معرفی تیم نوین بینش

اگر به دنبال یک تیم حرفه ای برای حل قطعی مشکلات خود هستید و می خواهید به پاسخ پرسش های روانشناسی خود به صورت مطمئن دست پیدا کنید یا در زمینه کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار آنلاین به دنبال مشاور و راهنما هستید به شما توصیه می کنم حتما این مطلب را تا انتها با دقت مطالعه کنید.

چرا نیاز به مشاور داریم

پس از سال ها ارتباط با مراجعین که به واسطه ی نوین بینش از طریق شبکات اجتماعی به بنده پیام ارسال می کردند متوجه شدم مقالات، مطالب، کتاب ها و منابع روانشناسی سایت نوین بینش اگرچه می تواند گام جدی در رسیدن به اهداف مان بر دارد اما بدون ارتباط مستقیم و پشتیبانی کافی نخواهد بود.

به دلیل اینکه هر فرد و هر شخصی یک ” مورد منحصر به فرد” است و برای حل مشکلات باید با جزیئات و دقت بیشتری به مسائل نگاه کرد به این نتیجه رسیدم که در کنار مقالات و کتاب های روانشناسی نیاز به ارتباط مستقیم با روانشناس و متخصص نیز است تا این افراد بتوانند با نگاهی موشکافانه و دقیق و با توجه به تجربیات و سطح معلومات مراجعه به وی کمک کند.

پس تصمیم گرفتم تیم نوین بینش را تشکیل دهم تا با همکاری و تبادل نظر اعضای تیم بتوانیم به بهترین نحو ممکن مشکلات خوانندگان سایت نوین بینش را حل کنیم. در ادامه قصد دارم اعضای تیم نوین بینش  را که در دو زمینه روانشناسی و کارآفرینی فعالیت می کند معرفی کرده و مسئولیت های هریک را شرح دهم. اجازه دهید اول از خودم شروع کنم.