معرفی تیم نوین بینش

اگر به دنبال یک مرجع علمی برای حل قطعی مشکلات خود هستید و می خواهید به پاسخ پرسش های روانشناسی خود به صورت مطمئن دست پیدا کنید به شما توصیه می کنم حتما این مطلب را تا انتها با دقت مطالعه کنید.

چرا نیاز به ارتباط با روانشناس داریم

در این سایت منظور از مشاور و روانشناس، فردی است که در حوزه روانشناسی تحصیلات آکادمیک داشته است و به پرسش های مرتبط با تکنیک های ارتباطی نوین بینش، مشکلات فردی و همچنین کتاب های شاهین زند پاسخ می دهد.

به عبارت دیگر ما به پرسش هایی پاسخ می دهیم که مرتبط با تکنیک ها و مهارت های جذب در حوزه ارتباطات بین فردی است و تلاش می کنیم به مراجعه کمک کنیم در تقویت و حفظ رابطه عاطفی خود موفق شود.

تیم روانشناسی نوین بینش آماده ارائه خدمات آنلاین و  ۲۴ ساعت به صورت چت است.

مشاوره مطالعه محور در تیم نوین بینش

پس از سال ها ارتباط با بازدید کننده های نوین بینش که از طریق شبکات اجتماعی به یک موضوع مهم پی بردم.

مقالات، مطالب، کتاب ها و منابع روانشناسی سایت نوین بینش اگرچه می تواند گام جدی در رسیدن به موفقیت ها و اهداف مان بر دارد اما بدون ارتباط مستقیم و پشتیبانی کافی نخواهد بود.

زیرا هر فردی یک مورد منحصر به فرد است و برای حل مشکلات باید مطمئن شد مراجعه مهارت ها و تکنیک های لازم را تمرین می کند، یاد می گیرد و به درستی اجرا می کند.

از این جهت کتاب های شاهین زند همراه با تمرین و پرسش ارسال می شود و زیر نظر دکتر روانشناس پاسخ ها و اجرای تکنیک ها بررسی می شود.

نام این سبک از مشاوره که ترکیبی از مطالعه و مشاوره است را مشاوره مطالعه محور گذاشته ام.

مشاوره مطالعه محور می تواند بر پیشرفت خوانندگان نیز نظارت کند و مطمئن شود خواننده به اهداف مرتبط با هر تکنیک دست پیدا می کند.

به روز رسانی مدل های نوین بینش

با همکاری و تبادل نظر اعضای تیم می توانیم به نیاز ها و مشکلات خوانندگان دست پیدا کنیم.

این نیازها و مشکلات کمک می کند محتوای نوین بینش و مطالب کتاب را به روزرسانی کنیم.

کتاب ها و مقالات شاهین زند بر اساس همین تحقیقات و نیاز ها مدام در حال به روز رسانی است و مطالب جدید و کامل تری را در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد.

در نتیجه می تواند راهکار ها و تکنیک های بهتری را در جهت ازدواج و تحکیم بیان خانواده در فرهنگی اسلامی ارائه دهد.