طلسم عاشق کردن

طلسم عاشق کردن

نمی دانم چقدر طلسم یا دعا برای عاشق کردن می تواند موثر باشد اما چیزی که در موردش مطمئن هستم این است که بدون شک علم روانشناسی می تواند در عاشق کردن دیگران به شما کمک به سزایی کند بدون اینکه نیازی به طلسم و دیگر روش های عجیب و جادویی داشته باشید.

عاشق کردن دیگران به هیچ وجه مشکل نیست؛ با جمع آوری اطلاعات در مورد دیگران و طراحی یک نقشه از معیار های عشقی وی به سادگی می توانید شخص مورد نظر خود را متقاعد کنید که بهترین گزینه برای معیار های وی هستید و در نتیجه باعث شوید عاشقتان شود.

روانشناسی عشق

شما می توانید با برطرف کردن نیازهای ناخودآگاه دیگران آنان راعاشق خود کنید؛ نیاز های مثل نیاز به یک رابطه ی صمیمی یا نیاز به مراقبت می تواند به شما کمک کند که به سادگی دیگران را عاشق خود کنید. فقط کافی است ثابت کنید نیاز های برطرف نشده ی وی را می توانید ارضا کنید.

سطح جذابیت شما و این که یک شخصی چه نگاهی به شما دارد می تواند کاملا تغییر کند بدون اینکه حتی کوچکترین تغییری در ظاهر خود ایجاد کنید. با استفاده از نظریه ی نرخ ارزشی ( یا ارزش فردی) که تلفیق تو مقوله ی عشق و اقتصاد است و همچنین با برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه می توانید بسیار بیشتر از قبل جذاب به نظر برسید. ( برای اطلاع بیشتر مقاله ی چگونه به نظر جذاب تر باشیم را مطالعه کنید).

فرایند عاشق شدن و تطبیق معیار ها دقیقا مثل قرار دادن دو تکه ی گم شده ی پازل است، هر شخصی به دنبال معیار های خاصی می باشد که به صورت جدی در ذهنش ثبت شده است و ریشه در گذشته ی وی دارد. اگر بتوانید معیار های شخص مورد نظر خود را کشف کنید یعنی بتوانید آن تکه ی گم شده را پیدا کنید ، بدون شک هر شخصی را به سادگی می توانید عاشق خود کنید.

چگونه بدون نیاز به جادو و طلسم می توانید شخصی را عاشق خود کنید ( مرحله به مرحله)

تا کنون در مورد نظریه های کلی صحبت می کردم اما اکنون می خواهم وارد آموزش مرحله به مرحله ی عاشقی شوم. مقالات زیر شامل اطلاعاتی است که به شما کمک می کند هر شخصی را عاشق خود کنید بدون اینکه نیازی به طلسم داشته باشید. مقالات زیر را مطالعه کنید تا متوجه ی تاثیراتش در خود شوید.

چگونه دیگران را دلتنگ خود کنیم

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ۱

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ۲

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ۳

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه با اعتماد به نفس شویم

عشق یک طرفه – جذب عشق وقتی به ما علاقه ندارد

چگونه بفهمم کسی عاشقم شده است

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوی بینش بزرگترین منبع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی برای کتاب را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

 چگونه کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم

چگونه دیگران را به خود جذب کنیم

چگونه دیگران را دلتنگ خود کنیم

چگونه تشخیص دهیم یک رابطه جدی است یا خیر

آیا اگر شخصی به ما علاقه ای نداشته باشد می توانیم به خود جذبش کنیم

چگونه می توانیم عشق از دست رفته ی خود را بازگردانیم

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

معرفی کتاب

1555 - Copy