگر. در واقع از نظر آکادمی عشق برای رسیدن به اهداف همیشه یک راه جدید می توان یافت و هرگز دیر نیست. در ضمن یادگیری هر چیزی خود به تنهایی یک نتیجه ارزشمند است.

خدمات آکادمی عشق در نوین بینش به چه شکل ارائه می شود؟

 • خدمات آکادمی عشق در نوین بینش به صورت آموزش مطالعه محور است.
 • آموزش مطالعه محور ترکیبی است از مطالعه کتاب مرتبط با مشکلات فردی، حل تمرین های اختصاصی مرتبط با کتاب و مشکلات فردی و ارتباط با پشتیبان متخصص.
 • آموزش مطالعه محور این امکان را فراهم می کند که در کنار یادگیری تکنیک ها، آن ها را تمرین و اجرا کرده تا پشتیبان بر پیشرفت شما نظارت کند.
 • آموزش مطالعه محور شیوه ای نوین در یادگیری کتاب است که شاهین زند بنیانگذار آن است.

با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟

 • از طریق تلگرام یا واتس آپ به شماره ی زیر پیام دهید:
 • ۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸
 • کارشناس تیم نوین بینش

پس از خرید کتاب و ثبت نام در آکادمی عشق چه کاری باید انجام دهم؟

 • پس از ثبت نام بلافاصله کتاب مورد نظر برای شما ارسال می شود.
 • سپس پس از مطالعه فصل 1 به پرسش های آن پاسخ می دهید.
 • منتظر می شوید روانشناس پشتیبان پیام های شما را بررسی کند و به شما پاسخ دهد.
 • زمانی که پاسخ روانشناس را دریافت کردید اولین جلسه شما آغاز شده است.
 • روانشناس زمان و روزهای جلسات بعدی را به شما خواهد گفت.
 • در هر جلسه فقط به پرسش های یک فصل پاسخ می دهید و جلسه بعد به پرسش های فصل بعد.

پس از ثبت نام در آکادمی عشق چقدر می توانم با پشتیبانی متخصص در ارتباط باشم؟

 • مطالعه کتاب و حل تمرین ها وقت چندانی از شما نمی گیرد.
 • هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید پاسخ تمرین ها و همچنین پرسش های مرتبط با کتاب و خود را ارسال کنید.
 • پشتیبانی هر روز از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر آنلاین است و به پرسش های شما پاسخ می دهد.
 • در ساعات ذکر شده می توانید آنلاین شوید و با پشتیبانی به صورت همزمان چت کنید.
 • مدت زمان ارتباط با عضو متخصص تیم نوین بینش بستگی به نیاز شما دارد.

اگر سوالی داشته باشم که در این لیست نیست چه کار باید انجام دهم؟

 • اگر در مورد رابطه خود، تاثیر کتاب های نوین بینش بر رابطه خود یا هر چیز دیگر پرسشی دارید می توانید به صورت رایگان و 24 ساعت با تیم نوین بینش ارتباط برقرار کنید:
 • کارشناس تیم نوین بینش: 09306135008

چرا خدمات آموزشی در سایت نوین بینش متفاوت با دیگر خدمات ها می باشد؟

 • آکادمی عشق در نوین بینش به شما کمک می کند رابطه ای بهتر، زندگی شادتر و شناخت بهتری از خود داشته باشید.
 • آکادمی عشق نوین بینش غیر از دانش به شما مهارت هم می دهد.
 • با برنامه ریزی تکنیک ها در ضمیر ناخودآگاه می توانید آن تکنیک ها را بخشی از زندگی روزمره خود کنید.
 • به شما کمک می کند با احساسات منفی خود مبارزه کنید.
 • شما از پشتیبان هایی کمک می گیرید که صلاحیت علمی و آکادمیک دارند.
 • اعضای متخصص آکادمی عشق می دانند چگونه احساسی خوب را به شما انتقال دهند.
 • خدمات ما ده برابر ارزان تر از جاهای دیگر است.پ
 • ارتباط پیش از خرید رایگان است حتی اگر قصد ثبت نام در آکادمی عشق را نداشته باشید.