چگونه دیگران را به خود جذب کنیم

اگر بتوانیم جذابیت خود را افزایش دهیم متوجه می شویم چگونه دیگران با به خود جذب کنیم.

جذب کردن هر فردی به خصوص معشوق به ما کمک می کند احتمال موفقیت در ازدواج را افزایش دهیم.

اگر پسر هستید پس می توانید دختر مورد نظر خود را به خود جذب کنید تا با درخواست ازدواج شما موافقت کند و اگر دختر هستید می توانید کاری کنید خواستگارهای بیشتری پیدا کنید.

چگونه دیگران را به خود جذب کنیم

جذب کردن افراد در هر شرایطی می تواند باعث پیشرفت شما باشد. در محیط کاری، جمع های دوستانه و یا قرار ملاقات عاشقانه با ترفند های ساده ای می توانید هر فردی یا معشوق تان را به خود جذب کنید. جذابیت یک جنبه ی ظاهری و فیزیکی دارد که خارج از کنترل شماست. در مقابل یک جنبه ی رفتاری وجود دارد که می توانید با تقویت آن هر فردی را به خود جذب کنید.

عوامل بسیار مختلفی می توانند به تقویت جذابیت های رفتاری شما کمک کنند. در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره می کنم:

 

اعتماد به نفس داشته باشید: اعتماد به نفس بالا به خصوص در اولین برخورد تاثیر خوبی بر طرف مقابل می گذارد. سعی کنید سرتان را بالا گرفته، محکم و قاطعانه صحبت کنید. برخورد قاطعانه برای دیگران در نگاه اول می تواند جذابیت شما را در چشم آن ها چندین برابر نشان دهد.

شوخ طبع باشید: سعی کنید بر لبان طرف مقابلتان لبخند بنشانید. این کار باعث می شود دیگران از صحبت کردن با شما لذت برده و هیچ گاه برایشان کسل کننده به نظر نرسید. البته منظور از شوخ طبعی استفاده از جک های زشت و زننده و شوخی های مصنوعی نیست. چنین رفتاری نه تنها صمیمیت را افزایش نمی دهد بلکه باعث می شود تصویر نامناسبی  از شما در ذهن طرف مقابل شکل بگیرد.

آراسته باشید: آراستگی نشان می دهد برای خود ارزش قائل هستید. لازم نیست از لباس ها و عطر های گران قیمت برای آراستگی استفاده کنید کافی است همیشه مرتب بوده و به بهداشت فردی خود اهمیت بدهید. از آرایش ها و لباس های زننده پرهیز کنید. چنین ظاهری نه تنها برای دیگران جذاب به نظر نمی رسد بلکه افکار منفی و معکوسی در ذهن آن ها در مورد شما ایجاد خواهد کرد. همچنین سعی کنید به نوع پوششتان را در مناسبت های مختلف توجه کنید. مثلا بهتر است در جلسه ها و اولین قرار ملاقات از لباس رسمی برای پوشش خود استفاده کنید.

جسور باشید: مردم از افراد ترسو خوششان نمی آید. جسور و شجاع باشید و سعی کنید با رهکارهای متفاوتی طرف مقابلتان رابه چالش بکشید. همچنین سعی کنید در کنار جسارت دلسوز و مهربان باشید.

به دنبال شباهت ها باشید: شباهت های رفتاری و شخصیتی با دیگران باعث جذب شدن آن ها به شما می شود. برای جذب کردن افراد سعی کنید شباهت های بین خودتان و آن ها را پیدا کرده و این شباهت ها را به آن ها نشان دهید.

سلامتی خودتان را حفظ کنید: اول از هرچیز باید به فکر سلامتی خود باشید. سالم بودن جذاب است. سالم بودن لزوما هزینه ی زیادی ندارد. هرکس با خواب کافی، ورزش و خوردن غذای سالم می تواند سلامت جسمی و فکری خود را حفظ کند.

ظاهر سازی نکنید: بهترین شخصیت شما شخصیت واقعی شماست. هیچ گاه سعی نکنید خود واقعی تان را از دیگران پنهان کنید. هر فردی ویژگی های شخصیتی منحصر به فردی دارد که او را از دیگران متمایز می سازد و همین تمایز باعث جذابیت شما خواهد بود. پس خودتان باشید و هیچ گاه ظاهر سازی نکنید.

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت  نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که بر اساس علوم روانشناسی می باشد.  کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب شانس شما را برای عاشق کردن هر شخصی به شکل قابل توجهی افزایش می دهد. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

روانشناسی جذابیت ظاهر

چگونه برایش دوست داشتنی باشیم

اگر شخصی به ما علاقه ای نداشت چگونه وی را به خود جذب کنیم

عشق و برطرف کردن نیاز های روانی ( دلایل عاشق شدن)

می خواهم در مورد تحت تاثیر قرار دادن دیگران بدانم

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

معرفی کتاب

1555 - Copy