نسخه رایگان کتاب بازگشت به عشق و ازدواج

اگرمی خواهید نسخه رایگان کتاب بازگشت به عشق و ازدواج را مطالعه کنید یا به دنبال دانلود رایگان کتاب بازگشت به عشق و ازدواج هستید به شماره زیر از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام ارسال کنید و مشکل خود را توضیح دهید.

در صورتی که این کتاب مناسب مشکل شما باشد و بتواند به بازگرداندن رابطه از دست رفته تان کمک کند قطعا نسخه رایگان را از طریق تلگرام یا واتس آپ ارسال خواهیم کرد.

نسخه رایگان این کتاب شامل مجوز ها، تاثیرات ، فواید ، نحوه صحیح مطالعه، سرفصل ها و نظرات مراجعه های قبلی می باشد.

پس از آشنایی با نسخه رایگان کتاب و اطمینان از تاثیر آن می توانید نسخه اصلی  کتاب بازگشت به عشق و ازدواج را پس از ثبت نام، دانلود کرده و مطالعه کنید.

اما قبل از پایان این مطلب می خواهم نکاتی را به سارقان ادبی و دزدان اینترنتی یادآوری کنم.

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

کارشناس روابط عمومی تیم روانشناسی نوین بینش

سرقت ادبی از نوین بینش

متاسفانه بارها شاهد کپی و سرقت ادبی مقالات و کتاب های نوین بینش بوده ایم و به دلیل جلوگیری از آن مجبور به پیگیری قضایی شدیم.

اگرچه پیگیری قضایی مشکلات خود را به همراه دارد اما وقتی پای حقوق معنوی اثار نوشتاری به میان باشد هیچ مولفی از این موضوع چشم پوشی نمی کند.

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج و دیگر کتاب های نوین بینش در سامانه ircrs.ir ثبت شده است. این سامانه  مربوط به ثبت آثار در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

بر اساس ماده

البته این فقط در مورد کتاب های نوین بینش صدق نمی کند بلکه مقالات و مطالب نوین بینش نیز در سامانه ساماندهی که مجوز آن را در پایین سایت مشاهده می کنید ثبت شده است. در نتیجه هرگونه کپی از مطالب و اصطلاحات تخصصی آن پیگرد قانونی دارد.

قوانین مربوط به حمایت از مالکیت معنوی

ماده ۱۷: نام و عنوان و نشان ویژه ای که معرف اثر است از حمایت این قانون برخوردار خواهد بود و هیچ کس نمی تواند آنها را برای اثر دیگری از همان نوع یا مانند آن به ترتیبی که القای شبه کند بکار برد.

ماده ۱۸: انتقال گیرنده و ناشر و کسانی که طبق یان قانون اجازه استفاده یا استناد یا اقتباس از اثری را به منظور انتقاع دارند باید نام پدیدآورنده را با عنوان و نشانه ویژه معرف اثر همراه اثر با روی نسخه اصلی یا نسخه های چاپی یا تکشی شده به روش معمول و متداول اغلام و درج نمایند مگر اینکه پدیدآورنده به ترتیب دیگری موافقت کرده باشد.

ماده۱۹: هرگونه تغییر یا تحریف در اثرهای مورد حمایت این قانون و نشر آن بدون اجازه پدیدآورنده ممنوع است.

ماده ۲۳: هر کس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدیدآورنده بدون اجازه او و یا عالما عامدا به نام شخص دیگری غیر از پدیدآورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.

ماده ۲۴: هرکس بدون اجازه ترجمه دیگری را به نام خود یا دیگری چاپ و پخش و نشر کند به حبس تادیبی از سه ماه تا یک سال محکوم خواهد شد.

ماده ۲۷: شاکی خصوصی می تواند از دادگاه صادر کننده حکم نهایی در خواست کند که مفاد حکم در یکی از روزنامه ها به انتخاب و هزینه ی وی آگهی شود.

قوانین فوق به چه معنا است

همانطور که مشاهده می کنید کپی و سرقت ادبی فقط به معنای عرضه کتاب به دیگران نیست. بلکه تغییر آن، تحریف آن، بازنویسی آن نیز جرم محسوب می شود.

حتی اگر بخشی یا قسمتی از اثر کپی شود همچنان قوانین از آن حمایت می کنند.

سرقت ادبی همچنین به معنای کپی اصطلاحات ابداع شده است. وقتی فردی اصطلاح یا عنوانی را ثبت می کند که قبلا در هیچ کتاب یا سایت دیگری منتشر نشده است و کاملا منحصر به مولف است سرقت ادبی صورت می گیرد.

در نتیجه شاکی می تواند حتی نام و حکم او را در روزنامه ها منتشر کند که می تواند باعث بی اعتبار شدن این افرادشود. این موضوع غیر از مجازات ها، خسارات هاو زندان است.

نوین بینش در حال حاظر مواردی از این قبیل را شناسایی کرده است و از طریق مراجع قانونی در حال پیگیری است.

اما همچنان بهتر است به جای اینکه هم وقت مولف گرفته نشود و هم شکایتی صورت نگیرد از این موضوع پیشگیری کنیم.

اگر شما یکی از این سارقانه ادبی باشید ممکن است پیش خود بگویید قانون و قوانین ایران نمی توانند چنین مواردی را پیگیری کند و در نتیجه مصون خواهم ماند.

شاید حق با شما باشد، شاید هم با هزینه های بیشتر بتوان این قانون رو پیگیری کرد. به هر حال فکر نمی کنم دزدی از یک اثر ارزش چنین ریسکی را داشته باشد.

در عوض می توانیم با تکیه بر دانش و استعداد، روی نوشتن و تالیف کتاب هایی که منحصرا متعلق به ما است و از دانش خودمان نشات گرفته تمرکز کنیم.

چرا وقتی می توانیم از خود اثری را تولید کنیم به دنبال کپی کارهای دیگران باشیم؟

مدرک ثبت کتاب بازگشت به عشق و ازدواج در وزارت ارشاد

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

نوین بینش یک وبسایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین مرجع در مورد بازگشت به عشق و ازدواج در بین سایت های فارسی زبان می باشد. کتاب بازگشت به عشق و ازدواج نوشته شاهین زند با تضمین بازگشت وجه برای اولین بار در نوین بینش منتشر شده است. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در پیج اینستاگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینشصفحه اینستاگرام شاهین زند

قصد کپی ندارم و می خواهم بیشتر با مقالات علمی و روانشناسی آشنا شوم:

چرا بعضی افراد از نظر ما جذاب هستند

برخورد با بی توجهی دیگران

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

دعای بازگشت معشوق در سه روز

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *