چگونه فال سنجش عشق، طرف مقابل را سرد می کند

در این مقاله می خواهیم در مورد تاثیر قدرتمند فال های سنجش عشق واقعی طرف مقابل و یا فال های سنجش درصد ازدواج صحبت کنیم و توضیح دهیم چگونه فال عشق واقعی طرف مقابل، حتی اگر عشق واقعی هم وجود داشته باشد آن عشق را از بین برد. همچنین توضیح خواهیم داد واقعا چگونه به صورت علمی و قطعی می توان میزان عشق واقعی طرف مقابل و درصد ازدواج را سنجید.

در این مقاله نه تنها با تاثیر فال ها در سنجش عشق واقعی طرف مقابل آشنا خواهید شد بلکه می آموزید چگونه عشق واقعی را در طرف مقابل خود حتی اگر کاهش یافته و وجود ندارد افزایش دهید. اما اجازه دهید اول در مورد تاثیر فال هایی صحبت کنیم که عشق واقعی را در طرف مقابل نشان می دهند و یا درصد ازدواج با معشوق تان را مشخص می کنند.

انواع فال های سنجش عشق واقعی

فال های سنجش عشق واقعی طرف مقابل که می توانند باعث سرد شدن مرد یا زن مورد علاقه شما شوند شامل فال عشق تاروت، فال سنجش علاقه، فال عشق با ورق آنلاین، فال عشق واقعی و ازدواج، فال بلوری، فال کارت، فال چای، فال اوراکل آنلاین، فال شمع، فال گوی بلورین، فال لنورماند آنلاین و بسیار فال های دیگر می شود.

روش های جدید این فال ها به صورت آنلاین و از طریق سایت های مختلف و با برنامه نویسی های خاص ارائه می شوند و به صورت رندوم و اتفاقی توضیحاتی در مورد رابطه و عشق واقعی معشوق وی در اختیار مخاطب قرار می دهند. فال  های عشق واقعی جدید که به صورت آنلاین ارائه می شوند شامل فال احساس آنلاین، فال عشق با ورق آنلاین، فال شمع آنلاین و غیره است.

تاریخچه فال ها  و پیشگویی ها

از هزاران سال پیش وقتی بشر با پدیده ای ناشناخته به خصوص حوادث ناگوار رو به رو می شد که پاسخی برای آن نداشت از قدرت خلاقیت خود استفاده می کرد و با ابداع فال ها و یا پیشگویی های مختلف سعی می کرد پاسخی روشن برای خود پیدا کند.

پس از گذشت هزاران سال همچنان این عادت باستانی در بعضی افراد وجود دارد. این افراد وقتی با مشکل یا مسئله ای رو به رو می شوند که پاسخی برای آن پیدا نمی کنند به فال ها یا پیشگویی ها پناه می برندکه با کمک آنها پاسخی برای خود پیدا کنند.

همانطور که می دانید ترس در مورد از بین رفتن عشق در طرف مقابل و یا نبود عشق واقعی در شریک دلدادگی از بزرگترین مشکلات و مسائل نگران کننده ای است که پیدا کردن پاسخ آن همیشه با دشواری های بسیاری همراه بوده است. پس طبیعی است که برای سنجش میزان عشق واقعی طرف مقابل دست به دامان فال های قدیمی و سنتی یا جدید و انلاین شویم.

شاید اکنون تصور کنید که در این مقاله قصد داریم فال عشق واقعی طرف مقابل یا فال های سنجش علاقه و احساس در رابطه را رد کنیم و آنان را بی تاثیر بخوانیم اما اصلا اینگونه نیست؛ کاملا برعکس این فال ها به خصوص فال هایی که احساسات واقعی طرف مقابل را می سنجند و درصد ازدواج را مشخص می کنند بسیار تاثیر گذار می باشند اما این تاثیر به صورت بسیار خطرناک و مخرب است.

البته روش های واقع گرایانه ای وجوددارد که می تواند به ما در پیشگویی یا پیش بینی ازدواج کمک کند. به خصوص اگر فرد خاصی را برای ازدواج در نظر داریم ( نگاه کنید به پیشگویی ازدواج واقعیت دارد)

 فال سنجش عشق و خطرات آن

وقتی برای سنجش عشق واقعی طرف مقابل خود یا آینده بینی ازدواج از فال استفاده می کنید در واقع باعث می شوید رابطه تان بر ستون هایی نااستوار و سست بنا شود.

به عبارت دیگر فال های سنجش عشق واقعی مثل فال های پاسور، تالوت یا قهوه باعث می شود نظرات آن فال در ذهن شما حک شود. حک شدن این نظرات و باور ها در ذهن شما می تواند منجر به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما به صورت غلط شود و در نتیجه باعث ویران شدن زندگی زناشویی یا رابطه عاطفی تان شود. زیرا ذهن انسان به دنبال اثبات چیزی است که به آن باور دارد.

