چگونه می توان فردی را مجدد عاشق کرد

چگونه می توان فردی را مجدد عاشق کرد

چگونه می توان شخصی را دوباره عاشق خود کرد

انسان ها معمولا عاشق کسانی می شوند که مطابق با لیستی ذهنی آنها باشند. لیستی که در ذهن همه ما ذخیره شده است و معیار های ناخودآگاه نام دارد

انسان ها بر اساس رویداد ها و تجربیاتی که در زندگی با آنها مواجه می شوند شروع به ایجاد لیستی از ویژگی های مورد نظر خود می کنند که باید در عشق خود وجود داشته باشد؛ عشق که قصد دارند همه ی عمر خود را با وی سپری کنند. این لیست، عامل کلیدی می باشد که باعث می شود عاشق شخصی خاص شویم و نه شخص دیگری.

فرهنگ شما، جامعه ی شما، تجربیات گذشته ی شما، تجربیات دوران کودک و ارتباط شما با دوستان یا با والدینتان این لیست را ایجاد می کند. این لیست شامل کد هایی است که باعث می شود شما شخص خاصی را بر اساس عوامل ذکر شده دوست داشته باشید.

فاروف رضوان در کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  توضیح می دهد چگونه می توانید با شناخت این لیست و سپس ارائه ی موارد آن به شخص مورد نظر، هر کسی را به سادگی عاشق خود کنید زیرا به نظر یک جفت کامل و بی عیب خواهید آمد. در این مقاله قصد دارم به شما بگویم چگونه می توانید شخصی را مجدد عاشق خود کنید.

چگونه می توان شخصی را مجدد عاشق خود کرد

وقتی شخصی یک بار عاشق شما شود، حتی برای چند لحظه، به این معنی است که قبلا با معیار های ناخوداگاه وی مطابقت پیدا کرده اید.

اگر با معیار های ناخوداگاه شخص مورد نظر خود یکی نشوید، هرگز احتمال ندارد آن شخصی عاشق شما شود ( نگاه کنید به روانشناسی عشق). اگر یک بار موفق شده اید که از معیار ها و فیلتر های ذهنی وی عبور کنید، پس همیشه می توانید این کار را تکرار کنید و وی را دوباره عاشق خود کنید.

شخصی ممکن است به دلیل تغییراتی در معیار ناخودآگاهش دیگر عاشق شما نباشد. اگر این اتفاق برایتان رخ داد نگران نباشید، همه ی کاری که باید انجام دهید این است که این تغییرات کوچک را پیدا کنید و سپس رفتار خود را با آن تغییرات مجدد تطبیق دهید.

گاهی ممکن است عکس این موضوع روی دهد؛ معیار های شخص مورد نظرتان ثابت بماند ولی شما به اندازه ای تغییر کنید که دیگر شریک دلدادگیتان  شما را مطابق با معیار های خود نبیند. در این صورت نیز باید متوجه شوید چگونه این معیار ها را نقض کرده اید و تلاش کنید دوباره رفتار خود را با آن معیار ها تطبیق دهید.

اکنون به مثالی اشاره می کنم که به شما کمک می کند با این مفهوم بیشتر آشنا شوید. دختری عاشق پسری شده است که مطابق با معیار های وی است. پس از مدتی آن پسر غیر قابل دسترس می شود؛ موردی که باعث نقض معیار های آن دختر می شود.

پس از مدتی دختر نسبت به رفتار وی سرد می شود و در نهایت عشقش را از دست می دهد. اگر آن پسر در مورد نقض این معیار آگاهی داشته باشد، می تواند رفتارش را تنظیم کند تا مجدد مطابق با معیار های وی شود و در نتیجه کاری کند که دختر باز هم او را دوست داشته باشد.

قوانینی وجود دارد

عاشق شدن نه یک فرایند اتفاقی است و نه غیر قابل کنترل. دقیقا مثل هر چیز دیگری در این جهان، قوانینی حاکم بر عشق وجود دارد. اگر موفق شوید این قوانین را بشناسید، می توانید هر شخصی را در دنیا بدون اینکه زحمت زیادی متحمل شوید عاشق خود کنید.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش بزرگرین منبع فارسی زبان در ارتباط با روانشناسی عشق است. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به دسته ی روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم شانس شما را برای عاشق کردن دیگران به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. فروش این کتاب به صورت تضمینی در اختیار شما قرار می گیرد و در صورت عدم رضایت هزینه ی پرداختی به شما بازگردانده می شود. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

۵ مرحله ی ساده برای بازگرداندن عشق از دست رفته

عشق یک طرفه – جذب عشق وقتی به ما علاقه ندارد

نقش زیبایی چهره در عاشق کردن چیست

جذب کردن کسی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)

چگونه یک فرد زشت می تواند یک فرد زیبا را عاشق خود کند

شخصیت خودشیفته ی دولاند ترامپ

مثال برای عاشق کردن دیگران

نیاز به مشاور یا روانشناس

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

معرفی کتاب

1555 - Copy