چگونه دیگران را جذب خود کنیم

چگونه دیگران را جذب خود کنیم که شیفته ما بشوند

چگونه دیگران را به خود جذب کنیم؟

چگونه جذابیت خود را بالا ببریم؟

آیا من هم می توانم در نظر دیگران فرد جذابی باشم؟

چرا بعضی افراد در جذب دیگران بسیار موفق هستند با وجود اینکه نه جذابیت چهره خوبی دارند و نه وضع مالی قابل توجهی. در حالی که بعضی افراد که هم جذابیت ظاهری دارند و هم وضعیت خوب مالی اما در جذب دیگران موفق نیستند؛ چنین تناقض هایی نشان  می دهند، جذابیت چیزی نیست که به سادگی بشود آن را پیش بینی کرد.

پاسخ به پرسش چگونه دیگران را جذب خود کنیم که شیفته ما بشوند در امتیازهای جذب نهفته است. بسیاری افراد از وقتی وبسایت نوین بینش را راه اندازی کردم در مورد اینکه چرا نمی توانند دیگران را جذب خود کنند ناراضی بودند.

اینکه چگونه دیگران بخصوص فردی که عاشقش هستیم یعنی کراش خود را جذب کنیم موضوعی بسیار مهم است که باعث شد تلاش ها و تحقیقات زیادی را در زمینه روانشناسی عشق و جذب انجام دهم؛ مطالعاتی که منابع آن بیشتر پژوهش ها و کتاب هایی بود از پروفسورهای بزرگ در دانشگاه های معتبر جهان.

در این مدت توانستم مدام به اطلاعات خود در این زمینه اضافه کنم زیرا موضوع روانشناسی جذب چیزی نبود که بشود آن را در یک قانون یا دو قانون خلاصه کرد بلکه مجموعه بسیاری از مهارت و تکنیک ها برای جذب کردن دیگران به خود به صورتی که شیفته ما شوند وجود دارد.

هرچند در یک مقاله نمی شود به همه این موارد اشاره کرد اما اگر مصمم به یادگیری این مهارت ها هستید می توانید با مطالعه مطالب نوین بینش یا کتاب های من به اصول روانشناسی جذب دست پیدا کنید که هرگز هیچ کجا قبلا در مورد آن نشنیده اید.

در ضمن این روش ها نه فقط برای جذب کردن بلکه برای تبدیل رابطه به ازدواج نیز موثر است.

چگونه دیگران را به خود جذب کنیم؟

یادگیری اینکه چگونه دیگران را به خود جذب کنیم در هر شرایطی می تواند باعث پیشرفت شما باشد. در محیط کاری، جمع های دوستانه و یا قرار ملاقات عاشقانه با ترفندهای ساده ای می توانید هر فرد یا معشوق تان را به خود جذب کنید.

اگر از خود می پرسید: چگونه دیگران را به خود جذب کنیم؟، بدانید که جذابیت یک جنبه ی ظاهری و فیزیکی دارد که خارج از کنترل شماست و در مقابل یک جنبه ی رفتاری وجود دارد که می توانید با تقویت آن هر فردی را به خود جذب کنید.

از بین همه این موارد مهمترین نکته این است که جذابیت شما ارتباط مستقیم با ارزشمندی شما دارد اما باید بدانید ارزشمندی را باید به صورت غیر مستقیم نشان داد نه مستقیم. زیرا اگر بخواهید مستقیما در مورد موضوعی مثل جذابیت صحبت کنید طوری که طرف مقابل متوجه این موضوع شود ممکن است در مقابل شما گارد بگیرد چون این موضوع ممکن است باعث شود این افراد ناخودآگاه احساس کم ارزشی پیدا کنند. (نگاه کنید به عاشق کردن غیر مستقیم بر اساس نیازهای ضمیر ناخودآگاه)

در ادامه به مواردی اشاره می کنم که به شما در جذب کردن دیگران کمک می کند:

موقعیت یابی جذب:

سعی کنید موقعیت خوبی پیدا کنید برای اینکه خودتان را در معرض دید طرف مقابل قرار دهید. وقتی چیزی در معرض دید ناخودآگاه قرار بگیرد، ناخودآگاه به مرور نسبت به آن احساس آشنایی و همگامی پیدا می کند. در نتیجه به عنوان یک شریک احتمالی یا دوست احتمالی (در صورتی که جنس موافق باشد) به او جذب می شود.

ایمن سازی ناخودآگاه:

بر اساس تحقیقات و پژوهش های روانشناسی هرچقدر بیشتر پتانسیل تامین نیازهای ناخودآگاه را در خود به نمایش بگذارید بیشتر می توانید دیگران را جذب، شیفته و عاشق خود کنید. (نگاه کنید به عشق و برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه)

تاثیرگذاری ارتباطی:

تمرین هایی وجود دارد که به ما کمک می کند یاد بگیریم چگونه زیبا و تاثیرگذار حرف بزنیم که جذاب باشیم. این تمرین ها کمک می کند هم چه بگویید و هم چگونه بگویید. تاثیرگذاری در حرف زدن از مهمترین مواردی است که می تواند هر فردی را جذاب کند.

اعتماد به نفس داشته باشید:

اگر از خود می پرسید چگونه دیگران را به خود جذب کنیم؟، باید بدانید که اعتماد به نفس بالا بخصوص در اولین برخورد تاثیر خوبی بر طرف مقابل می گذارد. اگر می خواهید بدانید چگونه دیگران را به خود جذب کنید پس سعی کنید سرتان را بالا گرفته، محکم و قاطعانه صحبت کنید. برخورد قاطعانه برای دیگران در نگاه اول می تواند جذابیت شما را در چشم آن ها چندین برابر نشان دهد.

شوخ طبع باشید:

برای آگاهی از این موضوع که چگونه دیگران را دلتنگ خود کنیم باید سعی کنید بر لبان طرف مقابلتان لبخند بنشانید. این کار باعث می شود دیگران از صحبت کردن با شما لذت برده و هیچ گاه برایشان کسل کننده به نظر نرسید. البته منظور از شوخ طبعی استفاده از جک های زشت و زننده و شوخی های مصنوعی نیست. چنین رفتاری نه تنها صمیمیت را افزایش نمی دهد بلکه باعث می شود تصویر نامناسبی از شما در ذهن طرف مقابل شکل بگیرد. (همچنین نگاه کنید به چگونه بامزه باشیم و دیگران را بخندانیم)

آراسته باشید:

آراستگی نشان می دهد برای خود ارزش قائل هستید. لازم نیست از لباس ها و عطرهای گران قیمت برای آراستگی استفاده کنید کافی است همیشه مرتب بوده و به بهداشت فردی خود اهمیت بدهید. از آرایش ها و لباس های زننده پرهیز کنید. چنین ظاهری نه تنها برای دیگران جذاب به نظر نمی رسد بلکه افکار منفی و معکوسی در ذهن آن ها در مورد شما ایجاد خواهد کرد. همچنین سعی کنید به نوع پوششتان در مناسبت های مختلف توجه کنید. مثلا بهتر است در جلسه ها و اولین قرار ملاقات از لباس رسمی برای پوشش خود استفاده کنید.

جسور باشید:

مردم از افراد ترسو خوششان نمی آید. جسور و شجاع باشید و سعی کنید با راهکارهای متفاوتی طرف مقابلتان رابه چالش بکشید. همچنین سعی کنید در کنار جسارت، دلسوز و مهربان باشید.

به دنبال شباهت ها باشید:

شباهت های رفتاری و شخصیتی با دیگران باعث جذب شدن آن ها به شما می شود. برای اینکه بدانید چگونه دیگران را به خود جذب کنید، سعی کنید شباهت های بین خودتان و آن ها را پیدا کرده و این شباهت ها را به آن ها نشان دهید.

سلامتی خودتان را حفظ کنید:

اول از هر چیز باید به فکر سلامتی خود باشید. سالم بودن جذاب است. سالم بودن لزوما هزینه ی زیادی ندارد. هرشخصی با خواب کافی، ورزش و خوردن غذای سالم می تواند سلامت جسمی و فکری خود را حفظ کند.

ظاهر سازی نکنید:

بهترین شخصیت شما شخصیت واقعی شماست. هیچ گاه سعی نکنید خود واقعی تان را از دیگران پنهان کنید. هر فردی ویژگی های شخصیتی منحصر به فردی دارد که او را از دیگران متمایز می سازد و همین تمایز باعث جذابیت شما خواهد بود. پس خودتان باشید و هیچ گاه ظاهر سازی نکنید.

کلام آخر

اگر می خواهید بدانید چگونه دیگران را به خود جذب کنید، به دنبال راهکارهایی عجیب و غیر واقعی نباشید. چرا که وقتی فکر کنید راه رسیدن به هدفی بسیار سخت و غیر قابل دسترس است پس برای آن تلاش نمی کنید. اما راه افزایش جذابیت نزد دیگران بسیار ساده است. کافی است نکات گفته شده در این مقاله که موارد بسیار ساده و در دسترسی هستند را در رفتار و ظاهر خود عملی کنید تا متوجه تغییرات خود شوید.

در ادامه همچنین نگاه کنید به مقاله تکنیک سیگنال های ترکیبی جذب برای تسخیر ذهن دیگران.

نوشته شاهین زند

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که بر اساس علوم روانشناسی می باشد. کتاب مدار جذب و ازدواج نوشته شاهین زند توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب شانس شما را برای عاشق کردن هر فردی به شکل قابل توجهی افزایش می دهد. برای مشاهده کلیپ های شاهین زند در صفجه اینستاگرام شاهین زند عضو شوید.

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چگونه کسی را که دوست داریم جذب کنیم

روانشناسی جذابیت ظاهر

روانشناسی عاشق شدن 

چگونه برایش دوست داشتنی باشیم

۴ مهارت ارتباطی موثر 

عشق و برطرف کردن نیاز های روانی (دلایل عاشق شدن)

می خواهم در مورد تحت تاثیر قرار دادن دیگران بدانم

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم