چرا می توان به تیم نوین بینش اعتماد کرد

این روزها اگر به دنبال روانشناس باشید می توانید در هر سایت و کانال، فردی را پیدا کنید که مدعی آموزش و مشاوره است. متاسفانه اکثر این افراد هیچ آموزش و تخصصی در این زمینه ندارند و تنها با هدف سودجویی اقدام به جذب مراجع می کنند. سوالی که اکنون ممکن است برای شما ایجاد شود این است که چگونه از صلاحیت این افراد مطمئن شویم. مهمترین توصیه ای که در این باره می توانم به شما بکنم این است که قبل از هر گونه آموزش و پرداخت هزینه اول در مورد مدعیان روانشناسی اطلاعات کسب کنید و ببینید 1) اصلا اطلاعات شفاف و آشکاری در مورد آن ها وجود دارد و 2) آیا واقعا دانش کافی در این زمینه دارند یا خیر.

در ضمن مشاور آنلاین هرگز نمی تواند پاسخ گوی نیازهای درمانی مراجع ها باشد و اگر شما دچار اختلالات روانی هستید حتما باید به صورت حضوری زیر نظر متخصص روانپزشک معاینه شوید.

عمده فعالیت های تیم نوین بینش متمرکز بر نشر کتاب هایی مرتبط با روانشناسی عشق، روانشناسی ازدواج، موفقیت در روابط عاطفی، بازگشت عشق، شروع یک رابطه آشنایی با قصد ازدواج و مهارت های پس از ازدواج است که همراه با پشتیبانی انحصاری ارائه می شود.

این پشتیبانی همراه با آماده سازی و تولید محتوای اختصاصی با توجه به نیاز کاربر است تا جایی که اگر قبلا محتوایی در مورد موضوع یا نیاز کاربر نوشته نشده باشد یا در کتاب ها موجود نباشد محتوای اختصاصی بر اساس نیاز وی به صورت اختصاصی با هدف افزایش آگاهی و مهارت عمومی در حوزه روابط عاطفی نوشته و منتشر می شود که با هدف ایجاد نتایج مطلوب برای مخاطب نوشته می شود. هدف افزایش انگیزه و علاقه در مخاطب است که مطالعه کردن هم برای وی لذت بخش تر شود، هم کاربردی تر و هم مفید تر.

قبل از هر چیز اجازه دهید شاهین زند – مدیر و سرپرست تیم نوین بینش و همچنین نویسنده و پژوهشگر کتاب ها و مقالات نوین بینش را معرفی کنیم.

در مورد موسس نوین بینش 

نام من شاهین زند است و مدیر و موسس سایت نوین بینش هستم. پس از سال ها تحقیق، پژوهش و انتشار مقالات روانشناسی تصمیم گرفتم تیم نوین بینش را تشکیل دهم تا بتوانم خدمات بهتر و کاملتری به مخاطبان سایت نوین بینش عرضه کنم.

هیچ چیز به اندازه شفاف سازی در جلب اطمینان نمی تواند تاثیر گذار باشد. به همین دلیل است که همه چیز در مورد سوابق علمی، سوابق شغلی و اهداف و انگیزه های من واضح و آشکار شفاف سازی شده است.

انتشار 4 کتاب و صدها مقاله مرتبط در حوزه روانشناسی عشق و مهارت های ارتباطی یکی دیگر از معیارهای سنجش صلاحیت علمی و تخصصی من به عنوان مدیر نوین بینش است که فقط خودتان پس از مطالعه آن ها می توانید به آن پی ببرید.

همه کتاب ها در نوین بینش منتشر شده است و توسط اعضای متخصص تیم نوین بینش، پشتیبانی می شود که همه مدارک عالی در حوزه روانشناسی دارند.

یکی دیگر از دلایلی که نوین بینش را متمایز می کند تشکیل یک تیم متخصص و هماهنگ است که وظیفه پشتیبانی از محصولات نوین بینش را بر عهده دارند. تیم نوین بینش اولین تیمی است که برای کتاب های خود پشتیبانی انحصاری و هدفمند طراحی کرده است. در ادامه بیشتر در مورد تیم نوین بینش سخن خواهیم گفت.

