کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم اثر شاهین زند

1555

 کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم منتشر شد

نام نسخه جدید این کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم است

کتاب چگونه هرشخصی را عاشق خود کنیم

نام من شاهین زند است. سال هاست که در زمینه ی روانشناسی به خصوص روانشناسی عشق تحقیق و پژوهش می کنم که چکیده ی این تحقیقات رو می توانید در سایت نوین بینش مطالعه کنید. اما نکته ی قابل توجه این است که با وجود مطالعات و تحقیقات فراوانی که در منابع انگلیسی داشتم کتابی به قدرتمندی کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم مطالعه نکردم. به همین دلیل بود که تصمیم گرفتم این کتاب را که به زبان انگلیسی توسط یک نویسنده ی بنام مصری نوشته شده بود برای فارسی زبانان تجرمه کنم. توصیه می کنم حتما این کتاب را مطالعه کنید نه فقط برای ایجاد روابط عاطفی و بهبود روابط عاشقانه خود بلکه برای یادگیری واقعیت های علمی که در مورد فرایند عاشق کردن وجود دارد. امید وارد از خواندن این کتاب لذت ببرید

 تاثیر کتاب بر مخاطبان

در سایت فاروق رضوان یکی از خوانندگان کتاب نظر جالبی در مورد این کتاب نوشته است. وی می گوید تنها دو تکنیک برای عاشق کردن من مورد استفاده قرار گرفته است. تکنیک القای وابستگی و نرخ ارزشی. وی ادامه می دهد که با وجود این که از این موضوع اطلاع دارد هنوز عاشق آن شخص است.

این کتاب برای کسانی نوشته شده است که می خواهند یک رابطه را آغاز کنند و سپس شخص مورد نظر خود را عاشق و وابسته ی خود کنند تا این رابطه به یک ازدواج موفق ختم شود. در این کتاب نه تنها روش های عاشق کردن آموزش داده می شود بلکه یاد خواهید گرفت چگونه شخص مورد نظر خود را مطابق با باورهای خود تغییر دهید بدون اینکه خود متوجه ی این موضوع شود.

تنها چیزی که در مورد این کتاب من را نگران می کند این است که ممکن است افرادی از این کتاب استفاده های نادرست کنند.

این کتاب با دیگر کتاب های مربوطه چه تفاوتی دارد

این کتاب مثل دیگر کتاب ها و مطالبی که در این باره مطالعه کرده اید نیست. در این کتاب شما با نکات تکرار که خودتان هم می دانید برخورد نخواهید کرد، یعنی نکاتی مثل محبت کردن، کنار وی بودن و خریدن هدیه. این کتاب بر اساس تحقیقات گسترده ی علم روانشناسی نوشته شده است. در این کتاب سعی شده مفاهیم پیچیده ی روانشناختی به زبانی ساده و روان ترجمه شود تا هر فردی با هر پیشینه ی تحصیلی متوجه ی تکنیک ها آن بشود. تکنیک های ذکر شده در این کتاب بر اساس:

روانشناسی عشق، دانش عصب شناسی، روانشناسی دوستی، برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه، روانشناسی فردگرا، روانشناسی شناختی، روانشناسی تحول گرا، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی غیر کلامی، هیپنوتیزم، فیزیولوژی، روانشناسی معکوس، روانشناسی وابستگی ،علوم روانشناسی رفتار، آناتومی بدن، روانشناسی ارتباط، برنامه ریزی عصبی کلامی و تحقیقات علمی می باشد.

کافی است به سایت های دیگر نگاهی بیندازید تا خود متوجه شوید مطالب گفته شده در این کتاب منحصر به فرد بوده و در جای دیگری پیدا نمی شود.

به درستی استفاده کنید

هدف از نوشته این کتاب ایجاد یک فرصت احساسی برای عاشق کردن دیگران و در نتیجه ازدواج کردن است. یعنی ایجاد یک رابطه ی جدی و طولانی تنها با هدف ازدواج. این کتاب همچنین می تواند به افرادی که از قبل در یک رابطه بوده اند نیز کمک کند تا عشق طرف مقابل را نسبت به خود افزایش داده و رابطه ی موفق تری ایجاد کنند. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم برای افرادی که می خواهند با احساسات دیگران بازی کنند یا فقط دوست پیدا کنند نوشته نشده است. اگر هدف شما چنین مواردی است پس به شدت توصیه می کنم این کتاب را مطالعه نکنید. درست است که هدف سایت نوین بینش فروش این کتاب به شما می باشد اما هرگز نمی خواهیم باعث شکستن دل کسی شویم. در صورتی که از هدف خود کاملا مطمئن نیستید به هیچ وجه این کتاب را تهیه نکنید.

البته شکی نیست که خوانندگان ما هدفشان یک عشق واقعی با احساسی خالص است و نه فریب، تفریح و خوشگذرانی. دلیل اینکه برای فروش این کتاب کمی حساسیت نشان داده شده است این است که این کتاب می تواند با اهداف منفی مورد استفاده قرار بگیرد.

در مورد نویسنده

فاروق رضوان در زمینه ی ایجاد انگیزه، توانمند سازی، روانشناسی ارتباط و غیره فعالیت می کند. هدف وی بهبود رشد فردی است که با نوشتن بیشر از ۳۰۰۰ مطلب انگلیسی در سایت خود توانسته است به این هدف خود دست یابد. سایت خود شناسی ( ۲knowmyself.com) که ماهانه یکی میلیون و پازده هزار بازدید دارد توسط وی تاسیس شده است. وی در همین سایت ۱۲ کتاب مختلف و کاربردی را منتشر کرده است. مدارک تخصصی فاروق رضوان شامل مدرک تخصصی هیپنوتیزم ( بورد تخصصی ان ال پی آمریکا)، مدرک تخصصی ان ال پی ( بورد تخصصی ان ال پی آمریکا)، گواهی نامه ی گشتالت درمانی و گواهی نامه ی رفتار درمانی است. وی در شبکات و روزنامه های مصری مصاحبه های بسیاری داشته باست. شبکه هایی از جمله : OTV, MBC, monowa3at TV, El Youm TV, Cairo today, International Herald Tribune, el Ahram newspaper.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فاروق رضوان کلیک کنید

نسخه ی فارسی ( نسخه ی سوم)

نام نسخه سوم این کتاب، چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ترجمه شاهین زند است. مترجم این کتاب شاهین زند، محقق و موسس سایت نوین بینش می باشد. این کتاب تاکنون فقط توسط شاهین زند ترجمه شده است و هر سایت یا فرد دیگری که ادعای ترجمه این کتاب را داشته باشد نسخه جعلی و تقلبی به شما ارائه می دهد. نسخه ی چاپی این کتاب موجود نیست و فقط به صورت الکترونیکی و در قالب فایل پی دی اف ارائه شده است. این کتاب ترجمه ی آخرین نسخه ی نوشته شده توسط فاروق رضوان می باشد که همراه با جلسات پشتیبانی ( ۵ جلسه اختصاصی) ارائه می شود. در این کتاب تمرین هایی وجود دارد که توسط شاهین زند، مترجم کتاب به آن افزوده شده است. آخرین به روز رسانی این کتاب در سال ۱۳۹۸ انجام شده است. هنگام خرید دقت کنید نام شاهین زند به عنوان مترجم قید شده باشد و از طریق نوین بینش به فروش برسد در غیر اینصورت آن نسخه تقلبی است و کتاب واقعی نیست. نسخه ی انگلیسی این کتاب در سایت ۲knowmyself.co m منتشر شده است. ( برای بازدید از نسخه ی انگلیسی این کتاب کلیک کنید)

قیمت نسخه ی انگلیسی آن ۱۷ دلار یعنی بیش از ۲۵۰ هزار تومان عرضه می شود.

 این کتاب چاپ نشده است و فقط به صورت پی دی اف موجود می باشد که می توانید پس از پرداخت بلافاصله دانلود کرده و در موبایل، آیپد یا لپتاپ مطالعه کنید.

این کتاب شامل ۱۹۸ صفحه است.

بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده و اقدام به کلاهبرداری می کنند.

شاهین زند – نویسنده، پژوهشگر و مدیر سایت نوین بینش اقدام به ترجمه ی این کتاب کرده و مطالبی مرتبط با این کتاب را نیز در سایت نوین بینش درج کرده است. وی همچنین پیوستی جدید به کتاب افزوده است که این کتاب را برای افرادی که قصد ازدواج دارند و به دنبال رسیدن به این هدف هستند مناسب کرده است. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی در سایت نوین بینش مراجعه کنید. هنگام خرید کتاب های فاروق رضوان حتما دقت کنید نام شاهین زند به عنوان مترجم قید شده باشد و شماره تماس پشتیبانی: ۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸ نیز وجود داشته باشد. در غیر اینصورت آن کتاب نسخه ی جعلی بوده و ضمانت کیفیت و بازگشت وجه ندارد.

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم با نام جدید چگونه دیگران را عاشق خود کنیم صد در صد تضمینی می باشد و در صورت عدم رضایت هزینه ی پرداختی طبق قوانین و مقررات نوین بینش کاملا به شما بازگردانده می شود. همیشه هنگام خرید کتاب های الکترونیکی دقت کنید که شماره ی تماس فروشنده درج شده باشد در غیر اینصورت خرید آن محصول قابل اطمینان نیست.

فرمت این کتاب به صورت پی دی اف است که می توانید آن را در موبایل و همچنین در کامپیوتر مطالعه کنید.

در صورت عدم رضایت با شماره زیر تماس گرفته تا هزینه ی خرید کتاب به شما بازگردد. قبل از خرید می توانید پرسش های خود را با ما در میان بگذارید و از خرید خود مطمئن شوید

تماس از طریق تلگرام یا واتس آپ (یا اس ام اس): ۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸ 

پس از سال ها تحقیق و بررسی موضوعات این کتاب و مشکلات خوانندگان به این نتیجه رسیدم که کمبود هایی در نسخه اصلی این کتاب وجود دارد که باید برای کامل تر شدن کتاب برطرف شوند. در نسخه جدید این کتاب فصل هایی را اضافه کردم که به شما کمک می کند نه تنها فردی را عاشق خود کنید بلکه شرایط را برای موفقیت در ازدواج نیز مهیا کنید.

همانطور که همه ما می دانیم روابط عاشقانه بدون ازدواج، پایدار نخواهد بود و فقط منجر به شکست عشقی می شود. همچنین فصلی را به درخواست خوانندگان کتاب اضافه کردم که در مورد نحوه ارسال پیام و برقرار کردن ارتباط از راه دور است. این چند فصل ۲۰ صفحه به کتاب افزوده است که امیدوارم مورد پسند خوانندگان گرامی قرار بگیرد.

 روابط عمومی تیم نوین بینش با مدیریت شاهین زند

این شماره تنها شماره رسمی پشتیبانی از طرف شاهین زند است

عضویت در کانال تلگرام نوین بینش