اگر به دنبال یک تیم حرفه ای برای حل قطعی مشکلات خود هستید و می خواهید به پاسخ پرسش های روانشناسی خود به صورت مطمئن دست پیدا کنید یا در زمینه کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار آنلاین به دنبال مشاور و راهنما هستید به شما توصیه می کنم حتما این مطلب را تا انتها با دقت مطالعه کنید.

چرا نیاز داریم به مشورت داریم

پس از سال ها ارتباط با مراجعین که به واسطه ی سایت از طریق شبکات اجتماعی به بنده پیام ارسال می کردند متوجه شدم مقالات، مطالب، کتاب ها و منابع روانشناسی سایت نوین بینش اگرچه می تواند گام جدی در رسیدن به اهداف مان بر دارد اما بدون ارتباط مستقیم و پشتیبانی کافی نخواهد بود.

 به دلیل اینکه هر فرد و هر شخصی یک ” مورد منحصر به فرد” است و برای حل مشکلات باید با جزیئات و دقت بیشتری به مسائل نگاه کرد به این نتیجه رسیدم که در کنار مقالات و کتاب های روانشناسی نیاز به ارتباط مستقیم با روانشناس و متخصص نیز است تا این افراد بتوانند با نگاهی موشکافانه و دقیق و با توجه به تجربیات و سطح معلومات مراجعه به وی کمک کند.

 پس تصمیم گرفتم تیم نوین بینش را تشکیل دهم تا با همکاری و تبادل نظر اعضای تیم بتوانیم به بهترین نحو ممکن مشکلات خوانندگان سایت نوین بینش را حل کنیم. در ادامه قصد دارم اعضای تیم نوین بینش  را که در دو زمینه روانشناسی و کارآفرینی فعالیت می کند معرفی کرده و مسئولیت های هریک را شرح دهم. اجازه دهید اول از خودم شروع کنم.

معرفی شاهین زند

من شاهین زند، مدیر و نویسنده ی سایت نوین بینش هستم که مسئولیت نظارت بر پیام ها و پرسش های مراجعین تیم روانشناسی نوین بینش را بر عهده دارم. ۱۲ سال در زمینه روانشناسی زبان مطالعه کرده ام و در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد فارق التحصیل شده ام.

از سال ۱۳۹۴ تا کنون در زمینه در زمینه ی موفقیت، زبان بدن ( ارتباطات غیر کلامی)، مهارت های ارتباطی، روانشناسی عشق، بازگشت به عشق و ازدواج، کارآفرینی و کسب درآمد، نظریه های شخصیت و رابطه ها و جدایی فعالیت کرده و بیش از ۸۰۰ مقاله منتشر کرده ام.

 همچنین یک کتاب نیز به نام “موفقیت در عشق و ازدواج” ” ترجمه کرده ام که به صورت پی دی اف قابل دانلود است.

مسئولیت شاهین زند در تیم روانشناسی نوین بینش

تمامی پیام ها و پرسش هایی که ارسال می کنید و پاسخ هایی که برای تان ارسال می شود توسط بنده بررسی می شوند و اگر نکته ای وجود داشته باشد به پاسخ های تیم نوین بینش اضافه خواهم کرد. در ضمن بنده مسئول رسیدگی به نظرات، انتقادات و شکایات شما نیز هستم. متاسفانه به دلیل اینکه بنده بیشتر وقت خود را به تحقیق و پژوهش در مورد مشکلات خوانندگان سایت نوین بینش سپری می کنم، وقتی کافی برای اینکه به صورت مستقیم با مراجعین در ارتباط باشم را ندارم.

 اما می توانم این اطمینان را به شما بدهم که پیام های شما را مطالعه خواهم کرد و اگر نکته ای وجود داشت که لازم بود اضافه کنم حتما به آن اشاره خواهم کرد. به این نکته هم اشاره کنم که که اکثر مطالب و مقالات سایت نوین بینش بر اساس نیاز خوانندگان و پرسش های مراجعین پس از تحقیق و پژوهش های فراوان نوشته شده است.

