معرفی تیم نوین بینش

اگر به دنبال یک مرجع علمی برای ایجاد پیشرفت، تحول و کسب دانش مرتبط در حوزه روابط بین فردی هستید و می خواهید به پاسخ پرسش های خود به صورت مطمئن دست پیدا کنید به شما توصیه می کنم حتما این مطلب را تا انتها با دقت مطالعه کنید. در پایان این مطلب اعضای تیم نوین بینش را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.

هدف تیم نوین بینش

تیم نوین بینش، یک تیم تحقیقاتی و پژوهشی است با مدیریت شاهین زند که منابع علمی را به منظور معرفی بهترین مهارت ها و تکنیک ها از طریق انتشار کتاب ها، مقالات و محتوای آموزشی گردآوری می کند با هدف افزایش آگاهی عمومی که بیشتر در حوزه مهارت های ارتباطی و عاطفی فعالیت می کند. آدرس صفحه شاهین زند در اینستاگرام: shahinzand18@

تیم نوین بینش مسئول معرفی بهترین منابع، مقالات، محتوا و کتاب هایی است که به شما تکنیک های کاربردی و عملی در حوزه روابط عاطفی آموزش می دهد. همه کتاب های نوین بینش ثبت شده و مجوز نشر دریافت کرده اند.

تیم نوین بینش همچنین پس از تهیه کتاب ها با کاربران در ارتباط است تا بر اساس نیاز و موقعیتی که بیان می کنند محتوا، کتاب ها و مقالات بیشتری را به آن ها ارائه دهد و مطمئن شود توانسته اند از طریق مطالعه منابع مرتبط به هدف خود دست پیدا کنند. در غیر اینصورت نوین بینش خود با گردآوری منابع، تحقیق و پژوهش محتوایی که مورد نیاز کاربران باشد را آماده می کند و به صورت اختصاصی برای آن ها منتشر می کند در حالی که آن محتوای جدید به بانک اطلاعاتی نوین بینش افزوده می شود و ممکن است در به روز رسانی ها یا به عنوان محتوای مکمل به دیگر کاربران ارائه شود.

این کتاب ها شامل کتاب بازگشت به عشق و ازدواج، کتاب مدار جذب و ازدواج، مهارت های زندگی پس از ازدواج و کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم (بر اساس روانشناسی عشق) است.

هدف تیم نوین بینش پشتیبانی از کتاب های آموزشی خود با هدف موفقیت در ازدواج، تحکیم بنیان خانواده، ارتباط سالم و هدفمند، جلوگیری از جدایی و بازگشت به عشق و ازدواج است.

تیم نوین بینش خدمات پشتیبانی مرتبط با کتاب های آموزشی خود را به صورت آنلاین و 24 ساعت از طریق ارسال پیام های صوتی یا متنی ارائه می دهد و هدفش آموزش اختصاصی تکنیک هایی است که برای شما مدل سازی می شود و در کتاب ها آموزش داده شده است.

نوین بینش به صورتی که در مراکز بهداشت و درمان یا روانشناسی، مشاور ارائه می شود، مشاوره نمی دهد و معتقد است که هر فردی خود می تواند بهترین مسیر را برای خود انتخاب کند اگر مهارت لازم را فراگرفته باشد. همچنین معتقد هستیم که بهترین روش آموزشی، مطالعه و تمرین از طریق محتوا و منابع علمی و معتبر است که باید همراه با یک پشتیبان صورت بگیرد؛ پشتیبانی که تحصیلات آکادمیک مرتبط و تخصصی دارد.

روش آموزشی تیم نوین بینش

پس از سال ها دریافت پیام از بازدید کنندگان وبسایت نوین بینش که از طریق شبکات اجتماعی با من در ارتباط بودند به یک موضوع مهم پی بردم. کتاب های نوین بینش اگرچه می تواند گام جدی در رسیدن به موفقیت ها و اهداف مراجع بر دارد اما بدون ارتباط مستقیم با پشتیبانی تخصصی در نقش مربی، کافی نخواهد بود.

زیرا هر فردی یک مورد منحصر به فرد است و برای حل مشکلات باید مطمئن شد مراجع، مهارت ها و تکنیک های لازم را تمرین کرده، یاد می گیرد و به درستی اجرا می کند.

