معرفی شاهین زند – بنیانگذار مشاورِه مطالعه محور

معرفی و رزومه ی شاهین زند

من شاهین زند، موسس نوین بینش دات کام هستم. در ادامه به صورت خلاصه سوابق خود را در اختیار شما قرار خواهم داد:

*من ۱۲ سال در مورد روانشناسی زبان مطالعه کرده ام و در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم.

*سایت نوین بینش را در بهمن ۱۳۹۴ راه انداختم و از آن زمان شروع به نوشتن در مورد مباحث مختلف در زمینه روانشناسی عشق کرده ام.

* بر اساس روش شناسی برنامه ریزی عصبی کلامی، برای اولین بار در ایران و جهان مشاور مطالعه محور را بنیانگذاری کردم.

*مشاور مطالعه محور نوعی تکنیک مشاور است بر اساس برنامه ریزی عصبی کلامی که متمرکز بر آموزش تکنیک های مورد نیاز و برنامه ریزی آن در ضمیر ناخودآگاه مراجعه می باشد.

*در طی سه سال بیش از ۱۰۰۰ مقاله در زمینه های مختلف روانشناسی در سایت نوین بینش توسط بنده منتشر شده است که باعث شده این سایت به روزانه ۵ هزار بازدید برسد.

*بیشتر منابع علمی من برگرفته از علم ان ال پی / NLP و رویگرد ” رفتار – درمانی شناختی” با هدف رشد فردی است.

*تاکنون یک کتاب به صورت اینترنتی از بنده منتشر شده که در مورد موفقیت در عشق و ازدواج است.

*مدیریت و سرپرستی تیم روانشناسی نوین بینش را نیز بر عهده دارم. این تیم به مراجعه کنندگان نوین بینش کمک می کند به پاسخ پرسش های خود دست پیدا کنند.

*همچنان در زمینه های مختلف روانشناختی به تحقیق و پژوهش مشغول هستم و تلاش می کنم هر روز مقالات جدید بیشتری را به صورت ساده، کامل و دقیق به رشته تحریر درآورم.

*کتاب بازگشت به عشق و ازدواج نیز از دیگر کتاب های منتشر شده ام است که با روش مشاور مطالعه محور برگذار می شود.

بعضی مقالات را می توانید در دسته بندی های زیر مشاهده کنید:

موفقیت

زبان بدن ( ارتباطات غیر کلامی)

مهارت های ارتباطی

روانشناسی عشق

بازگشت به عشق و ازدواج

کارآفرینی و کسب درآمد

نظریه های شخصیت

رابطه ها و جدایی

اخطار: بسیاری افراد به من پیام می دهند و ادعا می کنند هزینه ای از آنها برای مقالات شاهین زند با نام مقالات بازگشت به رابطه ( یا دوره بازگشت به رابطه) دریافت شده است؛ در صورتی که رسید پرداختی شان به نام فردی به غیر از شاهین زند است.

*اول اینکه من مشاور نیستم و فقط نویسنده مقالات آموزشی هستم که توسط تیم روانشناسی نوین بینش در اختیار مراجعه ها قرار می گیرد.

*دوم اینکه تیم روانشناسی نوین بینش تنها تیمی است که زیر نظر بنده به پرسش های عمومی و تخصصی سایت نوین بینش پاسخ می دهد و اعضای آن مورد اعتماد من هستند ( نگاه کنید به چرا می توان به تیم نوین بینش اعتماد کرد). تنها راه ارتباطی با تیم نوین بینش شماره های درج شده در سایت نوین بینش دات کام است.

*البته همه سایت ها می توانند با ذکر منبع و لینک آزاد، مقالات رایگان نوین بینش دات کام را در سایت خود درج کنند اما من نمی توانم تضمین کنم سایتی که به نوین بینش دات کام ارجاع می دهد مقالات  علمی مورد اطمینانی نوشته اشت.

کانال تلگرام نوین بینش

صفحه ی اینستاگرام نوین بینش

صفحه اینستاگرام شاهین زند