کتاب های نوین بینش برای چه افرادی مناسب است 

این کتاب برای افرادی نوشته شده است که به دنبال جلوگیری از جدایی یا طلاق هستند و یا حتی در شرایط پس از آن هستند و قصد بازگشت عشق به زندگی خود دارند. همچنین برای افراد مناسب است که قصد شروع یک رابطه عاطفی با قصد ازدواج را دارند یا افرادی که در گذشته به منظور ازدواج با فردی آشنا شده اند اما اکنون به دلیل مشکلاتی نمی توانند ازدواج کنند.

برای مثال اگر قصد شما بهبود رابطه باشد همه تکنیک های مهارت های ارتباطی مثل ارتباط کلامی، غیر کلامی، پیامی و از راه دور در رابطه با بازگشت عشق آموزش داده می شود.

یا در کتابی دیگر همه چالش های ازدواج از بهانه های اقتصادی گرفته تا مخالفت های خانواده و بسیاری موارد دیگر بررسی شده و راهکار آن نیز عنوان شده است. کتاب های نوین بینش همچنین برای افرادی مناسب است که می خواهند مهارت های ارتباطی پس از ازدواج را بیاموزند حال چه ارتباط با همسر باشد چه ارتباط با خانواده همسر.

پس فرق نمی کند در چه شرایط یا موقعیتی باشید، نوین بینش همیشه یک کتاب مناسب برای شرایط دقیق شما دارد.

چرا کتاب های نوین بینش تاثیر گذار است

یکی از دلایل دیگر که کتاب های نوین بینش را متمایز می کند این است که کتاب های من – شاهین زند – مدام بر اساس آخرین اطلاعاتی که در ارتباط با بازدید کنندگان نوین بینش و نتایج موفقیت آمیز خوانندگان و همچنین نظرات و پرسش های خوانندگان کتاب بدست می آید به روز رسانی می شوند. این بدین معنا است که این کتاب ها مدام بر اساس نیاز های جامعه محتوای کاملتری را در اختیار خواننده قرار می دهد.

یکی دیگر از دلایلی که شما را مطمئن می سازد کتاب های نوین بینش مناسب شما است امکان ارتباط رایگان با تیم نوین بینش است. تیم نوین بینش این امکان را ایجاد کرده است تا پس از دریافت اطلاعاتی جزئی از شما، کتاب مناسب را به شما معرفی کند.

روش آموزش این کتاب ها، آموزش مطالعه محور است که یک روش صد در صد قطعی و کاربردی در آموزش تکنیک های عشق و مهارت های ارتباطی مرتبط با کتاب است. آموزش یا بهتر است بگوییم پشتیبانی مطالعه محور به مراجع و پشتیبانی تخصصی کمک می کند در مورد اجرای تکنیک های کتاب به صورت دقیق و کاربردی صحبت کنند و بر پیشرفت رابطه عاطفی نظارت داشته باشند و نتیجه قطعی بدست آورند. در مورد فواید این روش آموزشی در ادامه بیشتر صحبت خواهم کرد.

به همین دلیل این کتاب ها همراه با 6 روز ارتباط آنلاین به صورت انحصاری مرتبط با کتاب زیر نظر دکتر روانشناس، پشتیبانی می شود. همچنین 3 ماه پشتیبانی رایگان پرسش و پاسخ نیز به همراه دارد.

منابع کتاب های نوین بینش

منابع این کتاب ها شامل برنامه ریزی عصبی کلامی ( NLP)، زبان شناسی، روانشناسی عشق، روانشناسی جذب، زبان بدن، روانشناسی طلاق، سال ها ارتباط با هزاران خواننده کتاب است.

برای مدل سازی این تکنیک ها بارها آزمون و خطا صورت گرفته است و پس از اطمینان از نتیجه قطعی، تکنیک یا مدل مورد نظر به کتاب افزوده شده است.

چرا دانش به تنهایی کافی نیست

راننده ای را تصور کنید که فقط در مورد رانندگی کتاب مطالعه کرده است؛ هر چقدر هم دانش وی در مورد رانندگی افزایش پیدا کند تا وقتی مهارت رانندگی بدست نیاورد آن دانش کاربردی برای او ندارد.

یا فوتبالیستی را تصور کنید که سال ها در مورد تکنیک های فوتبال کتاب مطالعه کرده است، آیا با این مطالعات می تواند در زمین فوتبال نیز به خوبی عمل کند؟ خیر نمی تواند.

هرچند دانش، مقدمه ای برای بدست آوردن هر مهارتی است اما دانش با مهارت تفاوت دارد. بدون مهارت، دانش شما هرگز به مرحله عمل نخواهد رسید. به همین دلیل ممکن است بسیاری افراد حتی اقدامات و ارتباطات صحیح را بدانند اما در عمل آن ها را اجرا نکنند. تا کنون برای تان پیش آمده است که به خودتان قولی بدهید اما خیلی زود آن را زیر پا بگذارید؟ دلیلش این است که هر چند شناخت و آگاهی شما باعث شده به خود قول بدهید اما عدم مهارت باعث شده نتوانید آن را اجرا کنید.

برای بدست آوردن مهارت باید آن را در ناخودآگاه خود برنامه ریزی کنید. به همین دلیل نوین بینش در کنار دانش، مهارت شما را نیز با تکنیک پشتیبانی مطالعه محور تقویت می کند.

کتاب های نوین بینش با روش برنامه ریزی دو مرحله ای ناخودآگاه به شما کمک می کند تکنیک های مورد نظر را به صورت عملی، کاربردی و واقعی در ناخودآگاه خود برنامه ریزی و در زندگی اجرا کنید.

دو مرحله برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شامل 1) مطالعه کتاب و کسب دانش در مورد تکنیک های کتاب 2) ارتباط با پشتیبان جهت ارائه گزارش از نتیجه اجرای تکنیک ها و پاسخ به تمرین های کتاب. این دو مرحله که باید در مدت زمانی مشخص انجام شود به شما کمک می کند تکنیک هایی را در ضمیر ناخوداگاه خود برنامه ریزی کنید که نه تنها به بهبود و یا شکل دهی روابط عاطفی شما کمک می کند بلکه در همه مراحل زندگی و هر رابطه دیگری نیز به شما کمک می کند.

ضمیر ناخودآگاه همان قسمتی است که باعث می شود بدون نیاز به اندیشیدن کاری انجام دهید مثل سخن گفتن و رانندگی.

از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه بر اساس تکرار، نظم و منابع معتبر متنوع برنامه ریزی می شود، ساختار آموزش مطالعه محور و نظم جلسات می تواند ذهن شما را در مسیر تمرین ها برنامه ریزی کند.

با اینکار در واقع ما هم دانش و هم مهارت شما را افزایش می دهیم. چون دانش بدون مهارت سودمند نیست.

بسیاری از این تکنیک ها در هدف مندی، برنامه ریزی، ارتقای شغلی یا تحصیلی و بهبود اوضاع خلقی و انگیزشی شما نیز موثر است.

پشتیبانی عمومی آنلاین به صورت رایگان

این پشتیبانی که بیشتر متمرکز بر شناخت نیاز خوانندگان کتاب و معرفی بهترین منابع و کتاب ها است که توسط کارشناسان رشته روانشناسی صورت می گیرد.

ارتباط شما به صورت رایگان با نوین بینش به شما اطمینان می دهد که یک تیم همیشه آنلاین مراقب اوضاع شما است و پشتیبان پرسش های تان خواهد بود؛ تیمی که هیچ هدفی ندارد مگر خوشحال کردن و بهبود اوضاع روابط شما با اهدف تحکیم بنیان خانواده یا ازدواج.

هرچند پشتیبانی و ارتباط رایگان به دلیل هزاران پیامی که روزانه برای ما ارسال می شود ممکن است کمی با تاخیر باشد اما تصور کنید اگر به صورت رایگان به این اندازه خدمات ارائه می دهیم  پس از ثبت نام چه پشتیبانی نیرومندی ارائه خواهیم داد.

همیشه از طریق شماره 09306135008 می توانید به صورت رایگان و 24 ساعت از خدمات عمومی و رایگان تیم نوین بینش استفاده کنید.

پشتیبانی تخصصی آنلاین پس از ثبت نام

یکی دیگر از ویژگی های مثبت نوین بینش این است که خرید شما به معنای پایان ارتباط با ما نیست بلکه به معنای شروع این ارتباط است.

نوین بینش به شما کمک می کند این تکنیک ها را به درستی انجام دهید و هر کجا پرسشی داشتید به شما پاسخ می دهد. در پایان هر فصل مجموعه ای از پرسش ها ارائه شده که مربوط به تکنیک های همان فصل است. با پاسخ به این پرسش ها، پشتیبان می تواند بر پیشرفت شما نظارت داشته باشد و پاسخ های کامل تری نیز در اختیار شما قرار دهد.

تمرین ها و پرسش هایی که مدرس خصوصی از شما می خواهد پاسخ دهید به نوین بینش کمک می کند حتی اگر خودتان نیز نخواهید شما را مجبور به یادگیری تکنیک های روابط عاطفی و عشق کند.

اما به جز ارتباط با اعضای متخصص با کارشناسان نوین بینش هم در ارتباط خواهید بود که پیش از ثبت نام نیز به آن ها پیام ارسال کرده بودید.

کارشناسان نوین بینش همیشه آنلاین هستند که پشتیبان شما و کتابی باشند که تهیه کرده اید. البته آموزش ها و پشتیبانی ها منحصر به کتاب است و برای مثال اگر شما مشکل خلقی یا بالینی داشته باشید که به پزشک یا مشاور حضوری نیاز داشته باشد، تیم ما از انجام آن معذور است.

3 ماه پشتیبانی تخصصی رایگان

پس از 6 جلسه طی 12 روز ارتباط تخصصی با پشتیبان، همچنان امکان ارتباط با پشتیبان به صورت تخصصی و رایگان وجود دارد.

به عبارت دیگر پشتیبانی عمومی – 3 ماه – پس از پشتیبانی تخصصی کتاب ها که طی 10 الی 12 روز صورت می گیرد ارائه می شود.

در واقع دلیل اینکه نوین بینش به این اندازه خدمات پشتیبانی ارائه می دهد و سیاست خود را بر مبنای رضایت مراجع قرار داده شامل دو مورد مهم است:

1) اطمینان از یادگیری تکنیک ها و نکات کتاب و همچنین دریافت پیام رضایت از خوانندگان کتاب های نوین بینش.

2) بیشتر مراجع های نوین بینش افرادی هستند که قبلا از کتاب ها ودوره نتایجی مثبتی دریافت کرده اند. به عبارت دیگر این افراد به دلیل نتایج مثبتی که از دوره ها و خدمات ما دیده اند تصمیم گرفتند تکنیک ها و مهارت های بیشتری در ارتباط با موقعیت های مختلف ارتباطی و روابط خود بیاموزند.

این خدمات را به این منظور ایجاد کردیم که مطمئن شویم مراجع به نتیجه مطلوب دست پیدا خواهد کرد. نتایج موفق آمیز شما هدف نهایی تیم نوین بینش است.

چگونه به روانشناسان دنیای مجازی اطمینان کنیم

مشاوره و روانشناسی یک حوزه تخصصی است و اگر فردی بدون مدرک تحصیلی و تخصص لازم اقدام به مشاوره کند می تواند منجر به بدتر شدن اوضاع رابطه شما شود.

 • برای اطمینان از صلاحیت روانشناس قبل از هر گونه مشاوره و پرداخت هزینه اول در مورد فرد مشاور و تیم پژوهشی وی اطلاعات کسب کنید و ببینید آیا واقعا دانش کافی در این زمینه دارد یا خیر. به یاد داشته باشید فردی که تخصص لازم را نداشته باشد نه تنها هزینه شما را بیهوده می کند بلکه ممکن است با راهنمایی غلط موقعیت شما را بدتر کند.
 • هرگز تا وقتی تیم یک وبسایت را مطالعه نکردید و از حوزه فعالیت و تجربیات آن ها آگاه نشدید به آن وبسایت اطمینان نکنید.
 • پژوهش در حوزه روابط، نگارش مقالات کاربردی در یک وبسایت، به روز رسانی مطالب وبسایت، برنامه نویسی و مدیریت فنی وبسایت، نگارش کتاب های متعدد و به روز رسانی مداوم کتاب ها، امکان صحبت رایگان برای مراجع، برگزاری جلسات متعدد برای مراجع، پشتیبانی چند ماه برای مراجع و پیگیری روابط عاطفی یک مراجع تا رسیدن به نتیجه مطلوب، بسیار زمان بر و تخصصی است؛ در نتیجه کاری نیست که به تنهایی امکان پذیر باشد؛ پس وبسایت هایی که اعضای محدودی دارند نمی توانند همه این خدمات را ارائه دهند و اگر چنین ادعایی می کند در واقع با جعل خدمات دیگران فقط هدف تبلیغاتی دارند و قابل اطمینان نیستند.
 • مهارت های بازگشت به عشق، بهبود رابطه، آغاز رابطه، تبدیل رابطه به ازدواج، مهارت های پس از ازدواج و غیره همه یک بخش کوچک از مهارت های ارتباطی، روانشناسی عشق و روانشناسی زبان است. مثلا نمی شود فردی فقط در حوزه بازگشت به رابطه تخصص داشته باشد ولی با روانشناسی عشق، روانشناسی جذب، روانشناسی شخصیت، زبان بدن، ضمیر ناخودآگاه، کارکرد سیستم اعصاب و غیره آشنا نباشد.
 • به وبسایت هایی که مدعی هستند فقط در یک حوزه تخصص دارند اطمینان نکنید زیرا این خود نشانه عدم تخصص است. در نتیجه مطالب این وبسایت ها از روی وبسایت های دیگر بازنویسی شده است. این موضوع در مورد وبسایت هایی که فقط یک کتاب دارند یا دوره های بسیار محدودی دارند نیز صدق می کند.
 • بسیاری از مطالب وبسایت های عشق در اینترنت یا شبکات اجتماعی از روی وبسایت نوین بینش بازنویسی شده است. در نتیجه ممکن است باعث شود تصور کنید مطالب توسط یک پژوهشگر متخصص نوشته شده است و به آن ها اطمینان کنید. با دقت به کیفیت نگارش و مطالعه سوابق علمی و مطالعه سوابق شغلی نویسنده می توانید متوجه اینگونه جعل کردن ها باشید.
 • همچنین با بررسی گستردگی موضوع های مقالات – اینکه محدود به یک موضوع مثل بازگشت به رابطه نباشد- و تعداد آن ها به سادگی متوجه خواهید شد آیا مطالب نوشته همان پژوهشگر بوده یا بازنویسی مطالب دیگران است.
 • نکته ی بعدی مجوز و نماد اعتماد الکترونیک است. البته فقط داشتن این مجوز کافی نیست. وقتی برای فردی می خواهید مبلغی ارسال کنید باید دقت کنید مجوز صادر شدن دقیقا به نام همان فردی باشد که می خواهید به حسابش پول واریز کنید. همچنین دقت کنید صاحب امتیاز یا اسم وبسایت باشد و یا اسم فردی که قصد پرداخت به او را دارید. زیرا بسیاری از وبسایت هایی که گردانندگان آن ها مشکوک هستند، فعالیت ها و تخصص هایشان شفاف نیست و می خواهند ناشناس بمانند و در نتیجه مجوز به آن ها تعلق نمی گیرد با پرداخت مبلغی پول به اسم شرکت ها، اشخاص یا موسسات دیگر مجوز دریافت می کنند.
 • پرداخت های تیم نوین بینش و مجوز های این موسسه همه به نام مدیریت و پژوهشگر تیم نوین بینش – شاهین لشنی زند است (نام ایشان در سایت و کتاب ها این به صورت شاهین زند نوشته شده است) که در انتهای وبسایت نوین بینش قابل مشاهده است.
 • برای اطمینان از یک وبسایت و خدمات آن همیشه در مورد اهداف و انگیزه های مدیر یا تیم اجرای آن وبسایت اطلاعات کسب کنید تا مطمئن شوید تنها انگیزه آن ها کسب درآمد یا کلاهبرداری نباشد (نگاه کنید به اهداف و انگیزه های شاهین زند از تاسیس نوین بینش).