به همین دلیل تکنیک آموزش مطالعه محور را – استفاده از کتاب در کنار مربی متخصص- ابداع کردم. هدف این روش، نظارت بر پیشرفت و برنامه ریزی تکنیک ها در ناخودآگاه مراجع است که منحصر به کتاب های نوین بینش می باشد.

زیرا دانش کتاب و آگاهی از اقدام صحیح کافی نیست (مثل بسیاری از اقدامات صحیحی که می دانید درست است اما انجام نمی دهید) بلکه باید اقدامات، رفتارها و مهارت های شما در ضمیر ناخودآگاه تان نیز ذخیره شود تا بدون اینکه فکر کنید، آن ها را اجرا کنید (مثل زمانی که در حال رانندگی هستید و بدون توجه به جزئیات به درستی همه اصول را رعایت می کنید).

به صورت خلاصه کتاب های شاهین زند همراه با تمرین برای تکنیک ها و پرسش های کاربردی نوشته شده است. هدف، اطمینان از یادگیری و برنامه ریزی مهارت ها در ناخودآگاه مراجع است که در آینده حتی بدون نیاز به هیچ مربی بتواند تکنیک های کتاب ها را در مسیر خود در جهت موفقیت پیش گیرد.

در این روش آموزش کتاب، پاسخ مراجع و گزارش اجرا، تمرین و فراگیری تکنیک ها، زیر نظر مدرس که تحصیلات روانشناسی دارد بررسی و پشتیبانی می شود. همه مدرس های تیم نوین بینش که وظیفه آموزش کتاب ها را بر عهده دارند مدرک آن ها دکتری روانشناسی است یا دانشجوی دکتری هستند.

مسئولیت های اعضای تیم نوین بینش

به صورت خلاصه تیم نوین بینش فعلا شامل 10 عضو می باشد. عضو اول – شاهین زند – سرپرست و پژوهشگر ارشد تیم نوین بینش است.

عضو دوم: دکتر علی صادقی، عضو سوم: دکتر راحله عباسی و عضو چهارم: دکتر محبوبه افشار، مسئولیت برگزاری پشتیبانی تخصصی مرتبط با کتاب را بر عهده دارند. این دوره ها همراه با کتاب ها و تمرین ها انجام می شود و به صورت آنلاین همراه با چت است.

عضو پنجم: مهندس مهزاد مستحفظیان که مسئول پژوهش های علمی، تولید محتوا و مدیریت فنی نوین بینش است.

عضو ششم: شهرزاد مستحفظیان، عضو هفتم: سیاوش زند، عضو هشتم: فریبا سلیمانی و عضو نهم: شقایق اکبری است که ازکارشناسان تیم نوین بینش هستند. کارشناسان نوین بینش مسئولیت ارتباط رایگان با مخاطبان نوین بینش را بر عهده دارند و همچنین می توانند در انتخاب کتاب مناسب شما را یاری کنند.

همه ی اعضای تیم نوین بینش نسبت به حفظ اسرار و فضای شخصی مراجعین ضمانت کتبی داده اند، اگرچه در ارتباط آنلاین بین مراجع و تیم نوین بینش نیازی به معرفی دقیق نیست.

تفاوت تیم نوین بینش با دیگر مشاوران آنلاین

تفاوت عمده تیم نوین بینش با دیگر مراکز آنلاین، شفافیت و صداقت در معرفی فعالیت ها و تخصص اعضای تیم است. زیرا طراحی یک سایت و کپی چند مقاله روانشناسی کار ساده ای است که هر فردی می تواند انجام دهد.

این وبسایت ها گاهی توسط افرادی اداره می شود که اصلا تخصصی در زمینه روابط و روانشناسی ندارند و بعضی دیگر تنها واسطی هستند که وظیفه بازاریابی مراجع برای مشاورهای مستقل را برعهده دارند.

اما ارائه یک تیم متخصص همراه با معرفی دقیق همه اعضای آن که به صورت تخصصی در یک حوزه خاص و مشخص فعالیت کند در هیچ وبسایت یا صفحه شبکات اجتماعی دیده نمی شود.

تیم نوین بینش شامل اعضای متخصصی است که به صورت انحصاری، تخصصی و تیمی با یک روش و متد مشخص و هماهنگ شده با یکدیگر همکاری می کنند و تنها یک هدف دارند: نشر و آموزش کاربردی کتاب های نوین بینش.

لازم به ذکر است تیم نوین بینش در حوزه روانشناسی تخصصی و یا بالینی هیچ دوره یا کارگاهی برگزار نمی کند و فعالیت آن ها تنها منحصر به آموزش مطالعه محور کتاب هایی است که در سامانه ارشاد ثبت شده و مجوز نشر آن ها را نیز دارند.

در واقع فقط بخش کوچکی از فعالیت تیم نوین بینش مربوط به خدمات پس از دریافت کتاب است که به عنوان پشتیبانی محصولات – کتاب ها – با هدف اطمینان از رضایت مراجع و یادگیری نکات کتاب ها صورت می گیرد ولی مسئولیت اصلی تیم نوین بینش تحقیق، پژوهش، مطالعه، ترجمه، تولید محتوا، نشر و عرضه محصولات فرهنگی و آموزشی در حوزه روابط عاطفی است.

در ادامه نگاهی داشته باشید به رزومه و فعالیت های تخصصی اعضای تیم نوین بینش.

شاهین زند

من شاهین زند، بنیان گذار آموزش مطالعه محور و همچنین زبان شناس، متخصص حوزه ارتباطات و پژوهشگر نوین بینش هستم که مسئولیت نظارت بر جلسات پشتیبانی از کتاب ها و پرسش های مراجعین تیم نوین بینش را بر عهده دارم.

۱۲ سال در زمینه روانشناسی زبان و زبان شناسی مطالعه کرده ام و در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده ام و اکنون در دانشگاه نجف آباد اصفهان مشغول به تدریس هستم.

از سال ۱۳۹۴ تا کنون در زمینه ی مهارت های ارتباطی، روانشناسی عشق، بازگشت به عشق و ازدواج، نظریه های شخصیت فعالیت کرده و بیش از ۸۰۰ مقاله منتشر کرده ام.

کتاب های منتشر شده ی من در نشر دیجیتال نوین بینش شامل بازگشت به عشق و ازدواج، مهارت های زندگی پس از ازدواج، مدار جذب و ازدواج است همچنین کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم را نیز ترجمه کرده ام.

دکتر علی صادقی

.

دکتر علی صادقی – عضو متخصص تیم نوین بینش. وی کارشناس ارشد روانشناسی عمومی و دانشجوی دکتری روانشناسی تخصصی است. ایشان مسئولیت پشتیبانی تخصصی مرتبط با کتاب های نوین بینش را بر عهده دارد.

فعالیت های دکتر علی صادقی شامل تدریس دوره آشنایی با بحران و افزایش مهارت های مقابله ای روابط و همچنین دبیری انجمن علمی دانشگاه امین فولادشهر در دو دوره ( 88-89 و 91-92) است.

دوره های علمی گذرانده شده شامل دوره های ارتباط در روابط عاطفی با روش NLP در اولین سمپوزیوم فیزیولوژی در روانشناسی ایران، دوره های تخصصی مشاوره پیش و پس از ازدواج، دوره آموزشی فراشناختی در کارگاه آموزشی فراشناختی و دوره آموزشی روان درمانی ISTPD روان پویشی کوتاه مدت است.

مقالات دکتر علی صادقی شامل  مقالات علمی برای دومین همایش روانشناسی کاربردی در موسسه آموزش عالی امین (1393)، ارائه مقالات در مجله های علمی پژوهشی و ارائه مقالات در همایش های بین المللی است.

سیاوش زند

.                          

سیاوش زند – کارشناس، پژوهشگر و پشتیبان تیم نوین بینش.

مطالعه و پژوهش ایشان در زمینه فن بیان، مهارت های ارتباطی، برنامه ریزی عصبی کلامی، ارتباطات از راه دور، جذب در شبکات اجتماعی، مهارت های بازگشت به رابطه، مهارت های زندگی پس از ازدواج، جذب گزینه ایده آل و تبدیل رابطه به ازدواج است.

ایشان عضو تیم کارشناسان نوین بینش است و مسئولیت برقراری ارتباط رایگان با مراجع های نوین بینش را بر عهده دارد. تلاش ایشان بر این است که بتوانند بر اساس نیازهای عاطفی و ارتباطی هر فرد، آموزش ها و دانش لازم را معرفی کنند.

سیاوش زند زیر نظر برادر خود – شاهین زند – مسئولیت 3 ماه پشتیبانی آموزشی را بر عهده دارد تا از نتیجه گیری آموزش ها برای هر مراجع اطمینان حاصل کند. همچنین باید گزارش پیشرفت هر مورد را به شاهین زند و مربی خصوصی هر مراجع ارائه دهد تا در صورت لزوم از توصیه های آموزشی ایشان نیز برای هر مورد به صورت اختصاصی استفاده کند.

مهندس مهزاد مستحفظیان

مهزاد مستحفظیان (همسر شاهین زند) – مدیر فنی و مسئول هماهنگی تیم نوین بینش. ایشان مسئولیت پشتیبانی از سایت و هماهنگی بین اعضای تیم نوین بینش را بر عهده دارند.

فعالیت وی همچنین شامل ترجمه و پژوهش در حوزه ژنتیک رفتاری و نقش وراثت در روابط ارتباطی است. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد ژنتیک مولکولی می باشد.

مهندس مهزاد مستحفظیان همچنین در زمینه تحقیق و توسعه فناوری اطلاعات در مجموعه نوین بینش فعالیت می کنند.

مهندس مستحفظیان مسئول فنی سایت نوین بینش نیز است و  در حوزه مدیریت منابع انسانی، تجارت الکترونیک و اصول و فنون مذاکره دوره های آموزش برگزار می کنند.

شهرزاد مستحفظیان

شهرزاد مستحفظیان – کارشناس تیم نوین بینش می باشد. تحصیلات ایشان روانشناسی است و همچنین محقق و پژوهشگر در زمینه ارتباطات بین فردی، برنامه ریزی عصبی کلامی و اصول و فنون مذاکره است.

عمده تحقیقات و پژوهش های ایشان در زمینه ارتباطات بین فردی، ارتباطات از راه دور و مهارت های کلامی است.

اگر شما برای اولین بار می خواهید به تیم نوین بینش پیام ارسال کنید، شهرزاد مستحفظیان یکی از کارشناسانی است که احتمالا مسئول پاسخ گویی به پرسش های شما خواهد بود.

ایشان اگر با یادگیری مهارت ها و تکنیک های ارتباطی بتوانید به اهداف مورد نظر خود برسید حتما شما را جهت آموزش و یادگیری راهنمایی خواهد کرد.

در صورت تهیه کردن کتاب ها یا مقالات توصیه شده توسط شهرزاد مستحفظیان، در کنار همرای ایشان، می توانید از پشتیبانی اعضای متخصص تیم نوین بینش بهره مند شوید.

پشتیبانی آنلاین توسط کارشناسان تیم نوین بینش کاملا رایگان است.

فریبا سلیمانی

     

فریبا سلیمانی – کارشناس تیم نوین بینش فارغ التحصیل رشته روانشناسی و مربی باشگاه زیبایی اندام هستند. عمده تحقیقات و پژوهش های ایشان در زمینه توسعه ی ارتباطات و فعالیت های انگیزشی است. همچنین در حوزه برنامه ریزی عصبی کلامی، مهارت های ارتباطی و ارتباطات بی فردی، سابقه فعالیت آموزشی دارند.

خانم فریبا سلیمانی در تیم نوین بینش مسئول پاسخ گویی به پرسش های مراجع کننده ها است که به صورت رایگان صورت می گیرد. هدف از این ارتباط رایگان ریشه یابی و پیدا کردن دانش مرتبطی است که هر فردی جهت پیشرفت در حوزه روابط عاطفی ممکن است به آن نیاز پیدا کند.

ایشان اگر با یادگیری مهارت ها و تکنیک های ارتباطی بتوانید به اهداف مورد نظر خود برسید حتما شما را جهت آموزش و یادگیری راهنمایی خواهد کرد.

در صورت تهیه کردن کتاب ها یا مقالات توصیه شده توسط فریبا سلیمانی، غیر از همراهی ایشان می توانید از اعضای متخصص تیم نوین بینش بهره مند شوید.

پشتیبانی آنلاین توسط کارشناسان تیم نوین بینش کاملا رایگان است.