زنان جذاب از نگاه مردان

زنان جذاب از نگاه مردان

همانطور که در مقاله ی معیارهای جذابیت زنان برای مردان توضیح دادم جذابیت و زیبایی به این معنا نیست که شما یک فرد بی نقص و کامل مانند ستاره های هالیوود باشید. جذابیت بنابر ویژگی های شخصیتی شما قضاوت می شود. البته شکی نیست که برای ایجاد گرایش در مردی به سمت خود لازم است از ظاهری آراسته برخوردار باشید.(نگاه کنید به خصوصیات چهره ی جذاب) اما جذب مردان و برقراری یک رابطه ی سالم و پایدار با آن ها نیازمند ویژگی های شخصیتی به خصوصی در شما می باشد. اگر این ویژگی ها را به مرد مورد علاقه تان نشان دهید حتی با ظاهری بسیار معمولی می توانید او را به خود جذب کنید.

 

  1. وفاداری: یکی از معیارهای مهم هر مردی برای جذب شدن به زن مورد علاقه اش اثبات وفاداری او می باشد. در مقاله ی معیارهای جذابیت مردان از نظر زنان توضیح دادم که مهم ترین معیار هر زنی برای جذب شدن به مردان اطمینان از وفاداری او است. این مسئله در مردان نیز کاملا حائز اهمیت می باشد.(نگاه کنید به معیارهای زیبایی مردان از نظر زنان )
  2. احترام: مردان معمولا نسبت به زن ها بیشتر به این مسئله اهمیت می دهند. در واقع می توان گفت یکی از اصلی ترین انتظاراتی که هر مرد از زن مورد علاقه اش می خواهد حفظ احترام به او می باشد.
  3. احساساتی بودن: مردها اصلا از زن های سرد و بی احساس خوششان نمی آید. آن ها معمولا دوست دارند حرف ها و قرار های رمانتیک و عاشقانه از جانب طرف مقابلشان آغاز شود.
  4. توجه: مردها به زنانی جذب می شوند که برای آن ها وقت گذاشته و به آن ها توجه کنند. درواقع یکی از معیارهای مهم جذابیت زن برای مردها این است که به او نشان دهید برایش ارزش قائل بوده و از وقت و انرژی خود هزینه می کنید.
  5. صداقت: براساس تحقیقات صورت گرفته مردان چندین برابر بیشتر از زن ها نسبت به خیانت و دروغ حساس هستند. در نتیجه اگر بتوانید صداقت خود را به مردی ثابت کنید شما را از هرکس دیگری حتی اگر ظاهر معمولی داشته باشید، زیبا تر و جذاب تر می بیند.

برخلاف آنچه تصور می کنید مردان هیچ گاه شما را با ستاره های هالیوودی مقایسه نمی کنند پس هیچ گاه سعی نکنید خودتان را شبیه به آن ها درآورید. مردان در زندگی واقعی از شما چیزی می خواهند که آن ها را به آرامش برساند و این ۵ مورد مهم  ترین ومواردی است که می تواند این خواسته ی شان را ارضا کند. در نتیجه برای جذاب تر بودن به چشم مردان ظاهر شما ملاک نیست، کافی است به آن ها نشان دهید آرامش زندگیشان با شما برقرار است.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چرا بعضی افراد از نظر ما جذاب هستند

چرا فقط بعضی افراد خاص را دوست داریم

نقش زیبایی چهره در عاشق شدن

روانشناسی جذابیت ظاهر