۲۰ روش قطعی برای عاشق کردن دیگران

۲۰ روش قطعی برای عاشق کردن دیگران

بسیاری افراد به دنبال راه و روشی برای عاشق کردن فرد مورد نظر خود هستند و می خواهند بدانند چگونه دیگران را به خود وابسته کنند. در این مقاله سعی کرده ام با ارائه ۲۰ روش قطعی برای عاشق کردن دیگران، پاسخ این سوال را بدهم. تا انتهای این مطلب همراه نوین بینش باشید.

آیا فکر می کنید عشق را نمی توان کنترل کرد؟

آیا فکر می کنید عشق فرایندی است که به صورت اتفاقی رخ می دهد و قابل کنترل نیست؟

خبر خوبی که برایتان دارم این است که قوانین جدی وجود دارد که این فرایند را هدایت می کند و فقط مشکل شما این بوده که از آن ها آگاهی نداشته اید.

اگر یاد بگیرید چگونه این قوانین به کار گرفته می شوند، نه تنها متوجه می شوید چرا عاشق می شوید بلکه می توانید با کمک این قوانین دیگران را نیز عاشق خود کنید.

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چگونه دیگران را عاشق خود کنید.

۲۰ روش قطعی برای عاشق کردن دیگران

تکنیک ها و روش های بسیاری برای عاشق کردن کسی که دوستش داریم وجود دارد. همه این تکنیک ها از طریق ۴ کانال ارتباطی، کلامی، غیر کلامی، پیامی و از راه دور ارسال می شوند.

در ادامه به بعضی از این تکنیک ها اشاره می کنیم (برای آشنایی با کانال های ارسال عشق نگاه کنید به چگونه کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم)

۱ مثل والد جنس مخالف وی رفتار کنید: انسان ها به صورت ناخودآگاه به دنبال فردی هستند که ظاهر و رفتار وی مثل والد جنس مخالف آن ها باشد. البته در شرایطی که با وی خوب هستند و دانستن این موضوع به ما کمک می کند بدانیم چگونه دیگران را به خود وابسته کنیم.

۲ نشان دهید مثل شریک دلدادگی سابق او نیستید: بسیاری افراد معیارهای خود را پس از شکست در یک رابطه تغییر می دهند. وقتی نشان دهید مثل آخرین فرد بدجنسی که با وی بود نیستید، امتیاز بیشتری نسبت به هر شخص دیگری خواهید داشت و اینگونه در عاشق کردنش موفق تر خواهید بود.

۳ نیاز روانشناختی فرد مورد نظر را بشناسید: هر شخصی نیاز های روانشناختی دارد و به همین دلیل بهترین فرد برای وی کسی است که بتواند بیشتر این نیازها را برطرف کند.

۴ ارزش خود را افزایش دهید: کاری کنید دوستان نزدیکتان در نبود شما به شکل مثبتی از شما تعریف کنند. وقتی فردی توسط دیگران با ارزش تلقی شود، افراد دیگر نیز فکر می کنند آن فرد بسیار ارزشمند است و به این ترتیب یک پسر/دختر را دیوانه خود می کنید. (نگاه کنید به روانشناسی عشق)

۵ خودتان را بیشتر نشان دهید: پژوهش ها نشان داده است مردم شریک رابطه ی خود را از بین افرادی انتخاب می کنند که معمولا ملاقاتشان می کنند. بیشتر اوقات افرادی که به مدت طولانی ناپدید شوند، فراموش خواهند شد.

۶ اسرارآمیز باشید: هر چه قصد و نیت شما کمتر مشخص باشد، دیگران بیشتر به شما فکر خواهند کرد و هر چه بیشتر به شما فکر کنند بیشتر احتمال این موضوع است که به شما جذب شوند در نتیجه برای اینکه بدانید چگونه دیگران را عاشق خود کنید، کمی رمز آلود رفتار کنید و تمام زندگی خود را به یکباره برای فرد مورد نظر بیان نکنید. (نگاه کنید به چگونه فکر دیگران را به خود مشغول کنیم).

