چگونه یک فرد زشت می تواند یک فرد زیبا را عاشق خود کند

آیا ممکن است؟

آیا یک پسر زشت می تواند یک دختر زیبا را مجذوب خود کند؟

آیا شخصی که کمتر جذاب است می توانید قلب شخصی که بسیار جذاب است را بدست آورد؟

آیا کسانی که زشت هستند می توانند افرادی که زیبا هستند را عاشق کنند؟

اول از همه مطمئن هستم شما زشت نیستید اما در مورد سوالتان بله یک پسر زشت می تواند یک دختر زیبا را عاشق خود کند و یک دختر زشت نیز می تواند یک پسر زیبا را مجذوب خود کند.

اما چطور ممکن است؟ اول اجازه دهید  یک نکته ی مهم را در مورد مغز توضیح دهم.

آیا می دانستید اخطار هایی که روی پاکت سیگار درج شده است در واقع باعث افزایش مصرف سیگار می شود؟

می دانم در حال حاظر احتمالا به این موضوع فکر می کنید که این جریان چه ربطی به جذب کردن کسی که عاشقش هستید دارد. فقط کافی است این مقاله را تا پایان بخوانید آن وقت به وضوح متوجه خواهید شد منظورم دقیقا چیست؟.

بله آن تصویر های زشت می تواند باعث تحریک شدن بیشتر انسان ها شود تا بیشتر سیگار بکشند. در مقاله ی قبلی خود گفتم که مغز در عملکرد خود به شدت وابسته به ارتباط دهی است.

مغز همیشه در حال ایجاد پیوسته ارتباطی بین چیز های مختلف است به شکلی که توجه به یک چیز باعث می شود چیز دیگری که حتی ممکن است بی ربط باشد وارد ذهن شما شود. مطمئن هستم تا کنون برایتان پیش آمده باشد که بوی عطر خاصی را احساس کنید و بعد ناگهان به یاد یک اتفاق قدیمی که در گذشته روی داده است بیفتید.

پیوست ارتباطی مغز چگونه بر احساسات تاثیر می گذارد

کسانی که سیگار مصرف می کنند هنگام کشیدن سیگار احساس خیلی بهتری را تجربه می کنند. زیرا سیگار کشیدن به آنها کمک می کند تا ثبات روانشناختی خود را حفظ کنند و به همین دلیل هنگام سیگار کشیدن لذت می برند.

اما از آنجایی که سیگاری ها همیشه در حالی سیگار می کشند که پاکت سیگار رو به رویشان است پس همیشه چنین عکسی بر روی پاکت سیگار مرتبط می شود با احساس خوشایند مصرف سیگار. به عبارت دیگر وقتی شخص سیگاری به این تصویر نگاه می کند به یاد احساس خوشایند مصرف سیگار می افتد و در نتیجه بیشتر برای کشیدن سیگار تحریک شود.

در نتیجه بعد از مدتی فرد سیگاری ممکن است هر زمان که چنین تصویرهایی دید نیز تحریک به کشیدن سیگار شود. در مقاله ی قبلی خود چرا از شنیدن آهنگ خسته می شویم توضیح دادم که چگونه احساسات بدی که تجربه می کنیم در زندگی روزمره مرتبط با آهنگ هایی است که همیشه می شنویم و در نتیجه از چنین آهنگ هایی خسته و دل زده می شویم.

اکنون ممکن است به این موضوع فکر کنید که این داستان ها چه ارتباطی با جذب کردن یک نفر دارد وقتی به جذابیت او نیستیم.

ارتباط این جریانات با عشق چیست

فاروق رضوان در کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم می گوید:

هر شخصی نیاز های خاصی دارد که به صورت ناخودآگاه می خواهد رضایتشان را کسب کند. اگر شما با شخصی رو به رو شوید که قادر است بیشتر نیاز های ناخودآگاهتان را برطرف کند پس به احتمال زیاد عاشقش می شوید.

اکنون بیایید تصور کنیم یک شخص غیر جذاب همیشه در ملاقات هایش با شخصی جذاب، نیاز های روانشناختی وی را برطرف می کند ( نگاه کنید به چگونه نیازهای روانشناختی دیگران را برطرف کنیم). اگر این اتفاق همینطور ادامه پیدا کند، شخص جذاب احساسات خوبی را در حظور شخصی که کمتر جذاب است پیدا می کند.

اکنون همانطور که این فرایند تکرار می شود، شخصِ جذاب، احساسات لذت بخشی را در کنار شخصی که کمتر جذاب است تجربه می کند.

به صورت خلاصه باید گفت، شخصی که جذاب است ممکن است به صورت ناخودآگاه عاشق کسی شود که خیلی هم جذاب نیست و خود نیز دلیلش را نداند. اجازه دهید ساده تر بگویم: شما  حتی اگر فکر می کنید خیلی جذاب نیستید، همیشه برای عاشق کردن دیگران فرصت دارید.

آیا تصور می کنید چهره اهمیت دارد؟ آیا شخصی که جذاب نیست می تواند شخصی که بسیار جذاب است را عاشق کند؟ بله کاملا ممکن است و در حقیقت کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم نیز در مورد همین موضوع صحبت می کند. یک کتاب موثر و عالی که توضیح می دهد چگونه می توان عشق را بازیچه ی دست خود قرار داد بدون توجه به این موضوع که شما چه کسی هستید یا چه ظاهری دارید.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

سایت نوین بینش بزرگترین منبع در مورد روانشناسی عشق است برای اطلاعات بیشتر به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید . کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم شانس شما را برای عاشق کردن دیگران به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. فروش این کتاب به صورت تضمینی است و در صورت عدم رضایت هزینه ی پرداختی به شما بازگردانده می شود. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

نقش زیبایی چهره در عاشق کردن چیست

روانشناسی جذابیت ظاهر

قوانین حاکم بر جذب کردن مردان

جذب کردن کسی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)

شناخت شخصیت از طریق ویژگی های چهره ( چهره خوانی)

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

معرفی کتاب

1555 - Copy