راههای تسخیر قلب دیگران

راههای تسخیر قلب دیگران

تسخیر قلب معشوق

وبسایت نوین بینش منبعی سرشار از اطلاعات علمی و کاربردی درباره ی روانشناسی عشق بوده تمرکز مقالات همواره بر آموزش تبدیل عشق یک طرفه به دو طرفه – آشنایی و ازدواج می باشد. در این مقاله قصد دارم روش های دیگری برای تسخیر قلب پسران و دختران در اختیار شما قرار دهم.

برای نفوذ در دل دیگران باید با شیوه ها و جملات تاثیرگذار بر آن ها آشنایی کامل داشته و مهارت تسخیر قلب افراد در خود تقویت کنید.

چرا قلبتان برای یک شخص خاص تندتر می تپد؟

معمولا در زندگی رویداد ها و موقعیت های خاصی باعث می شود افکار شما به دختر یا پسر خاصی مشغول شده و آرزوی بودن با او را در سر پرورش دهید. در واقع اینطور نیست که یک روز صبح از خواب بیدار شوید و احساس کنید عاشق شده اید. موارد زیر مواردی بر اساس روانشناسی عشق هستند که به شما نشان می دهند چرا قلبتان برای یک شخص خاص می تپد و درنتیجه برای تسخیر فلب دختر یا پسر مورد علاقه تان شما را یاری خواهند کرد:

  • موفق و ممتاز اما در عین حال متواضع باشید: فرض کنید با فردی بسیار مشهور، موفق و پر طرفدار اما در عین حال متواضع و بی آلایش رو به رو شوید، آیا او را تحسین نمی کنید؟ مسلما جواب مثبت است و این تحسین قدم اول عشق و نفوذ در قلب او خواهد بود. همه ی ما به افرادی جذب می شویم که ویژگی ها و شایستگی هایی بیشتر و بالاتر از خودمان داشته و در عین حال رفتاری متواضع از خود نشان دهد.(نگاه کنید به راه های عاشق کردن دیگران)
  • تکمیل کننده ی دختر یا پسر مورد علاقه تان باشید: اگر فردی تصور غلطی نسبت به خود داشته یا از زیبایی ظاهر و اندامش اطمینان نداشته باشد هر بار به او بگویید که از ظاهر فوق العاده و جذابی برخوردار است و این کار باعث می شود به شما علاقه مند شود. اگر تا حدودی بتوانید تکمیل کننده ی فرد مورد علاقه ی خود در حالی که از زخم های احساسی اش رنج می برد، باشید خیلی زود او را تحت تاثیر خود قرار می دهید و می توانید در قلبش نفوذ پیدا کنید.
  • برای بودن با شما در او انگیزه ایجاد کنید: عشق احساسی است که باعث ایجاد انگیزه برای پایداری رابطه خواهد شد. ذهن شما همیشه در راه رسیدن به بهترین منافع زندگیتان عمل می کند و تا زمانی که از میزان اهمیت دختر یا پسر مورد علاقه تان برای شما اطمینان حاصل نکند انگیزه ای برای ادامه و دوام رابطه نخواهید داشت. اگر فردی مهارت های مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهد یا شما را به منافع مختلفی در زندگیتان برساند عاشق او خواهید شد. در کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توضیح دادم که عشق چیزی جز احساس اشتیاق برای بودن در کنار فردی که بتواند منفعتی برای شما داشته باشد نیست.
  • دختر یا پسر مورد علاقه تان در هنگام نیاز حمایت کنید: خوبی و مهربانی بیش از حد باعث می شود تنها و ناتوان برای نفوذ در دل دیگران به نظر برسید در نتیجه شما را رد می کنند. برای تسخیر قلب زن یا مرد مورد علاقه تان باید او را در زمان نیاز حمایت و پشتیبانی کنید نه همیشه! اگر احساس کردید فرد دختر یا پسر مورد علاقه ی شما درگیر مشکلی شده است باید در آن زمان به او پیشنهاد کمک بدهید زیرا نیاز او به یاری فردی در چنین شرایطی بیشتر از هر زمان دیگری می باشد.
  • به او اهمیت و احساس ارزش بدهید: یکی از بهترین احساساتی که هر فرد ممکن است در زندگی خود تجربه کند تعالی شخصیت او هنگام اهمیت و ارزشی است که دیگران برایش قائل می شوند. یکی از راه های نفوذ در دل دختر ها و پسر ها این است که ارزش و اهمیت واقعی شان را به آن ها نشان داده و دستاوردهای و موفقیت هایشان را بزرگ جلوه دهید. مثلا اگر فرد مورد علاقه تان درمورد سرگرمی خاصی مانند شعر گفتن یا گیتار زدن با شما صحبت کرد سعی کنید به او و حرف هایش اهمیت داده و به گونه ای رفتار کند که تصور کند بسیار با استعداد است.

چگونه قلب پسر یا دختری را تسخیر کنید

مثال هایی که در بالا اشاره شد مفهموم اصلی عشق و نفوذ در دل و قلب دیگران را نشان می دهند. برای تسخیر قلب یک فرد خاص باید بر اساس مفهوم این موارد عمل کنید نه یک مثال خاص.

مثال های بسیار زیاد دیگری وجود دارند که به کمک آن ها می توان این مفاهیم را شرح داد. مهم این است که برای تسخیر قلب فردی شما باید بتوانید در کنار تواضع و رفتار دوستانه ی خود برای طرف مقابلتان مهم جلوه کنید.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

جذب پسر مورد علاقه به ازدواج

راه های جذب دختر مورد علاقه

راه ها جذب پسر مورد علاقه در دانشگاه

جذب افراد به ازدواج با ایجاد وابستگی