مشاوره آنلاین با روانشناس در تلگرام

چگونه یک مشاوره آنلاین پیدا کنم؟

چطور می توانم به روانشناسان آنلاین اطمینان کنم؟

یک مشاور خوب چه ویژگی هایی دارد؟

قبل از هر چیز باید به این موضوع اشاره کنم که نوین بینش و تیم روانشناسی آن به هیچ وجه در حوزه مشاوره درمانی و روانپزشکی هیچ خدماتی را ارائه نمی دهد. افرادی که دچار اختلالات روانی هستند نیاز به مشاوره حضوری و درمان دارند که در حوزه فعالیت سایت نوین بینش قرار ندارد. این افراد باید حتما زیر نظر روانپزشک متخصص قرار بگیرند و به صورت حضوری به دفاتر معتبری مراجعه کنند که مورد تایید است.

در این مطلب منظور از مشاور آنلاین، ارتباط رایگان با روانشناس است که به پرسش های مرتبط با مشکلات شما پاسخ می دهد. مشاوره آنلاین تیم روانشناسی نوین بینش نصحیت های تکراری نیست. بلکه به شما تکنیک ها یا مهارت هایی را آموزش می دهیم که در زندگی واقعی به صورت عملی بتوانید از آن ها استفاده کنید. به عبارت دیگر ما به پرسش هایی پاسخ می دهیم که مرتبط با تکنیک ها و مهارت های مورد نیاز است و در حوزه ارتباطات بین فردی و تقویت روش های جذب می باشد.

تیم روانشناسی نوین بینش آماده ارائه خدمات آنلاین و  ۲۴ ساعت به صورت چت است. در این ارتباطات ما به شما منابع، کتاب ها و مقالاتی را معرفی خواهیم کرد که با یادگیری تکنیک های روانشناسی بتوانید مشکل خود را حل کنید. به عبارت دیگر تیم روانشناسی نوین بینش یک مسیر ارتباطی رایگان در اختیار شما می گذارد تا بتوانید راهکاری برای حل مشکل خود پیدا کنید.

افرادی که کتاب ها و مقالات نوین بینش را تهیه کنند از پشتیبانی آنلاین روانشناسان متخصص تیم نوین بینش بهره مند می شوند ( نگاه کنید به مشاوره مطالعه محور). در این کتاب ها و مقالات تمرین ها و پرسش هایی وجود دارد که برای روانشناس نوین بینش ارسال می کنید تا بر پیشرفت و یادگیری شما نظارت کند.

همچنین پرسش های خود را نیز می توانید در ارتباط با کتاب و مسئله ای که با آن مواجه هستید ارسال کنید.  به این صورت که در کنار مطالعه کتاب ها، مقالات و تکنیک های مورد نظر به پرسش های شما نیز پاسخ داده می شود. در نتیجه هر تکنیکی را که متوجه نشدید یا احساس کردید نمی توانید از آن استفاده کنید به شما در مورد آن توضیح خواهیم داد و با مثال های بیشتر آموزش می دهیم.

این خدمات هر روز هفته حتی جمعه نیز در اختیار مراجعه های گرامی قرار می گیرد. در ادامه در مورد فواید مشاوره ازدواج در تلگرام، موارد کاربرد ارتباط آنلاین با روانشناس و نحوه مشاوره رایگان صحبت خواهیم کرد.

مشاوره ۲۴ ساعت ازدواج در تلگرام

یکی از اصلی ترین اهداف چت آنلاین در تمام ساعات شبانه روز کمک به مراجعه هایی است که قصد ازدواج دارند و می خواهند فرد مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنند ( نگاه کنید به چگونه انتخاب درستی در ازدواج داشته باشیم ).

همچنین با مهارت های پیش از ازدواج آشنا خواهید شد و روانشناس به شما یاد خواهد داد چگونه می توانید با برطرف کردن نیازهای ضمیر ناخودآگاه و ایجاد صمیمیت در رابطه به یک رابطه پایدار و عاشقانه دست پیدا کنید. این آموزش همراه با کتاب ها است. در واقع شما می توانید با خواندن کتاب ها و مقالات کاربردی به سادگی مهارت مورد نیاز را یاد بگیرید و در کنار آن با یک روانشناس نیز در ارتباط باشید و پرسش های مرتبط خود را ارسال کنید.

مشاوره خانواده در تلگرام ۲۴ ساعت

در خدمات آنلاین که مرتبط با خانواده نیز ارائه می شود به صورت چت و ۲۴ ساعت به افرادی کمک می کنیم که به هر شکلی در ازدواج خود به مشکل بر خورده اند ( نگاه کنید به دلایلی طلاق: ارتباط ضعیف). بعضی افراد ممکن است در یک رابطه دوستی به سر می برند و می خواهند این رابطه را به ازدواج برسانند ( نگاه کنید به چگونه تشخیص دهیم یک رابطه جدی است).

