مشاوره آنلاین با روانشناس در تلگرام

چگونه یک مشاوره آنلاین پیدا کنم؟

چطور می توانم به روانشناسان آنلاین اطمینان کنم؟

یک مشاور خوب چه ویژگی هایی دارد؟

تیم روانشناسی نوین بینش آماده ارائه خدمات روانشناسی به صورت آنلاین ۲۴ ساعت به صورت چت است. این خدمات هر روز هفته حتی جمعه نیز در اختیار مراجعه های گرامی قرار می گیرد. در ادامه در مورد فواید مشاوره ازدواج در تلگرام، موارد کاربرد ارتباط آنلاین با روانشناس و نحوه مشاوره رایگان صحبت خواهیم کرد.

مشاوره ۲۴ ساعت ازدواج در تلگرام

یکی از اصلی ترین اهداف چت آنلاین در تمام ساعات شبانه روز کمک به مراجعه هایی است که قصد ازدواج دارند و می خواهند فرد مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنند ( نگاه کنید به چگونه انتخاب درستی در ازدواج داشته باشیم ).

همچنین با مهارت های پیش از ازدواج آشنا خواهید شد و روانشناس به شما یاد خواهد داد چگونه می توانید با برطرف کردن نیازهای ضمیر ناخودآگاه و ایجاد صمیمیت در رابطه به یک رابطه پایدار و عاشقانه دست پیدا کنید.

مشاوره خانواده در تلگرام ۲۴ ساعت

در مشاوره آنلاین خانواده به صورت چت و ۲۴ ساعت به افرادی کمک می کنیم که به هر شکلی در ازدواج خود به مشکل بر خورده اند ( نگاه کنید به دلایلی طلاق: ارتباط ضعیف). بعضی افراد ممکن است در یک رابطه دوستی به سر می برند و می خواهند این رابطه را به ازدواج برسانند ( نگاه کنید به چگونه تشخیص دهیم یک رابطه جدی است).

بعضی دیگر ممکن است ازدواج کرده باشند ولی به دلیل اختلافاتی که با همسر خود یا خانواده وی دارند یا به دلیل سوء تفاهم ها زندگی خود را در معرض نابودی ببینید ( نگاهی کنید به تاثیر دخالت خانواده در طلاق). بعضی دیگر ممکن است در شرف جدایی باشند ولی بخواهند از آن جلوگیری کنند ( نگاهی کنید به چرا تغییر کرد؟ فکر می کردم دوستم دارد).

فرق نمی کند که مشکل تان خانوادگی باشد یا مربوط به ازدواج یا عدم مهارت ارتباطی، در هر صورت می توانید از طریق تلگرام به روانشناس ما به صورت ۲۴ ساعت پیام ارسال کنید و در تمام ساعات شبانه روز مشکل خود را در رابطه با خانواده تان مطرح کنید.

روانشناس آنلاین چه می گوید

با ارتباط با ما می توانید هر زمان و هر لحظه پیام های خود را به روانشناسان ارسال کنید و آن ها شما را راهنمایی خواهند کرد. موضوعاتی که به صورت آنلاین قابلیت حل شدن دارند و در حیطه تخصص ما است شامل:

 • بازگرداندن عشق از دست رفته ( نگاه کنید به ۴ مرحله برای بازگشت عشق)
 •  مهارت های ازدواج
 • آشنایی با روش های جذب
 • مقابل به شکست عشقی
 • چگونه روابط خود را به ازدواج تبدیل کنیم
 • از بین بردن افسردگی
 • افزایش اعتماد به نفس و کاهش ترس ها
 • راهنمایی انگیزشی و موفقیت
 • مقابله با طلاق و جدایی
 • مشاوره خانواده
 • از بین بردن احساس خجالت و عقده حقارت
 • تقویت خود شناسی و شناخت بهتر دیگران

مشاوره آنلاین ۲۴ ساعت به این معنا است که ارتباطی بین فرد ارسال کننده پیام ( یا تماس گیرنده) و مشاور ایجاد شود. این ارتباط از طریق اینترنت در شبکات اجتماعی مثل تلگرام به صورت نوشتاری، زنده و محرمانه می باشد.

مشاوره آنلاین در هر زمینه کاربرد ندارد. افرادی که دچار اختلالاتی از جمله اختلال خلق مثل دو قطبی یا اختلالات حاد تر مثل سایکوز و غیره هستند مناسب مشاوره آنلاین نمی باشند.

این نوع از مشاوره تنها زمانی کاربرد دارد که مراجعه با کمی مهارت در یادگیری بعضی تکنیک ها بتواند مشکل خود را حل کند و به دوا و درمان نیاز نداشته باشد. در به همین دلیل در بالا توضیح دادم که ارتباط رایگان با روانشناسان ما در چه زمینه ای صورت می گیرد.

