چگونه معروف شویم

آیا باید یک شنونده ی خوب باشیم؟

بسیار ناامید کنده است که می بینیم بیشتر وبسایت ها وقتی جمله ی چگونه معروف شویم را در گوگل سرچ می کنیم، توصیه می کنند که مثلا شنونده ی خوبی باشید، به دیگران کمک کنید یا جرات  تعریف کردن جک را داشته باشید.

خوب گوش دادن بدون شک به شما کمک می کند بهتر بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید، کمک به دیگران ممکن است شما را به بهشت نزدیک تر کند تعریف کردن جک ممکن است باعث شود بیشتر به نظر جالب باشید اما هیچ کدام از این نصایح ناقض نمی تواند در معروف کردن شما تاثیر چندانی داشته باشد.

به نظر من این مقالات توسط کسانی نوشته شده است که هر گز معروف نشده اند یا همچنان تلاش می کنند که تا نظریه خود را ثابت کنند. همانطور که قبلا هم اشاره کردم، نوین بینش سایتی است که قصد دارد کمبود های مطالب بی کیفیت اینترنت را جبران کند.

چگونه معروف شویم

چرا مارک زوکربرگ معروف است؟

زیرا فیسبوک را اختراع کرده است

مارک یک پسر جواب بود که کاری بسیار تاثیر گذار انجام داد یعنی ساختن وبسایتی که سومین وبسایت پر بازدید جهان پس از گوگل و یاهو است.

پس، می توانیم نتیجه بگیریم که افراد معروف کسانی هستند که موفق می شوند کاری خاص و تاثیر گذار انجام دهند که باعث می شود توجه ی دیگران جلب شود.

مطمئناً، برای محبوب شدن مجبور نیستید یک سایت مثل فیسبوک بسازید و یا در حالی که خواب هستید قله ی اورست را فتح کنید. تنها کاری که باید انجام دهید تعریف یک داستان تاثیر گذار است.

در دوران دانشگاه به دلیل اینکه با افراد بسیار در تعامل بودم، شهرت بسیاری داشتم. داستان من در آن زمان بسیار ساده ولی تاثیر گذار بود ” مجبور بودم یک گوشی همراه با کارت حافظه ی داخلی بزرگ تر بخرم تا بتوانم مقدار بسیار زیاد شماره های تلفن دوستانم را در آن ذخیره کنم”

همین داستان کوتاه کافی بود که من را در آن زمان بسیار معروف کند زیرا در دوران کالج، روابط اجتماعی یکی از علایق اصلی تقریبا هر شخصی بود و زمانی که فردی عالی دیده می شد، معروف نیز می شد. ( برای اطلاع بیشتر در مورد انتخاب یک داستان برای تعریف کردن نگاه کنید به چگونه با حرف زدن بر دیگران تاثیر بگذاریم)

چگونه پخش کردن داستان تان شما را معروف می کند

وقتی یک داستان برای تعریف داشته باشید که به اندازه ی کافی تاثیر گذار باشد و آنرا برای دیگران تعریف کنید، دیگران نیز شروع می کنند و این داستان را به افراد دیگر انتقال می دهند، سپس ضمیر ناخودآگاه شان برنامه ریزی می شود و باقیه کار ها را ردیف خواهد کرد.

در کتابم به نام چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توضیح داده ام که برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه، به معنی برنامه ریزی کردن ذهن یک شخص با تکرار است.

اگر دو شخص متفاوت دو داستان تاثیر گذار و مشابه را در دو روز متفاوت برای یک نفر سوم تعریف کنند، آن شخص سوم توسط داستان برنامه ریزی شده و داستان را باور خواهد کرد

خب اکنون چه می شود اگر افراد بسیاری در مورد داستان شما پشت سرتان سخن بگویند؟ چه می شود اگر هر شخصی داستان شما را از زبان افراد دیگر در روز های متفاوت بشنود؟

بدون شک این کار شما را معروف خواهد کرد!!

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین سایت مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم پس از ترجمه از زبان انگیلسی در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چگونه می توانم مورد تحسین دیگران قرار بگیرم

چگونه از ان ال پی ( برنامه ریزی عصبی کلامی) برای علاقه مند کردن دیگران استفاده کنم

مطالب بیشتری در مورد روش های عاشق کردن دیگران می خواهم

آیا فقط شباهت ها باعث ایجاد احساس علاقه می شود

چگونه می توانیم به ضمیر ناخودآگاه دیگران نفوذ کنیم

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

معرفی کتاب

1555 - Copy