چهره خوانی و لب ها

چهره خوانی و لب ها

چهره خوانی تا حدودی ویژگی های شخصیتی افراد را برای شما آشکار می سازد.

بنابر مطالعات انجام شده فرم لب ها می تواند مشخص کننده ی برخی از ویژگی های شخصیتی افراد باشد.

در این مقاله در مورد اشکال مختلف لب ها و ویژگی های شخصیتی مربوط به هر کدام صحبت خواهیم کرد.

 

چهره خوانی ( شخصیت شناسی): شکل لب ها

 

  1. لب های بزرگ و قلوه ای: این افراد تمایل زیادی به صحبت کردن دارند و به ندرت ساکت می شوند. چنین افرادی از پنهان کاری متنفر هستند درنتیجه می توان روی درستکاری و صداقتشان حساب باز کرد. همچنین آن ها علاقه ی زیادی به کمک کردن به دیگران دارند.
  2. لب های نازک و کوچک: افرادی با لب های نازک و کوچک معمولا خویشتن دار هستند. آن ها علاقه ای به ابراز احساسات و عواطف خود نشان نمی دهند و به سختی نسبت به مسائل محتاط می باشند.
  3. لب های قلوه ای و کوچک: این افراد خودخواه و در عین حال مهربان و وقادار هستند. آن ها نسبت به نظرات دیگران بی اهمیت نیستند اما اولویت اصلی زندگی شان راحتی و آسایش خودشان است.
  4. لب های باریک: لب هاب باریک در افراد نشان دهنده ی شخصیتی تجرد طلب می باشد. آن ها دوست دار تنهایی هستند و برای انجام کارهایشان تنها به خود تکیه می کنند. البته این افراد در جمع های دوستانه اصلا منزوی نیستند و راهی برای برقراری ارتباط با دیگران پیدا خواهند کرد.
  5. لب های بسیار باریک: این افراد بسیار پر انرژی و فعال هستند و استعداد مدیریتی آن ها بی نظیر است. آن ها معمولا در انجام کارهای خود موفق عمل می کنند اما در برقراری رابطه ی عاطفی کمی ضعیف به نظر می رسند.
  6. لب های معمولی و متناسب: افرادی که لب های معمولی دارند دارای شخصیتی متعادل بوده و کارهایشان را با منطق پیش می برند. آن ها شنونده های خوبی هستند و در عین حال نطرات و انتقاداتشان را آرام و با احترام ابراز می کنند.

 

فراموش نکنید چهره خوانی دانش ساده و پیش پا افتاده ای نیست و پیش بینی شخصیت افراد بر اساس چهره خوانی به یک شناخت کلی و جامع از همه ی موارد موجود در علم چهره شناسی نیاز دارد.

پس باید همه ی ویژگی های چهره افراد را در کنار هم در نظر گرفته و تحلیل کنید.

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مکانی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که بر اساس علوم روانشناسی بوده و به زبانی ساده بیان شده است تا به راحتی متوجه شوید و این اطلاعات را به کار بگیرید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب شانس شما را برای عاشق کردن هر شخصی به شکل قابل توجهی افزایش می دهد. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

می خواهید بیشتر بدانید؟

صفجه ی اول: شناخت همه ی ویژگی های چهره و شخصیت های مربوط به آن

چگونه خود و دیگران را بشناسیم

چگونه می توان شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق خود کرد

معرفی کتاب

1555 - Copy