معرفی تیم نوین بینش

اگر به دنبال یک مرجع علمی برای حل قطعی مشکلات خود هستید و می خواهید به پاسخ پرسش های خود به صورت مطمئن دست پیدا کنید به شما توصیه می کنم حتما این مطلب را تا انتها با دقت مطالعه کنید. در پایان این مطلب اعضای تیم نوین بینش را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.

هدف تیم نوین بینش

تیم نوین بینش، یک تیم تحقیقاتی و پژوهشی است که مدیریت آن را شاهین زند بر عهده دارد. آدرس صفحه شاهین زند در اینستاگرام: shahinzand18@

تیم نوین بینش مسئول ارائه کتاب هایی است که به شما تکنیک های کاربردی و عملی در حوزه روابط عاطفی آموزش می دهد. همه کتاب های نوین بینش ثبت شده و مجوز نشر دریافت کرده اند. تیم نوین بینش همچنین طی ارتباط های آنلاین این کتاب ها و تکنیک ها را به شما آموزش می دهد و به پرسش های مرتبط نیز پاسخ می دهد تا مطمئن شود شما به درستی آن ها را فراگرفته اید و می توانید از آن ها استفاده کنید.

این کتاب ها شامل کتاب بازگشت به عشق و ازدواج، کتاب مدار جذب و ازدواج، مهارت های زندگی پس از ازدواج و کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ( بر اساس روانشناسی عشق) است.

هدف تیم نوین بینش کمک به مراجع است تا بتواند یک رابطه موفق ایجاد کند، رابطه خود را به ازدواج تبدیل کند، ازدواج خود را حفظ کند و یا حتی عشق را به رابطه ای که سرد یا تمام شده است بازگرداند.

تیم نوین بینش خدمات خود را به صورت آنلاین و ۲۴ ساعت از طریق ارسال پیام های صوتی یا متنی ارائه می دهد و هدفش آموزش اختصاصی تکنیک هایی است که برای رابطه شما مدل سازی می شود و در کتاب ها آموزش داده شده است.

روش آموزشی تیم نوین بینش

پس از سال ها ارتباط با مراجع های نوین بینش که از طریق شبکات اجتماعی با من در ارتباط بودند به یک موضوع مهم پی بردم. کتاب های نوین بینش اگرچه می تواند گام جدی در رسیدن به موفقیت ها و اهداف مراجع بر دارد اما بدون ارتباط مستقیم با پشتیبانی تخصصی، کافی نخواهد بود.

زیرا هر فردی یک مورد منحصر به فرد است و برای حل مشکلات باید مطمئن شد مراجع، مهارت ها و تکنیک های لازم را تمرین کرده، یاد می گیرد و به درستی اجرا می کند.

به همین دلیل تکنیک مشاوره مطالعه محور را – استفاده از کتاب در کنار متخصص- ابداع کردم. هدف این روش، نظارت بر پیشرفت و برنامه ریزی تکنیک ها در ناخودآگاه مراجع است.

زیرا دانش کتاب و آگاهی از اقدام صحیح کافی نیست (مثل بسیاری از اقدامات صحیحی که می دانید درست است اما انجام نمی دهید) بلکه باید اقدامات، رفتارها و مهارت های شما در ضمیر ناخودآگاه تان نیز ذخیره شود تا بدون اینکه فکر کنید، آنها را اجرا کنید (مثل زمانی که در حال رانندگی هستید و بدون توجه به جزئیات به درستی همه اصول را رعایت می کنید).

به صورت خلاصه کتاب های شاهین زند همراه با تمرین برای تکنیک ها و پرسش های کاربردی نوشته شده است. هدف، اطمینان از نتیجه گیری و برنامه ریزی مهارت ها در ناخودآگاه مراجع است که در آینده حتی بدون نیاز به هیچ روانشناسی بتواند مسیر خود را در جهت موفقیت پیش گیرد. در این روش پاسخ مراجع و گزارش اجرای تکنیک ها، زیر نظر مدرس که تحصیلات روانشناسی دارد بررسی و پشتیبانی می شود . همه مدرس های تیم نوین بینش که وظیفه آموزش کتاب ها را بر عهده دارند مدرک آن ها یا دکترای روانشناسی است یا دانشجوی دکترا هستند.

مسئولیت های اعضای تیم نوین بینش

به صورت خلاصه تیم نوین بینش فعلا شامل ۱۰ عضو می باشد. عضو اول – شاهین زند – سرپرست و پژوهشگر ارشد تیم نوین بینش است.

عضو دوم: دکتر آرش جواهری، عضو سوم: دکتر علی صادقی، عضو چهارم: دکتر راحله عباسی و عضو پنجم: دکتر محبوبه افشار، مسئولیت برگزاری دوره های آموزشی را بر عهده دارند. این دوره ها همراه با کتاب ها و تمرین ها انجام می شود و به صورت آنلاین همراه با چت همزمان است.

عضو ششم: مهندس مهزاد مستحفظیان که مسئول پژوهش های علمی، تولید محتوا و مدیریت فنی نوین بینش است.

عضو هفتم: شهرزاد مستحفظیان و عضو هشتم: سیاوش زند است که ازکارشناسان تیم نوین بینش هستند. کارشناسان نوین بینش مسئولیت ارتباط رایگان با مخاطبان نوین بینش را بر عهده دارند و همچنین می توانند در انتخاب کتاب یا دوره مناسب شما را یاری کنند.

همه ی اعضای تیم نوین بینش نسبت به حفظ اسرار و فضای شخصی مراجعین ضمانت کتبی داده اند، اگرچه در ارتباط آنلاین بین مراجع و تیم نوین بینش نیازی به معرفی دقیق نیست.

تفاوت تیم نوین بینش با دیگر مشاوران آنلاین

تفاوت عمده تیم نوین بینش با دیگر مراکز آنلاین، شفافیت و صداقت در معرفی فعالیت ها و تخصص اعضای تیم است. زیرا طراحی یک سایت و کپی چند مقاله روانشناسی کار ساده ای است که هر فردی می تواند انجام دهد.

این وبسایت ها گاهی توسط افرادی اداره می شود که اصلا تخصصی در زمینه روابط و روانشناسی ندارند و بعضی دیگر تنها واسطی هستند که وظیفه بازاریابی مراجع برای مشاورهای مستقل را برعهده دارند.

اما ارائه یک تیم متخصص همراه با معرفی دقیق همه اعضای آن که به صورت تخصصی در یک حوزه خاص و مشخص فعالیت کند در هیچ وبسایت یا صفحه شبکات اجتماعی دیده نمی شود.

تیم نوین بینش شامل اعضای متخصصی است که به صورت انحصاری، تخصصی و تیمی با یک روش و متد مشخص و هماهنگ شده با یکدیگر همکاری می کنند و تنها یک هدف دارند: موفقیت مراجع های نوین بینش در رسیدن به اهداف شان.

در ادامه نگاهی داشته باشید به رزومه و فعالیت های تخصصی اعضای تیم نوین بینش.