راههای تسخیر قلب دیگران

5 الگوی دلبری از پسران برای تسخیر قلب 

چگونه برای یک پسر دلبری کنیم؟

آیا در مورد دلبری از دوست پسر می تواند دستورالعملی پیدا کرد؟

آیا روانشناسی راهکاری برای تسخیر فلب یک پسر دارد؟

چگونه یک پسر را تور کنیم؟

در این مقاله می خواهیم بر اساس روانشناسی یونگ و نظریه ناخودآگاه جمعی توضیح دهیم چگونه برای یک پسر دلبری کنیم. اگر بدانیم چگونه قلب یک پسر را تسخیر کنیم، چگونه یک پسر را تور کنیم و در نهایت چگونه برای یک پسر دلبری کنیم می توانید خیلی زود پسر مورد نظر را دیوانه وار جذب کرده و حتی با او ازدواج کنید.

قبل از اینکه توضیح دهیم چگونه برای یک پسر دلبری کنیم اجازه دهید نگاهی داشته باشیم به نظریه ی یونگ در مورد کهن الگوهایی که باعث دیوانه کردن و تسخیر قلب پسران می شود.

رفع مسئولیت

دیوانه کردن یا دلبری از پسران فقط در صورتی مورد تایید من – شاهین زند و تیم روانشناسی نوین بینش است که با هدف ازدواج و رابطه پایدار صورت بگیرد.

هر هدف دیگری به جز ازدواج در جذب و عاشق کردن پسران می تواند نتایج ناخوشایندی به همراه داشته باشد؛ به همین دلیل تاکید می کنم فقط با هدف ازدواج و رابطه پایدار اقدام به جذب مردان از این طریق کنید.

من مسئولیت هرگونه سوء استفاده از فنون و مهارت های دلبری و مشکلاتی که در نتیجه آن ایجاد خواهد شد را به عهده نخواهم گرفت.

چگونه برای یک پسر دلبری کنیم بر اساس ناخودآگاه جمعی

برای اینکه بدانیم چگونه برای یک پسر دلبری کنیم و در نتیجه پسری را دیوانه خود کنیم باید با ناخودآگاه جمعی / collective unconscious آشنا شوید. ناخودآگاه جمعی به معنای ناخودآگاه مشترکی است که بین همه انسان ها کم و بیش وجود دارد.

به زبان بسیار ساده، ناخودآگاه جمعی همه تجربیات بشر است که به شکل کهن الگو / archetype طی هزاران سال به بشر ارث رسیده است.

بر اساس تجربیاتی که هزاران سال در ناخودآگاه جمعی مردان شکل گرفته، اصول و قواعد دلبری از پسران شکل گرفته است که به آن کهن الگوی عشق می گویند. به زبان ساده با پیروی کردن از کهن الگوی عشق می توانید برای هر پسر یا مردی دلبری کنید حتی اگر وی به شما علاقه ای نداشته باشد.

برای اینکه بهتر متوجه شویم چگونه برای یک پسر دلبری کنیم و ارتباط کهن الگوها با دلبری را متوجه شویم اجازه دهید یک مثال بزنم:

لاک پشت ها وقتی متولد می شوند به صورت غریزی و بر اساس تجربیات ذخیره شده در ناخودآگاه جمعی، از سایه هرگونه پرنده شکاری وحشت می کنند و سریع پا به فرار می گذارند.

بر اساس تحقیقات پژوهشگران حتی تصویر مصنوعی از یک پرنده شکاری نیز باعث ترس لاک پشت ها و فرار آن ها می شد. در واقع تصویری از سایه شکارچی، کهن الگوی خطر را تداعی می کند.

این بدین معنا است که همه موجودات حتی بدون آموزش قبلی، کهن الگوهایی را در ناخودآگاه خود دارند که وقتی در مقابل تصویری خاص یا تجربیاتی خاص قرار بگیرد، انرژی آن فعال می شود.

یکی از این کهن الگوها در انسان که می تواند در تسخیر قلب پسران و دلبری از آن ها مورد استفاده قرار بگیرد، کهن الگوی عشق است.

