زنان جذب چه مردانی می شوند؟

زنان جذب چه مردانی می شوند

همه ی آدم ها دوست دارند دیگران به آنها  اهمیت بدهند، این یک حقیقت ثابت شده است. با این وجود فکر می کنید چرا زن ها مردانی را که سعی می کنند آن ها را به دست آورده و به آن ها ابراز علاقه می کنند دوست ندارند؟

اگر بگوییم همه ی زن ها خواستار عشق و محبت هستند فکر می کنید چرا بیشتر آن ها از مردانی که به آن ها نیازمند هستند فاصله می گیرند؟ قبل از پاسخ به این سوالات اجازه دهید به طور مختصر درباره ی شیوه ی تفکر زنان به شما توضیح دهم.

زن ها از مردان قوی، مسلط و با اراده خوششان می آید. این یک بخش از ساختار روانشناختی هر زنی است. البته ممکن است بعضی از آن ها بر اساس تجربه های به خصوصی تا حدی بر خلاف این مسئله را نشان دهند اما ذهن بسیاری از خانم ها بر اساس همین قاعده برنامه ریزی شده است.

در مقاله ی روانشناسی جذابیت ظاهر توضیح دادم زنان معمولا به مردانی جذب می شوند که بتوانند از آن ها و در آینده از فرزندانشان حمایت و پشتیبانی کنند.

نفرت زن ها از مردان زمانی اتفاق می افتد که متوجه شوند مرد مورد نظرشان مردی بی اراده است که دیگر نمی تواند از او حمایت کند.

چرا زنان مردان بی ارده را رد میکنند؟

فرض کنید مردی هر روز به زن مورد علاقه اش پیام داده و جوابی از او دریافت نکند، اما با این وجود بازهم به پیام دادن ادامه بدهد. در چنین موردی این زن ممکن است به صورت ناخودآگاه تصور کند این مرد بسیار محتاج به او و احساساتی بوده و نمی تواند نبود او را تحمل کند.

به عبارت دیگر این مرد به چشم زن مورد علاقه اش مردی ضعیف به نظر می رسد که نمی تواند مشکلات عاطفی خود را حل کند و چون زن مورد علاقه اش به مردان قوی و با اراده جذب می شود، به او علاقه ای نداشته و حتی ممکن است از او نفرت پیدا کند.

بیشتر خانم ها تصور می کنند مردان ضعیف نمی توانند زنان را به راحتی به خود جذب کنند و به همین دلیل است که به زن ها احساس نیاز پیدا می کنند. بر اساس منظق زنان اگر مردی زنان زیادی را اطراف خود داشته باشد که به او علاقه مند باشند هیچ وقت برای به دست آوردن یکی از آن ها تلاش نمی کند.

مردان ضعیف و محاج به دیگران کمتر مستقل به نظر می رسند و نسبت به مردان دیگر رفتار مردانه ای از خود نشان نمی دهند. همانطور که گفتم بیشتر زنها به مردان قوی و با اراده ای نیاز دارند که بتوانند آن ها را حمایت کنند و اگر مردی خودش را محتاج و نیازمند به زنی نشان دهد ضعیف و بی اداره به چشم خواهد آمد.

قبلا هم توضیح دادم که برای زنان مردان نیازمند و نا امید نسبت به مردانی که به ندرت در دسترس هستند اصلا جذاب نخواهند بود.

این یک حقیقت در مورد طبیعت انسان ها می باشد؛ هر چیزی که به سختی به دست آورند برای شان ارزش بیشتری خواهد داشت. اگر مردی به یک احساس نیاز نشان دهد برای او به آسانی دست یافتنی بوده و جذابیتی برایش ندارد. چنین مردی وقتی با یک مرد با اراده که تمایل کمی از خود نشان می دهد مقایسه شود دیگر به چشم نخواهد آمد.

پس چیزی که درمورد مردان نیازمند و بی اراده برای زنان غیر قابل تحمل است رفتار آن ها نیست بلکه پیامی است که از رفتار آن ها منتقل می شود. گاهی معنای چنین رفتارهایی عدم وجود معیارهای زن(در این مورد حمایت و پشتیبانی) در مرد نیست اما در بیشتر مواقع در این مورد حق با خانم هاست! طرز فکر خانم ها به گونه ای طراحی شده است که بر اساس آن مردان نیازمند و ضعیف نسبت به مردان قوی و با ارده اصلا جذاب نیستند.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چه چیز بیش از همه زنان را به مردان جذب می کند

روانشناسی جذب زنان، جذابیت برای زنان چگونه است

چرا پسر های خوب و مهربان برای زنان جذاب نیستند

راه های جذب دختر مورد علاقه

اهمیت ظاهر مرد در ازدواج