چگونه در چت دلبری کنیم

۹ قانون در دلبری با موبایل از راه دور

در عصر دیجیتالی امروز، جذب عشق با موبایل به یکی از روش‌های محبوب برای برقراری ارتباط و جلب توجه تبدیل شده است. کلمات دلبری در جت یا کملات دلبری، که از طریق پیام‌های متنی، تصاویر، ویدیوها و حتی استیکرهای خلاقانه در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها صورت می‌گیرد، فرصت‌های جدیدی برای ابراز احساسات و جذب دیگران فراهم می‌آورد.

با استفاده از تکنیک های استفاده از کلمات عاشقانه در چت، یاد خواهیم گرفت چگونه در چت دلبری کنیم چه برای پسرها و چه دخترها. وقتی بدانیم با چه کلماتی دلبری کنیم می توانیم با زبانی نو و متفاوت، دل‌ها را تسخیر کنند و پیوندهای عاطفی قوی‌تری برقرار سازیم.

نمونه چت عاشقانه از ارسال گیف‌های متحرک که لبخند بر لب می‌آورد شروع می شود تا نوشتن داستان‌های کوتاه عاشقانه که قلب‌ها را به لرزه درمی‌آورد. آگاهی از اینکه چگونه دلبری کنیم در چت یا بدانیم پشت تلفن به عشق خود چه بگویم، هنری است که در آن خلاقیت و صمیمیت دست به دست هم می‌دهند تا لحظاتی خاص و به یادماندنی خلق کنند.

فرق نمی کند برای آغاز یک رابطه یا حفظ رابطه یا بازگرداندن رابطه به دنبال ایجاد صمیمیت و علاقه بیشتر در ارتباط خود باشید در هر صورت این ۹ قانون به ما می آموزد چگونه با پیامک دلبری کنیم و پیام های جذب کننده ارسال کنیم.

پس اگر به دنبال نکاتی هستید که به شما کمک کند فردی را از راه دور مثلا در شبکات اجتماعی از طریق پیامک عاشق خود کنید این مقاله را حتما مطالعه کنید.

دلبری با موبایل از راه دور

توسعه تکنولوژی حتی بر روابط عاشقی نیز تاثیر گذاشته است تا جایی که دلبری با موبایل از راه دور یکی از شایع ترین و رایج ترین روش ها برای علاقه مند کردن و ارسال پیام های جذب کننده است. به همین دلیل در این مطلب می خواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم که چگونه با پیامک دلبری کنیم( نگاه کنید به عاشق شدن در دنیای مجازی).

اولین نکته ای که هنگام دلبری با موبایل از راه دور باید به یاد داشته باشیم این است که دقت کنیم وقتی به عشق خود مسیج یا پیامی ارسال می کنیم نباید چیزی بگوییم که شما را ناامید یا نیازمند نشان دهد.

همچنین باید به یاد داشته باشیم بهترین استراتژی در ارسال پیام های جذب کننده این است که بدانیم چگونه خلاقیت در رابطه عاشقانه از راه دور داشته باشید و بامزه چت کنیم و در عین حال خیلی پرمدعا و سلطه جو به نظر نیایید.

هرچند دلبری با موبایل از راه دور می تواند به شما در دلتنگ کردن دیگران کمک کند اما اگر به دنبال نمونه های بیشتری هستید می توانید نگاهی کنید به جملاتی که مردان را دلتنگ می کند.

در ادامه به ۹ قانون دلبری با موبایل از راه دور اشاره می کنیم که می توانند به ما بیاموزند چگونه در چت جذاب باشیم و حتی بامزه جت کنیم:

۹ قانون دلبری با موبایل از راه دور

۱٫ یک سوال خوب بپرسید: برای دلبری با موبایل از راه دور با یک پرسش ارسال پیام خود را شروع کنید، این یک روش عالی برای نشان دادن علاقه به عشق تان است و همچنین کاری می کنید که پاسخ دادن برای وی آسان شود ( نگاه کنید به ۲۴ روش ساده برای دیوانه کردان پسران). با اینکار می توانید از تمایل وی برای ارسال متقابل پیام مطمئن شوید. در ادامه به شما توضیح می دهیم با یک پرسش خوب چگونه با پیامک دلبری کنیم:

