دوره بازگشت به رابطه و یا دوره های جذب و عاشق کردن بر اساس تکنیک های ان ال پی و روانشناسی عشق، دوره هایی آموزشی می باشند.

قبل از شروع این دوره ها شما می توانید مشکل خود را به صورت خلاصه برای تیم روانشناسی نوین بینش توضیح دهید سپس بر اساس توضیحاتتون دوره مورد نیاز به شما معرف می شود. این دوره ها آموزشی می باشند و بر اساس مشکل خاص و منحصر به فرد شما مقالاتی برای تان ارسال می شود

یکی از دوره های عشق، دوره بازگشت به رابطه یا بازگرداندن عشق از دست رفته است. در این دوره که توسط تیم روانشناسی نوین بینش و با سرپرستی شاهین زند در تلگرام و به صورت آنلاین برگذار می شود به شما آموزش می دهیم چگونه با یادگیری تکنیک های ان ال پی عشق می توانید رابطه تمام شده خود را دوباره ساخته و ترمیم کنید.

در این دوره ۵ مقاله بازگشت به رابطه برای شما ارسال می شود که به ترتیب تکنیک های زیر را به شما آموزش می دهند. همه این تکنیک ها بر اساس روانشناسی عشق و ان ال پی می باشد. قبل از شروع این دوره لازم است با اصول مقدماتی بازگشت به رابطه آشنا شوید که در مقاله ای با نام ۴ مرحله ساده برای بگرداندن عشق از دست رفته در مورد آن صحبت کردیم. به شما توصیه می کنم اول این مطلب را با دقت مطالعه کنید.

تکنیک مقاله اول –  دلایل بازگشت به رابطه تمام شده

در این مقاله با دلیل و علل سرد شدن رابطه تمام شده اشاره می شود و توضیح می دهیم چگونه می توانیم با جبران اشتباهات به سمت بازگشت به رابطه تمام شده حرکت کنیم. در این مرحله توضیحاتی ارائه می شود که به شما کمک می کند متوجه ارزش بازگرداندن رابطه خود بشوید و بهترین راه را برای برگرداندن عشق به زندگی انتخاب کنید.

تکنیک مقاله دوم – راه های برگرداندن عشق از دست رفته

این مقاله تکنیک هایی را آموزش می دهد که باعث افزایش جذابیت کلی شما می شود. این جذابیت نه تنها راهی را برای برگرداندن عشق از دست رفته معرفی می کند بلکه در عاشق کردن یک پسر یا دختر برای اولین بار نیز می تواند به کار گرفته شود. همچنین در این مرحله تکنیک هایی را می آموزید که به باعث می شود معشوق تان برای ارسال پیام به شما تحریک شود.

تکنیک مقاله سوم – مهارت های برگرداندن مرد یا زن مورد علاقه به رابطه

در این مقاله مهارت متقاعد کردن آموزش داد می شود. در این مرحله یاد می گیریم چگونه می توانیم بدون بحث، قهر و اجبار دیگران را متقاعد به رفتار مورد نظر خود کنیم. فرق نمی کند که هدف شما متقاعد کردن وی به ازدواج باشد یا می خواهید کاری کنید بیشتر به شما ابراز علاقه کند در هر صورت این تکنیک ها در برگرداندن مرد یا زن مورد علاقه به رابطه به شما کمک خواهند کرد.

تکنیک مقاله چهارم – بازگرداندن رابطه قبلی از راه دور ( بدون برقراری ارتباط مستقیم)

این تکنیک در مورد نظریه شش درجه جدایی است که به شما می آموزد چگونه از راه دور و بدون برقرار کردن ارتباط می توانید معشوق خود را بازگردانید و در بازگرداندن رابطه قبلی خود از راه دور موفق شوید. البته پیش نیاز تسلط به این مرحله این است که مقالات و مراحل قبل را به خوبی مطالعه کرده باشیم و کاملا به اصول آن مسلط باشیم. این تکنیک برای افرادی که امکان ارتباط مستقیم و دیدار یا ارسال پیام به طرف مقابل را ندارند بسیار مناسب است.

تکنیک مقاله پنجم – بازگشت به رابطه با برقراری ارتباط مستقیم

درست است که در مقاله قبل روش های ترمیم رابطه از راه دور را آموزش می دهیم اما تکنیک های مقاله پنجم هم برای افرادی که می خواهند به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند توصیه می شود. بهترین راه برای برگرداندن عشق تان این است که بتوانید یک رویکرد ترکیبی را انتخاب کنید. به عبارت دیگر فقط یک راهکار را انتخاب نکنید بلکه از همه تکنیک ها همزمان استفاده کنید تا احتمال موفقیت خود را برای بازگشت به رابطه افزایش دهید چه با برقراری ارتباط مستقیم و چه بدون برقراری ارتباط مستقیم.