۷ اگر خانم هستید بیشتر لبخند بزنید و اگر مرد هستید کمتر: تحقیقات نشان داده است مردان ترجیح می دهند به خانم هایی نزدیک شوند که دست یافتنی هستند و از خانم هایی که خشمگین و ترسناک هستند فراری می باشند درحالی که خانم ها مردانی را ترجیح می دهند که ظاهر خشن داشته باشند نه پسران خوب را.(نگاه کنید به چرا چهره ی خشمگین برای خانم ها جذاب است)

۸ اجازه دهید فرد مورد نظرتان متوجه شود چقدر به یکدیگر شبیه هستید: وقتی موردی پیدا می کنید که در هر دوی شما مشترک است، آن را نشان دهید (در صورتی که مورد مثبتی باشد). حتی اگر شباهت های کمی پیدا شود، هدف شما به این باور خواهد رسید که برای یکدیگر ساخته شده اید و بدین ترتیب در عاشق کردن دیگران موفق خواهید بود.(نگاه کنید به آیا شباهت ها همدیگر را جذب می کند)

۹ وقتی دلتنگتان شدند کم یاب شوید: وقتی هدفتان دلتنگ شما شد سعی کنید دیگر در دسترس نباشید. بدون اینکه چیزی بگویید ناپدید شوید. اینکار باعث می شود طرف مقابل بیشتر ذهنش درگیر شما شود و فرایند جذب سریع تر اتفاق بیفتد. ( نگاه کنید به چگونه دیگران را دلتنگ خود کنیم)

۱۰ هدفتان را گیج کنید: همیشه خوب و یا همیشه غیر دوستانه رفتار نکنید اما سعی کنید بر اساس شرایط، استراتژی خودتان را تغییر دهید تا هدفتان گیج شود. برای اینکه فکر دیگران را به خود مشغول کنید، یک روز سرد و یک روز گرم باشید. این کار باعث می شود ذهن هدفتان درگیر موضوعی شود که نمی تواند کاملا متوجه شود.

۱۱ هیجان می تواند با عشق اشتباه گرفته شود: وقتی فعالیت هیجان انگیزی با یکدیگر انجام دهید (مثل تماشا کردن یک فیلم جالب یا حتی کوهنوردی)، احساس هیجان می تواند با احساس عشق اشتباه گرفته شود و هدف فکر کند دلیل هیجان وی این است که شما در کنارش هستید پس برای عاشق کردن دیگران سعی کنید فعالیت ها و تفریحات هیجان انگیز داشته باشید.

۱۲ خودتان را غیر مستقیم نشان دهید: مردم به کسانی که مستقیم از خودشان تعریف می کنند علاقه ندارند (نگاه کنید به روانشناسی شخصیت نمایشی). در عوض عاشق افرادی می شوند که این کار را غیر مسقتیم انجام می دهند. (مثال: نشان دادن سویچ یک ماشین مدل بالا به جای اینکه مستقیم بگویید ماشین مدل بالا دارید).

۱۳ خانم ها پسران بد را دوست دارند: در روند عاشق کردن دیگران اگر خیلی تماس بگیرید یا همیشه مهربان باشید کارتان تمام است. خانم ها از رهبرها، پسران خشن، پسران بد و کسانی که انتخاب های بسیار دارند خوششان می آید.

۱۴ من انحصاری متعلق به تو هستم: به هدف خود نشان دهید که انتخاب های بسیاری دارید و بین همه ی آن ها فقط او را انتخاب کردید.

۱۵ زبان بدن خود را باهم هماهنگ کنید: وقتی از زبان بدن و تن صدای شخصی تقلید کنید، طرف مقابلتان به صورت ناخودآگاه اعتقاد پیدا می کند که به او شبیه هستید؛ به این تکنیک ایجاد همگامی می گویند. البته درصورتیکه خودآگاه وی متوجه نشود که دارید از وی تقلید می کنید، می توانید تکنیک همگامی را اجرا کنید. در این صورت می توانید دیگران را به خود وابسته کنید. (نگاه کنید به روش صحیح برای ایجاد همگامی )

۱۶ توجه نشان دهید و سپس کنار بکشید: به هدفتان برای چند روز توجه کنید تا وی به این فکر کند که آیا دوستش دارید یا نه. سپس برای چند روز ناپدید شوید. این کار باعث می شود فکر او به شما مشغول شود زیرا نمی تواند پاسخ را بیابد. (اگر شما چهره ی خوبی داشته باشید این تکنیک خیلی خوب جواب می دهد)

۱۷ ویژگی های مخالف را نشان دهید: نشان دهید ویژگی هایی متضاد با ویژگی هایی دارید که او خوشش نمی آید. به عنوان مثال اگر طرفتان خجالتی است، با اعتماد به نفس و برون گرا بودن می تواند باعث شود وی بیشتر به شما جذب شود و اینگونه می توانید یک پسر/دختر را دیوانه خود کنید.

۱۸ ویژگی های مثبت خود را یک به یک نشان دهید: وقتی فردی قابل پیش بینی باشد دیگر جذابیت نخواهد داشت. پس همه ی برگ های برنده ی خود را در ملاقات اول رو نکنید و برای ملاقات های بعدی نیز نگه دارید.

۱۹ هر روز در یک زمان مشخص تماس بگیرید و ناگهان دست از این کار بکشید: وقتی انسان ها چیزی را پیش بینی کنند و آن چیز اتفاق نیفتد، بشتر به آن فکر می کنند. هر چه بیشتر فردی به شما فکر کند، بیشتر آن فرد به شما نزدیک می شود. (نگاه کنید به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)

۲۰ با گذشته ی هدف تان آشنا شوید: بر اساس تجربیات گذشته، هدفتان ممکن است یک الگوی عشق داشته باشد که تعیین کننده ی نوع افرادی باشد که به آن ها جذب می شود. با مطابقت پیدا کردن با موارد این الگو می توانید مطمئن شوید وی عاشقتان خواهد شد.

به نکته ها و جزئیات بیشتری نیاز دارید؟

کتابِ مدار جذب و ازواج نوشته ی شاهین زند توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب که بیش از ۱۰۰ صفحه دارد شامل ده ها تکنیک برای جذب کردن دیگران به شما است که با جزئیات کامل توضیح داده شده است. این کتاب با تضمین بازگشت وجه بر اساس قوانین نوین بینش ارائه می گردد.

      برای خرید کلیک کنید

نوشته شاهین زند- محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ بلکه بزرگترین مرجع روانشنایس عشق در بین سایت های فارسی زبان است که به صورت خلاصه، مختصر و مفید مهارت های کاردبری را به شما می آموزد. کتابِ مدار جذب و ازواج نوشته ی شاهین زند توسط نوین بینش منتشر شده است. این کتاب شانس شما را برای عاشق کردن هر شخصی به شکل قابل توجهی افزایش می دهد و به شما کمک می کند رابطه خود را به ازدواج تبدیل کنید در حالی که در صورت عدم رضایت هزینه ی پرداختی به شما برگشت داده می شود. برای مشاهده کلیپ های آموزشی  در صفجه اینستاگرام شاهین زند عضو شوید.

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

مثال برای عاشق کردن دیگران

می خواهم تفاوت عشق و سوء استفاده ی عاطفی را بدانم

رابطه ی من از راه دور است، چگونه آن را حفظ کنم

آشنایی با طلسم عاشق کردن

۲۴ روش ساده برای دیوانه کردن پسران

۵ مرحله ی عملی برای بازگرداندن شریک دلدادگی

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم