نشانه خیانت مردان

نشانه خیانت مردان

اگر فکر می کنید همسرتان در حال خیانت به شماست رابطه و زندگی مشترکتان با خطر جدی رو به رو شده است. در این شرایط اگر شریک زندگی شما تغییر کرده و احساس می کنید چیزی اشتباه است با دقت به نشانه های رایج و ثابت شده ای می توانید از درست یا نادرست بودن شک خود اطمینان حاصل کنید.

نشانه های مردان متاهل خیانتکار

  1. او بیش از حد و بسیار بیشتر از قبل نسبت به ظاهر خود نگران است

اگر همسرتان بیشتر از حد معمول نسبت به ظاهر و لباسش حساس شده  و به صورت مداوم در حال رسیدگی به خود می باشد به احتمال زیاد فرد دیگری در زندگی او جا باز کرده است.

  1. تغییر در عادات و برنامه های روزانه به طور ناگهانی و محسوس

اگر همسرتان پیش از این هر روز در ساعت مشخصی به خانه می آمده و اکنون به طور ناگهانی تمام طول شب را به بهانه های مختلف بیرون از خانه سپری می کند این ممکن است نشانه ای از خیانت او به شما باشد.

  1. دوری از شما و بی حوصلگی بیش از حد در کنار شما

اگر همسرتان پیشتر زمان زیادی را با شما می گذرانده و اکنون هیچ فرصتی برای بودن در کنار شما ندارد و یا نسبت به شما سرد و بی علاقه شده است ممکن است به احتمال زیاد احساسات و علاقه اش را به فرد دیگری ابراز می کند.

  1. به خاطر مسائل بی اهمیت با شما دعوا می کند و فریاد می زند

خیانت ذهن افراد را به هم می ریزد و به مرور زمان باعث پرخاشگری در آن ها می شود. زیرا فرد در این شرایط با نوعی عذاب وجدان دست و پنجه نرم می کند. در نتیجه اگر همسرتانو به شکل عجیبی پرخاشگر شده است و بی دلیل فریاد می زند ممکن است در حال خیانت به شما باشد.

  1. تماس ها و پیام های مرموز

در شرایطی ممکن است متوجه شوید همسرتان بیش از حد به تلفن همراه خود اهمیت می دهد و هیچ وقت آن را از خود جدا نمی کند. همچنین تماس ها  و پیام های او بسیار بیشتر از گذشته شده و به هیچ عنوان به شما اجازه نمی دهد تماس هایش را پاسخ داده و یا پیام هایش را بخوانید. این می توانید یکی از مهم ترین نشانه های خیانت همسرتان باشد.

  1. در مورد سوءظن خود با او صحبت کنید

در مورد شکی که به او دارید صحبت کنید. اگر خیانتی در کار نباشد او می تواند دلیل تمامی تغییر رفتار ها و کارهایش را برای شما توضیح دهد و به ما ثابت کند خیانتی در کار نیست. اما اگر به شما خیانت کند به طور مداوم از جواب دادن طفره رفته و یا سعی می کند با دروغ شما را قانع کرده و کارهایش را توجیه کند.

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

راه های جلوگیری از خیانت – چگونه خیانت نکنیم

با خیانت شوهرم چه کنم

ترمیم رابطه بعد از خیانت

چرا شوهرم خیانت کرد

نشانه های خیانت عاطفی همسر