سخن آخر

دوره بازگشت به رابطه فقط شامل ارسال مقالات نیست. بلکه افرادی که در زمینه روانشناسی متخصص هستند نیز با پاسخ به پرسش های تان به شما کمک می کنند درک و شناخت بهتری از مراحل و تکنیک های مقالات داشته باشید. در واقع شما طی مطالعه و یادگیری این تکنیک ها همراهی خواهید داشت که به پرسش ها شما پاسخ می دهد و همچنین تیپ شخصیت طرف مقابل را نیز تحلیل می کند.

به یاد داشته باشید ما هرگز مشاوره آنلاین را تایید نمی کنیم به خصوص توسط سایت های دیگر و اگر فردی چنین دوره ها و یا آموزش هایی را برای عاشق کردن، قانون جذب عشق و یا بازگرداندن تبلیغ می کند اول به شما توصیه می کنیم در مورد سطح دانش آن سایت و نویسندگان آن اطلاعات کسب کنید و به راحتی به دیگران به خصوص سایت های اینترنتی اعتماد نکنید.

اگر می خواهید در دوره های بازگشت به رابطه شرکت کنید یا مقالاتی در این باره تهیه کنید اول مطمئن باشید فروشنده این ویژگی ها را داشته باشد.

  • ارائه مقالات نوین و آموزنده که نوشته ی خود سایت باشد و نه کپی از سایت های دیگر
  • مهارت نوشتن و خلاقیت در کشف راهکارهای نوین
  • ارائه استدلال قوی یا منابع علمی معتبر مرتبط با روانشناسی
  • ارائه آدرس و شماره تلفن ثابت در یک دفتر اداری
  • معرفی نویسندگان و اعضای تیم برگذار کننده دوره ها به صورت واضح و شفاف در سایت

هیچ هدف و هیچ برنامه ای بدون تلاش نیست. موفقیت شما در بازگرداندن رابطه از دست رفته و بازسازی روابط عاشقانه تان نیز به تلاش و پشتکار نیاز دارد. مهم نیست اگر با فرد مورد نظر خود در رابطه باشید یا این ارتباط وجود نداشته باشد در هر صورت این دوره می تواند به شما در ترمیم رابطه تان کمک کند.

قبل از اعتماد به چنین موسساتی روانشناسی که به صورت آنلاین خدماتی را ارائه می دهند باید از آنها مطمئن شوید. حتی اگر تیم ما را برای روانشناسی و آموزش دوره های بازگشت به رابطه انتخاب می کنید به شما توصیه می کنم قبل از شرکت در این دوره ها در مورد ما تحقیق کنید.

باز هم تاکید می کند کسب نظر از افراد غیرحرفه ای و شرکت در دوره های افراد ناآشنا و غیر متخصص نه تنها ممکن است باعث از دست رفته پول شما شود و آن افراد حتی پاسخ شما را ندهند بلکه ممکن است با ارائه راهکارهای سلیقه ای و غیرتخصصی باعث بیشتر شدن مشکلات و سرد تر شدن رابطه شما بشوند.

نکته بعد این است که اگر شما هزینه ای برای شرکت در دورهای بازگشت به رابطه شاهین زند یا تیم روانشناسی نوین بینش یا خرید مقالات وی پرداخت کنید ولی “رسید پرداختی” به نام شخصی دیگری به جز شاهین زند باشد، شاهین زند یا تیم روانشناسی نوین بینش هیچ مسئولیت و ضمانتی در قبال آموزش های غلط و نسخه های قدیمی متقلبین بر عهده نمی گیرد.

دوره آموزشی بازگشت به رابطه فقط برای افرادی برگذار می شود که به این تکنیک ها نیاز داشته باشند و هدف شان ازدواج یا جلوگیری از طلاق باشد. اگر شما جزء این افراد هستید به شماره ی زیر پیام ارسال کرده و درخواست ادامه ی مقالات بازگشت به رابطه را بدهید.

ارسال پیام از طرف شما به شماره ی زیر به این معنا است که متعد می شوید از این تکنیک ها به درستی استفاده کرده و با نیت مثبت و ایجاد یک رابطه ی پایدار اهداف خود را دنبال کنید.

تماس فقط از طریق تلگرام:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

بهاره فتاحی- عضو تیم روانشناسی نوین بینش

نوشته ی شاهین زند – مدیر و سرپرست تیم روانشناسی نوین بینش

مقالات زیر را حتما مطالعه کنید:

۴ مرحله برای برگرداندن عشق از دست رفته

ناگفته هایی از قانون جذب عشق از دست رفته

آیا واقعا عشق از دست رفته باز می گردد

تکنیک های ان ال پی عشق

آشنایی با تیم روانشناسی نوین بینش

چرا می توان به تیم روانشناسی نوین بینش اعتماد کرد