معرفی تیم نوین بینش

اگر به دنبال یک مرجع علمی برای حل قطعی مشکلات خود هستید و می خواهید به پاسخ پرسش های روانشناسی خود به صورت مطمئن دست پیدا کنید یا در زمینه کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار آنلاین به دنبال مشاور و راهنما هستید به شما توصیه می کنم حتما این مطلب را تا انتها با دقت مطالعه کنید.

چرا نیاز به ارتباط با روانشناس داریم

قبل از هر چیز باید به این موضوع اشاره کنم که سایت و تیم روانشناسی نوین بینش به هیچ وجه در حوزه مشاوره درمانی و روانپزشکی هیچ خدماتی را ارائه نمی دهد. افرادی که دچار اختلالات روانی هستند نیاز به مشاوره حضوری و درمان دارند که در حوزه فعالیت سایت نوین بینش قرار ندارد. این افراد باید حتما زیر نظر روانپزشک قرار بگیرند و به صورت حضوری به مطب های متخصصین حوزه درمان مراجعه کنند.

در این سایت منظور از روانشناس، فردی است که در حوزه روانشناسی تحصیلات آکادمی داشته است و به پرسش های مرتبط با تکنیک های ارتباطی سایت نوین بینش و کتاب های شاهین زند پاسخ می دهد. به عبارت دیگر ما به پرسش هایی پاسخ می دهیم که مرتبط با تکنیک ها و مهارت های مورد نیاز تان است و در حوزه ارتباطات بین فردی و تقویت روش های جذب می باشد.

مهمترین هدف کتاب ها و مقالات شاهین زند و تیم روانشناسی نوین بینش آموزش تکنیک های ارتباطی است که در جهت ازدواج و تحکیم بیان خانواده در فرهنگی اسلامی می باشد.

تیم روانشناسی نوین بینش آماده ارائه خدمات آنلاین و  ۲۴ ساعت به صورت چت است. در این ارتباطات ما به شما منابع، کتاب ها و مقالاتی را معرفی خواهیم کرد که با یادگیری تکنیک های روانشناسی بتوانید مسائل عاطفی خود را حل کنید. به عبارت دیگر تیم روانشناسی نوین بینش یک مسیر ارتباطی رایگان در اختیار شما می گذارد تا بتوانید منابع، کتاب ها یا مقالاتی برای رسیدن به اهداف تان پیدا کنید، البته اگر هدف شما درمان نباشد و با موازین اخلاقی یا شرعی مغایرت نداشته باشد.

پس از سال ها ارتباط با بازدید کننده های نوین بینش که از طریق شبکات اجتماعی به بنده پیام ارسال می کردند متوجه شدم مقالات، مطالب، کتاب ها و منابع روانشناسی سایت نوین بینش اگرچه می تواند گام جدی در رسیدن به موفقیت ها و اهداف مان بر دارد اما بدون ارتباط مستقیم و پشتیبانی کافی نخواهد بود.

به دلیل اینکه هر فرد و هر شخصی یک ” مورد منحصر به فرد” است و برای حل مشکلات باید با جزیئات و دقت بیشتری به مسائل نگاه کرد به این نتیجه رسیدم که در کنار مقالات و کتاب های روانشناسی نیاز به ارتباط مستقیم و پشتیبانی آنلاین نیز وجود دارد تا خوانندگان بتوانند در مورد قسمت هایی از کتاب اگر متوجه نمی شوند سوال بپرسند. همچنین بتوانند مثال های بیشتری در ارتباط با تکنیک هایی که بیشتر مناسب شرایط شان است درخواست کنند. پشتیبانی آنلاین می تواند بر پیشرفت خوانندگان نیز نظارت کند و مطمئن شود خواننده به اهداف مرتبط با هر تکنیک رسیده است.

برای یادگیری تکنیک ها و مهارت های هر کتاب نیاز به تمرین و تفکر است. به همین دلیل کتاب های شاهین زند همراه با تمرین و پرسش ارسال می شود. برقراری ارتباط با پشتیبانی آنلاین این امکان را فراهم می کند که تمرین های شما بررسی شود و بهترین جواب ها بر اساس موقعیت تان ارائه شود. به صورت خلاصه پشتیبانی آنلاین کتاب های شاهین زند به این جهت ایجاد شده است تا مطمئن شویم خوانندگان به اهداف کتاب ها خواهند رسید و تکنیک ها را به صورت کاربردی و عملی فرا می گیرند و می توانند در زندگی واقعی از آنها استفاده کنند.

پس به همین دلیل است که تیم نوین بینش که پشتیبانی آنلاین سایت را بر عهده دارد تشکیل داده ام. ما با همکاری و تبادل نظر اعضای تیم می توانیم به نیاز ها و مشکلات خوانندگان دست پیدا کنیم. این نیازها و مشکلات به آپدیت مطالب سایت و همچنین تقویت و به روز رسانی کتاب های شاهین زند کمک می کند. کتاب های و مقالات شاهین زند بر اساس همین تحقیقات و نیاز ها مدام در حال به روز رسانی است و مطالب جدید و کامل تری را در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد. در نتیجه می تواند راهکار ها و تکنیک های بهتری را در جهت ازدواج و تحکیم بیان خانواده در فرهنگی اسلامی ارائه دهد.

در ادامه قصد دارم اعضای تیم نوین بینش  را که در دو زمینه روانشناسی و کارآفرینی فعالیت می کند معرفی کرده و مسئولیت های هریک را شرح دهم. اجازه دهید اول از خودم شروع کنم.