۳ روش منحصر به فرد برای جذب دیگران

جذابیت چگونه رخ می دهد؟

چه چیزی باعث می شود فردی جذاب و جالب باشد؟

چرا بعضی افراد بعضی دیگر را افرادی ناخوشایند می پندارند؟

و آیا فردی که جذاب نیست می تواند جذاب شود؟

قبل از اینکه پاسخ این سوالات را پیدا کنید اول باید نسبت به  فرآیند جذابیت آگاه شوید. هر شخصی یک فهرست در ذهن خود دارد که معمولا از آن آگاه نیست. این فهرست شامل مواردی می شود که مشخص می کنند چه افردی جذاب و چه افرادی جذاب نیستند؛ این موارد را معیارهای ضمیر ناخودآگاه می نامیم.

به دلیل این که این فهرست در ذهن ناخودآگاه انسان قرار دارد، مردم از این موارد آگاه نیستید. تا کنون پیش نیامده است فردی را جذاب تصور کنید بدون اینکه بدانید دلیلش چیست؟

به یاد دارم روزی خانمی گفت ” آن مرد هیچ ویژگی جذابی در چهره اش ندارد اما به صورت کلی بسیار جذاب است”. دلیل گیج شدن این خانم این بود که  نمی دانست درواقع مرد مورد نظرش مطابق با بسیاری از شرایط لیست شده در ضمیر ناخودآگاهش یا همان الگوی ی عشقش می باشد

چرا بعضی افراد به شما جذب نمی شوند

وقتی فردی نتواند خود را با بیشتر موارد لازم در الگوی عشق طرف مقابلش  مطابقت بدهد، علاقه ی طرف مقابل نسبت به او از دست می رود. در واقع اگر فردی به صورت ناخودآگاه ۱۰ معیار در الگوی عشق خود داشته باشد و آن معیار ها را در شما یافت نکند، برای او جذابیتی نخواهید داشت.

اما نکاتی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

انسان ها زود قضاوت می کنند: مردم سریع دیگران رو قضاوت می کنند و در بسیاری موارد نتیجه گیری غلطی که در مورد شما بدست می آید ممکن است بعداً تغییر کند. به عبارت دیگر ممکن است به نظر دیگران جذاب و جالب نباشید فقط به این دلیل که طرف مقابل قضاوت اشتباهی در مورد شما داشته است نه اینکه واقعا فرد جذاب و جالبی نیستید.

قضاوت افراد بر اساس چهره ی آنان: بسیاری از افراد دیگران را بر اساس ظاهرشان قضاوت می کنند اما نکته ی قابل توجهی در این جا وجود دارد؛ نظرات دیگران در مورد ظاهر، بر اساس ضمیر ناخودآگاه صورت می گیرد. به عبارت دیگر ضمیر ناخودآگاه داده های بسیاری را از ظاهر جسمانی دیگران بدست می آورد و سپس از این داده برای قضاوت در مورد جذابیت آنان استفاده می کند. اکنون خبر خوب این است که شما همچنان می توانید با انتقال سیگنال های مناسب این داده ها را در ذهن طرف مقابل خود تصحیح کنید ( نگاه کنید به :نقش زیبایی در ازدواج)

هدق قرار دادن الگوی عشق به صورت غلط: هر شخصی معیارهای بسیاری در الگوی عشق خود دارد اما معمولا تعداد معدودی از این معیارها است که باید برای جالب تلقی شدن تایید شود. با انجام کمی تحقیق می توانید این معیارها و موارد را در الگوی عشق دیگران تشخیص دهید و سپس با نشان دادن غیر مستقیم آن معیارها قادر هستید آن شخص را به خود جذب کرده و فردی جذاب تلقی شوید ( نگاه کنید به: الگوی عشق چیست)

چگونه می توان این کار را انجام داد؟

اجازه دهید با یک مثلا توضیح دهم: مردی وجود داشت که زنی را عاشق خود ساخت؛ زنی که به هیچ وجه به او علاقه نداشت، ظاهرش برای او جذاب نبود ، قدش  از او کوتاه تر به نظر می رسید و وضعیت مالی ضعیفی داشت.

این مرد به آرامی و با دقت فراوان توانست از مهم ترین معیارهای موجود در الگوی عشق زن  اطلاع پیدا کرده و سیگنال های صحیح را برای ضمیر ناخودآگاه او ارسال کند. کمی بعد نیز با هم ازدواج کردند.

پس می توانید کسی را که به شما علاقه مند نیست به خود جذب کنید، ولی باید به خوبی تحقیق کرده و تلاش کنید.

 

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. اطلاعاتی که به زبانی ساده و روان نوشته شده است. سایت نوی بینش بزرگترین منبع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟ توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب شانس شما را برای عاشق کردن هر شخصی به شکل قابل توجهی افزایش می دهد. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)

مثال برای عاشق کردن دیگران

می خواهم بدانم چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم؟

چگونه کسی را که دوست داریم جذب کنیم

چگونه یک مرد را جذب کنیم ( روانشناسی جذب در مردان)

روانشناسی جذب زنان، جذابیت برای زنان چگونه است

چگونه دیگران را به خود جذب کنیم

چگونه دیگران را بخندانیم