اگر شما به دنبال فال برای سنجش علاقه واقعی طرف مقابل خود هستید، پس احتمالا از عشق و علاقه فرد مورد نظر مطمئن نیستید و به واقعی بودن یا دروغین بودن آن شک دارید. درست است که اطمینان از عشق و علاقه واقعی طرف مقابل برای حفظ رابطه یا سنجش درصد ازدواج بسیار مهم است ولی باید یادتان باشد که فال ها و پیشگویی ها در این زمینه می توانند با ایجاد باور های غلط حتی اگر واقعا عشق حقیقی وجود داشته باشد باعث از بین رفتن آن عشق شوند.

به یاد داشته باشید حتی اگر طرف مقابل شما از عشق خود مطمئن نباشد و یا درصد پایینی از عشق وی واقعی باشد باز هم می توانید این عشق را افزایش دهید و باعث بیشتر شدن عشق واقعی یا درصد ازدواج با وی شوید اما فال درصد ازدواج یا فال عشق سنجی واقعی و دقیق چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری اگر باعث سرد شدن خود شما نشوند به طور قطع باعث سرد شدن طرف مقابل شما می شوند ( نگاه کنید به چگونه کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم).

در ادامه به نمونه ای از این فال ها اشاره خواهیم کرد و توضیح می دهیم چگونه فال برای سنجش عشق واقعی طرف مقابل می تواند باعث سرد شدن رابطه شما شود.

فال تاروت عشق

فال تاروت یکی از رایج ترین و معروف ترین روش ها برای مشخص کردن میزان عشق واقعی طرف مقابل یا سنجش درصد ازدواج با معشوق است. البته فال های مثل فال تاروت یا فال ازدواج با پاسور، فال عشق با اسم دو طرف یا فال زمان دقیق ازدواج چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند و فقط ابزار بیان آنان متفاوت است.

برای مثال در فال تاروت از شما درخواست می شود یک کارت را انتخاب کنید. روی کارت های عکس ها و نقاشی های مختلفی وجود دارد که فالگیر با تحلیل نشانه ها و تصاویر آن عکس توضیحاتی در مورد رابطه شما می دهد. این کارت ها و اشکال آن به صورت زیر است:

 

وقتی شما برای تعیین عشق و احساس واقعی طرف مقابل خود یکی از این کارت ها را انتخاب می کنید، فالگیر یا سایت ( اگر به صورت آنلاین اقدام به گرفتن فال کنید) تفسیر یا مفهوم آن کارت را برای شما توضیح می دهد. برای مثال تفسیر یکی از این کارت ها که به کارت شیطان معروف است به این شکل است:

اگر شما زوج هستید و در یک رابطه به سر می برید:

افرادی که در رابطه هستند و یا ازدواج کرده اند در رابطه خود با مشکلات و آشفتگی هایی رو به رو خواهند شد. رابطه مختلف می شود و هر دو طرف برای تحمیل سلطه ی خود به دیگری و اثبات خود با یکدیگر درگیر می شوند. همچنین خودپرستی و حسادت در رابطه افزایش پیدا می کند و باعث خشونت می شود.

اگر تنها هستید

اگر شما فرد تنهایی هستید در مقابل فردی قرار خواهید گرفت که شیفته و مقلوب او خواهید شد. این شیفتگی و احساسات شدید موجب عشقی دیوانه کننده شده و در نتیجه باعث تباهی و نابودی شما و زندگی تان می شود.

فال های عشق سنجی چگونه تاثیر منفی می گذارند

فرق نمی کند که فال تاروت باشد یا فال احساس آنلاین، فال عشق با ورق، فال بلوری یا فال چایی و قهوه، عملکرد همه ی این فایل ها مشابه است و فرق چندانی با یکدیگر ندارند. این فال ها چند احتمال را در نظر می گیرند ( مثلا مجرد هستید یا متاهل) و سپس بر اساس هر احتمال، توضیحاتی نسبت به عشق واقعی و احساسات طرف مقابل شما ارائه می کنند.

این تفاسیر که ادعا می کنند میزان واقعی دوست داشتن طرف مقابل شما را نشان می دهد می تواند به واقعیت بپیوندد اما نه به خاطر اینکه واقعیتی از پیش تعیین شده بوده است، بلکه به این خاطر که شما به آن تفاسیر جامه ی واقعیت پوشانده اید. مثلا در فال عشق تاروت که در بالا توضیح داده ایم می بینید که چگونه تفسیر مربوطه باعث ایجاد نوعی بدبینی و نگرانی در رابطه تان می شود.

ایجاد چنین باور و نگرانی نیز می تواند باعث حساسیت شما در رابطه شود و در نتیجه وقتی با کوچکترین نشانه ای مواجه می شوید که صحت توضیحات فال را در طرف مقابل نشان می دهد به عشق واقعی طرف مقابل خود شک کنید و در نتیجه برآشفته شوید و دقیقا طبق همان پیشگویی عمل کنید؛ نشانه ای که می توانست با کمی درایت و زیرکی به سادگی و با کمی گفت و گو حل شود اکنون باعث یک دعوا و اختلال جدی در رابطه شده است و در نتیجه بر احساس و علاقه طرف مقابل شما تاثیر می گذارد.

به یاد داشته باشید در هر رابطه عاطفی دعوا و مسائل مختلف وجود دارد و این دعواها نمی توانند نشانه های فقدان عشق واقعی در طرف مقابل شما باشند اما اگر پیشفرض های بدبینانه از قبل در شما ایجاد شوند – مثلا از طریق این فایل های جدید که به صورت آنلاین ارائه می شوند – باور شما و به دنبال آن رفتار شما باعث به واقعیت پیوستن آن فال می شود و در نتیجه روز به روز بیشتر باعث سرد شدن طرف مقابل خود و از بین رفتن عشق واقعی خواهید شد. به عبارت دیگر اگر شما متاهل باشید باعث سرد شدن و فاصله گرفتن همسر خود خواهید شد و اگر مجرد باشید و قصد شما ازدواج باشد باعث کاهش درصد ازدواج و عقب نشینی پسر یا دختر مورد علاقه خود می شوید.

 آیا سنجش عشق واقعی طرف مقابل صحیح است

امیدوارم با خواندن این مقاله متوجه شده باشید که این گونه فال ها و پیشگویی ها در مشخص کردن عشق واقعی طرف مقابل چقدر می توانند در گمراه کردن ما موثر باشند.

البته درست است فال هایی که از طریق اسم، ورق، پاسور و غیره انجام می شوند راه حل مناسبی برای سنجش عشق واقعی طرف مقابل یا زمان دقیق ازدواج نمی باشند اما این بدان معنا نیست که نباید به دنبال سنجش میزان دقیق عشق واقعی در طرف مقابل خود باشید و یا برای ازدواج با معشوق خود تلاش نکنید.

به عبارت دیگر شما نیاز دارید با یک دستگاه عشق سنج واقعی و علمی آشنا شوید تا بتوانید رابطه و آینده خود را بر این اساس برنامه ریزی کنید و همچنین تکنیک هایی را یاد بگیرید که به شما در افزایش عشق در شخص مورد نظر یا افزایش درصد ازدواج با طرف مقابل تان کمک کند.

چگونه عشق واقعی طرف مقابل خود را بسنجیم

قبل از هر چیز باید به یاد داشته باشید عشق چیزی نیست که حد پایانی داشته باشد. عشق واقعی در طرف مقابل شما یا در حال افزایش است یا در حال کاهش. پس سوال بهتر این است چگونه متوجه شویم عشق واقعی طرف مقابل در حال افزایش است یا در حال کاهش؟ و اگر در حال کاهش است چگونه می توانیم باعث افزایش آن شویم؟.

برای پاسخ دادن به این پرسش باید بدانید که هر فردی با توجه به گذشته و نیازهای ضمیر ناخودآگاه خود است که عاشق می شود پس برای تعیین عشق واقعی طرف مقابل خود اول نیاز داریم با کمی سوال و جواب، نه فال جواب سوال بلکه سوال و جواب روانشناسی به اطلاعاتی دست پیدا کنیم که به ما کمک کند میزان عشق واقعی معشوق شما را بسنجیم و سپس توضیح دهیم چگونه می توانید همیشه باعث افزایش این عشق در شخص مورد نظر شوید.

تیم روانشناسی نوین بینش با ارائه خدمات آموزشی آنلاین در زمینه شناخت عشق واقعی و روش های افزایش احساس و تکنیک های بازگشت عشق آماده پاسخ دادن به پرسش های شما مراجعین محترم است. کافی است وضعیت و مشکل رابطه خود را به شماره زیر از طریق تلگرام یا واتس آپ در تمامی ساعات شبانه روز ارسال کنید. تیم روانشناسی نوین بینش در اولین فرصت پاسخ شما را ارسال خواهند کرد و به شما توضیح می دهند چطور می توانید عشق واقعی را در طرف مقابل خود و یا حتی در روابط دیگر خود از جمله روابط خانوادگی و غیره افزایش دهید.

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

بهاره فتاحی – کارشناس روابط عمومی تیم روانشناسی نوین بینش

نوشته ی شاهین زند – مدیر و سرپرست تیم روانشناسی نوین بینش

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

فال برگشتن عشق

روش های افزایش عشق در رابطه ی عاشقانه

عشق واقعی چگونه عشقی است

مشاوره رایگان آنلاین در تمام ساعات شبانه روز