استراتژی سه لایه جذب از راه دور

استراتژی ۳ لایه ای جذب عشق

بهترین راه برای برگرداندن عشقم چیست؟

یکی از پرسش های رایج که همیشه با آن رو به رو هستم پیدا کردن بهترین راه برای برگرداندن عشق است. در مقاله قبلی خود در مورد یکی از تکنیک های از راه دور صحبت کردیم که از بهترین تکنیک بازگرداندن عشق بود.

در این مقاله نیز می خواهیم در مورد یکی دیگر از تکنیک های از راه دور صحبت کنیم که ربطی با نظریه ۶ درجه جدایی یا شبکه ۶ مرحله ای ندارد و آن روش ارتباطی شبکات اجتماعی است.

استراتژی ۳ لایه جذب از راه دور چیست

استراتژی ۳ لایه­ ای جذب از راه دور نیاز به هیچ ارتباط مستقیمی بین شما و شخص مورد نظر ندارد.

در نتیجه بدون اینکه حتی یک پیام ارسال کنید، نظری زیر پست هایش بگذارید یا اصلا کاری به حساب کاربری اش داشته باشید می ­توانید موجب جذب وی به سوی خود شوید ( نگاه کنید به پیام برای عاشق کردن از راه دور). 

اما باید دقیقا طبق استراتژی ۳ لایه ای جذب عشق از راه دور عمل کنید تا بتوانید معشوق تان را به سمت خود جذب کنید

به یاد داشته باشید وقتی می گوییم استراتژی ۳ لایه ای جذب می تواند عشق شما را از را دور جذب کند منظورمان قانون جذب نیست که راهکارش خیالبافی است.

در واقع منظور اقدامات و تکنیک های عملی است که روی حساب کاربری خود در شبکات اجتماعی انجام می دهید و باعث ارسال سیگنال عشق از راه دور می شود.

به عبارت دیگر شما پست های شما، دنبال کننده های شما و فعالیت های تان می تواند باعث ارسال سیگنال های ترکیبی جذب شده و در نهایت فرد مورد نظر را بازگرداند.

لایه های استراتژی جذب از راه دور

۳ لایه ی استراتژیک جذب عشق از راه دور که از طریق شبکات اجتماعی انجام می شود شامل یک تکنیک است.

پس همانطور که در کتاب بازگشت به عشق و ازدواج نیز توضیح داده ام باید هر ۳ لایه را به درستی انجام دهید تا در نهایت بتوانید موفق به بازگرداندن مرد یا زن ورد علاقه خود شوید.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به این ۳ لایه:

لایه ۱ استراتژی جذب عشق: این لایه تکنیک های اجرایی در شبکات اجتماعی است مربوط به زمانی که در دوران قطع ارتباط قرار دارید و همچنان به آمادگی لازم نرسیده اید. 

لایه ۲ استراتژی جذب عشقدر لایه ۲ باید آماده شوید. زیرا وقتی مرحله بعد انجام شود با تماس یا پیام طرف مقابل رو به رو خواهید شد و باید بدانید چگونه پاسخ بدهید.

لایه ۳ استراتژی جذب عشق: فقط پس از آمادگی لازم می­توانید از لایه سوم استراتژی شبکات اجتماعی استفاده کنید. این استراتژی نیز مربوط به نحوه فعالیت شما در شبکات اجتماعی است. 

اگر طرف مقابل در شبکات اجتماعی نباشد چطور

آیا اگر شخص مورد نظر مان در شبکات اجتماعی نباشد نیز می تواند از استراتژی جذب از راه دور استفاده کرد؟

  • مهم نیست اگر عشق از دست رفته شما در شبکاات اجتماعی عضو باشد یا خیر.
  • مهم نیست اگر بلاک شده باشید یا دیگر پیامی دریافت نکنید.  
  • مهم نیست اگر ارتباطش را با شما قطع کرده و از شما متنفر شده.
  • مهم نیست اگر به هر دلیلی نمی تواند یا نمی خواد با شما باشد.

مهم این است که استراتژی شما در شبکات اجتماعی می تواند به شما کمک کند رابطه خود را با نامزد یا همسر خود بهبود ببخشید و عشق را به زندگی بازگردانید.

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

نوین بینش یک وبسایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین مرجع در مورد بازگشت به عشق و ازدواج در بین سایت های فارسی زبان می باشد. کتاب بازگشت به عشق و ازدواج نوشته شاهین زند با تضمین بازگشت وجه برای اولین بار در نوین بینش منتشر شده است. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در پیج اینستاگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینشصفحه اینستاگرام شاهین زند

می خواهم بیشتر بدانم

حفظ رابطه عاطفی از راه دور

تجربیات من در برگرداندن معشوق

عشق از راه دور

ترمیم روابط عاشقانه

جملات برگشتن معشوق

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *