کسب درآمد اینترنتی از طریق سیستم همکاری در فروش

همانطور که در مقاله قبلی به نام رایگان در صفحه اول گوگل قرار بگیرید گفتم وقتی سایت یا وبلاگ شما به بازدید کننده برسد به صورت قطعی به درآمد نیز خواهد رسید. روش ها، کارها، خلاقیت ها و ابتکارات بسیاری را برای تبدیل بازدید کننده به پول می توانید به کار بگیرید اما اگر خیلی عجله دارید که زودتر به اولین درآمد خود برسید به شما سیستم همکاری در فروش را پیشنهاد می کنم.

سیستم همکاری در فروش چیست

از یک سایت یا وبلاگ به روش های گوناگونی می توان درآمد کسب کرد که یکی از این روش ها سیستم همکاری در فروش است. سایت های بسیاری وجود دارند که به صورت رایگان این خدمات را در اختیار شما قرار می دهند. در ادامه مراحل راه اندازی این سیستم را به شما توضیح می دهم

  • ثبت نام در سایت های قابل اطمینان: اولین قدم ثبت نام در سایت هایی است که سیستم همکاری در فروش را ارئه می دهند. وقتی ثبت نام کاردید وارد یک محیط کاربری می شوید ( مثل محیط کاربردی یک اپلیکیشن موبایل).
  • انتخاب محصول از سایت همکاری در فروش: همه سایت هایی که سیستم همکاری در فروش دارند لیستی از محصولات خود را در پنل کاربری تان به شما نشان می دهد. این لیست شامل محصولات دانلودی و غیر دانلودی می باشد که می توانید به سادگی محصولات مورد نظر خود را انتخاب کند. در انتخاب محصول حتما به درصد پورسانت توجه کنید. توصیه می کنم محصولاتی را انتخاب کنید که بیشترین پورسانت را دارند.
  • پیدا کردن لینک محصول: پس از انتخاب رو به روی آن یا پس از تایید انتخاب یک لینک را مشاهده می کنید. این لینک با نام کاربری شما درست شده است و اگر فردی از طریق این لینک محصول انتخابی شما را بخرد، پورسانت آن را دریافت می کنید. لینک همکاری در فروش را کپی می کنید
  • استفاده از لینک برای هکاری در فروش محصول: اکنون فقط کافی است یک یا چند صفحه از وبلاگ یا سایت تان که بازدید بسیاری دارد را انتخاب کنید و لینک همکاری در فروش را در آن قرار دهید. اکنون اگر بازدید کننده شما از طریق وبلاگ یا سایت شما بر روی آن لینک کلیک کند و به صفحه خرید آنلاین متصل شود سیستم همکاری در فروش متوجه می شود و در صورتی که بازدید کننده خرید کند پورسانت شما در پنل کاربری تان قرار خواهد گرفتم. افزایش فروش شما در این پنل واقعا هیجان انگیز است!!!
  • تصویه کردن پنل کاربری: پولی که شما از این طریق کسب می کنید مستقیم به حساب شما واریز می شود. زیرا هنگام ثبت نام کارت و شماره حساب شما را دریافت می کنند. در نتیجه وقتی پول کافی در پنل شما جمع شد با درخواست دریافت وجه به سرعت مبلغ به حساب شما واریز می شود.

کدام سیستم های همکاری در فروش قابل اطمینان هستند

سایت های ایرانی بسیاری وجود دارند که این خدمات همکاری در فروش را ارائه می دهند. باید دقت کنید سایت را انتخاب کنید که حتما پورسانت های موجود در پنل شما را تصویه می کند. باید دقت کنید حتما هنگام ثبت نام درخواست کنند شماره کارت تان را ارسال کنید.

همچنین خوب است همیشه وقتی به اولین درآمد رسیدید زود درخواست دریافت وجه کنید تا مطمئن شوید آن سایت خوش حساب است یا خیر. من شخصا با سایت های بسیاری که سیستم همکاری در روش دارند کار کردم و تجربه به من ثابت کرده که کمتر سایتی در تصویه حساب ها سرعت لازم را دارید و برای کسب درآمد اینترنتی مناسب است. تاکنون تنها به دو سایت مطمئن و قابل اطمینان دست پیدا کرده ام که مناسب کسبت درآمد اینترنتی است.

سایت اول فورکیا (۴kia.ir) نام دارد. این سایت بهترین سیستم همکاری در فروش را دارد که سال ها است با آن همکاری می کنیم. اولین نکته قابلیت های فروشگاه آنلاینی است که در اختیار شما می گذارد و نکته دوم تصویه حساب سریع این سایت است که کمتر از دو روز می باشد. سایت بعد زپو(zepo.ir) نام دارم. این سایت کیفیت کمتری نسبت به سایت فورکیا دارد اما این سایت نیز در تصویه حساب همیشه قابل اطمینان و بهترین بوده است.

چگونه با همکاری در فروش به درآمد اینترنتی برسیم

کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش بسیار ساده می باشد؛ فقط لازم است در یک سایت با سیستم همکاری در فروش ثبت نام کنید و سپس لینک محصول را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. اکنون به تنها چیزی که نیاز دارید ایجاد بازدید کننده و افزایش آن است.

اکنون سوال پیش می آید که چگونه می توان بازدید کننده ها را ایجاد کرد و افزایش داد؟ فقط با تولید محتوا. درست است تنها کاری که نیاز دارید انجام دهید فقط تولید محتوا است بقیه کار خود به خود انجام می شود و در آمدتان روز به روز بیشتر خواهد شد.

برای کسب درآمد بالا از طریق سیستم همکاری در فروش حداقل به ۳۰۰ تا ۵۰۰ بازدید کننده نیاز دارید و برای رسیدن به این بازدید کننده باید حداقل ۳۰۰ الی ۴۰۰ مطلب در سایت یا وبلاگ خود تولید کنید. ممکن است ۳۰۰ عدد مطلب بسیار زیاد باشد اما اگر با ۵ حرکت من برای کسب درآمد اینترنتی آشنا شوید می توانید به سادگی دو محتوا در ساعت تولید کنید. اگر فقط روزی ۴ ساعت به صورت نیمه وقت هم کار کنید می شود روزی ۸ مطلب و در عرض کمتر از ۴۰ روز به اولین درآمد خود دست پیدا خواهید کرد.

البته این درآمد با حداقل تا ۲ ماه پس از توقف تولید محتوا، بازدید کننده و درآمد شما را افزایش خواهد داد. مثلا اگر شما ۶۰ روز محتوا تولید کرده اید و به درآمد ۵۰۰ هزارتومان رسیده اید و اکنون برای یک مدت قصد ادامه تولید محتوا را ندارید تا دو ماه بعد، درآمد شما و بازدید کننده های تان افزایش پیدا خواهد کرد؛ یعنی درآمد حاصل از پورسانت فروش تان می تواند حداقل به یک میلیون تومان برسد. به عبارت دیگر دو ماه دیگر ثمره ی کاری که امروز انجام داده اید را می بینید.

البته این دوماه را به صورت تقریبی گفتم. ممکن است ا یک محتوا در عرض یک هفته شما را به بازدید کننده و درآمد برساند و یک محتوای دیگر بعد از ۴ ماه. به هر حال باید بدانید تولید محتوا تنها حرکتی است که برای کسب درآمد اینترنتی از طریق سیستم همکاری در فروش باید انجام دهید ( نگاه کنید به کسب درآمد آسان با تولید محتوا).

اگرچه کسب درآمد اینترنتی نیازمند مدتی تلاش و صرف وقت است اما حداقل مطمئن هستید به درآمد رویایی خود خیلی زود دست پیدا می کنید. اکنون تنها مانع شما برای عدم فعالیت در زمینه کسب درآمد اینترنتی بازدارنده هایی که در حرکت اول در ۵ حرکت من برای کسب درآمد اینترنتی توضیح داده ام. این مطلب را مطالعه کنید و اجازه ندهید این بازدارنده ها مانعی بر سر راه آینده تان شوند.

اگر در زمینه کسب درآمد اینترنتی پرسشی دارید می توانید به صورت ۲۴ ساعت و رایگان پرسش خود را با تیم کارآفرینان نوین بینش از طریق تلگرام یا واتس آپ در میان بگذارید.

شماره تماس واتس آپ و تلگرام:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

بهاره فتاحی – عضو تیم کارآفرینان نوین بینش

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. سایت نوین بینش یک سایت پژوهشی است که در زمینه روانشناسی تجاری، مدیریت، روانشناسی عشق، کارآفرینی و موفقیت فعالیت می کند. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

کسب درآمد میلیونی از اینترنت

چطور می توان یک کسب و کار اینترنتی پردرآمد داشت؟

کسب درآمد از اینترنت به صورت رایگان

کسب درآمد در منزل بدون سرمایه

چگونه از سایت خود کسب درآمد کنیم

چطور می توان یک کسب و کار اینترنتی پردرآمد داشت؟

شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارت های زیر به این مقاله رسیده اید:

بهترین سیستم همکاری در فروش. سیستم همکاری در فروش بازار. همکاری در فروش از طریق تلگرام. همکاری در فروش تلگرام. همکاری در فروش لباس