معرفی دکتر سمیه سلطانی

خانم دکتر سلطانی، عضو تخصصی تیم روانشناسی نوین بینش و مدرس دانشگاه با مدرک دکترای تخصصی در رشته ی روانشناسی تربیتی هستند. ایشان از متخصصین و روانشناسان موفق در زمینه ی یادگیری، کودک، روابط و ازدواج می باشند. از خانم دکتر سلطانی تا کنون یک کتاب نیز با عنوان  “خطاهای کلامی ریاضی” منتشر شده است که مرتبط با بحث آموزش و یادگیری می باشد. از دیگر مقالات علمی و پژوهشی ایشان می توان به این موارد اشاره کرد: بررسی اختلالات یادگیری، بررسی سبک رهبری  براساس تئوری اقتضایی و بررسی تفکر خلاق در روابط عاطفی. قابل ذکر است که خانم دکتر سمیه سلطانی از بین ده ها روانشناس و متخصص انتخاب شده اند و کاملا با تکنیک ها و رویکرد ان ال پی و مطالب سایت نوین بینش آشنایی دارند. به جرات می توانم بگویم که تخصص ایشان در “مهارت حل مسئله” توسط بنده تضمین می شود.

مسئولیت خانم دکتر سلطانی در تیم روانشناسی نوین بینش

خانم دکتر سلطانی “عضو متخصص تیم روانشناسی نوین بینش” می باشند و فقط مورد های تخصصی را پاسخ خواهند داد که نیاز به آموزش و راهنمایی های ویژه داشته باشند. مسئولیت ایشان فقط منحصر به مشاوره و راهنمایی نیست چرا که هدف اصلی ایشان آموزش مهارت های لازم و تکنیک هایی نیز می باشد که می تواند در همه ی مراحل زندگی به شما کمک بسزایی کند. همانطور که اشاره کردم، یکی از اصلی ترین تخصص ها و مهارت های ایشان آموزش و یادگیری است. افرادی که نیاز به این آموزش ها و تکنیک ها داشته باشند با خانم دکتر سلطانی ارتباط برقرار خواهند کرد.

معرفی مهندس ساغر ارژندی

خانم مهندس ساغر ارژندی مدرک کارشناسی ارشد در شته فناوری اطلاعات دارند و در مجموع نوین بینش مشغول به کار می باشند. ایشان مشاور ارشد تیم کارآفرینان نوین بینش بوده و متخصص در تولید محتوا، بهینه سازی سایت، طراحی سایت و کد نویسی هستند.

مسئولیت مهندس ساغر ارژندی

مهندس ارژندی مسئول فنی سایت نوین بینش هستند و  همچنین مسئول برگزاری دوره ی یک ماه آموزشی در زمینه یادگیری مهارت های کسب درآمد از اینترنت می باشند. این دوره زیر نظر ایشان و همراه با مقالات آموزشی شاهین زند ارائه می شود. خانم مهندس ارژندی به غیر از کمک به رفع اشکال در مسیر کسب و کار آنلاین در انتخاب شغل آنلاین و راه اندازی یک کسب و کار از صفر تا صد مراجعین سایت نوین بینش را راهنمایی می کنند.

معرفی بهاره فتاحی

بهاره فتاحی کارشناس روابط عمومی سایت نوین بینش هستند و آشنایی کامل به اصول روانشناسی جذب، اصول کارآفرینی موفق، بهبود روابط و ان ال پی دارند.. مدرک تحصیلی ایشان علوم تربیتی است و در زمینه آموزش و تربیت نیز سوابق قوی داشته اند. پرسش های شما در رابطه با روانشناسی یا کارآفرینی اگر به دوره های تخصصی و آموزش های حرفه ای نیازی نداشته باشد توسط ایشان به صورت رایگان پاسخ داده خواهد شد.

مسئولیت بهاره فتاحی در تیم روانشناسی نوین بینش

اگر شما برای اولین بار می خواهید به تیم نوین بینش پیام ارسال کنید، بهاره فتاحی مسئول پاسخ گویی به پرسش های شما خواهد بود. اگر مشکل شما به سادگی قابل حل باشد ایشان می توانند شما را راهنمایی کنند.  در صورتی که مشکل شما یک مسئله ی تخصصی باشد و نیاز به تحلیل و آموزش های تخصصی داشته باشد، ایشان شما را به خانم دکتر سلطانی معرفی خواهند کرد.

اگر شما به دنبال یادگیری روش های کسب درآمد آنلاین هستید و می خواهید مشکلات خود را در این زمینه حل کنید ایشان شما را راهنمایی خواهند کرد و در صورت لزوم شما را به مهندس ارژندی معرفی خواهند کرد.

  به یاد داشته باشید ارسال پرسش های شما به بهاره فتاحی کاملا رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ وجهی ندارد. ایشان در بیشتر ساعات شبانه روز آنلاین هستند و آماده پاسخگویی به پرسش های شما می باشند.

عملکرد تیم نوین بینش

به صورت خلاصه تیم روانشناسی و کارآفرینی نوین بینش فعلا شامل چهار عضو می باشد. عضو اول شاهین زند که سرپرست و مدیر تیم  نوین بینش است. عضو دوم، خانم دکتر سلطانی که روانشناس متخصص تیم نوین بینش است. عضو سوم، مهندس ساغر ارژندی که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می کنند و عضو تخصصی تیم کارآفرینان نوین بینش هستند. عضو چهارم: خانم بهاره فتاحی که مسئول پاسخ گویی به پرسش های شما برای اولین بار و معرفی شما به خانم دکتر سلطانی یا مهندس ارژندی است.

 تاکید می کنم اگر مورد شما نیاز به مشاوره ی تخصصی داشته باشید، خانم بهاره فتاحی، کارشناس روابط عمومی سایت نوین بینش پس از تایید هدف مثبت تان از یادگیری تکنیک ها، شما را به عضو تخصصی تیم روانشناسی نوین بینش یعنی خانم دکتر سلطانی یا مهندس ارژندی معرفی خواهد کرد. این نکته هم اضافه کنم پیام های شما فقط در اختیار مشاور شما و شاهین زند قرار خواهد گرفت. افرادی که در زمینه روانشناسی مراجعه می کنند دوره ها و مشاور متفاوتی دارند با افرادی که زمینه کارآفرینی مراجعه می کنند. در طول جلسات به جز فرد مسئول پاسخ گویی، شاهین زند نیز به پیام های شما دسترسی دارد و اگر نکته ای لازم باشد اضافه کنند اضافه خواهد کرد. در ضمن افرادی که در دوره ها تخصصی نوین بینش شرکت می کنند در صورت دارند عدم رضایت می توانند در خواست بازگشت وجه بدهند.

هدف تیم نوین بینش کمک به خوانندگان سایت نوین بینش و مراجعین محترم برای رسیدن به اهداف شان است. فرق نمی کند که هدف شما چیست اگر این هدف مثبت باشد و با موازین اخلاقی و شرعی مغایرت نداشته باشد تیم نوین بینش آماده ی کمک به شما خواهد بود. پس زمان را از دست ندهید و همین حالا مشکل خود را با تیم تخصصی ما در میان بگذارید.

تضمین فضای شخصی

مهمترین تعهد تیم نوین بینش حفظ اسرار و اطلاعات شخصی مراجعین است. به جز اعضای تیم روانشناسی نوین بینش هیچ فرد دیگری دسترسی به اطلاعات و پیام های شما نخواهد داشت و این موضوع کاملا توسط ما تضمین می شود. همه ی شماره های تلگرام و واتس آپی سایت نوین بینش توسط برنامه نویسان ما کد گذاری شده اند و به هیچ وجه قابلیت دسترسی به این اطلاعات وجود ندارد. همچنین همه ی اعضای تیم روانشناسی نوین بینش نسبت به حفظ اسرار و فضای شخصی مراجعین ضمانت کتبی داده اند.

بعضی از مطالب سایت نوین بینش:

روانشناسی عشق

نظام های ادراکی در برنامه ریزی عصبی کلامی

نیاز به مشاور یا روانشناس

خرید بلیط هواپیما چارتر