  • یک سوال مشخص و دقیق در مورد خودش بپرسید. با اینکار نشان می دهید به چیزی که واقعا هست علاقه مند هستید.
  • از وی سوالاتی بپرسید که به سادگی بتواند پاسخ دهد. در مورد مفهوم زندگی سوال نکنید یا مثلا امتحان ریاضی چطور بود.
  • مستقیم باشید.مردم پرسش های صریح و واضح را دوست دارند نه پیام هایی که فهمشان سخت است.
  • جوابِ پرسش شما نباید در یک کلمه خلاصه شود. اگر پرسشی کنید که جواب آن در یک یا دو کلمه باشد، ادامه دادن آن مکالمه دشوار خواهد شد. به جای اینکه بپرسید ” دیشب کی به خانه رسیدی” بپرسید ” دیشب چطور گذشت؟”

۲٫ ابتکار داشته باشید: اگر پیام های جذب کننده ای که ارسال می کنید، دیگران ارسال نکنند یا به عبارت دیگر خاص باشند، بهتر می توانید در دلبری با موبایل از راه دور موفق باشید.  پس به جای اینکه فقط سلام کنید، یک سوال جالب نیز بپرسید و سعی کنید چیزی بگویید که باعث شود وی بخواهد پاسخ شما را بدهد و مکالمه ادامه پیدا کند.

  • مهم است بدانیم چگونه با مزه جت کنیم و طرف مقابل را بخندانیم. اگر سعی کنید باهوش باشید و باعث شادی وی شوید، فرد مقابل شما نیز همین تلاش را برای خنداندن شما می کند.
  • یک نگاه کنایه آمیز و شوخ داشته باشید. این یک روش عالی دیگر برای شروع است.

۳٫ عاشقانه برخورد کنید: اگر در مرحله ای هستید که می خواهید احساسات خود را بیان کنید، باید سعی کنید همزمان بامزه و شوخ طبع نیز باشید و خیلی افراط نکنید. عاشقانه رفتار کردن باعث می شود عشق تان از صحبت با شما هیجان زده شود، و تحت تاثیر جسارت و بی باکی شما قرار بگیرد. در اینجا توضیح می دهم هنگام ارسال پیام های جذب کننده، چگونه با پیامک دلبری کنیم.(همچنین نگاه کنید به ایجاد وابستگی عاطفی در دیگران)

  • طعنه آمیز رفتار کنید. از طعنه زدن و اینکه کمی به شما طعنه زده شود ترسی نداشته باشید.
  • اگر در مرحله ی مناسبی در رابطه ی خود هستید، در مورد لباس هایی که برای ملاقات بعدی تان خریده اید صحبت کنید؛ اینکار باعث می شود برای دیدن شما هیجان زده تر شود.
  • شکلک های خنده و چشمک ارسال کنید. استیکر های بامزه که نشان دهنده ی علاقه ی بیشتر شما به مکالمه است – اما افراط نکنید.
  • از کلمات جذاب، شیک و مناسب برای حرف زدن استفاده کنید و در صورتی که زمان مناسب ایجاد شد از جملات عاشقانه نیز استفاده کنید. البته به یا داشته باشید جملات عاشقانه برای جذب صرفا به تنهایی کافی نیست بلکه لحن، آهنگ و آوای شما نیز موثر است.

۴٫ جالب باشید. اگر می خواهید بدانید چگونه با مسیج یا اس ام اس دلبری کنید تا  فردی که قصد دارید عاشق خود کنید، برایتان شخصی جالب باقی بماند، شما نیز باید برای وی جالب باشید. یکی از مهمترین قوانی برای دلبری با موبایل از راه دور این است که نشان دهید شخصی با مهارت هستید با انواع متنوعی از علایق، سرگرمی ها و دوستان و همیشه به دنبال تجربه ی چیز های جدید هستید. اجازه دهید تصور کند شما زندگی شلوغی دارید احساس کند خیلی خوش شانس است که اکنون فرصتی پیدا کرده اید که به وی پیام دهید. اگر احساس کند همیشه بیکار هستید و منتظر شرایط مناسب برای ارسال پیام، به سرعت علاقه ی خود را نسبت به شما از دست خواهد داد.

  • نشان دهید زندگی خود را دارید. اجازه دهید بداند با دوستانتان برای گردش به بیرون می روید، به کلاس کاراته می روید، یا یک فیلم جدید نگاه می کنید. باید بداند زندگی شما فقط خلاصه به ارسال پیام های جذب کننده به وی نمی شود که در نتیجه بخواهد سهم بیشتری از وقت شما را بدست آورد. مردم دوست دارند برای رسیدن به چیزی تلاش کنند نه خیلی ساده بدست اورند.
  • یک علاقه ی مشترک پیدا کنید. درست است که در ارسال اس ام اس یا مکالمه های پیامی در شبکات اجتماعی همچون تگلرام یا لاین نمی توانید یک مکالمه ی عمیق و کامل داشته باشید، اما اگر متوجه شود هر دو به یک آهنگ علاقه دارید یا یک برنامه ی تلویزیونی را مشاهده می کنید، به صحبت کردن با شما بیشتر علاقه مند خواهند شد.

۵٫ بدانید کی مکالمه را تمام می کنید: قانون ۵ در مورد دلبری با موبایل از راه دور این است که بدانید بسیار مهم است هر بار مکالمه را در زمان مناسبی پایان دهید در نتیجه طرف مقابل تان به شما علاقه مند باقی خواهد ماند. اگر همیشه او باشد که مکالمه را تمام می کند، علاقه ی شخص مقابل تان را از دست می دهید. اگر همیشه سعی کنید مکالمه را طولانی تر کنید به خصوص وقتی مشغول کاری است یا وقتی چیزی برای گفتن باقی نمانده است تا جایی که خودش مکالمه را قطع کند، باعث می شوید در آینده نیز تمایل چندانی به ارتباط با شما نداشته باشد. نکات زیر را به یاد داشته باشید تا بدانید دقیقا چه زمانی باید دست از مکالمه بردارید:

  • وقتی در تلاش هستید که موضوعی برای صحبت کردن پیدا کنید.
  • اگر در جواب از شما سوالی نمی پرسد، پس احتمالا فقط برای حفظ ادب پاسخ شما را می دهد.
  • وقتی پاسخ های وی خلاصه به “بله”، “خیر”، “باشه” یا “اوکی” می شود؛ در این شرایط طرف مقابل تان علاقه ای به ادامه ی مکالمه ندارد.
  • اگر او همیشه مکالمه را تمام می کند، سعی کنید این رویه را تغییر دهید. به عبارت دیگر این شما باشید که کار دارید و باید بروید حداقل نصف زمان های ممکن.

۶٫ موضوعی را مطرح کنید که به آن فکر کند: اگر می خواهید بدانید چگونه با پیامک دلبری کنید و پیام های جذب کننده ارسال کنید پس به یاد داشته باشید نباید فقط مکالمه را باگفتن جملاتی مثل “فعلا” یا ” تا بعد” تمام کنید. در عوض باید پایان مکالمه را باز نگاه دارید تا شروع یک مکالمه ی جدید برای تان امکان پذیر باشد. می توانید به او بگویید که قصد دیدارش را دارید یا اجازه دهید بداند در حال انجام کاری جالب هستید تا وی بتواند بعداً در مورد آن از شما بپرسد ( نگاه کنید به چگونه فکر دیگران را مشغول کنیم). در ادامه توضیح می دهم چگونه در پایان چت ها و ارسال پیامک های خود فکر دیگران را مشغول کنید و در نتیجه بتوانید دیگران را از راه در عاشق خود کنید:

  • اگر قبلا شروع کردید به قرار گذاشتن، اشکالی ندارد که به وی بگویید دوست دارید باز هم او را ببینید.
  • اگر از قبل برای ملاقات قرار گذاشته اید، در مورد لباس های جدیدی که می خواهید بپوشید صحبت کنید و بگویید نمی توانید برای نشان دادن لباس های جدیدتان صبر کنید. اجازه دهید ذهنش درگیر یک تصویر ناشناخته شود که سعی کند لباس های جدیدتان را پیش بینی کند.
  • پایان مکالمه را باز بگذارید تا بعد بتواند بیشتر در موردش از شما بپرسد.  اشاره کنید معمولا با دوستانتان بیرون می روید و دوست دارید اگر شد کمی وقت با او نیز سپری کنید. در این صورت اگر فرد مورد علاقه ی شما نیز بخواهد با شما بیرون بیاید و خیلی خجالتی نباشد، حتما از شما درخواست خواهد کرد.

۷٫ به نظر ناامید و نیازمند نباشید: قانون ۷ در مورد اینکه چگونه با پیامک دلبری کنیم این است که بدانیم آخرین کسی که فردی به دنبالش می باشد کسی است که نیازمند و ناامید باشد. اگر همیشه سعی کنید در ارسال اس ام اس و مسیج های جذب کننده افراط نشان دهید و در مورد دیر پاسخ دادن یا همیشه پاسخ ندادن های مسیج های معترض شوید، وی به این نتیجه می رسد که شخصیت شما به صورت کلی شخصیتی نیازمند است. هنگام دلبری با موبایل از راه دور باید پیام های تان بامزه و شاد باشد و نباید این احساس را انتقال دهد که شما از او چیزی می خواهید ( مثل نیاز به محبت که کمبودش را دارید). خلاق توقعات و انتظارات سخن گفتن یکی از روش هایی است که به ما می آموزد چگونه در چت بامزه باشیم. در ادامه بیشتر به کارهایی که نباید هنگام ارسال اس ام اس یا چت در شبکات اجتماعی انجام دهید اشاره می کنم:

  • هرگز نگویید ” آیا پیامم به دستت رسید”. غیر از اینکه تلفنش دزدیده شده باشد، بله پیامتان به دستش رسیده است و احتمالا حس پاسخ دادن نداشته است. شرایط را از این که هست ناخوشایندتر نکنید.
  • می توانید در مورد آخر هفته اش از وی سوال بپرسید اما در مورد فردی که با وی بوده است یا فرت بامزه ای که روز گذشته در دانشگاه ملاقات کرده است نپرسید. این کار فقط باعث می شود به نظر حسود و کمی غیر عادی بشوید.
  • اگر پاسخ پیامتان را نداد علامت سوال ارسال نکنید. این کار باعث می شود به نظر وابسته و ناامید برسید؛ گویی از شنیدن صدای وی ناامید شده اید ( نگاه کنید به چرا وابسته می شویم).

۸٫ خیلی مشتاق نباشید. قانون ۸ در مورد دلبری با موبایل از راه دور این است که پیام های جذب کننده تان نباید باعث شود عشق تان احساس کند نسبت به وی وسواس فکری دارید و همیشه در حال فکر کردن به او هستید. همچنین نباید نشان دهید که حاظرید دست از زندگی خود بکشید فقط برای اینکه پاسخ او را بدهید. پس اگر می خواهیم بفهمیم چگونه با پیامک دلبری کنیم باید به نکات زیر توجه کنیم:

  • اگر بعد از ۵ دقیقه پاسخ نداد نگویید ” هستی؟”
  • پشت سر هم دو یا سه مسیج ارسال نکنید. صبر کنید تا اول پاسخ مسیج قبل به دستتان برسد.
  • خیلی سریع پاسخ ندهید. نباید اینگونه به نظر برسد که شما منتظر نشستید تا ایشان پیام دهند و جوابش را بدهید. وقتی شخص مورد نظرتان پس از چهار ساعت پاسخ شما را می دهد، شما ۶ ساعت بعد پاسخش را بدهید – حتی ۷ ساعت.
  • وقتی متوجه شدید می خواهد مکالمه را خاتمه دهد، سعی نکنید مکالمه را ادامه دهید. مثلا وقتی با کلمات کوتاه پاسخ می دهد یا به سختی جواب شما را می دهد، مکالمه را پایان دهید.
  • خیلی احساسات نشان ندهید. یک شکلک چشم یا خنده کافی است که متوجه ی علاقه ی شما شود، اما یک میلیون استیکر و شکلک خنده او را وحشت زده می کند.
  • وقتی در حال خوشگذارنی هستید پیام ندهید. اگر با خانواده به مهمانی رفته اید، نباید هر چند لحظه به او پیام بدهید که متوجه شود فکرتان مشغول اوست. کاری نکنید که تصور کند نمی دانید چگونه خوش باشید و از وقتتان لذت ببرید چون تمام وقت به گوشی تان چسبیده اید.

۹٫ خودتان را خجالت زده نکنید: قالنون آخر در مورد دلبری با موبایل از راه دور این است که هنگام ارسال پیام های جذب کننده خود را خجالت زده کنید. وقتی با ارسال متن خود را دستپاچه و خجالت زنده کنید، ممکن است شروع کردن یک مکالمه ی دیگر سخت شود و حتی ایجاد یک رابطه نیز با طرف مقابلتان مشکل شود. در این جا به نکاتی اشاره می کنیم که هنگام ارسال اس ام اس، یا پیام عاشقانه باید از آن دوری کنید:

  • نشان ندهید که واقعا چه احساسی در موردش دارید. به صورت کلی، پیام دادن یک تفریح است و می توانید رابطه ی تان را با آن محکم تر کنید. مکانی نیست که قلب تان را در آن سرازیر کنید. چنین کارهایی را وقتی زمان مناسبش فرارسید باید به صورت حضوری انجام دهید. ابراز علاقه از طریق ارسال پیام به خصوص دراوایل رابطه و برای اولین بار خیلی کار جالبی نیست. با اینکار باعث می شوید به نظر ناامید، ضعیف و بی اعتماد به نفس باشید؛ گویی از برقرار کردن یک مکالمه ی جدی واهمه دارید ( نگاه کنید به چگونه با اعتماد به نفس باشیم).
  • عکس های غیر اخلاقی ارسال نکنید. به خصوص اگر شخص مورد نظرتان را به خوبی نمی شناسید. این کار بسیار احمقانه ست چون ممکن است بعد ها بر علیه خودتان از آن ها استفاده کند و حتی اگر شخص مورد نظر همسرتان است باز هم چنین کاری بی دلیل و نامناسب است.

چگونه با پیامک دلبری کنیم

اکنون که با ۹ قانون دلبری با موبایل از راه دور آشنا شده ایم وقت آن است که نکات مهم در مورد اینکه چگونه با مسیج و ارسال اس ام اس یا پیام دلبری کنیم نیز بیاموزیم. پس همیشه هنگام دلبری با موبایل از راه دور یا ارسال پیام های جذب کننده به موارد زیر توجه کنید.

 • اگر شما دختر هستید از اینکه اول اس ام اس یا پیام دهید نترسید، پسر مورد علاقه ی تان ممکن است خجالتی باشد، خیلی خوب است اگر یک دختر با اعتماد به نفس باشد و اول پیام دهد. اما همیشه و همه وقت این کارو نکنید.
 • به او نگویید چه کسی را دوست داری. این کار برای هر فرد بسیار آزار دهنده است. همه ی چیزی که او می خواهد یک مکالمه ی عادی است. البته اگر وی چنین سوالی پرسید شما هم می توانید در جواب این سوال را از وی بپرسید.
 • اگر همان موقع پیام شما را پاسخ نداد، بلافاصله نتیجه نگیرید که از عمد چنین کاری کرده است. ممکن است سرش گرم کار دیگری باشد یا تلفنش خاموش باشد. از این بابت اعصاب تان رو خورد نکنید ( نگاه کنید به راهنمایی نهایی برای آرامش اعصاب). پشت سر هم مدام پیام ارسال نکنید و اول صبر کنید تا فرد مورد نظرتان پاسخ پیامک شما را بدهد!
 • خجالتی نباشید، اگر از شما پرسید چه کاری انجام می دهی؟، فقط نگویید ” هیچی”. باید بگویید، ” می خواهم به …. برم” یا ” در حال پیام دادن به شما هستم” یا ” تلویزیون تماشا می کنم” یا ” در حال مطالعه هستم”.
 • همیشه در فیلم ها می بینیم که مردها از خانم ها درخواست می کنند. اما اگر در شرایطی هستید که ایجاب می کند این کار را انجام دهید، دستپاچه نشوید؛ چنین عملکردی بسیار تاثیر گذار نیز است.
 • اگر چند روز طول کشید که پاسخ شما را بدهد، شما نیز وقتی می خواهید پاسخش را بدهید به همین مقدار صبر کنید حتی بیشتر. اگر واقعا علاقه مند نباشد، حداقل با این کار شما دست بالا را در کنترل مکالمه دارید.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

سایت  نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هرگونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب شانس شما را برای عاشق کردن هر شخصی به شکل قابل توجهی افزایش می دهد و یا هزینه ی پرداختی را به شما باز می گرداند. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

دلتنگ کردن به صورت غیر مستقیم در بازگشت عشق

جذب افراد با ذهن

خواسته های مردان در دوران نامزدی

چرا باید مردان یا زنان را به چالش بکشیم

۵ مرحله ی ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

ترمیم روابط عاشقانه

چرا نمی توانم عاشق شوم