کسب درآمد از اینترنت به صورت رایگان

کسب درامد اینترنتی واقعی

مزیت خیلی خوب در مورد کسب درآمد از اینترنت این است که می توانید حتی در خواب هم پول دربیاورید، می توانید در تخت خواب خود کار کنید و مجبور نیستید لباس فرم بپوشید یا به یک رئیس سخت گیر گزارش دهید.

یکی دیگر از مزیت های مهم کسب درآمد از اینترنت این است که شما هیچ ریسکی نمی کنید. شما هیچ پولی پرداخت نمی کنید و در نتیجه هیچ پولی هم از دست نمی دهید. مدل کسب و کار الکترونیکی از هنجارهای شناخته شده دنیای تجارت عبور می کند: “هرچقدر بیشتر ریسک کنید نتیجه ی بهتری می گیرید و درامد شما بیشتر می شود”

با یک وب سایت کوچک می توانید بدون اینکه هر روز صبح سر کار بروید و برنامه ای مطابق با نیازهای شرکت محل کارتان برای خود تنظیم کنید زندگی خود را بهبود ببخشید.

کسب درآمد اینترنتی مطمئن به صورت رایگان

فکر می کنید هزینه ی اولیه برای ساخت یک وبسایت چقدر است؟

شما می توانید تنها با ۱۰۰ هزار تومان هاست یک ساله و دامنه ی مخصوص به خود را بخرید. در نتیجه با هزینه ی اولیه ی خیلی کم می توانید وبسایت مخصوص به خود را داشته باشید. حتی اگر همین هزینه ی اولیه را ندارید می توانید از وبلاگ های مختلف استفاده کنید که در این صورت شروع کار شما کاملا رایگان خواهد بود.

برای تبلیغات و بازاریابی هم لازم نیست پولی پرداخت کنید. می توانید با ساخت شبکه های اجتماعی در مورد کار خود و انتشار مطالب به صورت رایگان مردم را با ایده هایتان آشنا کرده و آن ها را به سمت وبسایت خود جذب کنید. کافی است ایده ی شما ایده ای نو و مطابق با نیازهای جامعه باشد و کمی هم با قوانین موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی آشنا باشید.

من تعجب می کنم که عبارت های کلیدی مانند ” کسب درآمد از اینترنت به صورت رایگان” یکی از محبوب ترین عبارت های کلیدی در موتورهای جستجو است.

دلیل تعجب من این است که کسب درآمد از اینترنت باید به صورت رایگان باشد و در غیر این صورت اولین و مهم ترین مزیت تجارت الکترونیک از دست می رود. اگر برای بازاریابی، طراحی و شناخت وبسایت خود بین مردم پول زیادی هزینه کرده اید کسب و کار شما دیگر در دسته ی تجارت الکترونیک قرار نمی گیرد! تجارت الکترونیک به این معنی است که شما در ابتدا هیچ پولی هزینه نمی کنید.

چرا وبسایت ها می توانند پول زیادی به دست آورند

اگر یک شرکت در سال ۱۰۰ ملیون درآمد داشته باشد سود خالص آن تنها ۲۵ ملیون خواهد بود. دلیلش واضح است؛ زیرا یک شرکت هزینه ها و مخارج خیلی زیادی دارد.

با کسب و کار الکترونیک اگر هزینه های خود را به شکل موثری مدیریت کنید حاشیه ی سود شما بیش از ۹۰ درصد خواهد بود. این یعنی هر ۱۰۰ هزار تومان فروش برای شما ۹۰ هزار تومان سود خواهد داشت.

پس هزینه ی زیادی برای وبسایت خود نکرده و از این مزیت مهم کسب و کار اینترنتی استفاده کنید.

برای هر یک از اقداماتی که می خواهید انجام دهید، یک جایگزین رایگان وجود خواهد داشت. جدول زیر جایگزین های رایگان برای خدماتی که مردم هزینه ی زیادی بابت آن می پردازند نشان می دهد:

 

فعالیت با پرداخت هزینه جایگزین رایگان

پرداخت هزینه برای کلیک خوردن وبسایت

نوشتن مقالات به صورت رایگان

پرداخت هزینه های طراحی استفاده از قالب های آماده
پرداخت هزینه های بک لینک ارسال رایگان مقاله به وبسایت های مختلف پر بازدید
پرداخت هزینه های بازاریابی بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. سایت نوین بینش یک سایت پژوهشی است که در زمینه روانشناسی تجاری، مدیریت، روانشناسی عشق، کارآفرینی و موفقیت فعالیت می کند. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

 

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

۵ حرکت من برای کسب درآمد اینترنتی

چگونه کارآفرین باشیم

راز های پولدار شدن

لیست کارآفرینان موفق

چگونه ثروتمند شویم

ثروتمندترین های دنیا

چگونه به سرعت پولدار شویم

شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارت های زیر به این مقاله رسیده اید:

آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان. کسب درآمد اینترنتی کلیکی. کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه. کسب درآمد اینترنتی مطمئن. سایت های کسب درآمد اینترنتی. درآمد اینترنتی بدون سرمایه. کسب درامد اینترنتی واقعی. راه های کسب درآمد از طریق اینترنت