احتمال بازگشت مردان به رابطه – چه مردانی به رابطه بر می گردند

گاهی اوقات خانم ها با مردی وارد رابطه می شوند که قول همه چیز به آنها می دهد اما ناگهان عقب می کشد.

سپس به این فکر می افتند که آیا برگرداندن مرد به رابطه امکان پذیر است؟

آیا می شود برای برگرداندن او و متعهد کردنش روی قول و قرارها کاری کرد؟

آیا می توان در بازگشت هر مردی به رابطه موفق شد؟

چه مردانی به رابطه بر می گردند و آیا اصلا برگرداندن مرد به رابطه ارزشش را دارد؟

نشانه های بازگشت مرد به رابطه چیست؟

این ها پرسش هایی است که هر دختری ممکن است روزی با آن ها مواجه شود. به همین دلیل تصمیم گرفتم این مقاله را در مورد احتمال بازگشت مردان به رابطه و نشانه های بازگشت مردان اختصاص دهم. اگر شما هم به دنبال پاسخ این پرسش ها هستید پس با من همراه باشید.

چه مردانی به رابطه بر می گردند

مهمترین پرسشی که در مورد احتمال بازگشت مردان به رابطه مطرح می شود این است که احتمال بازگشت در کدام دسته از مردان بیشتر است و نشانه های بازگشت مرد به رابطه چیست.

هیچ پاسخ دقیقی برای این پرسش وجود ندارد. به عبارت دیگر همیشه احتمال بازگشت مردان به رابطه وجود دارد.

اما…

اصلا مهم نیست مرد مورد علاقه شما به رابطه بازگردد یا خیر…

مهم این است که هدف شما از این رابطه چیست و در ادامه چه پیش می آید!!!

مهارت های بازگرداندن مرد یا زن به رابطه آنقدر زیاد است که در نهایت به شما کمک خواهد کرد به نتیجه دلخواه برسید اما چیزی که بیشتر از آن اهمیت دارد مهارت شما در رسیدن به ازدواج و حفظ رابطه است (نگاه کنید به چگونه مردان را به ازدواج متقاعد کنیم).

احتمال بازگشت مردان به رابطه گاهی آنچنان زیاد است که مرد بدون هیچ اقدامی از سوی شما بر می گردد. پس مشکل بازگشت نیست، مشکل اصلی چرخه بازگشت و جدایی است.

تکرار مداوم شکست های عشقی در زندگی خبر از چرخه خطرناک بازگشت و جدایی می دهد حتی اگر با افراد مختلف باشد. پس باید هر چه زودتر با افزایش دانش خود در مورد شکست عشقی جلوی آن را بگیرید.

به هر حال اگر قصد شما برگرداندن مردی به رابطه است باید بدانید برگرداندن هر مردی ارزشش را ندارد. منظورم این نیست که بعضی با ارزش هستند و بعضی بی ارزش. منظورم این است که بازگشت بعضی مردان با ارزش است و بعضی دیگر غیر ضروری.

مردانی که ارزش بازگرداندن آن ها بسیاری زیاد است جزء افرادی هستند که احتمال بازگرداندن آنان نیز زیاد است. در واقع ارزش بازگرداندن خود نشانه های بازگشت مرد به رابطه است. در ادامه بیشتر در مورد احتمال و ارزش بازگشت مردان صحبت خواهیم کرد. (برای اطلاعات بیشتر در مورد احتمال بازگشت به رابطه نگاه کنید به تست احتمال بازگشت به رابطه)

ارزش و احتمال بازگشت مردان به رابطه

کاملا بدیهی است که شروع مجدد یک رابطه با مردی جدید (به خصوص اگر هدف ازدواج داشته باشید) بسیار ساده تر است از بازگرداندن مردان به رابطه.

اما احتمال بازگشت مردان به رابطه اگر مردی که قصد بازگرداندن او را دارید از دسته افراد زیر می باشد بسیار زیاد است. در واقع اگر مرد مورد علاقه شما از این دست از افراد است پس هم بازگرداندن وی ارزشش را دارد و هم احتمال آن زیاد است.

مردانی که باید برای بازگرداندن آنها تلاش کرد

در ادامه به مردانی اشاره می کنیم که بیشتر از هر گزینه دیگری ارزش بازگرداندن را دارند و احتمال بازگشت آنان نیز بیشتر است.

  • مردانی که همسر شما هستند و قبلا با آنها ازدواج کرده اید.
  • مردانی که طلاق گرفته اند و پدر فرزندان شما هستند.
  • مردانی که حداقل قبلا متعهد به ازدواج بوده اند.
  • مردانی که نامزد یا خواستگار شما شده بودند.
  • مردانی که رابطه خود را با شما جدی کرده بودند. (نگاه کنید به چگونه یک رابطه جدی را تشخیص دهیم).

