معرفی شاهین زند – بنیانگذار آموزش مطالعه محور

معرفی شاهین زند

من شاهین زند، موسس نوین بینش دات کام هستم. در ادامه به صورت خلاصه سوابق خود را در اختیار شما قرار خواهم داد:

*من ۱۲ سال در مورد روانشناسی زبان مطالعه کرده ام و در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگر می خواهید در مورد ارتباط بین رشته تحصیلی زبان و ادبیات انگلیسی و فعالیت های آموزش در حوزه روابط عاطفی مطمئن شوید نگاه کنید به شرح حالی از سوابق علمی شاهین زند.

*نوین بینش را در ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ راه انداختم و از آن زمان شروع به نوشتن در مورد مباحث مختلف در زمینه روانشناسی عشق کرده ام. برای اطلاعات بیشتر در مورد سوابق شغلی من گاه کنید به شرح حالی از سوابق شغلی شاهین زند.

*در طی سه سال بیش از ۱۰۰۰ مقاله در زمینه های مختلف روانشناسی توسط بنده منتشر شده است که باعث شده در مجموع روزانه حدود ۳۰ هزار بازدید داشته باشم. برای آشنایی به انگیزه و اهداف من نگاه کنید به اهداف و انگیزه های شاهین زند از تاسیس نوین بینش.

**تاکنون ۴ کتاب به صورت اینترنتی در نوین بینش از بنده منتشر شده که شامل کتاب مهارت های زندگی پس از ازدواج، مدار جذب و ازدواج، بازگشت به عشق و ازدواج و چگونه دیگران را عاشق خود کنیم است. ۳ کتاب اول را تالیف کرده ام و کتاب آخر ترجمه است.

* بر اساس روش شناسی برنامه ریزی عصبی کلامی، برای اولین بار در ایران و جهان مشاور مطالعه محور را بنیانگذاری کردم.

*مشاور مطالعه محور نوعی تکنیک مشاور است بر اساس برنامه ریزی عصبی کلامی که متمرکز بر آموزش تکنیک های مورد نیاز و برنامه ریزی آن در ضمیر ناخودآگاه مراجعه می باشد.

*بیشتر منابع علمی من برگرفته از علم ان ال پی / NLP و رویگرد ” رفتار – درمانی شناختی” با هدف رشد فردی است.

* مهمترین وظیفه من در نوین بینش هماهنگی تخصص های گوناگون است که هدفی مشترک دارد در راستای ارتقای سطح سلامت روان جامعه با آموزش مهارت های زندگی پیش و پس از ازدواج.

*همچنان در زمینه های مختلف روانشناختی به تحقیق و پژوهش مشغول هستم و تلاش می کنم هر روز مقالات جدید بیشتری را به صورت ساده، کامل و دقیق به رشته تحریر درآورم.

بعضی مقالات را می توانید در دسته بندی های زیر مشاهده کنید:

موفقیت

زبان بدن ( ارتباطات غیر کلامی)

مهارت های ارتباطی

روانشناسی عشق

بازگشت به عشق و ازدواج

کارآفرینی و کسب درآمد

نظریه های شخصیت

رابطه ها و جدایی

اخطار: بسیاری افراد به من پیام می دهند و ادعا می کنند هزینه ای از آنها برای مقالات شاهین زند با نام مقالات بازگشت به رابطه ( یا دوره بازگشت به رابطه) دریافت شده است؛ در صورتی که رسید پرداختی شان به نام فردی به غیر از شاهین زند است.

  • به یاد داشت باشید تیم روانشناسی نوین بینش تنها تیمی است که زیر نظر بنده به پرسش های عمومی و تخصصی سایت نوین بینش پاسخ می دهد و اعضای آن مورد اعتماد من هستند ( نگاه کنید به چرا می توان به تیم نوین بینش اعتماد کرد). تنها راه ارتباطی با تیم نوین بینش شماره های درج شده در سایت نوین بینش دات کام است.

*بسیاری افراد درخواست مشاوره با بنده را دارند. این نکته را باید به عرض آن ها برسانم که مدرک تحصیلی من روانشناسی نیست و هرچند به واسطه رشته ادبیات انگلیسی با زبان شناسی و تکنیک های ارتباطی به خوبی آشنا هستم اما مشاور نیازمند عضویت در نظام روانشناسی و مدرک روانشناسی است. به دلیل قوانین نظام روانشناسی ایران، من هیچ مشاوره ای نداده ام و نخواهم داد هرچند مشاور هایی که من معرفی می کنم و عضو نظام هستند در مورد مراجع های خود با من مشورت و تبادل نظر می کنند. پس افرادی که من به به عنوان مشاور معرفی می کنم کاملا قابل اطمینان و مطمئن هستند تا جایی که این افراد را تضمین می کنم.

*البته همه سایت ها می توانند با ذکر منبع و لینک آزاد، مقالات رایگان نوین بینش دات کام را در سایت خود درج کنند اما من نمی توانم تضمین کنم سایتی که به نوین بینش دات کام ارجاع می دهد مقالات  علمی مورد اطمینانی نوشته اشت.

شرح حالی از سوابق علمی شاهین زند

شرح حالی از سوابق شغلی شاهین زند

معرفی تیم روانشناسی نوین بینش

کانال تلگرام نوین بینش

صفحه ی اینستاگرام نوین بینش

صفحه اینستاگرام شاهین زند