بعضی دیگر ممکن است ازدواج کرده باشند ولی به دلیل اختلافاتی که با همسر خود یا خانواده وی دارند یا به دلیل سوء تفاهم ها زندگی خود را در معرض نابودی ببینید ( نگاهی کنید به تاثیر دخالت خانواده در طلاق). بعضی دیگر ممکن است در شرف جدایی باشند ولی بخواهند از آن جلوگیری کنند ( نگاهی کنید به چرا تغییر کرد؟ فکر می کردم دوستم دارد).

فرق نمی کند که مشکل تان خانوادگی باشد یا مربوط به ازدواج یا عدم مهارت ارتباطی، در هر صورت می توانید از طریق تلگرام به روانشناس ما به صورت ۲۴ ساعت پیام ارسال کنید و در تمام ساعات شبانه روز مشکل خود را در رابطه با مسائل خود مطرح کنید. در صورتی که کتاب ها و مقالات نوین بینش بتواند به شما کمک کند آن ها را به شما معرفی می کنیم. سپس پس از تهیه این کتاب ها می توانید از پشتیبانی آنلاین و رایگان تیم روانشناسی نوین بینش مرتبط با تکنیک های آموزشی بهره مند شوید.

روانشناس آنلاین چه می گوید

با ارتباط با ما می توانید هر زمان و هر لحظه پیام های خود را به روانشناسان ارسال کنید و آن ها شما را راهنمایی خواهند کرد. موضوعاتی که به صورت آنلاین قابلیت حل شدن دارند و در حیطه تخصص ما است شامل:

 • بازگرداندن عشق از دست رفته ( نگاه کنید به ۴ مرحله برای بازگشت عشق)
 •  مهارت های ازدواج
 • آشنایی با روش های جذب
 • مقابل به شکست عشقی
 • چگونه روابط خود را به ازدواج تبدیل کنیم
 • افزایش اعتماد به نفس و کاهش ترس ها
 • راهنمایی انگیزشی و موفقیت
 • مقابله با طلاق و جدایی
 • از بین بردن احساس خجالت و عقده حقارت
 • تقویت خود شناسی و شناخت بهتر دیگران
 • تقویت ایمان و خداشناسی

ارتباط آنلاین ۲۴ ساعت به این معنا است که ارتباطی بین فرد ارسال کننده پیام ( یا تماس گیرنده) و روانشناس ایجاد شود. این ارتباط از طریق اینترنت در شبکات اجتماعی مثل تلگرام به صورت نوشتاری، زنده و محرمانه می باشد.

به یاد داشته باشید مشاوره آنلاین در هر زمینه کاربرد ندارد. افرادی که دچار اختلالاتی از جمله اختلال خلق مثل دو قطبی یا اختلالات حاد تر مثل سایکوز و غیره هستند مناسب مشاوره آنلاین نمی باشند. در این صورت شما حتما نیاز به مراجعه حضوری دارید تا به صورت دقیق و حرفه ای معاینه شوید. معاینه پزشکی از طریق فضای مجازه و به صورت آنلاین امکان پذیر نیست.

این نوع از ارتباط آنلاین تنها زمانی کاربرد دارد که مراجعه با کمی مهارت در یادگیری بعضی تکنیک ها بتواند مشکل خود را حل کند و به دوا و درمان نیاز نداشته باشد. در به همین دلیل در بالا توضیح دادم که ارتباط رایگان با روانشناسان ما در چه زمینه ای صورت می گیرد. مشاوره آنلاین به هیچ وجه مناسب درمان نیست و سایت نوین بینش فقط خدمات خود را در زمینه تقویت تکنیک های ارتباطی ارائه می دهد.

فواید مشاوره انلاین ۲۴ ساعت

از فواید ارتباط انلاین ۲۴ ساعت این است که فردی به صورت متنی با یک روانشناس چت کند می تواند همه گفته و توضیحات روانشناس را به صورت جزوه در اختیار داشته باشد و همیشه در موارد لزوم به آن ها مراجعه کند.

همچنین به مراجعه کمک می کند هزینه و صرف زمان اضافه برای رفت و آمد و قرار گرفتن در ترافیک شهری را از بین برده و در حداقل زمان ممکن به حداکثر نتیجه موجود دست پیدا کند. فواید بسیار بیشتری می تواند برای ارتباط انلاین توضیح داد که از حوصله این مطلب خارج است.

چت روم مشاوره 

این نکته را باید اضافه کنم که چت روم های مشاوره مکان های مناسبی برای ارتباط آنلاین با روانشناس نیست زیرا در این چت روم ها افراد دیگری نیز وجود دارند و باعث می شوند فضای شخصی مراجعه حفظ نشود. روانشناسان ما به صورت اختصاصی و محرمانه با شما چت خواهند کرد و از ارسال مطالب شما در گروه ها یا کانال ها پرهیز می کنند.

با تیم مشاورین ما می توانید به صورت امن و خصوصی به مجموعه ای از متخصصین در همه ی حوزه های مورد نیازتان وصل می شوید که آماده ی کمک رسانی به شما و همراهی با شما هستند و می توانند در همه ی حوزه های روانشناسی به شما کمک کنند.

آیا جلسات مشاوره رایگان است

ارسال پرسش از طریق تلگرام یا واتس آپ به تیم روانشناسی نوین بینش کاملا رایگان است و هیچ محدودیت زمانی ندارد. یعنی شما بدون نیاز به پرداخت پول می توانید به صورت ۲۴ ساعت و هر روز به این تیم پیام ارسال کنید و قطعا پاسخ خود را دریافت خواهید کرد و به شما توضیح خواهیم داد برای حل مشکل خود به چه مهارت هایی نیاز دارید. البته برای یادگیری تکنیک های مورد نیازتان لزومی نیست کتاب ها و مقالات ما را تهیه کنید اما اگر تصمیم گرفتید این کتاب ها و مقالات را تهیه کنید می توانید از پشتیبانی آنلاین و رایگان تیم روانشناسی نوین بینش که مرتبط با کتاب ها است استفاده کنید؛ کتاب هایی که مرتبط با مشکل شما معرفی می شوند.

در واقع ما مشاوره رایگان کتاب ارائه می دهیم و سپس پس از تهیه کتاب ها خدمات پشتیبانی رایگان نیز در ارتباط با کتاب ها ( که مربوط به مشکل شما است) ارائه می شود. به عبارت دیگر در کنار مطالعه کتاب می توانید با یک روانشناس نیز در ارتباط باشید. در این کتاب ها و مقالات تمرین ها و پرسش هایی وجود دارد که برای روانشناس نوین بینش ارسال می کنید تا بر پیشرفت شما نظارت کند. همچنین پرسش های خود را نیز می توانید در ارتباط با کتاب و مسئله ای که با آن مواجه هستید ارسال کنید.

چگونه به مشاور آنلاین اعتماد کنیم

این پرسش بسیار مهم است. متاسفانه صفحات و سایت های بسیاری در اینترنت وجود دارند که در زمینه مشاوره آنلاین تبلیغات غیر واقعی انجام می دهند و مراجعه ها را تشویق به پرداخت پول به خود می کنند.

هر فردی قبل از ارتباط با مشاور باید به صورت دقیق در مورد آن فرد یا تیم آن فرد اطلاعات دقیق کسب کند و سپس از سوابق وی مطمئن شود. برای مثال شما می توانید همه مقالات و مطالب شاهین زند – مدیر و سرپرست تیم روانشناسی نوین بینش را در سایت نوین بینش مطالعه کنید. برای خواندن این مطالب کافی است بر روی لینک های این صفحه کلیک کنید. در نتیجه متوجه خواهید شد آیا مقالات و کتاب های اختصاصی شاهین زند محتوای مفید و آموزنده ای برای شما دارد یا خیر.

با خواندن این مطالب متوجه خواهید شد که آیا این تیم به مدیریت شاهین زند واقعا این صلاحیت را دارد که با وی در ارتباط باشید یا خیر ( نگاهی کنید به آشنایی با تیم روانشناسی نوین بینش). همیشه برای مطمئن شدن از مشاور خود سوابق او را بررسی کنید ( چرا می توان به تیم روانشناسی نوین بینش اعتماد کرد).

ارتباط با روانشناس در تلگرام یا واتس آپ

در هر کجای دنیا که هستید به صورت تلفنی با روانشناس ما در ارتباط بوده و راهکارهای مورد نیاز خود را دریافت کنید. کارشناسان با تجربه‌ی ما آماده‌ی ارائه‌ی خدمات روان شناسی غیرحضوری رایگان هستند. برای ارتباط آنلاین می‌توانید از طریق تلگرام یا واتس آپ به صورت ۲۴ ساعت به شماره زیر پیام ارسال کنید.

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

روابط عمومی تیم روانشناسی نوین بینش

نوشته ی شاهین زند – سرپرست تیم روانشناسی نوین بینش

سایت نوین بینش یک سایت پزشکی و درمانی نیست بلکه مرجعی است که به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

می خواهم بیشتر با مطالب سایت نوین بینش آشنا شوم:

نیاز دارم با یک نفر در مورد مشکلم صحبت کنم

شناخت شخصیت از طزیق چهره

چرا عشق در افراد باهوش متفاوت است

چرا نیمه ی گمشده وجود ندارد