5 حرکت من برای کسب درآمد اینترنتی

حداقل یک بار در زندگی هر فردی پیش می آید که به کسب درآمد میلیونی فکر کند و آرزوی آن را در سر بپروراند. البته همه انسان ها مثل هم در مورد ثروتمند شدن فکر نمی کنند. مثلا بعضی افراد به این فکر می کنند که چگونه با پیدا کردن گنج و دفینه می توانند به ثروت برسند و بعضی دیگر به دنبال استخدام شدن با حقوق بالا برای کسب درآمد هستند. بعضی دیگر به فکر ادامه تحصیل یا به دنبال کار در خارج کشور می باشند برای پیدا کردن شغل بهتر و بعضی دیگر به کسب درآمد میلیاردی از طریق سرمایه گذاری در بورس و اوراق بهادار فکر می کنند. بعضی هم به ایده های پولساز خانگی جدید از طریق اینترنت، تلگرام و تکنولوژی مدرن می اندیشند.

نام من شاهین زند است، مدیر و موسس سایت نوین بینش. در این مقاله قصد دارم در مورد 5 حرکتی صحبت کنم که به من کمک کرد به کسب درآمد اینترنتی بپردازم. تلاش کرده ام به زبان ساده این حرکات را به شما توضیح دهم تا یاد بگیرید چگونه می توانید در همین کشور خودمان، ایران به یک کارافرین موفق تبدیل شوید. با یادگیری 5 حرکت من می توانید در حالی که در منزل نشسته اید و هیچ امکانات و سرمایه ای ندارید فقط با یک گوشی، کامپیوتر یا لپتاپ ساده و یک اینترنت (حتی کم سرعت) به ثروت و پول بسیار زیادی دست پیدا کنید.

تاکید می کنم در این 5 حرکت قصد ندارم مثل بسیاری از کتاب ها و سایت ها با موضوع کسب ثروت در مورد روش های انگیزشی صحبت کنیم بلکه می خواهیم قدم به قدم حرکاتی را توضیح دهیم که به صورت عملی و دقیق اجرا می شوند و به هیچ امکانات خاصی نیاز ندارند. به عبارت دیگر پولدار شدن و کسب درآمد خانگی در همین کشور ایران از طریق اینترنت به سادگی فشردن چند کلیک ساده است.

حرکت اول من برای کسب درآمد اینترنتی

حرکت اول من برای کسب درآمد اینترنتی از بین بردن بازدارنده هایی بود که می توانست باعث شکست حتمی من شود. چهار حرکت بعدی من توضیح روش های عملی، واقعی و ساده برای کسب درآمد خانگی از طریق اینترنت است. برای پولدار شدن در خانه بدون نیاز به خرید دستگاه گنج یاب باید در حرکت اول موانع بازدارنده را بشناسید.

این موانع بازدارنده باعث شکست بسیاری از افراد شده است که در این مسیر قدم گذاشته اند. می توانیم اینگونه بگوییم که این بازدارنده های منفی همان موانع و عواملی هستند که باعث ایجاد فقر و یا حتی از بین رفتن ثروت در میان انسان های می شوند.

بازدارنده 1 – تفکر شانس محور

تفکر شانس محور اولین بازدارنده ای است که باید درحرکت اول در مسیر کسب درآمد میلیونی از بین ببرید. بعضی افراد برای افزایش پول و ثروت خود به سرمایه گذاری های پرخطر دست می زنند؛ سرمایه گذاری هایی که بسیار به اتفاقات غیر قابل پیش بینی و شانس بستگی دارد مثل بورس و حتی شرط بندی.

حتی اگر فردی از روی شانس به ثروتی میلیونی دست پیدا کند خیلی زود به دلیل عدم آگاهی و دانش و یا به دلیل ادامه ریسک پذیری خود پول خود را از دست خواهند داد زیرا کسب ثروت از طریق ریسک همیشه به دلیل هیجاناتی که به همراه دارد باعث اعتیاد خواهد شد. به همین دلیل است که انسانها همیشه یا در حال افزایش ثروت خود هستند و یا در حال از دست دادن آن.

