فکر می کنید او به شما علاقه دارد؟

نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق

بسیار از خانم ها باور دارند که هیچ مردی عاشق آن ها نمی شود در نتیجه اعتماد به نفس خود را از دست می دهند.

این یک باور کاملا محدود کننده و نادرست است زیرا نشانه های پنهانی در حرکات مرد عاشق وجود دارد که ممکن است از آن بی خبر باشید.

در این مقاله می خواهم در مورد نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق صحبت کنم.

نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق

یکی از بهترین راه ها برای اینکه این باور غلط را از خودتان دور کنید یافتن حرکات مرد عاشق است که حتی خود نیز ممکن است از آن آگاه نباشند.

فشارهای اجتماعی، غرور، خجالتی بودن و دلایل بسیار دیگری ممکن است باعث شوند که مردی حرکات عاشقانه خود را از شما پنهان کند.

حتی ممکن است یک مرد کاملا غریبه نسبت به شما علاقه مند شود ولی به دلیل نداشتن فرصت مناسب نتواند آن را بروز دهد.

خبر خوب این است که در همه ی این موارد فرد بدون اینکه خودش متوجه باشد احساساتش را بروز می دهد.

ضمیر ناخودآگاه هر مردی سیگنال ها یا نشانه های پنهانی را از طریق حرکات ارسال می کنند که خبر از عاشق بودن او می دهند حتی اگر خود او تلاش کند که بر عکس این مسئله را نشان دهد.

با دنبال کردن این سیگنال ها می توانید از احساس دیگران نسبت به خودتان آگاه شوید.

حرکات مرد عاشق را چگونه تشخیص دهیم

نشانه های زیر به صورت آشکار و گاهی پنهانی می تواند خبر از حرکات مرد عاشق بدهد:

 

  • شما تنها کسی هستید که این را می داند: یکی از موثرترین نشانه ها و حرکات مرد عاشق این است که با عباراتی مانند ” شما تنها کسی هستید که این موضوع را می دانید” یا ” فقط مادرم و شما این موضوع را می دانید” رو به رو شوید. اگر مردی رازش را به شما بگوید این تنها یک معنی واضح می تواند داشته باشد؛ یعنی او سخت تلاش می کند تا به شما نشان دهد که چقدر در زندگی او خاص و مهم هستید. پس بار دیگری که مردی این جملات را به شما گفت می توانید تا حدودی متوجه شوید که با یکی از حرکاتی رو به رو شده اید که در مردان عاشق وجود دارد.
  • خودنمایی: مردم معمولا به افراد خودنما علاقه ای ندارند و معتقدند چنین افرادی خود پسند و خود بزرگ بین هستند. اما حقیقت این است که افراد خودنما تنها در مقابل کسانی خودنمایی می کنند که نقش مهمی در زندگی آن ها داشته باشند. به عبارت دیگر اکر مردی به شما علاقه داشته باشد سعی می کند موفقیت ها و خوبی هایش را در مقابل شما به نمایش بگذارد. پس خودنمایی نیز یکی دیگر از حرکات پنهان یا آشکار مرد عاشق است.
  • هرگز خسته نمی شوند: یکی دیگر از نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق  این است که هیچگاه از بودن در کنار شما خسته و بی حوصله نخواهد شد. او همیشه بهانه ای برای وقت گذراندن با شما پیدا می کند این در حالی است که اگر فردی علاقه ای به شما نداشته باشد همیشه به دنبال بهانه ای برای دور شدن از شما خواهد بود  و پس از مدتی از بودن با شما خسته و بی حوصله خواهد شد. بنابراین اگر فردی از درکنار شما بودن لذت می برد می توانید مطمئن باشید با یکی دیگر از حرکات مرد عاشق رو به رو شده اید حتی اگر این موضوع را نمی خواهد به شما بگوید و یا پنهان می کند.
  • معمولا نام شما را صدا می زند: اگر مردی عاشق شما باشد نام شما را بیشتر از یک دوست به زبان می آورد. کسی که به شما علاقه داشته باشد احساسات سرکوب شده ی خیلی زیادی را درون خود تجربه می کند و تنها چیزی که می تواند تا حدودی به ابراز احساساتش کمک کند بر زبان آوردن نام شماست.(نگاه کنید به آزاد کردن احساسات سرکوب شده)
  • علاقه مندی به سرگرمی های شما: یکی دیگر از نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق علاقه مندی به سرگرمی های شما و درخواست برای پیوستن به شما در انجام آن هاست. مثلا اگر به او بگویید که به فیلم های رمانتیک علاقه مندید ممکن است از شما بخواهد که با یکدیگر برای تماشای فیلم به سینما بروید.
  • انجام دادن کارهای دشوار و سخت گیر برای شما: اگر مردی عاشق شما باشد حتی در شرایط وقت گیر و دشوار نیر شما را یاری خواهد کرد. چنین مردی هیچ گاه منتظر درخواست شما نمی ماند؛ هنگامی که احساس کند به کمک نیاز دارید خیلی زود و بدون درنگ برای انجام آن اقدام می کند.
  • دوستانش درباره ی شما می داند: یکی دیگر از نشانه های پنهان مرد عاشق این است که در موردتان برای دوستانش خواهد گفت. در اولین ملاقات با دوستان او به راحتی می توانید متوجه شوید که این افراد از قبل در مورد شما آگاهی دارند یا نه به این صورت که اگر آن ها در مورد شما آگاهی داشته باشند سوالات زیادی از شما نخواهند پرسید.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

عشق واقعی مردان چگونه است

زنان جذاب از نگاه مردان – زنان جذاب از نظر مردان

جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد

روش های صحیح ابراز علاقه را یاد بگیرید

آیا دوستم دارد؟