چرا می توانیم به تیم نوین بینش اطمینان کنیم

تیم نوین بینش توسط اعضای حرفه ای و متخصصی تشکیل شده و همه ی اطلاعات این افراد نیز در بخش معرفی اعضای تیم نوین بینش قابل مشاهده است.

در این بخش تحصیلات، فعالیت ها، مقالات و مسئولیت این افراد را در تیم نوین بینش توضیح داده ام که برای اطمینان بیشتر می توانید مطالعه کنید.

تیم نوین بینش همچنین از یک تیم هماهنگ و یکپارچه تشکیل شده است که در راستای کمک به مراجع جهت دستیابی به اهداف مشروعش با یکدیگر همکاری می کنند و در این مسیر سال ها تجربه دارند.

اکثر وبسایت های روانشناسی تنها بازاریابی روانشناس های دیگر را انجام می دهند در صورتی که تیم نوین بینش اعضایی ثابت، هماهنگ و متمرکز دارد که با کمک یکدیگر زیر نظر پژوهشگر تیم نوین بینش – شاهین زند تنها یک هدف را دنبال می کنند: همکاری با یکدیگر جهت رسیدن به هدف مراجع.

تیم نوین بینش تنها تیمی است که از اعضای ثابت تشکیل شده و از شیوه منحصر به فرد آموزش مطالعه محور استفاده می کند. شما هرگز تیمی پیدا نمی کنید که بیش از 8 عضو متخصص داشته باشد و چنین تجربیات و پژوهش های گسترده ای در حوزه بازگشت به رابطه، جذب و ازدواج، مهارت های زندگی پس از ازدواج، ایجاد علاقه و همگامی با دیگران و بهبود مهارت های ارتباطی به صورت کلی داشته باشد. تعداد زیاد اعضای تیم نوین بینش نشانه تعداد بسیار زیاد مراجع های این تیم است. (نگاه کنید به معرفی تیم نوین بینش).

نوین بینش یک مرکز نشر است که مرتبط با روانشناسی عشق محتوا و کتاب های خود را ارائه می دهد و همچنین توسط اعضای متخصص تیم نوین بینش که در رشته روانشناسی تحصیلات عالی دارند منحصر به کتاب ها پشتیبانی ارائه می دهد. در نتیجه هیچ خدمات مشاوره ای به صورتی که در مراکز مشاوره، مراکز بهداشتی یا درمانی یا مراکز روانشناسی ارائه می شود ارائه نمی دهد.

تضمین 

تضمین بازگشت وجه به این صورت است که اگر فردی از مطالعه کتاب های نوین بینش راضی نبود طبق قوانین و مقرارت نوین بینش می تواند درخواست بازگشت وجه بدهد.

اما هیچ وقت، هیچ کسی، هیچ کجا نمی تواند آینده را صد در صد تضمین کند. اگر کسی پیدا شود و در مورد رویدادهای آینده به شما تضمین بدهد خود نشانه ای است از تبلیغات فریب کارانه.

متغیرهایی وجود دارد که تضمین صد در صد آینده را غیر ممکن می سازد. برای مثال سیل، زلزله، تصادف، بیماری و غیره. اما اگر احتمالات نادر را در نظر نگیریم مطالعه این کتاب همراه با جلسات مشاوره می تواند شما را به نتیجه برساند.

اما صد در صد تضمین می کنیم محتویات این کتاب می تواند نکاتی را به شما بیاموزد که قطعا اطلاعات بسیار مهم و ضروری در اختیار شما قرار داده و همچنین دانش و مهارت شما را در حوزه روابط عاطفی ده برابر بیشتر خواهد کرد.

همچنین تضمین می کنیم تیم نوین بینش همه تلاش خود را به کار می گیرند همه چیز را یاد بگیرید و در هدف مشروع خود مرتبط با روابط عاطفی موفق شوید.

نظرات

از آنجایی که نتایج موقیت آمیز ما بسیار زیاد است نمی توان همه آن ها را در وبسایت قرار داد به همین دلیل کانال تلگرامی درست کرده ایم که مدام با انتشار نظرات موفقیت آمیز مراجع های قبلی به روز رسانی می شود.

کانال نظرات مراجعه های قبلی: @novinbineshnazarat

آدرس دیگر صفحات و کانال های نوین بینش در تلگرام و اینستاگرام:

سایت روانشناسی نوین بینش:  www.novinbinesh.com

کانال روانشناسی نوین بینش:   @novinbinesh

کانال نظرات مراجعه های قبلی: @novinbineshnazarat

صفحه اینستاگرام نوین بینش: novinbinesh

صفحه اینستاگرام شاهین زند: shahinzand18

آدرس جیمیل آکادمی نوین بینش: academynovinbinesh@gmail.com

انتقادات و پیشنهادات:  shahinzand18@gmail.com

مزیت های ارسال رایگان پیام به تیم نوین بینش

ارتباط رایگان با تیم نوین بینش می تواند بسیار موثر باشد. در ادامه به تاثیرات مثبت ارتباط رایگان با تیم نوین بینش اشاره خواهم کرد.

 • مراجعین متوجه می شود اصلا ارتباط آنلاین برای وی سودمند است یا خیر.
 • مراجع کننده یک تصویر واقعی و برنامه ریزی دقیق برای رسیدن به هدف خود بدست می آورد.
 • بسیاری مراجعین می توانند به پاسخ پرسش های خود بدون هیچ هزینه ای دست پیدا کنند.
 • مراجعین می توانند با منبع و یا مقالاتی که برای حل مشکل خود نیاز دارند به صورت رایگان آشنا شوند.
 • ارسال پرسش و اقدام به برقراری ارتباط به صورت آنلاین هیچ ضرری ندارد و در صورت اینکه نتیجه بخش نباشد، مراجع می تواند فکر دیگری بکند.
 • ما به هیچ وجه شما را نصیحت نمی کنیم، مشاوره نمی دهیم یا برای شما نسخه نمی پیچیم بلکه تکنیک هایی را به شما یاد خواهیم داد که کاربردی و عملی است و انتخاب مسیر را بر عهده خودتان خواهیم گذاشت.

مزیت های ارتباط آنلاین

 • به دلیل محدودیت های موجود ارتباط با نویسنده یک کتاب یا پشتیبانی آن به صورت حضوری امکان پذیر نیست که این امکان به صورت آنلاین وجود دارد.
 • اگر به هر دلیلی تمایلی به معرفی هویت خود نداشته باشید می توانید به صورت ناشناس با ما در ارتباط باشید و از پشتیبانی لازم بهره مند شوید.
 • جزوات، پاسخ ها و تکنیک هایی که در پشتیبانی آنلاین ارائه داده می شود همیشه در اختیار شما خواهد بود و می توانید همیشه به مطالب رجوع کنید.
 • بسیاری مواقع تاثیر نوشته به دلیل اینکه به توجه و دقت بیشتری از سوی مراجعین نیاز دارد می تواند نتیجه ی بهتری در برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما در جهت موفقیت در اهداف تان داشته باشد.

چگونه در دوره های نوین بینش ثبت نام کنیم

پس از پرداخت بلافاصله فایل کتاب مورد نظر ارسال می شود. سپس ۱ الی ۲ روز پس از پاسخ به پرسش های فصل ۱ دوره شما آغاز می شود.

طبق قوانین و مقررات نوین بینش فقط افرادی اجازه استفاده از تکنیک های کتاب را دارند که هدف شان رابطه پایدار و ازدواج یا بازگشت به ازدواج باشد.

برای ثبت نام در دوره ها یا اطمینان از اینکه کدام دوره مناسب شرایط شما است به شماره زیر در تلگرام یا واتساپ پیام ارسال کنید:

09306135008

آدرس دفتر مرکزی:

اصفهان خیابان ارتش کوچه ۶۹ ساختمان پیمان طبقه ی ۲ واحد ۱۱

تضمین فضای شخصی

مهمترین تعهد تیم نوین بینش حفظ اسرار و اطلاعات شخصی مراجعین است. به جز اعضای تیم نوین بینش هیچ فرد دیگری دسترسی به اطلاعات و پیام های شما نخواهد داشت و این موضوع کاملا توسط ما تضمین می شود. همه ی شماره های واتس آپ و تلگرام سایت نوین بینش توسط برنامه نویسان حرفه ای کد گذاری شده اند و به هیچ وجه قابلیت دسترسی به این اطلاعات وجود ندارد. همچنین همه ی اعضای تیم نوین بینش نسبت به حفظ اسرار و فضای شخصی مراجعین ضمانت کتبی داده اند.

اخطار

متاسفانه بسیاری افراد مدت زمان بسیاری از وقت ارزشمند خود را در راه کپی برداری و سرقت ادبی تلف می کنند و نمی دانند واقعیت های فضای مجازی امروز هر روز بیشتر برای مردم و جامعه مدرن ایران روشن و آشکار می شود و فقط زمان و وقت خود را هدر می دهند.

کتاب های من – شاهین زند – دارای مجوز نشر از وزارت ارشاد است و همچنین در این نهاد به ثبت رسیده است به همین دلیل با یک گزارش ساده هر وبسایتی که اقدام به فروش این سایت ها را داشته باشد فیلتر می کنند. وبسایت ها نیز از این موضوع آگاه هستند پس اگر جایی کتاب های نوین بینش را مشاهده کردید بدانید آن نسخه تقلبی است و محتوای واقعی کتاب های من را ندارد.

بسیاری افراد پیام می دهند و ادعا می کنند هزینه ای از آن ها برای جلسات مشاوره و یا مقالات بنده را با نام مقالات بازگشت به رابطه (یا دوره بازگشت به رابطه) خریداری کرده اند در صورتی که رسید پرداختی شان به نام فردی دیگر است. اول اینکه من مشاور نیستم و فقط نویسنده مقالات آموزشی هستم که توسط تیم نوین بینش در اختیار مراجع کننده ها قرار می گیرد.

دوم اینکه تیم نوین بینش تنها تیمی است که زیر نظر بنده به پرسش های عمومی و تخصصی سایت نوین بینش پاسخ می دهد.

بعضی افراد نیز پیام ارسال می کنند و اطلاع می دهند برای درمان مشکلات بالینی خود مبلغی را پرداخت کرده اند تا با شاهین زند مشاوره داشته باشند. مجدد تاکید می کنم مشاوره آنلاین به هیج وجه نمی تواند پاسخ گوی درمان مراجع باشد زیرا به مصاحبه بالینی و ارتباط حضوری نیاز دارد. اما حتی اگر هم امکان داشت من به دلیل اینکه طبق قوانین نظام روانشناسی ایران مجوز مشاوره ندارم پس هیچگاه چنین کاری نخواهم کرد.

اصفهان – خیابان ارتش – کوچه 69– ساختمان پیمان – واحد 11