کتاب مدار جذب و ازدواج نوشته شاهین زند

 

 

کتاب مدار جذب و ازدواج برای افرادی نوشته شده است که می خواهد رابطه عاشقانه خود را به ازدواج تبدیل کنند.

این کتاب همچنین مناسب افرادی است که می خواهند جذابیت خود را افزایش دهند و گزینه ایده عالی را برای ازدواج به خود جذب کنند.

چرا باید کتاب مدار جذب و ازدواج را بخوانیم

خداوند در سوره روم آیه ۲۱ می­فرماید: و از آیات خداوندی است که برای شما از جنس خودتان جفتی آفرید، که در کنار او آرامش بیابید، و میان شما عشق و محبّت و مهربانی قرار داد، که در این حقیقت نشانه­ هائی از خداست برای مردمی که در گردونه اندیشه و فکر نسبت به حقایق به سر می‌برند!

همانطور که در کتاب آسمانی قرآن کریم نیز اشاره شده است امروز در قرن ۲۱ نیز اندیشمندان و متفکران جهان به این نتیجه رسیده ­اند که ازدواج یکی از مراحل رشد و سعادت بشر است.

البته این بدین معنا نیست که اگر ازدواج نکنید زندگی غمناکی خواهید داشت بلکه به این معناست که اگر ازدواج کنید زندگی شادتری تجربه می­ کنید.

کتاب مدار جذب و ازدواج با هدف افزایش جذابیت، تبدیل عشق به ازدواج، افزایش خواستگار و بهبود موقعیت ازدواج نوشته شده است.

بسیاری روابط معمولا قبل از اینکه به ازدواج برسند از هم می­ پاشند و این چالش بزرگی است برای افرادی که به دنبال ازدواج پایدار و موفق هستند.

موانع بیرونی، سرد شدن طرف مقابل یا عدم تمایل او به ازدواج از مهم­ترین دلایلی هستند که باعث کاهش احتمال ازدواج می­ شود.

کتاب مدار جذب و ازدواج چه می گوید

در این کتاب سعی کردم همه مراحل شروع یک رابطه آشنایی تا آشنایی پیش از ازدواج و ازدواج را کامل توضیح دهم.

همچنین موانع و مشکلات فرهنگی که بیشتر گریبان گیر فرهنگ ایرانی است مثل دخالت خانواده­ ها و مانع تراشی آن­ها را مورد بررسی قرار داده و توضیح داده ­ام چگونه می­ توان هر مانع و بهانه­ ای را پشت سر بگذاریم.

یکی دیگر از اهداف این کتاب متقاعد کردن افرادی است که تمایل به ازدواج ندارند و از پذیرش چنین مسئولیتی پرهیز می­ کنند.

شاید به عنوان یک فرد چنین استدلالی به نظر ضعیف باشد اما اگر به روند شدیدا نزولی رشد جمعیت ایران نگاهی بیندازید متوجه می­ شوید در آینده ­ای نه چندان دور یکی از بزرگترین معضلات اقتصادی ایران پیر شدن بخش کثیری از جمعیت ایران خواهد بود.

در این شرایط جمعیت پیر و مصرف کننده از نیروی جوان و تولید کننده بیشتر خواهد بود و آسیب آن برای هر فرد و شخصی ملموس می­ شود.

انگیزه اصلی من از نوشتن این کتاب نیز همین موضوع است. به عبارت دیگر با ترویج و تشویق به ازدواج قصد دارم نقش خود را هرچند کوچک در جلوگیری از کاهش جمعیت ایفا کنم.

تفاوت این کتاب با دیگر کتاب ها

 در مورد ازدواج و فواید آن کتاب ­های بسیاری نوشته شده است اما در مورد تبدیل روابط به ازدواج چیزی گفته نشده است.

افرادی که به دنبال ازدواج هستند معمولا خود با فواید ازدواج آشنا هستند که می­ خواهند رابطه خود را به ازدواج تبدیل کنند اما مشکل اصلی این است که از روش درست آن آگاه نیستند.

به همین دلیل در این کتاب اشاره­ای به فواید و تاثیرات ازدواج نشده است و همه تمرکز بر روش­های جذب و ازدواج است.

از جمله منابعی که در نگارش این کتاب از آن استفاده کردم شامل روانشناسی جذب، برنامه­ریزی عصبی کلامی–ان ال پی، روانشناسی ازدواج، مهارت­های ارتباطی، ژنتیک، عصب شناسی و فرهنگ شناسی ایرانی است.

این کتاب نیز مثل بعضی دیگر از کتاب­ های نوین بینش همراه با دوره آموزشی ارائه می­شود.

به همین دلیل است بهتر است هر دو روز یک فصل کتاب مطالعه شود و روز دیگر به حل کردن تمرین­ها مشغول شوید. بین مطالعه کتاب فاصله نیندازید و سعی نکنید همه آن را در یک روز تمام کنید. اجازه دهید تکنیک­ها و مهارت­ها به مرور در ذهن شما نهادینه شده و مهارت­های ارتباطی را در شما برنام ه­ریزی کنند.

برای تهیه این کتاب به شماره زیر از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام ارسال کنید:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *