رابطه جنسی زن و مرد- تفاوت های جنسیتی

رابطه جنسی زن و مرد

یکی از مهارت هایی که باید پس از ازدواج با آن آشنا باشیم تفاوت های جنسیتی مرد و زن است.

همانطور که می دانید رابطه جنسی زن و مرد عامل مهمی در حفظر یک رابطه عاشقانه است.

رعایت نکاتی که در این مقاله به آن اشاره می کنم به شما می آموزد چگونه از سرد شدن رابطه جنسی جلوگیری کنید و حتی با درمان سرد مزاجی مردان و زنان آشنا شوید.

در نتیجه هرگز با خیانت در رابطه زناشویی مواجه نمی شوید.

زیرا اگر همیشه رابطه جنسی و عاشقانه شما در بالاترین سطح خود باشد حتی اگر سیگنال های جذابیت جنسی از سوی دیگران به سوی همسرتان ارسال شود، هرگز با خیانت در رابطه زناشویی مواجه نخواهید شد.

رابطه جنسی در زن و مرد

در مردان و زنان تفاوت های جنسیتی فراوانی وجود دارد. البته همیشه در همه مسائل تفاوت بین زن و مرد مطرح می شود اما تفاوت در رابطه جنسی زن و مرد امری کاملا واضح و مشخص است.

متاسفانه بسیاری از زوج ها این تفاوت های جنسیتی را درک نمی کنند و نمی دانند چگونه شریک جنسی مناسبی برای همسر خود باشند.

اجازه دهید با روش های متفاوت تحریک پذیری در رابطه جنسی زن و مرد شروع کنیم.

مردان زودتر تحریک می شوند و در نتیجه زودتر به ارگاسم می رسند. سپس بعد از ارگاسم سریع به حالت عادی بر می گردند و از تحریک خارج می شوند.

تحریک مردان از طریق نظام دیداری شکل می گیرد. به همین دلیل است که با نگاه به بقیه خانم ها، مجله ها، فیلم ها و فیلم های محرک آنلاین سریعا تحریک می شوند.

اما نحوه تحریک جنسی در زنان متفاوت است. زنان آرام تر تحریک می شوند و پس از ارگاسم همچنان می خواهند در آن حالت لذت و تحریک باقی بمانند.

این موارد فقط بخش کوچکی از تفاوت های جنسیتی زن و مرد را در رابطه جنسی زناشویی نشان می دهد.

پس باید به یاد داشته باشیم یکی از مهارت های زندگی پس از ازدواج شناخت  این تفاوت های جنسیتی است. با شناخت این تفاوت ها مرد و زن متوجه می شوند چطور در رابطه جنسی یکدیگر را راضی نگه دارند.

رضایت زناشویی در رابطه جنسی

ساده ترین راه رضایت در رابطه جنسی زن و مرد این است که بدون در نظر گرفتن اینکه شخص شروع کننده چه کسی هست، مرد ابتدا روی ارضا کردن همسر خود متمرکز شود و بعد خودش به ارگاسم برسد.

به همین دلیل است که عشق بازی با همسر در رابطه زناشویی بسیاری اهمیت دارد.

همچنین مردان باید بفهمند چه چیزی به همسرشان کمک می کند به ارگاسم برسد.

تحریک کلیتوریس کلید اصلی تحریک زنان است اما با این حال در بعضی شرایط زنان حتی بوسیله کلیتوریس به خوبی تحریک نمی شوند.

به عبارت دیگر حتی اگر تجریک پذیری بوسیله دست صورت گیرد یا هنگام دخول با کلیتوریس تماس ایجاد شود همچنان ممکن است دلایل روانی وجود داشته باشد که باعث شود به سطح قابل قبولی از رضایت جنسی نرسند.

پس فرق نمی کند چقدر در مورد ساختار جنسیتی زن و مرد اطلاع داشته باشید به هر حال اگر به “نیاز تکاملی جنسیتی” زنان توجه نداشته باشید رابطه جنسی موفقی نخواهید داشت.

به یاد داشته باشید حتی وقتی به دنبال تغییر رفتار یا عنوان توقعات خود هستید نیاز است با سیاست های تغییر رفتار آشنا باشید تا آسیبی به روابط جنسی و عاشقانه شما وارد نشود.

نیاز روانی جنسیتی در زنان و مردان

برای مردان برقراری رابطه جنسی یک فعالیت بیرونی است.

در زمان انسان های اولیه، مردان برای اطمینان از ادامه نسل خود با تعداد زیادی از زنان رابطه جنسی برقرار کرده و بذر نسل آینده خود را در آن ها می کاشتند.

به همین دلیل است که در طی تکامل رابطه جنسی زن و مرد، مردان خیلی راحت می توانند عشق را از رابطه جنسی جدا کنند.

اما این قضیه برای زنان متفاوت است. آن ها در حین برقراری رابطه به طرف مقابل اجازه می دهند وارد بدن آن ها شود. پس مردان ملزم به درک و قدردانی این امر هستند.

بدین سبب زنان قبل از برقراری رابطه جنسی نیازمند برقراری رابطه احساسی عاشقانه هستند.

این مسئله را به روش های متفاوت تحریک پذیری ربط بدهید و بدانید که چقدر برای خانم ها داشتن تجربه احساسی و با معنی مهم است.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از مراجعه کننده ها دارند در زمان بوجود آمدن بحث و دعوا بین زن و شوهر است.

زن برای تحریک شدن از نظر جنسی دنبال رابطه احساسی ایمن است و در این شرایط مانع برقراری رابطه جنسی می شود چرا که فکر می کند با اینکار فقط در حال سرویس دادن به همسرش است.

این موضوع در مورد مردان نیز درست است.

وقتی نیازهای عاطفی مردان نیز به درستی برطرف نشود یا مرد تحت تاثیر انباشتگی احساسات منفی سرد شود، دیگر توانایی برقراری رابطه جنسی را نخواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *