چرا می توان به تیم نوین بینش اعتماد کرد

این روزها اگر به دنبال روانشناس باشید می توانید در هر سایت و کانال فردی را پیدا کنید که مدعی آموزش و مشاوره است. متاسفانه اکثر این افراد هیچ آموزش و تخصصی در این زمینه ندارند و تنها با هدف سودجویی اقدام به جذب مراجعه می کنند. سوالی که اکنون ممکن است برای شما ایجاد شود این است که چگونه از صلاحیت این افراد مطمئن شویم. مهمترین توصیه ای که در این باره می توانم به شما بکنم این است که قبل از هر گونه مشاوره و پرداخت هزینه اول در مورد فرد مشاور اطلاعات کسب کنید و ببینید آیا واقعا دانش کافی در این زمینه دارد یا خیر.

با وجود سایت ها و کانال های فراوانی که در این زمینه وجود دارد تحقیق در مورد هر شخصی بسیار آسان است. فقط کافی است از آن شخص در خواست کنید کمی در مورد رزومه و فعالیت های خود توضیح دهد و نمونه ای از مقالات خود را در اختیار شما بگذارد. سپس با مطالعه ی این مقالات به سادگی متوجه خواهید شد که آیا فرد مورد نظر صلاحیت مشاوره و راهنمایی شما را دارد یا خیر.

در ضمن مشاور آنلاین هرگز نمی تواند پاسخ گوی نیازهای درمانی مراجعه ها باشد و اگر شما دچار اختلالات روانی هستید حتما باید به صورت حضوری زیر نظر متخصص روانپزشک معاینه شوید.

تیم نوین بینش در زمینه روانشناسی تجاری، روانشناسی رفتاری، رشد فردی، نظریه های برنامه ریزی عصبی کلامی، بهبود روابط و غیره فعالیت می کند. در ادامه به معرفی مدیر و سرپرست تیم روانشناسی نوین بینش می پردازیم.

معرفی من

نام من شاهین زند است و مدیر و موسس سایت نوین بینش هستم. پس از سال ها تحقیق، پژوهش و انتشار مقالات روانشناسی تصمیم به تشکیل تیم روانشناسی و کارآفرینی نوین بینش را گرفتم تا بتوانم خدمات بهتر و کاملتری به مخاطبان سایت نوین بینش عرضه کنم.

برای آشنایی بیشتر با رویکرد رواشناختی من می توانید مقالات و نوشته هایم را مطالعه کرده و آن ها را در کانال تلگرام و صفحه ی اینستاگرام نوین بینش دنبال کنید ( آشنایی با سوابق شاهین زند).

تیم نوین بینش توسط اعضای حرفه ای و متخصصی تشکیل شده و همه ی اطلاعات این افراد نیز در بخش معرفی اعضای تیم نوین بینش قابل مشاهده است.

در این بخش تحصیلات، فعالیت ها، مقالات و مسئولیت این افراد را در تیم روانشناسی نوین بینش توضیح داده ام که برای اطمینان بیشتر می توانید مطالعه کنید.

متاسفانه بسیاری افراد مدت زمان بسیاری از وقت ارزشمند خود را در راه کپی برداری و سرقت ادبی تلف می کنند و نمی دانند فضای مجازی امروز هر روز بیشتر برای مردم و جامعه مدرن ایران روشن و آشکار می شود و فقط زمان و وقت خود را هدر می دهند.

بسیاری افراد به من پیام می دهند و ادعا می کنند هزینه ای از آنها برای جلسات مشاوره و یا مقالات بنده را با نام مقالات بازگشت به رابطه (یا دوره بازگشت به رابطه) خریداری کرده اند در صورتی که رسید پرداختی شان به نام فردی دیگر است. اول اینکه من مشاور نیستم و فقط نویسنده مقالات آموزشی هستم که توسط تیم روانشناسی نوین بینش در اختیار مراجعه ها قرار می گیرد.

دوم اینکه تیم روانشناسی نوین بینش تنها تیمی است که زیر نظر بنده به پرسش های عمومی و تخصصی سایت نوین بینش پاسخ می دهد.

برای اینکه همیشه مطمئن باشید خرید مطمئنی انجام می دهید و در دام سارقان ادبی نمی افتید همیشه به نکات زیر هنگام خرید اینترنتی دقت کنید:

وقتی شما قصد خرید محصول فردی شناخته شده را دارید ولی شماره کارت به نام فردی بی نام و نشان است که هیچ سابقه ای ندارد باید به آن پرداخت شک کنید. یکی از اولین شرط های خرید های آنلاین این است که قبل از هر چیز از سوابق فروشنده و تولید کننده محصول آگاه شوید – در اینجا یعنی فروشنده مقالات شاهین زند.

نکته بعد این است که همه مقالات بنده طی سه سال به نگارش درآمد است بعضی از آنها به صورت رایگان و بعضی به اخذ هزینه در اختیار مراجعه های سایت نوین بینش قرار می گیرد.

مقالاتی که برای فروش نوشته ام تا کنون بیش از ده ها بار به روز رسانی شده اند تا جایی که در آخرین نسخه های مقالات و دوره های آموزشی چندین فصل جدید اضافه شده است.

سارقان ادبی نمی توانند همیشه نسخه کپی خود را به روز کنند و مقالات جدید را خریداری کنند. به یاد داشته باشید با خرید اشتباه، محصول ناقص در اختیار شما قرار می گیرد.

این نکته را نیز به یاد داشته باشید که قبل از استفاده از خدمات آنلاین مشاوره باید از رزومه و فعالیت تیم روانشناسی آن وبسایت مطمئن شوید. برای آشنایی با تیم ما نگاه کنید به معرفی تیم روانشناسی نوین بینش . نوین بینش تنها تیمی است که در بین وبسایت های فارسی زبان به صورت شفاف و روشن رزومه و فعالیت های خود و اعضای تیمش را در اختیار عموم قرار می دهد.

چرا ارسال پیام به تیم نوین بینش رایگان است

اگرچه برگزاری جلسات تخصصی و آموزشی برای عده ای خاص نیازمند سپری کردن وقت و زمان بسیار است و ناگزیر برای حفظ تداوم فعالیت های نوین بینش مجبور به اخذ هزینه هستیم اما این موضوع برای همه ی مراجعین صدق نمی کند چرا که بعضی افراد می توانند به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن به جواب خود برسند. در عوض ما نیز مقالات خود را بر اساس نیازهای مخاطبین خود هر روز بروز می کنیم.

خدمات رایگان نوین بینش بیشتر متمرکز بر ریشه یابی مشکلات و تحلیل نقاط ضعفی ست که در زندگی یا احتمالا رابطه عاطفی شما ممکن است وجود داشته باشد.

مزیت های ارسال رایگان پیام به تیم نوین بینش

ارتباط رایگان با مشاور و روانشناس می تواند بسیار موثر باشد. در ادامه به تاثیرات مثبت ارتباط رایگان با تیم کارآفرینان و تیم روانشناسی نوین بینش اشاره خواهم کرد

  • مراجعین متوجه می شود اصلا ارتباط آنلاین برای وی سودمند است یا خیر.
  • مراجعه یک تصویر واقعی و برنامه ریزی دقیق برای رسیدن به هدف خود بدست می آورد.
  • بسیاری مراجعین می توانند به پاسخ پرسش های خود بدون هیچ هزینه ای دست پیدا کنند.
  • مراجعین می توانند با منبع و یا مقالاتی که برای حل مشکل خود نیاز دارند به صورت رایگان آشنا شوند.
  • ارسال پرسش و اقدام به برقراری ارتباط به صورت آنلاین هیچ ضرری ندارد و در صورت اینکه نتیجه بخش نباشد، مراجعه می تواند فکر دیگری بکند.

مزیت های ارتباط آنلاین

  • مراجعینی که به دلیل مشغله ی شغلی نمی توانند به صورت حضوری با روانشناس در ارتباط باشند می توانند به سادگی و در همه ی ساعات شبانه روز در تلگرام با روانشناسانما در ارتباط باشند.
  • اگر به هر دلیلی تمایلی به معرفی هویت خود نداشته باشید می توانید به صورت ناشناس با ما در ارتباط باشید و به راهکارهای مورد نیاز دست پیدا کنید.
  • جزوات، پاسخ ها و تکنیک هایی که در ارتباط آنلاین آموزش داده می شود همیشه در اختیار شما خواهد بود و می توانید همیشه به مطالب رجوع کنید.
  • بسیاری مواقع تاثیر نوشته به دلیل اینکه به توجه و دقت بیشتری از سوی مراجعیین نیاز دارد می تواند نتیجه ی بهتری در برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما در جهت موفقیت در اهداف تان داشته باشد.

تضمین فضای شخصی

مهمترین تعهد تیم نوین بینش حفظ اسرار و اطلاعات شخصی مراجعین است. به جز اعضای تیم نوین بینش هیچ فرد دیگری دسترسی به اطلاعات و پیام های شما نخواهد داشت و این موضوع کاملا توسط ما تضمین می شود. همه ی شماره های واتس آپ و تلگرام سایت نوین بینش توسط برنامه نویسان حرفه ای کد گذاری شده اند و به هیچ وجه قابلیت دسترسی به این اطلاعات وجود ندارد. همچنین همه ی اعضای تیم روانشناسی نوین بینش نسبت به حفظ اسرار و فضای شخصی مراجعین ضمانت کتبی داده اند.

آدرس نوین بینش به تازگی تغییر کرده است. ادرس جدید:

اصفهان – خیابان ارتش – کوچه ۶۹– ساختمان پیمان – واحد ۱۱