چرا می خواهیم پسری را دیوانه خود کنیم

چرا می خواهیم پسری را دیوانه خود کنیم

آیا قصد دارید پسری را دیوانه خود کنید؟

احتمالا به پسری علاقه مند شدید و می خواهید او را دیوانه و عاشق خود کنید؛ شاید هم فقط می خواهید پسری پیدا شود که دیوانه شما شده است.

اما واقعا چرا بعضی افراد به دنبال دیوانه کردن یه پسر هستند؟

در این مقاله قصد دارم دلایل روانشناختی را بررسی کنم که توضیح می دهد چرا یک دختر به دنبال دیوانه کردن یک پسر است.

آیا واقعا به دنبال دیوانه کردن پسران هستید

این مطلب را وقتی جست و جو می کنیم که بخواهیم یاد بگیریم چگونه پسری را دیوانه خود کنیم.

البته این نوع ببررسی شخصیت برای همه افرادی که عبارت “چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم” را جست و جو می کنند لزوما صحیح نیست.

برای مثال اگر فقط برای کنجکاوی اینجا هستید پس شاید خیلی این تحلیل شخصیت برای شما صحیح نباشد.

اما اگر فردی که روی چگونه پسری را دیوانه خود کنیم کلیک کرده است، واقعا تمایل به دیوانه وار عاشق کردن پسران داشته باشد، پس بر اساس این انتخاب کلیدواژه می توانیم تا حدودی از شخصیت وی پی ببریم.

تحلیل شخصیت بر اساس انتخاب ها

آیا می دانستید بر اساس عبارات و کلیدواژه هایی که انتخاب می کنید می توانید نکات پنهانی را در مورد شخصیت خود کشف کنید؟ ( نگاه کنید به شناخت شخصیت افراد از روی رفتار)

برای مثال وقتی در مورد عاشق کردن مردان صحبت می کنیم روش های بسیاری وجود دارد که این کلیدواژه را جست و جو کنیم. برای مثال:

همانطور که مشاهده می کنید همه این ۴ عبارت تقریبا معنای ثابتی دارند اما فردی که آن ها را جست و جو می کند نیازهای متفاوتی در سطح ناخودآگاه دارد.

همانطور که در عشق و برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه توضیح داده ام، همه رفتار و ویژگی های انسان می تواند نشان دهد چه نیازهایی در سطح ناخودآگاه داریم.

چرا فردی باید به دنبال دیوانه کردن یک پسر باشد

خب اکنون اجازه دهید در مورد این موضوع صحبت کنیم که چرا فردی ممکن است به دنبال دیوانه کردن یک پسر باشد.

همانطور که قبلا اشاره کردم این تحلیل لزوما برای همه افرادی که این مطلب را می خوانند صحیح نیست.

اما در بعضی موارد عاشق کردن دیوانه وار یک پسر نشان دهنده ی تمایل شدید به عشق طلبی و یا محبت طلبی است.

دختری که می خواهد به صورت دیوانه وار پسری را عاشق خود کند احتمال از خلا عاطفی رنج می برد که دلیلش می تواند والدین باشد و یا پسری که رفتار صحیحی ندارد.

به هر حال این خلا وقتی ایجاد شود، دختر آسیپ پذیر می شود و ممکن است ساده تر و آسان تر به درخواست ها و یا تمایلات پسران پاسخ مثبت دهد.

همانطور که در ۴ مرحله بازگرداندن عشق از دست رفته توضیح داده ام اشتباهاتی که پس از ضعف ایجاد می شوند باعث از دست رفتن عشق برای همیشه خواهند شد.

پس افرادی که به دنبال عشق دیوانه وارد هستند در واقع خودشان همین نوع از عشق را تجربه می کنند و به دلیل احساس ضعف ناشی از چنین عشقی، شخصیت محکمی ندارند. در نتیجه رفتاری از خود نشان می دهند که موجب سرد شدن پسر مورد علاقه شان می شود یا اگر هم هیچ رابطه ای با هیچ پسری نداشته باشند، باعث می شوند جذابیت خود را از دست بدهند.

چگونه جذابیت خود را حفظ کنیم

اگر به دنبال دیوانه کردنی پسری هستید اول از همه باید بدانید هدف شما دیوانه کردن نیست.

هدف صحیح در یک رابطه عاطفی پایدار و موفق، جذب، دوست داشتن، علاقمندی و در زمان مناسب عشق است.

نباید دیوانه پسری شوید و نه باید به دنبال عشق دیوانه وارد در یک پسر باشید.

زیرا عشق دیوانه وارد یا آنطور که روانشناسان عشق می گویند عشق آتشین به همان سرعتی که ایجاد می شود و با همان شدتی که خود را نشان می دهد، از بین خواهد رفت و هیچ چیز از آن باقی نخواهد ماند.

اکنون که هدف صحیح را یاد گرفته اید می توانید شروع به یادگیری تکنیک هایی کنید که به ما توضیح می دهند چگونه کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم.

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین مرجع در مورد روانشناسی جذب در بین سایت های فارسی زبان می باشد. کتاب مدار جذب و ازدواج نوشته شاهین زند با اهدف جذب یک گزینه ایده آل یا جذب یک گزینه خاص و تبدیل رابطه به ازدواج نوشته شده است. با این کتاب مهارت های جذب را یاد خواهید گرفت و یا طبق قوانین نوین بینش هزینه پرداختی به شما بازگردانده می شود. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینشصفحه اینستاگرام شاهین زند

می خواهم بیشتر بدانم:

چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشیم

چگونه خود را قوی کنیم

حذب مردان – قانون جذب مردان از دیدگاه روانشناسی

مثال برای عاشق کردن دیگران

چگونه دیگران را طلسم خود کنیم