البته گذر از این مردان و شروع مجدد نیز یک انتخاب است اما باید بدانید چنین مردانی ارزش تلاش را دارند. مردانی که تا این مرحله با شما پیش رفته باشند را نباید به سادگی از دست داد.

مردانی که برگرداندن آنها ضرورت ندارد

اگر چه احتمال بازگشت مردان به رابطه همیشه وجود دارد و می توان حتی آن رابطه را به ازدواج ختم کرد اما باید دقت کنید برگرداندن هر مردی ضرورت ندارد. در ادامه به مردانی اشاره می کنیم که بازگشت آنها برای شما چندان ضروری نیست و گزینه های مناسب تر از آنها نیز برای انتخاب همسر وجود دارد.

  • مردانی که همه ارتباط شما با او از راه دور بوده است.
  • مردانی که تمایلی به خواستگاری از شما نشان نداده اند.
  • مردانی که برای ادامه رابطه تقاضای رابطه جنسی می کنند.
  • مردانی که ازدواج کرده و متاهل هستند.

درست است که برای بازگرداندن این دسته از مردان نیز راهکار وجود دارد اما به یاد داشته باشید شروع یک رابطه با هدف آشنایی و ازدواج بسیاری ساده تر از انتخاب این مردان است.

شاید گذر از مردی که زمانی عاشقش بودید سخت باشد اما مطمئن باشید با آشنایی بیشتر در مورد شکست عشقی می توانید به سادگی از این مرحله عبور کنید.

سپس می توانید با خیال راحت مرد مناسب خود را انتخاب کنید و از تکنیک های جذب مردان برای رسیدن به او و ازدواج استفاده کنید.

ارسال سیگنال بازگشت به عشق و ازدواج

خب حال که متوجه شده اید احتمال بازگشت مردان در چه شرایطی بیشتر است و چه مردانی ارزش بازگرداندن دارند وقت آن است در مورد راهکارها صحبت کنیم.

البته برگرداندن یک مرد به رابطه در موقعیت های مختلف استراتژی های مختلف دارد.

برای مثال اگر شما در آغاز آشنایی ارتباط خود را تمام کرده اید باید کارهایی انجام دهید که متفاوت با وقتی ازدواج کرده اید، می باشد.

اگر می توانید مرد مورد علاقه خود را در فضایی مشترک مثل محیط کار یا دانشگاه ببینید استراتژی های متفاوتی باید انجام دهید با زمانی که فقط از طریق شبکات اجتماعی دسترسی به وی وجود دارد.

اگر مردی که قصد بازگرداندن او را دارید قبلا به شما پیشنهاد ازدواج داده باشد پس باید با تکنیک متقاعد کردن مرحله ای پیش بروید و اگر هرگز پیشنهادی به شما نداده باید از تکنیک سیگنال های ترکیبی استفاده کنید.

اگر مردی از شما خواسته باشد ارتباط تان را برای همیشه و مداوم قطع کنید باید پیام هایی ارسال کنید متفاوت با وقتی مردی می گوید فعلا ارتباط قطع باشد.

فقط موقعیت شما در رابطه نیست. بلکه تیپ شخصیت شما و طرف مقابل نیز از متغیرهای مهم در بررسی احتمال بازگشت مردان به رابطه و حتی ایجاد دلتنگی در مردان بعد از جدایی است.

سخن آخر

من در کتابم به نام بازگشت به عشق و ازدواج همه مراحل بازگشت مردان را همراه با موقعیت های مختلف، تیپ های شخصیتی، طرز ارسال پیام، تکنیک های ارتباطی، تکنیک های از راه دور و غیره توضیح داده ام.

البته در موقعیت های حساسی مثل بازگرداندن و بهبود یک رابطه که فرصت های محدودی برای درست کردن زندگی خود دارید، کتاب به تنهایی نمی تواند راهگشا باشد به همین دلیل کتاب های نوین بینش به همراه پشتیبانی آنلاین زیر نظر دکتر روانشناس ارائه می شود.

برای راهنمایی رایگان از طرف تیم نوین بینش می توانید به شماره 09306135008 در واتساپ یا تلگرام پیام ارسال کنید و موقعیت خود را شرح دهید تا کارشناسان ما به شما بگویند آیا احتمال بازگشت چنین مردی به رابطه وجود دارد یا خیر و همچنین آیا وی ارزش بازگرداندن دارد یا نه.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین مرجع در مورد بازگشت به عشق و ازدواج در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به دسته بازگشت به عشق و ازدواج مراجعه کنید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

می خواهم بیشتر بدانم:

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

جذب پسر مورد علاقه به ازدواج

آشتی بعد از جدایی

ازدواج سفید یا آزادی سیاه

تجربیات من در برگرداندن معشوق

ترس از ازدواج در مردان و زنان

چرا باید مردان یا زنان را به چالش بکشیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *