آیا تصور می کنید عشق ورزیدن امری تصادفی و غیر قابل کنترل است؟

فکر می کنید نمی توانید کسی را متقاعد کنید عاشق شما باشد و شما را به عنوان همسر آینده اش انتخاب کند؟

اگر عاشق کسی شده اید به احتمال زیاد مواردی در او وجود داشته است که باعث شده به او جذب شوید و به همین ترتیب شما نیز می توانید کارهایی انجام دهید که او نیز به شما جذب شده و عاشق شما شود.

تحقیقات نشان داده عشق هیچ گاه بدون جذابیت و گرایش اتفاق نمی افتد. همچنین مطالعات نشان داده اند که معیار انتخاب مردان برای همسر آینده شان در قدم اول زیبایی زنان و در مقابل معیار زنان برای انتخاب همسر آینده ابتکار و ثروت مردان می باشد. البته این مسئله بدان معنی نیست که برای پیدا کردن همسر دلخواه و ازدواج با او حتما باید زنی بسیار زیبا یا مردی بسیار ثروتمند باشید، بلکه به این معنی است که باید تلاش کنید به کمک عوامل مختلفی جذاب تر و مبتکر تر و ثروتمند تر شوید تا معیارهای لازم برای ازدواج با همسر دلخواه خود را داشته باشید.

چگونه پسر مورد علاقه ی خود را جذب کنم

در راه جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج باید گفت هیچ کس به فردی که بیش از حد و به سادگی در دسترس بوده و یا کاملا دست نیافتنی باشد جذب نخواهد شد. به همین دلیل است که حضور بیش از حد شما در کنار یک شخص از جذابیت هایتان کم کرده و تلاش غیر معمول برای به دست آوردن یک فرد خاص باعث می شود که دیگر برای او خواستنی نباشید و چنین رفتارهایی، رفتارهای زنانه ی مورد علاقه ی مردان نخواهد بود.

چیزی که در جذب مردان و پسران برای ازدواج مهم به شمار می رود این است که هر یک از ما ویژگی ها، توانایی ها و موقعیت های متفاوتی داریم. برای تعیین معیارهای ازدواج خود باید این عوامل را در نظر گرفته و مسلما کسی را برای ازدواج انتخاب می کنیم که امتیازات مشابهی با ما داشته باشد .مثلا اگر با توجه به شرایط و موقعیتتان نمره ی ۵۰۰ را به خود اختصاص دهید هیچ گاه به فردی که از نظر شما نمره ی ۱۰۰ یا ۵۰۰۰ دارد جذب نخواهید شد زیرا این بدان معنی است که تفاوت های بسیار زیاد و مختلفی بین شما وجود دارد.

اکنون ممکن است این سوال پیش بیاید که ارتباط این موضوع با عاشق کردن و جذب همسر دلخواه چیست؟

نکته ی مهم این است که مرد مورد علاقه تان را متقاعد کنید امتیازات شما بالاتر از او و یاحداقل با امتیازات او مشابه است. اگر بتوانید فردی مبتکر و سرشار از امتیازات خوب و سودمند به نظر برسید جذب همسر دلخواه و مناسب کار دشواری نخواهد بود.

ترفندی برای ازدواج با مرد مورد علاقه

اگر تنها به فرد مورد علاقه تان نشان دهید که به اندازه ی او و یا حتی بیشتر عالی هستید ممکن است تصور کند حتما فرد دیگری هم می تواند حداقل به اندازه شما خوب باشد.

یکی از نکات مهم در مورد جذب و انتخاب زن یا شوهر مناسب این است که باید طرف مقابلتان را متقاعد کنید شما بی نظیر بوده و مانند هیچ کس نیستید. او را به این باور برسانید که تقریبا غیر ممکن است بتواند فردی مانند شما پیدا کند.

برای اینکار کافی است این پیام را بارها و بارها تکرار کرده و از دوستان مشترکتان بخواهید که در حضور او این مسئله را تکرار کنند.(نگاه کنید به تاثیر اطرافیان در ازدواج).

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش برای افرادی که قصد سوء استفاده از این مطالب را دارند نوشته نشده است پس اگر هدف شما سوءاستفاده از دیگران است لطفا از این سایت خارج شوید. سایت نویت بینش یک سایت پزشکی یا یک دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی روانشناختی و علمی است که به شما کمک می کند درک بهتری از خود و دیگران بدست آورید و از این آگاهی برای بهبود روابط و مهارت های ارتباطی و به صورت کلی جهت ارتقای کیفیت زندگی خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید قوی ترین صلاح شما دانش شما است.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

راهنمای جامع عاشق کردن و جذب دیگران

راه های جذب دختر مورد علاقه

راه ها جذب پسر مورد علاقه در دانشگاه

چگونه کسی را که دوست داریم جذب کنیم

چگونه یک مرد را جذب کنیم ( روانشناسی جذب در مردان)

۲۴ روش ساده برای دیوانه کردن پسران