فواید مشاوره انلاین ۲۴ ساعت

از فواید مشاوره انلاین ۲۴ ساعت این است که فردی به صورت متنی با یک روانشناس چت کند می تواند همه گفته و توضیحات روانشناس را به صورت جزوه در اختیار داشته باشد و همیشه در موارد لزوم به آن ها مراجعه کند. همچنین به مراجعه کمک می کند هزینه و صرف زمان اضافه برای رفت و آمد و قرار گرفتن در ترافیک شهری را از بین برده و در حداقل زمان ممکن به حداکثر نتیجه موجود دست پیدا کند. فواید بسیار بیشتری می تواند برای مشاوره انلاین توضیح داد که از حوصله این مطلب خارج است.

چت روم مشاوره 

این نکته را باید اضافه کنم که چت روم های مشاوره مکان های مناسبی برای ارتباط آنلاین با روانشناس نیست زیرا در این چت روم ها افراد دیگری نیز وجود دارند و باعث می شوند فضای شخصی مراجعه حفظ نشود. روانشناسان ما به صورت اختصاصی و محرمانه با شما چت خواهند کرد و از ارسال مطالب شما در گروه ها یا کانال ها پرهیز می کنند.

با تیم مشاورین ما می توانید به صورت امن و خصوصی به مجموعه ای از متخصصین در همه ی حوزه های مورد نیازتان وصل می شوید که آماده ی کمک رسانی به شما و همراهی با شما هستند و می توانند در همه ی حوزه های روانشناسی به شما کمک کنند.

آیا جلسات مشاوره رایگان است

ارسال پرسش از طریق تلگرام یا واتس آپ به تیم روانشناسی نوین بینش کاملا رایگان است و هیچ محدودیت زمانی ندارد. یعنی شما بدون نیاز به پرداخت پول می توانید به صورت ۲۴ ساعت و هر روز به این تیم پیام ارسال کنید و قطعا پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

فقط مواردی وجود دارند که به دلیل حساسیت مورد و تخصصی بودن آن ها نیاز به صرف مدت زمان بسیار زیاد دارند. به عبارت دیگر روانشناس نیاز دارد به مدت طولانی به وی آموزش و مشاوره دهد و بر پیشرفت های وی نظارت کند. به این دلیل است که در بعضی موارد استثنا به دلیل صرف زمان و آموزش های طولانی مدت نیاز دارند مبلغی را دریافت کنند.

چگونه به مشاور آنلاین اعتماد کنیم

این پرسش بسیار مهم است. متاسفانه صفحات و سایت های بسیاری در اینترنت وجود دارند که در زمینه مشاوره آنلاین تبلیغات غیر واقعی انجام می دهند و مراجعه ها را تشویق به پرداخت پول به خود می کنند.

هر فردی قبل از ارتباط با مشاور باید به صورت دقیق در مورد آن فرد یا تیم آن فرد اطلاعات دقیق کسب کند و سپس از سوابق وی مطمئن شود. برای مثال شما می توانید همه مقالات و مطالب شاهین زند – مدیر و سرپرست تیم روانشناسی نوین بینش را در سایت نوین بینش مطالعه کنید. برای خواندن این مطالب کافی است بر روی لینک های این صفحه کلیک کنید.

با خواندن این مطالب متوجه خواهید شد که آیا این تیم به مدیریت شاهین زند واقعا صلاحیت برگذاری جلسات آنلاین و پاسخ به پرسش های شما را دارد یا خیر ( نگاهی کنید به آشنایی با تیم روانشناسی نوین بینش). همیشه برای مطمئن شدن از مشاور خود سوابق او را بررسی کنید ( چرا می توان به تیم روانشناسی نوین بینش اعتماد کرد).

ارتباط با روانشناس در تلگرام یا واتس آپ

در هر کجای دنیا که هستید به صورت تلفنی با مشاورین ما در ارتباط بوده و راهکارهای مورد نیاز خود را دریافت کنید. کارشناسان با تجربه‌ی ما آماده‌ی ارائه‌ی خدمات روان شناسی و مشاوره غیرحضوری رایگان هستند. برای دریافت خدمات روان شناسی و مشاوره آنلاین می‌توانید از طریق تلگرام یا واتس آپ به صورت ۲۴ ساعت به شماره زیر پیام ارسال کنید.

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

بهاره فتاحی – کارشناس روابط عمومی تیم روانشناسی نوین بینش

نوشته ی شاهین زند – سرپرست تیم روانشناسی نوین بینش

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

می خواهم بیشتر با مطالب سایت نوین بینش آشنا شوم:

راههای تسلط بر دیگران

نیاز دارم با یک نفر در مورد مشکلم صحبت کنم

چگونه با زنان غرغرو، بهانه جو و ایرادگیر رفتار کنیم

چرا عشق در افراد باهوش متفاوت است

چرا نیمه ی گمشده وجود ندارد