با فعال کردن کهن الگوی عشق چگونه یک پسر را تور کنیم 

کهن الگوهای بسیاری در ناخودآگاه جمعی انسان وجود دارد اما فقط وقتی فعال می شوند که با تصویری خاص رو به رو شوند.

این بدین معنا است که دلبری از پسران وقتی امکان پذیر است که یک زن تصویری خاص از خود به نمایش بگذارد.

زنی که کهن الگوی عاشق را در مردان فعال کند در واقع تصویری از خود ارائه می دهد که هزاران سال باعث دیوانه کردن پسران و تسخیر قلب مردان در طول تاریخ شده است.

مثل همان تصویری که تداعی گر شکارچی است و باعث فرار لاک پشت ها می شد؛ اکنون می خواهیم تصویری از شما به نمایش بگذاریم که تداعی عشق است و باعث دلبری از پسران می شود.

5 الگوی دلبری از پسران برای تسخیر قلب 

همانطور که گفتیم برای اینکه بدانیم چگونه یک پسر را تور کنیم باید کهن الگوی عشق را فعال کنیم و برای فعال کردن آن نیز نیاز داریم تصویر های از خود به نمایش بگذاریم که هزاران سال باعث دیوانه کردن پسران و دلبری از آن ها شده است ( نگاه کنید به چگونه یک پسر را دیوانه خود کنیم). پس اگر می خواهیم بدانیم چگونه برای یک پسر دلبری کنیم باید این تصویرها را همیشه به یاد داشته باشیم. همانطور که در کتاب کتاب مدار جذب و ازدواج توضیح داده ام 5 الگوی کهن دلبری از پسران وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

  1. مغرور و دست نیافتنی باشید: برای اینکه بدانیم چگونه قلب یک پسر را تسخیر کنیم باید مغرور و دست نیافتنی باشید ( نگاه کنید به چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشید). یکی از ویژگی های جذاب برای ناخودآگاه جمعی مردان، کهن الگوی غرور است. غرور به معنای ارزشمندی و سخت بدست آمدن است که همیشه برای مردان جذاب محسوب می شده است. اما همانطور که باید مغرور باشید باید طوری نشان دهید که طرف مقابل از بدست آوردن شما ناامید نشود. به زبان ساده برای اینکه با غرور خود پسری را تور کنید باید باید غیر قابل پیش بینی باشید. یکی از روش­های غیر قابل پیش بینی بودن این است که گاهی بسیار صمیمی با پیام­های بسیار و گاهی با صمیمیت کمتر و پیام­های کوتاه باشید. به عبارت دیگر نباید همیشه از یک الگو تکراری در ارتباطات خود استفاده کنید. نه فقط هنگامی که پیام ارسال می­کنید بلکه در همه امور دیگر نیز متغیر و متنوع باشید. اگر می خواهید برای یک پسر از فنون دلبری کنید همیشه یک مدل لباس یا یک مکان خاص را در ملاقات­های خود انتخاب نکنید. همیشه بلافاصله پیام­ها را جواب ندهید یا همیشه هنگام پیام جواب دادن فاصله نگذارید. اگر بعضی روزها همیشه لبخند بر لب دارید و پر انرژی هستید بعضی روزها انرژی کمتری از خود نشان دهید و عادی رفتار کنید. این یکی از روش­های به چالش کشیدن مردان به شکل مثبت است.
  2. کهن الگوی سلامت را به نمایش بگذارید:  هیچ چیز به اندازه سلامت و تندرستی ناخودآگاه جمعی مردان را تسخیر نمی کند. سلامت و تندرستی ارتباط مستقیم با تولید مثل دار. زیرا دختری که سالم و تندرست باشد می تواند فرزندان سالم و نسلی تندرست را به مرد ارائه دهد. اما چه چیزی تصویر سلامت و تندرستی را در ناخودآگاه جمعی تداعی می کند؟ اندام مناسب، توجه به ظاهر، ورزش، پوست سالم، پاکیزگی و اهمیت به سلامت از مهمترین تصویرهایی است که در زنان باعث تقویت فنون دلبری از پسران می شود. یکی دیگر از تصویرهایی که کهن الگوی سلامت را به نمایش می گذارد وباعث تقویت مهارت دلبری از پسران می شود لبخند است. لبند نشانه شادی، تندرستی و اعتماد به نفس است و به همین دلیل نقش مهمی در تور کردن پسران بازی می کند.
  3. موفق و ممتاز اما در عین حال متواضع باشید: بر خلاف تصور رایج، مردان به زنانی که فقط متواضع، مطیع و حرف گوش کن باشند جذب نمی شوند. دختران موفق که همیشه در طول تاریخ پسران را اغوا کرده و آن ها را دیوانه خود می کردند، دخترانی قدرتمند و ممتاز بودند که در خود همیشه موفقیت را به نمایش می گذاشته اند. درواقع تواضع یک دختر وقتی می تواند موجب دیوانه کردن پسران شود که همراه با موفقیت در مهارتی خاص باشد. فرق نمی کند شما در چه چیزی ممتان و موفق باشید به هر حال کسب امتیاز بالا در یک فن یا مهارت باعث می شود بتوانید هر پسری را تور کنید و کهن الگوی عشق را فعال کنید.نگاه کنید به راه های عاشق کردن دیگران)
  4. برای بودن با شما در او انگیزه ایجاد کنید: عشق احساسی است که بر اساس انگیزه برای حفظ رابطه شکل می گیرد. ذهن مردان در طول تاریخ و بر اساس کهن الگوی عشق همیشه در راه رسیدن به بهترین منافع زندگی شان عمل کرده است. پس تا زمانی که از میزان اهمیت دختر مورد علاقه اشت اطمینان کسب نکند، انگیزه ادامه و حفظ رابطه نخواهد داشت. برای اینکه بفهمیم چگونه برای یک پسر دلبری کنیم باید دانش و توانایی را از خود به نمایش بگذارید که بر اساس منافع پسر مورد علاقه مان است. در گذشته تولید مثل و توانایی کار در مزارع شاید از مهمترین منافعی بود که برای مردان جذاب تصور می شود. اما امروز این انگیزه را می توان در جاهای دیگری کشف کرد؛ برای مثال اگر وی در حال اتمام یک پروژه علمی است با کمک به او در ترجمه منابع مورد نیازش می توانیم در رسیدن به پاسخ پرسش چگونه قلب یک پسر را تسخیر کنیم موفق شویم. پس انگیزه یکی دیگر از تصویر هایی است که باعث فعال شدن کهن الگوی عشق می شود.
  5. دختر یا پسر مورد علاقه تان در هنگام نیاز حمایت کنید: آیا پاسخ پرسش چگونه برای یک پسر دلبری کنیم خوبی و مهربانی بیش از حد است؟ قطعا خیر. خوبی و مهربانی بیش از حد باعث می شود تصویری ضعیف و نیازمند از خود نشان دهید که باعث ترد خواهد شد. برای تسخیر قلب یک پسر باید او را در زمان نیاز حمایت و پشتیبانی کنید نه همیشه! اگر احساس کردید پسر مورد علاقه تان درگیر مشکلی شده است باید در آن زمان به او پیشنهاد کمک بدهید زیرا نیاز او به یاری فردی در چنین شرایطی بیشتر از هر زمان دیگری می باشد. پس حمایت در زمان مناسب یکی دیگر از فنون دلبری از پسر مورد علاقه محسوب می شود.

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین مرجع در مورد روانشناسی جذب در بین سایت های فارسی زبان می باشد. کتاب مدار جذب و ازدواج نوشته شاهین زند با اهدف جذب یک گزینه ایده آل یا جذب یک گزینه خاص و تبدیل رابطه به ازدواج نوشته شده است. با این کتاب مهارت های جذب را یاد خواهید گرفت و یا طبق قوانین نوین بینش هزینه پرداختی به شما بازگردانده می شود. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینشصفحه اینستاگرام شاهین زند

در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

جذب پسر مورد علاقه به ازدواج

راه های جذب دختر مورد علاقه

راه ها جذب پسر مورد علاقه در دانشگاه

جذب افراد به ازدواج با ایجاد وابستگی

پارادوکس احساسی در شخصیت مغرور و خودشیفته