هر چقدر هم پولدار باشید اگر نتوانید این پول را بیشتر کنید به این معنا است که روز به روز باعث کاهش آن می شوید. پس به این نتیجه می رسیم که تفکر شانس محور یا هرگز شانس نمی آورد و یا حتی اگر به احتمال بسیار پایین چنین شانسی پیدا کند دیری نخواهد گذشت که به روز اول باز خواهد گشت.

بازدارنده 2 – تفکر تسلیم پذیر

اگر فردی در گذشته با شکستی مواجه شود ممکن است به دلیل احساس ناامیدی شدید دیگر هرگز جرات شروع کردن یک کار جدید مثلا کسب درآمد آسان در اینترنت را نداشته باشد. افرادی که تفکر شانس محور داشته باشند بیشتر در معرض تفکر تسلیم پذیر قرار می گیرند.

به این افراد حتی اگر وعده ی ثروت بدون سرمایه گذاری را نیز بدهند ممکن است به دلیل شکست های قبلی خود به ثروتمند شدن خود باور نداشته باشد و آنقدر مطمئن باشد که تصور کنند حتی وقت گذاشتن برای ثروتمند شدن بیهوده است. به عبارت دیگر این افراد در مقابل شکست تسلیم می شوند.

این افراد متوجه نیستند که هیچ موفقیتی بدون وقت گذاشتن، بدون شکست، بدون تلاش مجدد و حتی کمی هم هزینه مالی بدست نمی آید. اگرچه گاهی ممکن است گاهی شکست بخوریم اما باید بدانیم آگاهی و تجربه ما از این شکست ها بسیار با ارزش و پربها است؛ البته اگر به راه خود ادامه دهیم و تسلیم ترس های خود نشویم.

ادیسون صدها بار برای اختراع برق شکست خورد و وقتی نظر وی را در مورد شکست هایش از او پرسیدند گفت: خوشحال بودم که صدها روش مختلف برای اختراف نکردن لامپ یاد گرفتم.

بازدارنده 3 – تفکر فریبکار

وقتی فردی به دلیل عدم آگاهی و یادگیری یا شکست های قبلی نتواند به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کند به سمت تفکر فریبکار پیش می رود. تفکر فریبکار، تفکر افرادی است که قصد دارند با دور زدن هنجارهای جامعه به پول برسند. مثلا افرادی که به دنبال کلاهبرداری، دستگاه گنج یاب، دزدی، قاچاق یا روش های غیر حلال و غیره هستند.

افرادی که تفکر متقلب دارند معمولا جامعه، عدم امکانات و شرایط محیطی را عامل تفکر خود می دانند و اشاره می کنند که اگر شرایط بهتری داشتند انتخاب دیگری می کردند در صورتی که این موضوع در واقع خودفریبی است. آگاهی و دانش به ما کمک می کند در هر شرایط و با هر امکاناتی به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا کنیم.

فقط کافی است روش های آن را یاد بگیریم حتی اگر با تفکر متقلب به چیزی برسید این تفکر نیز مثل تفکر شانس محور دوام ندارد چرا که در نهایت هر چیز که به دست آورده باشیم را در ادامه همین مسیر از دست خواهیم داد.

افرادی که تفکر متقلب دارند معمولا ادعا می کنند که پس از بدست آوردن ثروت این کار را کنار می گذارند اما به یاد داشته باشید اگر ثروتی از طریق یک تفکر اشتباه و شغل ناشی از آن به ما برسد در واقع آن ثروت باعث تقویت آن تفکر اشتباه می شود.

در نتیجه بیشتر و بیشتر آن مسیر را ادامه خواهیم داد تا جایی که بالاخره دستمان رو می شود و همه چیز خود حتی آزادی مان را از دست می دهیم. به یاد داشته باشید از راه حلال و صحیح هم اگر دانش آن را پیدا کنیم می توان به سادگی و با کمی پشتکار میلیاردر شد.

بازدارنده 4 – تفکر جادویی

به این دلیل اسم این تفکر را جادویی گذاشتم زیرا معمولا فقط در فیلم هایی پیش می آید که فردی به طور کاملا اتفاقی طی یک شب به درآمد میلیونی برسد. این افراد فقط در رویا و خیال سیر می کنند و نمی دانند هیچ راه میانبری برای ثروت وجود ندارد. به عبارت دیگر افرادی تفکر جادویی دارند که می خواهند بدون هیچ تلاشی یک شبه یا طی مدت بسیار کوتاهی ثروتمند شوند.

بعضی افراد به دلیل همین تفکر جادویی یعنی ثروت یک شبه به سمت تفکرات اشتباه دیگر مثل تفکر متقلب ( گنج یاب و خلاف) و تفکر شانس محور ( بورس یا قمار) می روند و در نهایت به نتیجه دلخواه نمی رسند. در دنیای واقعی برای برای به دست آوردن هر چیز با ارزشی باید تلاش کرد چرا که اگر به تلاش نیازی نبود اصلا آن چیز با ارزش نمی شد. البته باید تلاش هایمان قطعا ما را به هدف خود یعنی ثروتمند شدن برساند. اگر به دنبال رسیدن به درآمد با سرمایه کم هستید باید بگویم آن سرمایه کم، زمانی است که برای هدف خود اختصاص می دهید.

بازدارنده 5 – تفکر استخدامی

یکی از مهلک ترین تفکرات بازدارند برای ثروتمند شدن تفکر استخدامی است. این افراد به شدت به امنیت و ایمن بودن زندگی خود وابسته هستند. به همین دلیل به دنبال شغلی امن و ایمن با حقوقی ثابت و مطمئن هستند تا بتوانند با خیالی تخت شب را صبح کرده و صبح را شب کنند. این افراد همیشه به دنبال استخدام شدن در شغل هایی هستند که حقوق بسیار بالایی پرداخت می کنند.

از آنجایی که همیشه هزینه ها متناسب با درآمد است پس هرچقدر هم که این حقوق بالا باشد در نهایت متناسب با هزینه های ما شد و پس از اندکی عادی می شود چون پیشرفتی در آن نیست که تغییر در زندگی ما ایجاد کند. به عبارت دیگر به دلیل اینکه رشد کمی در موفقیت مالی تجربه می کنند زندگی ثابت و بدون پیشرفت خواهند داشت. به همین دلیل است که بارها شنیده ایم زندگی کارمندی کسالت بار و خسته کننده است حتی اگر آن کارمند حقوق خوبی دریافت کند.

البته منظور این نیست که کارمند بودن به خودی خود بد است اما اینکه پرونده ی موفقیت خود را با یک شغل کارمندی ببندیم و دیگر به افزایش درآمد خود نیندیشیم تفکری خطرناک است که به خودی خود حتی موجب افسردگی و دلسردی از زندگی می شود.

بازدارنده 7 – تفکر تازه کار

افراد تازه کار معمولا به دلیل عدم مهارت و دانش کافی تصور می کنند انجام برنامه های پیش رو بسیار دشوار است و ممکن است هرگز روش صحیح اجرای آن را یاد نگیرند در صورتی که همه افرادی حرفه ای نیز روزی مثل آنها بودند. مارک زاکربرگ موسس فیس بوک نیز روزی  به اندازه ی شما دانش و اطلاعات داشته است.

گاهی اوقات نیز تفکر تازه کار به دلیل عدم دانش خود با بهانه جویی عدم آگاهی خود را توجیه می کند و انگشت اتهام را به سمت امکانات یا شرایط می گیرد. وقتی نمی دانند چطور با امکانات پیش رو می توان به هر میزان از درآمد خانگی دست پیدا کرد به این نتیجه می رسند که شرایط و امکانات مقصر است.

البته خیلی خوب بود که شرایط و امکانات طبق امیال و آرزوهای ما شکل می گرفت اما در دنیای واقعی چنین چیزی هرگز اتفاق نمی افتد و برای هیچ فرد پولداری نیز همیشه همه چیز همانطور که دوست داشته پیش نرفته است. پس به جای اینکه منتظر باشید جهان و امکاناتش خود را با شما سازگار کند این شما باشید که خود را با جهان و امکانات آن سازگار می کنید.

تفکر تازه کار خود می تواند باعث شکل گیری تفکر متقلب، تفکر جادویی و یا تفکر استخدامی شود. همه این تفکرات به دلیل عدم آگاهی مسیر ساده تر، سریع تر یا ایمن تر را انتخاب می کنند چون نمی دانند یا باور ندارند خود به تنهایی و بدون نیاز به هیچ اعمال غیر قانونی می توانند به راحتی به ثروت رویایی خود دست پیدا کنند. تفکر تازه کار نمی داند حتی اگر بعضی امکانات را ندارد و یا موقعیت تحصیل یا دانشگاه رفتن را نداشته است باز هم می تواند ثروتمند و خودکفا شود حتی در منزل.

سن تقویمی یکی دیگر از بهانه هایی است که باعث می شود تفکر تازه کار انگیزه کسب درآمد اینترنتی را نداشته باشد. مثلا به دلیل اینکه که در حرکت نوجوانی هستند خود را برای یادگیری روش های کسب درآمد از طریق کامپیوتر و اینترنت کوچک تصور می کنند و یا به دلیل سن بالای خود تصور می کنند وقت لازم برای یادگیری فعالیت های مربوط به کامپیوتر و اینترنت را ندارند. این باور نیز زاییده ی ذهن خودشان است و صحیح نیست چون توانایی یادگیری ذهن مگر در شرایط بیماری هرگز از بین نخواهد رفت.

پس فرقی نمی کند که شما نوجوانی هستید که می خواهید به درآمد میلیونی برسید و یا میانسالی هستید که تصمیم به ایجاد یک تحول مالی در زندگی خود گرفته است در هر صورت اگر مثل یک حرفه ای فکر کنید احتمال اینکه در خانه به در آمدی میلیونی برسید صد در صد می شود.

بازدارنده 8 – تفکر عاشق

آخرین تفکر بازدارند در حرکت اول برای کسب درآمد اینترنتی مربوط به افرادی است که همیشه به دنبال ایجاد روابط متنوع عاشقانه هستند. این افراد هر چقدر هم که آرزوی ثروت را داشته باشند نمی توانند به درستی روی بدست آوردن آن تمرکز کنند زیرا آنان همیشه یا درگیر رابطه قبلی خود هستند یا در حال ایجاد و حفظ رابطه جدید.

به همین دلیل است که تمامی مدیران و سرمایه گذاران موفقت ازدواج را از ارکان مهم موفقیت در کسب و کار و ثروت می دانند. البته بعضی این افراد سعی می کنند با یک تیر دو نشان بزنند. یعنی هم نیاز به رابطه و هم نیاز به ثروتمند شدن را یک جا برطرف کنند.

این افراد برای کسب درآمد خانگی و بدون سرمایه مسیر ازدواج یا رابطه داشتن با افراد ثروتمند را انتخاب می کنند چون هم در منزل هستند و هم نیازی به سرمایه ندارند. آن ها به دلیل وابستگی زیاد به این نوع تفکر خیلی زود عاشق افراد پولدار می شوند و در نتیجه باعث می شوند طرف مقابل از آنها سوء استفاده کند.

معمولا این افراد به دلیل اینکه در سطح اجتماعی یکسانی با معشوق خود نیستند انگیزه برای طرف مقابل ایجاد نمی کنند که رابطه خود را با وی حفظ کند. به عبارت دیگر معمولا افراد پولدار رابطه خود را با افرادی که از لحاظ اجتماعی و مالی پایین تر آن ها باشد حفظ نمی کنند مگر اینکه آن فرد نیز به سطح آنان دست پیدا کند.

به یاد داشته باشید ثروت افراد پولدار متعلق به خود آنها است حتی اگر با چنین فردی ازدواج کنید. پس برای ثروتمند شدن باید اول ذهن مان به استقلال برسد و سپس خودمان.

ثروتمندان چگونه ثروتمند می شوند

در وضعیت کنونی که کشور ما در یک شرایط بحرانی در اقتصاد به سر می برد نیاز به یادگیری راهکارهای مبتکرانه و نوین برای کارآفرینی بیش از پیش اهمیت و ضرورت پیدا می کند. اقتصاد مقاومتی به معنای تولید و اشتغال است و برای رسیدن به این هدف باید قبل از هر چیز باورهای بازدارنده و بهانه جویانه را کنار گذاشت و با ایمان و خودباوری قدرتمند مراحل موفقیت را یک به یک تا انتها طی کرد. درست است که هیچ وقت، هیچ کس هیچ ثروتی را یک شبه بدست نخواهد آورد اما می تواند با کمی تلاش و خودباوری در مدت کوتاهی به درآمد و سپس به ثروتی قابل توجه و حتی میلیاردی دست پیدا کند. در ادامه به صورت خلاصه توضیح می دهم کارآفرینان و ثروتمندان بزرگ چگونه می اندیشند.

افرادی که تفکر ثروتمندانه دارند اگر شرایطش را داشته باشد خیلی زود ازدواج می کند و اگر نتواند این موضوع را کنار می گذارد تا وقتی شرایطش را پیدا کند و برای ثروتمند شدن به دیگران وابسته نمی شود و امید ازدواج با فرد پولدار هم ندارد. کارآفرینان و ثروتمندان موفق به شانس و احتمال اعتماد نمی کنند، در عوض با یادگیری بیشتر احتمال اتفاقی بودن موفقیت خود را از بین می برند و آن را تبدیل به واقعیتی حتمی می کند. برای مثال همین کسب در آمد با کامپیوتر یا گوشی در اینترنت ایده ی پولساز خانگی است که با یادگیری دانش آن هر فردی می داند می تواند در منزل خود به آسانی ثروت مند شود.

تفکر ثروتمند از شکست وحشت ندارد و به اندازه ی لازم برای موفقیت ریسک می کند؛ حداقل مشکلی برای ریسک کردن در مورد زمان و از دست دادن وقت خود ندارد. تفکر پولدار به دنبال راه های غیر قانونی نیست و می داند نمی شود یک شبه پولدار شد. حتی فردی که سال ها طول کشیده است تا توانسته با یک ایده یک شبه پول زیادی بدست بیاورد، یک شبه پولدار نشده بلکه سال ها برای رسیدن به آن لحظه تلاش کرده است. به عبارت دیگر کسب درآمد اینترنتی در خانه به معنی کسب درآمد بدون تلاش نیست.

کارآفرینان موفق تفکر کارمندی ندارند و ایمنی بدون پیشرفت را نوعی ضعف تصور می کنند. ثروتمندان و کارآفرینان ترجیح می دهند وقت و سرمایه گران بهای خود را برای شغل و ثروت خود صرف کنند. البته به این موضوع هم اشاره کنم که اگر فرد مورد نظر کارمند باشد همچنان می تواند در کنار شغل خود به کارآفرینی و شغل های دیگر نیز رویی بیاورد.

تفکر حرفه ای بر خلاف افراد تازه کار برایش مهم نیست نوجوان یا میانسال است؛ هیچگاه تصور نمی کند برای برای یادگیری زود یا دیر است. شخصی که تفکر افراد ثروتمند را دارد می داند با یادگیری روش های خلاقانه و نوین از طریق ساده ترین امکانات یعنی اینترنت نیز بدون نیاز به سرمایه می تواند به سرعت و نه یک شبه به کسب درآمد خانگی برسد. آنها می دانند همیشه مثل پولدار شدن از طریق اینترنت و کسب درآمد در خانه راه هایی وجود دارد که نه تنها به هیچ امکانات مادی و سرمایه گذاری نیاز ندارد بلکه مهارت های آن را خیلی ساده و زود می توانند یاد بگیرند.

به یاد داشته باشید حرفه ای بودن به معنای صد در صد آگاه بودن نیست بلکه به این معنا است که به عدم آگاهی خود اعتراف می کنیم و در عین حال با تلاش و یادگیری همیشه در پی جبران آن هستیم. به عبارت دیگر تلاش می کنیم تا ارزش های علمی خود را در راه کسب درآمد و کارآفرینی افزایش دهیم.

حرکات بعدی من برای کسب درآمد اینترنتی

تا اینجا با مرحله اول آشنا شدید. حرکات بعدی کسب درآمد اینترنتی در مورد روش های عملی از صفر تا صد برای کسب درآمد اینترنتی است. به یاد داشته باشید یادگیری این تکنیک ها به هیچ پیشنیاز تخصصی یا علمی نیاز ندارد و شما در هر سطح از آگاهی و دانشی که قرار گرفته باشید همچنان می توانید این تکنیک ها را بیاموزید. در مقاله ای با نام 5 مرحله برای کسب درآمد مطمئن از اینترنت به صورت خلاصه به تمام این 5 مرحله اشاره کرده ام.

نکته ی مهم بعدی این است که شما حتی می توانید بر اساس علایق کاری یا تحصیلی خود حرکات بعدی را برنامه ریزی کنید. به این صورت که در کار یا تخصص مورد علاقه خود فعالیت کنید البته یادآوری می کنم که لزوما برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نه به سرمایه نیاز دارید، نه به اجاره مکانی خاص و نه به هیچ دانش و تخصص قبلی.

تنها چیزی که باید بدانید به آن نیاز دارید زمان است. باید کمی وقت برای یادگیری و سپس برای اجرای این تکنیک ها سپری کنید و بعد در مدت چند ماه درآمد ایجاد می شود و به سرعت شروع به افزایش می کند. اگرچه این کسب و کار را به عنوان شغل دوم خود می توانید انجام دهید اما پتانسیل پیشرفت و کسب درآمد از طریق اینترنت آنچنان زیاد است که قابلیت تبدیل شدن به شغل اول شما را نیز دارد.

ثروتمند شدن از اینترنت هیچ محدودیتی ندارد و اگر بازدارنده های حرکت اول نتوانند جلوی شما را بگیرند مطمئن باشید طی یک سال درآمد شما حداقل دو برابر حقوق اداری کاری یک کارمند خواهد شد؛ پرواضح است که صرف وقت بیشتر در این مسیر و تلاش روز افزون می تواند این میزان را تا ده و حتی ده ها برابر افزایش دهد.

ادامه این حرکات فقط برای افرادی ارسال می شود که درآمد آنان ناچیز است و افرادی که درآمد قابل قبولی دارند بهتر است از اشباع کردن این فضای شغلی پرهیز کنند و اجازه دهند کسانی که نیازدارند وارد آن شوند چرا که در حال حاظر تنها فضای خالی اشتغال جوانان فضای اینترنتی و مجازی است.

ارسال پیام از طرف شما به شماره زیر به این معنا است که متعهد می شوید این تکنیک ها و مهارت های را فقط در راه کسب روزی حلال استفاده کنید و همچنین می پذیرید که اکنون درآمد کافی برای پیشرفت و آینده زندگی خود ندارید.

شماره تماس تلگرام و واتس آپ:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

تیم کارآفرینان نوین بینش

 

نویسنده: شاهین زند

 

اگر به شغل یا فعالیت خاصی علاقه دارید و یا در زمینه خاصی تخصص دارید می توانید آن را برای کارشناسان ما توضیح دهید تا بر اساس آن حرکات بعدی را برای شما ارسال کنند. باز هم تاکید می کنم حتی اگر تخصص و یا دانشی ندارید و یا علاقه خاصی به هیچ شغلی ندارید بازهم پیشنهاد های تجاری بسیاری برای شما در بازار مجازی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

صورت تمایل می توانید خودتان را معرفی کنید ( اسم، سن، تحصیلات) و تخصص یا علایق خود را برای کارشناس ما توضیح دهید تا دقیق تر شما را راهنمایی کنیم. به دلیل درخواست های بسیار ممکن است در پاسخ به پیام شما تاخیر صورت بگیرد ولی قطعا پاسخ شما ارسال خواهد شد.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائرة المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. سایت نوین بینش یک سایت پژوهشی است که در زمینه روانشناسی تجاری، مدیریت، روانشناسی عشق، کارآفرینی و موفقیت فعالیت می کند.  برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چطور می توان یک کسب و کار اینترنتی پردرآمد داشت؟

مقدمه ای برای راهکارهای پول درآوردن از اینترنت

راه های پول درآوردن از اینترنت

پولدار شدن از طریق اینترنت

کسب درآمد از اینترنت به صورت رایگان

کسب درآمد میلیونی از اینترنت

شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارت های زیر به این مقاله رسیده اید:

کسب درامد اینترنتی واقعی. کسب درآمد اینترنتی کلیکی. سایت کسب درآمد اینترنتی. کسب درآمد از طریق تلگرام. آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان. کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه. راه های کسب درآمد از طریق اینترنت. درآمد اینترنتی بدون سرمایه